Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy

28.02.2012 10:20
Uživatel: Jiří bs.
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Dobrý den. Mám leta zdravotní problémy. Co jsem si tím všechno zkusil nebudu psát. Hodně různých vyšetření, ale moc, teda nic akutního mi nenašli, ani boreliozu, nebo chlamidye o kterých jsem si myslel, že mi zjistí.

Včera jsem přišel o práci kvůli opakujícím se neschopenkám a velké únavě, došlo to až tak daleko, že jsem usínal za stolem a vykazoval podprůměrné výsledky v práci.

Jsem na dně, ponížený a nemám se jak bránit. I doktoři už ze mně dělají spíš simulanta. Jejich přístup je nemožný.

Slyšel jsem, že v Praze je doktor Klubal, který dělá nějaké jiné, odbornější vyšetření, než ostatní doktoři. Jsem ze severní moravy a chci se proto zeptat, jestli tady nějaký dobrák nezná doktora, který je na podobné úrovni jako dr. Klubal, ale v Ostravě.

Díky všem, už nevím, jak dál, je to pro mně důležité

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.02.2012 12:28 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

A co se k Mudr. Klubalovi objednat na to vyšetření?   S výsledky by pak už měl možnost pracovat i Váš lékař, pokud nemá stejné možnosti (nebo nechce) provést tato vyšetření v Ostravě.

A teď jsem našla diskuzi, kde Vás to možná "vyléčí" z iluzí...

 
28.02.2012 20:09 Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Příteli, pokud ti nevadí toto oslovení, ale právě, že přesně vím jak se cítíš. A teď praktická rada. Oddálit projevy borelky můžeš tzv. proplachováním vitamínem C. Osvědčilo se mi. Právě na období čekání a hledání doktorů. Borelka se totiž zastaví ve vývoji  a tělo má možnost se s ní vyrovnat i samo.  Dělá se to např. 3 grepy denně /kromě výživné stravy samozřejmně/ a něco na podporu imunity /např výtažky z korýšů/. Vit. C, pokud si koupíš umělý, by měl být purifikovaný, protože jinak hrozí zažívací obtíže. Můžeš zadat vit C na webu Borelioza. cz k získání dalších informací. Co jsem zjstila na sobě, je třeba "naučit" imunní systém, aby rozeznával porelku a ničil ji, protože borelka se schovává do pojivové tkáně a zůstává nerozpoznána a imunita jakoby zaspí. Současně, domnívám se, je třeba maximálně šetřit organismus. Antibiotika někdy jen pokryjí vyplavené borelky v krvi, Někdy asi zaplať pánbůh za to, jenže současně to ničí mitochondrie. Tady opět co nejvíce spánek + procházky + klid /lehni si ihned jakmile pocítíš vyčerpání/. Je to běh na dlouhou trať. Klubala znám z jedné návštěvy a zdá se mi, opakuji zdá se mi, že je to doktor přes ATB a to je sporné. Jo, jsou to nervy.

 
01.04.2012 13:48 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Nikdo jiný jako doktor Klubal neznám. Síla Klubala je v tom, že dělá komplexní testy a že se na pacienta nedívá jen z jednoho zorného úhlu / neurolog, alergolog, imunolog... /, ale řeší věci komoplexně. zajímá ho kdy se které problémy objevily, jak dlouho trvaly či trvají a v souvislosti s čím. Co jsou problémy hlavní, ale také všechny k nim přidružené. Je to opravdu doktor, který CHCE NAJÍT A HLEDÁ  a také pacientovi problémy nebagatelizuje.

Jen chci podotknout že i když je velmi schopný, lidský, zodpovědný, že se najdou i takoví pacienti, kterým se nezdá, že by je vyléčil. Ale na některé nemoci asi opravdu lék není. Třeba chronickou boreliozu lék se asi zatím není a nemá ho ani doktor Klubal. Ale on se vážně zabývá i takovými nemocemi nad kterými jiní lékaři jen mávnou rukou a řeknou, že to má každý. Třeba chlamydie, EB, CMV.... Pan doktor Klubal se snaží dopátrat se příčiny problému.

Proto si myslím, že to má cenu, k němu zajet. Jezdí za ním i pacienti ze Slovenska a to je mnohem dál než z Ostravy. Navíc z Ostravy je do Prahy vynikající spojení.

 

Jediné, co se mi u Klubala nelíbí je jeho systém se sestřičkami, protože při jednání s nimi jsem se často setkala s neodborným a neúplným komentováním výsledků. Je lépe jet neprve na testy a s těmi pak ke Klubalovi. Tam s tebou vše rozebere. Jinak lze i to, že ti testy nakopírují a pošlou. Ale jejich rozbor, to zase musí udělat třeba imunolog. proto je nejlepší jask říkám na testa a s nimi pak ke Klubalovi. Pozor, on chce svoje testy, které jsou stále z jedné laboratoře, aby mohl sledovat vývoj. vždycky vezme testy třeba za poslední 3 roky/ tj. třeba šestery testy/ a sleduje vývoj.

Rada zní: JEĎ KE KLUBALOVI,, nedělám mu propagaci, jeho práce se chválí sama. Problémm je v dlouhodobém objednání se/ 4-5 měsíců/, objednává se po netu nebo zavoláš jeho sestřičkám a s nimi se domluvíš. Na těch stránkách, co ti tu dala Barča se ale občas stane, že někdo termín odvolává a dá jej k dispozici, dívej se tam, třeba se ti zadaří. někdo třeba i volá sestríám denně, ale to je dost nákladné. Ale musíš se snažit sám.

 
05.04.2012 19:36 Uživatel: Jiří bs.
Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Děkuju za odpovědi, byl jsem teď v nemocnici, tak se tady zpátky vracím.

Lili, takže nejdřív musím jet k panu doktorovi Klubalovi na nějaký pohovor, on pak sám mi nabídne jaké testy nechá udělat a potom se tam objednám znova a probereme to s ním? Ty výsledky. A jak dlouho k němu chodíte Vy Lili.

Četl jsem, že léčí jenom antibiotiky, je to tak? Nebo má i něco jiného. A je to hrazené pojišťovnou, na těch stránkách, co jsou u první odpovědi je psané, tam se názory rozcházejí, někdo říká že, když je žádost o vyšetření, tak se to neplatí  a někdo tam říká, že je to placené. Tak v tom mám zmatek. U jednoho doktora a pro každého pacienta je to jinak?

Děkuju, že mi odpovíte ještě a poradíte

 
07.04.2012 15:03 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Doktor Klubal - platí se u něj.

Poplatek je jednak asi pro něj a taky za testy, kterých dělá opravdu hodně a pojišťovna by to asi vše nehradila.

Jezdím k němu několik let.

Neléčí jen antibiotiky.

Je nejlépe se obědnat a jít k němu s problémy a pak na testy - to poprve.

Pak už dál je to tak, že jedu nejdříve na testy a pak k němu. Pokud potřebuje ještě něco navíc, co se mu nezdá nebo se objeví nový problém, udělá mi ještě nové odběry v den kdy s ním hovořím. A výsledky pak konzultujeme ještě dodatečně. Na pohovor s ním, je dobré se připravit, zajímá jej spousta věcí, tak je dobré si to předpřiparavit. Člověk pak na něco důležitého třeba zapomene.

 
25.04.2012 15:19 Uživatel: javaja
Věk:  46
Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Ahoj všichni happy poradí mi někdo, kdo jezdí k Dr. Klubalovi, jak a jestli vůbec léčí chronickou chlamydiózu /Trachom: IgG 5,75, IgA 4,66 + Pneumon: IgG 3,64, IgA 3,27, IgM negat. /, na blogu jsem četla. že léčí pouze akutní formu. Testy mi dělají 2x ročně bez problémů v Ostravě a ZDARMA, ale léčba veškerá žádná - pouze doporučení jednorázové přeléčení ATB, přesto, že dochází k rapidnímu zhoršení zdravotního stavu (zimnice, noční pocení, bolesti kloubů, zhoršený zrak, záškuby ve svalech).

 

Děkuji moc za jakoukoliv odpověď či podnět ---jana---

 
18.01.2013 20:04 Uživatel: Baky
Věk:  20
Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Dobrý den,

můžete mi prosím sdělit na kolik vyjdou cca testy+vyšetření, konzultace atd u pana dr. Klubala?

Mam vážné zdravotní problémy, ale nejsem si jistá jestli si to mohu jako student dovolit.

Moc děkuji. Krásný den

 
17.09.2015 09:59 Uživatel: Lorena
Věk:  40

Město:Znojmo

Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Prave jsem ke Klubalovi volala. Mam pseudoboreliozni priznaky, ale borelka to pry neni, protoze Wblot a Mozkomisni mok jsou negativni. Zrovna tak i chlamydie. Klubal je fakt fachman, ale vyklubal se z nej i dobry obchodnik. Vi, ze je kapacita a necha si to zaplatit. Terminy jsou dlouhosahle, dnes je 17.9. a termin jem dostala az 7. prosince. Zaplatit je nutno nejpozdeji 7 dni po rezervaci, jinak termin pada. Terminy jsou kategorizovane a jsou v rozmezi od 3 do 7i tisic korun za prvni rezervaci. Jaky v tom je rozdil mi nikdo nevysvetlil. Jestli treba pan doktor za ty tri tisice podava jen polovicni vykon se nevi. Kazdopadne je to na te domovske strance tak nastavene ze prvni rezervace terminu stoji mezi  7000- 10000 Kc, kontrola je za

4 000 a nic jineho neni. Proste vyprodano.  Cena je to priserna, normalne musim za tech sedm tacu zit tri tydny, takze nevim jak tuhle sumu do tydne vysypat z rukavu.

Doufam, ze to nejak zvladnu a ze to bde mit nejaky ucinek. Uz se nechci potacet z odinace do ordinace a pokazde koncit na antidepresivach. Nase medicina totiz nic jineho neumi.

 
16.03.2013 09:29 Uživatel: Petr157896
Věk:  37

Město:praha

Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Cena u Dr Klubala jsou první návštěva 5000, -, každá další kontrola 3000, -

 
13.09.2015 09:44 Uživatel: lujduška
Věk:  71

Město:Ostrava

Téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Text uživatele: 

Hledám dobrého imuloga jako je Mudr KLubal, ale v Ostravě nebo okolí.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Hledám někoho jako je MUDr. Klubal z Prahy
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
AOK Bayern práce v Německu, ukončení pracovní neschopnosti ze strany zaměstnavatele 4 163x
Epidemie - průběh, ukončení 4 274x
Koronavirus - diskuze 73 1184x
Nevyléčitelná nemoc 1 470x
Zánět středního ucha - postupy při léčbě 4 412x
neklidné nohy/neurologie 1 438x
Nemizící pupínky na zadku 4 591x
Vyrážka na prstech - jen kožní problém nebo nakažlivé onemocnění 2 447x
Skolioza a Bechtěrevova choroba - souvisí to spolu? 1 924x
Strie po porodu - léčba, byliny, bylinky, laser? 1 834x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny