Téma: 6leté dítě nadává ostatním dětem a je agresivní - má to po otci

17.09.2010 11:39
Uživatel: Viky
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj lidičky.

Nevím si rady s 6-ti letým synem. Začnu od začátku. Těhotenstvi v pohodě, porod ne. Byl vyvolávaný, týden po termínu, 21hodin plných nesnesitelých bolestí, doktorka mi skákala po břiše aby ho dostala ven (MASAKR) nedýchal. Vážil 4.20 měřil 52cm. Potom už bylo vše v pořádku, pořád spinkal, bumbal… Kojený byl do 4let. Když měl 16měsíců narodila se mu sestra. Až na klasické problémy si rychle zvykl. Ale jejich taťka ne… hospoda, automaty, začal mě bít i pred dětmi, rozbíjel vybavení domuTrvalo to tři čtyři roky než od nás odešel. Našla jsem si totiž hodného přítele a ten starý konečně pochopil, že je konec.

Rok už bydlíme v klidu a pohodě, přítel má děti rád, věnuje se jim, ale je na ně velice přísný (což je dobře), děti mají pravidla, pomahají doma, počítač jen za odměnu.

Syn teď nastoupil do první třídy, bije děti, používá kopance, pěsti, nadává jim: pičo, hovado, buzrante, apod. Narušuje chod hodiny, prý stačí když mu někdo omylem strčí do lavice a už nadává a útočí, není týden co by si učitelé nestěžovali. Dokonce ho kvuli tomu vyyřadili z družiny!

Nepomaha nic, promluvy, výhružky, úplatky. Byl u psycholožky, ta tvrdí, že je v pořádku, ale mi se nezdá, probírali jsme i výchovu a ta je dobrá. Zítra jdeme k psichyatričce. Jsme slušná rodina, nemluvíme sprostě (maximálně doprdele) máme se rádi.

Moc se za syna stydím, bojím se co s něho vyroste.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3225x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Vulgární syn (6 let), nadává dětem - je agresivní po otci
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.09.2010 11:49 Uživatel: lízátko
Téma: 6leté dítě nadává ostatním dětem a je agresivní - má to po otci
Text uživatele: Je dobře,že vyhledáte odborníka. Pro syna je to asi velká změna a vyrovnává se s tím po svém. Dejte mu čas a buďte trpělivý. Hlavně jej nebijte. Násilí plodí násilí. Možná teď potřebuje vaši pozornost, skuste se mu více věnovat. Já jsem vždycky na ruku natáhla maňáska a syn vykládal maňáskovi. Vždycky jsem začala: Ahoj jak se máš? A pak to šlo samo.
 
17.09.2010 11:56 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: 6leté dítě nadává ostatním dětem a je agresivní - má to po otci
Text uživatele: 

Z psychologického hlediska může být v pořádku,ale do hlavy nevidíš.Víš ,děti nesou někdy zvláštně rozchod rodičů a i když to nevypadalo dobře,to vaše soužití,přesto může chlapec reagovat po svém.Navíc ,narodila se sestra a může se cítit odstrčený ,nemilovaný.Četla jsem ,že děti si zlobením přitahují pozornost,podvědomě.Tohle se neprojeví hned ,ale až časem.

Moje dcera chodila do školy s chlapečkem ,kterého vychovávala babička.Mimořádně intreligentní kluk,hezkej,ale ..problémovej.Když jednou ublížil mojí dceři,tak jsem si to s ním šla vyříkat sama.Koukal na mě ,vypadal jako andílek.Paní učitelka ho už pak ignorovala ,totéž poradila dětem.Ale milý klučík ještě více vyváděl.Tak jsem to zkusila jinak.On tedy už na mou dceru se ani škaredě nepodíval,řekla jsem mu ,že z něj udělám 4 malé do školky,jestli se to bude opakovat,ale přišlo mi,že vlastně nemá kamarády.Že je úplně sám.Tak pomalu si dcera ještě s jedním chlapcem s ním začali hrát ,chodil potom k nám domů a i když se z něj nestala ovečka ,ve škole se zklidnil,najednou měl dva kamarády a už se necítil odstrčený.Sice změnil školu,ptrotože této šmouhy darebáka se nezbavil,ale někdy je to prosté.Děti to vážně snášejí po svém.A já myslím,že to chování je jen reakce na rozvod a sestřičku.Pokud za tím není problém zdravotní.

 
09.09.2012 15:34 Uživatel: nikolínka
Věk:  10

Město:nová paka

Téma: 6leté dítě nadává ostatním dětem a je agresivní - má to po otci
Text uživatele: 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: 6leté dítě nadává ostatním dětem a je agresivní - má to po otci
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co říkáte na tyto body k zvýšení propustnosti v ČR? 4 795x
Jak naučit dítě spát samo? 2 755x
Vzdorovité dítě - neposlouchá, dělá naschvály 6 1123x
Je to normální chování? 5 783x
Hysterické batole- je to ještě normální? 6 1137x
Uražená a naštvaná dcera, když přijdu z práce. 1 1092x
Roční batole - usínání 2 727x
Nespokojené mračící se dvouleté dítě stále pofňukává a něco jí vadí - proč? 7 1829x
Holky 11 a 14 let chodí nahé po domě i na veřejnosti, matce to nevadí a týrá je hladem - je to v pořádku? 6 8877x
Jak zvládnout teenegera v 17 letech - řve, rozčiluje se 3 1703x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny