Téma: Nevím jak dál

17.11.2016 20:43
Uživatel: Amelie
Věk:  18
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Dobrý večer, přítel je poslední dobou hrozno výbušný a hnusný furt na mě, nevím si už rady. Jsme spolu 1a půl byl my před půl rokem nevěrný, a pak si ještě psal a posílal fotky s jednou holkou. Od té doby stratil většinu mé důvěry. Vždy když jsem ho pouštěla (po té co mi to provedl s téma slečnama) za jeho kamaráda má a měla strach že bůh ví kam pojede, my sliboval jak se vrátí za 2 hodiny atd.  a že všeho houby… Každej týden mu dávám novou šanci ať mi nelže a získá si mou důvěru zpět ale on vždy sklame a vyčítá mi pak to že mu nevěřím. S trašně moc ho miluji, ale už si nevím rady. Vzteky už jsem mu dala i několik facek a on mi je vrátil hned. Prosím poraďte co dělat. Děkuji moc.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.11.2016 21:11 Uživatel: h.p.baxxter
Věk:  33
Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

Ahoj, takže je to složité jsi mladá a on taiky. Psychicky nevyzráli jak duševně, psychiky tak i duševně. Milovat a být zamilovana jsou dvě rozdilé věci. Je jasné, že psychikcy na tom není a proto chyba je v tobě moc se snažíš on se nesží. prostě to nefunguje a fungovat nebude. Vztah aby jeden se snažil a druhý pro je z pohledu matematiky a fyzicky nemožné a neslučitlené. Moc to řešíš a snažíš se ty. On se nesnaží on má být ten aktivní. Vztah takto mladého páru se dostal do války rouseových a nebo itálie. Takže vím špatně se to radí ale zažil jsem to. Prostě konec tečka tady je každá rada dráha. Podvádění, neuspokojení nekomunikace prostě vztah je postavený na krátkých základech sexu rozhodně už nejsi panna a on panic taky není. Spali jste spolu a a jetu vidět problém. je to jasné. Rozhodně žena se nemá být ale taky se nemá používát násili to je od vás opravdu hrozné a ubohé. Když bych jí uhodil ženu dívku to bych byl na tom velice špatně. A to ten tvůj není. Když já se rozčílím a dávám facky tak to je dlouhotrvající frustrace a to z nemoci a beznaděje z šílených bolesti takže panáček je mužnák ale nevyrdží takové útrapy jako já! takže potrhnuto sečteho chyba je v obouch dvou proto se oba měli poučit z chyb. Opět žena se ptání na problém muže- kluka takže jenom muž na problém může rozumí. Polerance už bylo dost takle se ponižuješ a ztrácíš i důvěku v jeho samotnému. Nebude si tě vážít to znám to byl můj otec a moje matka taky tolerátní. Prostě kdybys byla mrcha a potvora tak bych s ním jinak cvičila jako domina! Buťt silná a ostrá ale bez SM nebo BD

 
18.11.2016 00:35 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

Ahoj, vždyť to je strašný, jste jak dva protivní sourozenci, kteří se nenávidí. A z dávání i vracení facek by v budoucnu mohlo hrozit i něco horšího. Píšeš, že stále ztrácí tvoji důveru - což je blbý, je protivný a ty ho zase asi vytáčíš věčnými dotazy a má možná pocit, že mu bereš svobodu. Jste oba mlaďouncí a nevybouření.  

Tvá otázka "nevím jak dál" má jasnou odpověď - prostě od sebe jděte a užívejte si více či méně závazné vztahy s jinými.

 
18.11.2016 07:19 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

a co chces radit? akorat ztracis cas s idiotem

 
18.11.2016 09:44 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

Amelie, pritele nemuzes uvazat za nohu!! Radeji si najdi takoveho, ktery u tebe zustane dobrovolne a nebudes ho muset hlidat!
A podle toho, co popisujes, bych rada vedela, co na nem vlastne milujes???

 
18.11.2016 11:18 Uživatel: swiggi
Věk:  47
0-100
Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

PRYČ!!! Zahnul? Zahneš taky!! Facky  v 18? Ve 28 nuž?? Tobě je 18, začátek života naš se trápit s nevěrníkem kterému nevěříš. Vymaž ze seznamu a az hlavy a jede se dál. život je krásnej. Najdeš někoho kdo ti nezahne nedá facku ale přinese půgét růůžíí. ted hned mu napis SMS že ho nechceš ani vidět. Ahoj.

 
18.11.2016 11:26 Uživatel: Amelie
Věk:  18
Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

Děkuji vám všem moc  

 
07.07.2022 23:20 Uživatel: ANIS
Věk:  45

Město:PRAHA

Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

AHOJ VSICHNI PROSIM O RADU ZIJEME SPOLU VICE JAK 25LET A MAME TRI DETI DVE Z TOHO JIZ DOSPELE PARTNER ME PODVADI A IGNORUJE NENI SEMNOU VUBEC DOMA JSEM ZOUFALA A KDYZ SNIM CHCI MLUVIT NERESI NIC SBALILA JSEM MU VECI ODEJIT OVSEM NECHCE. TRAPIM SE PO VECERECH JEN SLZY A PRES DEN JSEM RADEJI V PRACI NEZ BYT SAMA NAS SYN JE VE VEKU 15LET KDY MA JEN V HLAVE HRY. SAMOTA ME ZABIJI

 
10.07.2022 21:24 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Nevím jak dál
Text uživatele: 

Vidím jen dvě řešení:

1) s danou situací se smířit a začít žít svůj život. 15 letý syn se o sebe umí postarat, takže naplnit ledničku a skříň s oblečením a pokud s ním jinak nejsou problémy (prospěchové, kázeňské) nechat ho více-méně žít. Sama začít chodit na výlety nebo jiné akce. Na Facebooku je jich spoustu, případně jsou zde různé zájmové organizace, ať už organizují výlety nebo jiné aktivity. I kdybys měla se dát do Klubu českých turistů, pořád lepší, než sedět doma a hryzat si nehty.
Já třeba vyrážím s https://www.spolecneaktivity.cz/

 

2) rozvést se - otázkou je, jestli to pomůže. Na samotu nejspíše ne, jen to bude znamenat i několikaletou zátěž s rozvodovým řízením a rozdělením majetku.   

 

Co vztah s dospělými dětmi? Můžeš za nimi aspoň občas přijet třeba na víkend? Nebo s nimi někam vyrazit?  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevím jak dál
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16537
Počet odpovědí celkem: 175944
Počet registrovaných: 5178 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny