Téma: Zaneprázdněná slečna

17.11.2016 19:36
Uživatel: poky
Věk:  22
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahoj,
navím jestli mi něco poradíte a jestli se mi ta rada bude hodit, ale potřebuji si o tom s někým popovídat.

Jsem student a studuji už několikátým rokem dost daleko od svého bydliště. Doteď jsem na škole nepotkal žádnou sympatickou holku z okolí. Letos (2016) do prváku nastoupila moc milá holka, co bydlí nedaleko od mého bydliště. Doposud jsme se neznali, ale seznámili jsme se na jedné školní akci. Byla moc milá, zatancovali jsme si a já ji doprovodil na cestě na kolej.
Za pár dní jsem jí navštívil na pokoji a řekli jsme si něco o sobě. Pak jsem to nevydržel a naspsal jí, že bychom si mohli jeden večer někam vyjít ve dvou. Souhlasila. Pak mi ale den před schůzkou napsala, že to není asi dobrý nápad a že bude ráda, když zůstaneme kamarádi. Chce se teď prý soutředit na školu. Hned jsem to neřešil, protože mě to mrzelo a došlo mi, že jsem na ní byl asi moc rychlý. Pak jsem jí napsal, že bych rád alespoň jednu šanci a nespěchám na to. Na to mi naspala, že už byla párkrát venku s jedním klukem a že je fajn… Tím mě odbyla dokonale. Teď ale po pár týdnech mi došlo, že ji mám rád a že to mohla být dobrá výmluva, nebo že to asi zatím nebude nic vážného, proto mi to před tím neřekla a vím že je nezadaná.

Chci se vás zeptat, co jsem udělal špatně. Mám ji dále dávat najevo, že o ni stojím. Nechci to jen tak nechat plavat, protože ten začátek byl úžasný a nemohu zapomenout na ni myslet. Jsem takový blbec, že už jsem přemýšlel, že ji třeba pošlu kytku, nebo ji koupím nějakou pozornost k Vánocům, ale teď mi zase došlo ža to nic změnit nemusí. Také je dost pravděpodobné že se potkáme i na nějaké další akci, ale jak se pak mám chovat? Fakt nevím…

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.11.2016 20:50 Uživatel: Amelie
Věk:  18
Téma: Zaneprázdněná slečna
Text uživatele: 

Ahoj, pokud ji máš opravdu rád, a ona nemá přítele, jen se jí třeba někdo líbí, bojuj o ni. Něco jiného kdyby byla zadana. Držím palce.

 
17.11.2016 21:01 Uživatel: h.p.baxxter
Věk:  33
Téma: Zaneprázdněná slečna
Text uživatele: 

Ahoj, kluku tady se šaptně radí. Myslím si že šanci máš moc malou znám to z vlastní. Kytku a pozornosti to jsem chtěl taky to za to nestojí si jí kupovat, podbízet se. Hm že našla kluka no asi nedospělá. znám to asi se jí nelíbíš to že ti slíbila že s tebou šla neznamená, že jsi ten co u ní vyvolu tu jisku tu ženskou pitominu. Prostě holky sepnou jenom při sexuálním vzrušení a to považují za lásku! Takových holek potkáš kecy. Nikdy nevíš jak to padne dej zpátečku pokud jeta holka trošku in tak musíš taky udělat nějakou tu hru proti ní. Neřeš, užívej alle neflirtuj a nemiluj k tomu není co více dodat. Tvůj příběh jsem zažil znám to. Asi ji bohužel nepřitahuješ. Proto o tu větší vytrvalost pokud ta jiskra vzlane za delší dobu. Víc zde nemůžu a nechci poradit je to složité a časové náročné nikdo mi neradí a neplatí.

 
17.11.2016 22:55 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Zaneprázdněná slečna
Text uživatele: 

Ale houby že holky sepnou jenom při sexuálním vzrušení a to že prý považují za lásku.  

 

Hodně holek je romantických a věří v zamilování na první či druhý pohled. Jen pisatel zkrátka tady do tohoto nezapadl, holka se do něj na první pohled nezamilovala a jiskra nepřeskočila. Dává to hodně slušně najevo a nechce urazit. To se na ní cení. Ale hovoří jasně. "Nemám čas" znamená nechci s tebou partnerský vztah, ale jako člověka tě nezavrhuji, pokud chceš, kamarádi být můžeme, ale nic víc od toho neočekávej. Když pisatel přitvrdil a začal škemrat o šanci, opět slušně dala najevo, že opravdu partnerský vztah nechce a slušně přitvrdila, že se už s někým sešla a ten někdo je fajn. Pisatel to měl pochopit.

 

Poky, ptáš se, co jsi udělal špatně. Nic jsi špatně neudělal, jen zkrátka ta jiskra nepřeskočila, to se v životě stává. Ale pokud chceš něco dělat špatně, tak dál škemrej o její přízeň, čímž ji dokonale odradíš a nebude už s tebou chtít být ani jako kamarádka. Kytku ji neposílej a nic k Vánocům nekupuj. Zapomeň na ni jako na svojí budoucí partnerku.

 
18.11.2016 08:12 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Zaneprázdněná slečna
Text uživatele: 

Holka tě nechce,  hotovo. Tak to akceptuj.

 
13.12.2016 07:51 Uživatel: alan
Věk:  27
Téma: Zaneprázdněná slečna
Text uživatele: 

Ještě jsi s ní ani nespal a už bys jí dával kytku Ona už dávno ví že máš zájem, a proto nemá zájem ona, nejseš pro ni výzva, ale přečtená kniha, kterou odložila do police a teď si čte napínavou knihu, kde se zatajeným dechem hltá každou stránku.  

 

Je to jednoduché. Buď ho tam chce, nebo ho tam nechce, zařiď se podle toho, good luck!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zaneprázdněná slečna
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1364x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2882x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2690x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1780x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1530x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1717x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1772x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2102x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1795x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2478x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny