Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?

06.02.2011 08:01
Uživatel: Katka
Věk:  26
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Zdravím všechny,

je mi 26 let, mám rok a půl starého syna, vážím 65 kg při výšce 1,70cm cca. V těhotenství jsem přibrala 20 kg a po roce a půl mi zůstalo ještě 8 kg. Bříško mám jak kdyby mi tam nechali ještě jedno miminko, celkově už nevypadám tak pěkně, necítím se dobře.

Chodím necelý měsíc 2x za týden na zumbu. Jím bohužel nepravidelně, ale teda hlavně večer, kdy je to nejhorší. Už jsem i přemýšlela o zakoupení relax tone z televize, ale nemám na to odvahu, jelikož většinou je to samá lež.

Vždycky jsem mívala velikost XS, S a teď? alt Taky jsem přemýšlela nad nějakýma tabletkama na snížení chuťi, ale to mi příjde zbytečné když přes den toho moc nesním. Děkuji moc za rady, přeji všem pěkný den.

S pozdravem Katka

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3017x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jak zhubnout po porodu - pomůže koupení relax tone nebo tabletky?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.02.2011 08:35 Uživatel: artmle9
0-100
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Co treba zacit u pravidelne stravy?
 
06.02.2011 09:03 Uživatel: Ketrin
Věk:  26
1.jpg
0-100
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Ano, určitě to vyzkouším jestli se mi to bude dařit.
 
06.02.2011 09:07 Uživatel: artmle9
0-100
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: 

Správná strava

zamek

Polovina Vašeho úspěchu při hubnutí je právě ve správné stravě. To samé platí i v případě, pokud chcete nabrat svalovou hmotu. Zde se můžete dozvědět několik základních pravidel, kterými jsem se řídil i já při hubnutí:

1. Jezte menší porce pravidelně během dne

Vyvarujte se konzumaci pouze tří velkých jídel během dne. V ideálním případě se snažte jíst každé tři hodiny. Pomůže Vám to zrychlit Váš metabolismus a budete se cítit během dne méně hladoví než obvykle.

2. Dopřejte si každý den kvalitní protein

Kuřecí prsa nebo jiné libové maso jsou skvělým zdrojem bílkovin. Při trávení proteinů naše tělo spálí více kalorií ve srovnání se sacharidy nebo tuky a to díky štěpení bílkovin na jednotlivé aminokyseliny. Navíc Vás to udrží po delší dobu syté a pomůže Vám to vybudovat kvalitní svalovou hmotu.

3. Konzumujte dostatek vlákniny

Většina sacharidů, které během dne sníte, by měla obsahovat vysoký podíl vlákniny. Proto jezte více zeleniny, ovoce a celozrnné pečivo. Při trávení totiž vláknina absorbuje vodu, což vede k zvětšení jejího objemu a udrží Vás to déle sytými. Vláknina také kontroluje výkyvy hladiny cukru v krvi a to Vám umožní spálit více tuků.

4. Omezte příjem cukrů

Jedním z častých důvodů, proč jsou lidé obézní je, že konzumují hodně sladkostí, různých pochutin a limonády. Proč je to tak špatné? Naše tělo po jídle začne trávit živiny, které jsme mu dodali. Z těchto živin bere energii, nejprve ze sacharidů, poté z bílkovin a nakonec z tuků. Pokud pijeme sladké limonády obsahující cukry, tak tělo získává energii opět ze sacharidů a k tukům se ani nedostane.

5. Konzumujte přiměřené množství tuků

Když mluvím o tucích, tak myslím zdravé tuky, které jsou obsaženy v sezamových semínkách, mandlích, olivové oleji, vejcích nebo také v avokádu. Tyto tuky jsou pro náš organismus důležité. Na druhou stranu se pokuste vyvarovat nezdravých nasycených tuků, jako je máslo, margarín nebo tuk okolo masa.

6. Pravidelně po celý den doplňujte tekutiny

Je velice důležité pít dostatek tekutin, zvláště když cvičíte. Jen nepatrný nedostatek vody může ovlivnit Váš výkon při cvičení. Pokud chcete zhubnout a vypadat svěží, tak nejlepší volbou je čistá voda z kohoutku. Denně vypijte půl litru na každých deset kilo své váhy. Nečekejte, až dostanete žízeň, to znamená, že jste již dehydratovaní!

 
06.02.2011 14:33 Uživatel: Ketrin
Věk:  26
1.jpg
0-100
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Děkuji moc, musím se na to co nejdříve vrhnout ať se cítím celkově lépe.
 
06.02.2011 14:39 Uživatel: artmle9
0-100
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Ne co nejdrive, ale hned! Nebo na co chces cekat?
 
06.02.2011 14:42 Uživatel: Ketrin
Věk:  26
1.jpg
0-100
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Taky pravda!!!na co bych měla čekat, že jo!!!!!!!!!
 
06.02.2011 09:48 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Problém bych viděl hlavně v  tom jídle - jíst musíš 5x denně, aby tělo nemělo pocit, že hladovíš (pak si totiž tělo dělá zásoby). Ano, je to tak - nejhorší je jíst večer před spaním. Energii, kterou přijdeš totiž nespotřebuješ a jde rávě do podkoží ve formě tuku. Jídlo si nachystej den předtím do krabiček a pak se najez v pravidelných časových intervalech.
Jinak si myslím, že při výšce 170 cm a 65 kg je Tvá představa o velkém břichu, kde by teoreticky mohlo být další dítě hodně zkreslená. Tvá "ideální" hmotnost je jen asi o 5 kg nižší než jakou máš nyní a to není nepřekonatelná překážka.
 
06.02.2011 13:17 Uživatel: jancaho
Věk:  30
500-1000
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Jenom k té zkreslené velikosti břicha. Já mám po  7měsících po porodu břicho tak jak v 5.měsíci těhotenství. Svaly jsou dost povolené. A posilování zatím moc není vidět Zamračený
 
06.02.2011 14:40 Uživatel: Ketrin
Věk:  26
1.jpg
0-100
Téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Text uživatele: Před miminkem jsem mohla sníst cokoliv a nikde to na mě nešlo vidět, měla jsem opravdu krásnou postavu a o to víc teď psychicky trpím, nejsem tlustá, to ne, ale taky ne hubená. S tím bříškem jsem samozřejmě trošinku přehnala, ale na 4měsíc to určitě bude:o).Ono s takovým raubířem co mám doma se těžko pravidelně jí, každopándě to určitě vyzkouším a výsledek uvidíme časem. Děkuji, že odpovídá i administrátor/ka, to je fajn se zapojit do věcí které nás všechny trápí, ať už to je cokoliv. Mějte se pěkně ě díky

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak zhubnout po porodu - pomůže Relax tone nebo tabletky?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny