Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?

14.12.2017 19:30
Uživatel: Gábi-ibáG
Věk:  38
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Dobrý večer.

Nevím zda to sem vůbec patří, ale zkusím.

Syn cca před 4 lety se přestěhoval do spodního patra domu. Kdysi tam bydlela babička a prababička. Prababička tam i umřela.

Synovi po její smrti začaly samy padat na zem ručníky, bouchani a podivne věci. Zapálili jsme svíčky a rozloučili se sni.

Nyni se syn přestěhoval do míst kde prababička umřela a včera (13.12.2017) v noci mu šel přes záda studeny dech, jakoby mu někdo tlačil na záda a v kuchyni slyšel někoho mlaskat.

Myslíte, že jsou to jen třeba živé sny, nebo tu prababička stale je snáma?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
14.12.2017 21:40 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Ahoj. Já na posmrtný život nevěřím. Nemáte doma nějaké staré věci? Bývalých majitelů? Myslím harampádí alt  Podle mě je třeba se jich zbavit -spálenim. Mé kamarádce to pomohlo. Nastěhovala se do staršího baráku a také ji tam tak strašilo. Její dcera se kvůli tomu zhroutila.

Hodní duchové to určitě nejsou. Jinak by o sobě takto nedávali vědět. Asi u vás straší.   Jsou to nebezpečné záležitosti. Asi bych vzala nohy na ramena a zdrhla. Ti démoni jsou často vázání na nějaké staré věci, nejčastěji bývalých majitelů.   Najdete je a spalte je. Měli byste mít pak klid. Mé kamarádce také pomohlo, když se modlila. Pokud věříš v boha, tak to zkus. Hlavně nechoď doma s šalvějí a nekupuj žádné křišťály, protože tak budeš hrát podle jejich pravidel.

 
15.12.2017 06:21 Uživatel: Zorka.
Věk:  22
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Já si myslím, že to možné je. Mamka mi kdysi říkala, že když někdo zemře v nějaké místnosti, mělo by se co nejrychleji otevřít okno aby mohla duše v klidu odejít, jinak nenajde klid a bude bloudit. Dělají to tak i v nemocnici.  

Známým takhle doma strašilo, otevíraly se jim dveře, slyšeli kroky a že tam s nima někdo je. Poradili se s oborníkem který cítí ty energie a ten jim řekl, že tam kdysi zemřel nějaký dělník, už nevím co, ale poradili jim něco a fakt to fungovalo a odešel, tak se možná poradit s někým, kdo se tím zabývá?  

Stejně tak mi jedna kamarádka kdysi vyprávěla, že jim "strašilo na chatě" - bylo to k nevydržení, bouchání, klepání, kroky v noci, padao dřevo apod. - to byla nějaká duše sebevraha který se tam kdysi zabil a s ním si poradit něuměli. Jsou tisíce příběhů lidí, kteří mají s tímto problém, přestěhovali se do zrekonstruovaného domu apod… Zkuste najít a přečíst.

Sestřenici se třeba stalo, že babička co bydlela s nimi v domě se po smrti za ní přišla rozloučit, seděla jí u postele a něco povídala, Nedávala tomu význam, myslela, že to je sen. Pak ji mamka probudila, že babička zemřela, ale bylo to ještě dřv, než měla ten sen - doteď je přesvědčená o tom, že se přišla rozloučit.

Za život už jsem se s tím několikrát setkala a tak na to věřím, na něco mezi nebem a zemí a že nejsme jen schránky, které se po smrti rozpadnou. Pracuju v nemocnici a často se setkávám i s názory pacientů, že v pokoji "někdo v noci chodí". a vždy to jsou různí pacienti nezávisle na sobě a v jediném pokoji, kde někdo již zemřel.

Myslím, že to jsou právě ty duše, co nemohly odejít jinam nebo nemají něco vyřešené či na něčem v životě vemi lpěly.

 

Radím se obrátit na odborníka, krásný den  

 

 
15.12.2017 14:13 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Tak, a do nemocnice už mě nikdo nedostane 

 
15.12.2017 16:52 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Tak premyslim… v nemocnici je casto klimatizace a okna nejdou ani otevirat… to by se tam ty duse pekne hromadily

Predpokladam, ze nehmotnou dusi nejake okno nezadrzi…

 
16.12.2017 06:49 Uživatel: Zorka.
Věk:  22
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Záleží jak kde v nemocnici, ale třeba u nás v LDN se umírá dost často a je tam cítit ta atmosféra nebo aspoň já jsem na to citlivá. A klimatizace není všude, co jsem prošla pár oddělení tak byste se divila   ani to s tím nesouvisí, okna prostě v nemocnici jsou a není problém ho otevřít, pokud někdo umře.

 

A klidně se smějte s tím otevřením okna ale slyšela jsem o tom už nesčetněkrát, proč se to tak všude v nemocnicích dělává? Je tradicí to tak dělat i doma, říkaly mi o tom už babičky jako malé. Nahromaděná energie po smrti by měla z domu odejít

Ale tak každý máme nějaké svoje názory a pohledy na věc. Jen vycházím z toho co jsem buď zažila a nebo slyšela a vím, že kolikrát se tohle po smrti blízkého doma neudělalo a začaly se dít "divné  a nepříjemné věci", ale to si člověk musí zažít, aby uvěřil, to chápu.

 

 
16.12.2017 09:26 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Nerikam, ze je vsude klimatizace a ze vsude nejdou okna otevrit…

Nicmene pochybuji, ze nehmotneho ducha zadrzi hmotna vec. Tot vse.

 
15.12.2017 18:22 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 
  • Mám kamarádku, která bydlí v domě se svým manželem po jeho rodičích. V jejich domě nikdy nestrašilo až do doby, kdy si začala kupovat starožitnosti.

Ona si to ospravedlnuje také tím, ze je to babička. Takove vysvětlení je pro lidi vyhovující, aby se tak  nebali. Jí je líto ty věci ničit a vyhazovat,, když si je koupila někde v bazaru. Ale kdyby to byla hodná babička, tak by se je nesnažila tak strašit.  

 
16.12.2017 12:04 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Gábi, je to jistě velice nepříjemné. Vzpomínám si na kauzu, která byla i v televizi. Bylo to v obci myslím Bobrová, kde hořely ty zásuvky a peřiny, pochodoval nábytek, dveře se vysadily z pantů, roztříštilo se masivní křeslo na tisíce kousků, věci létaly z ledničky a praskala všechna okna. Sváděli to tenkrát na malého kluka, jezdili tam kdo ví kdo všechno. Možná si vzpomínáte. Nakonec poprosili místního kněze, aby vybral z vesnice ty lidi, o kterých si myslí, že žijí křesťanský život a sešli se na místě a vroucně se modlili. A pak teprve ty hrůzy přestaly.

Jediná pomoc je modlitba a Bible říká, že "modlitba spravedlivého zmůže hodně". Modlete se nahlas k Ježíši Kristu, z hloubi srdce o pomoc, aby zasáhl a tuto hrůzu z vašeho domu vyhnal. Nebojte se, Bůh, Kristus a Duch svatý mají největší moc na nebi i na zemi. Pořípadě navštivte nějaké křesťany a poproste je o společnou modlitbu. Věřím, že to skončí a budete žít v klidu. Budu se za vás modlit také.    

 
16.12.2017 17:40 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Gabi -  nebo se podívej ZDE

 
12.02.2018 04:05 Uživatel: Taurenec
Věk:  19
Téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Text uživatele: 

Pokud jste ji ještě neodnesli, tak ano. Poznat se to dá například pachovými senzory v případě absence těch očních. Pokud vám tam leží někde v prasečím korytu, tak se může jednat o trestný čin podle §359 40/2009 sb. o hanobení lidských odstatků, to jen tak pro upozornění.

 

Vaše trable ale chápu. U mě v pokoji vždycky hážu své žrádlo za skříň a pak jej zapomenu odnést. Pach mi to však za během nějaké té doby znova připomene. Ve vašem případě doufám, že vaše pachové senzory budou rychlejší než policie ČR.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Mrtvá babička - je stále s námi v domě?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny