Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže

15.12.2017 03:23
Uživatel: Hanz
Věk:  38

Město: SM kraj

Odpovědí na téma: 40
Text: 

Ahoj, v minulých dnech jsem přispěl do diskeze na těchto stránkách, kdy pro potřeby vyhledávání připojím odkaz: http://www.mojestarosti.cz/poradna/vztahy-manzelstvi-rodina/nevera-zarlivost/manzelka-zamilovana-do-jineho-muze-nici-me-nez-se-rozhodne-pro-me-nebo-pro-neho.html

     Jsem ten Hanz, který píše od 8.12.2017, ale bohužel se stalo od mého posledního příspěvku spoustu věcí, které pokud budete chtít napíši. Dnes (15.12.2017) jsem na noční a tak se nebudu rozepisovt, jen jsem se chtěl zeptat, jestli bude zájem o to, aby jste znali další podrobnosti. Pokud ano, budu se muset rozepsat o mě o manželce o našem vstahu dopodrobna. Nechci vám vyvracet názory na mě a tak se chci rozepsat podrobněji o tom, co uvedené (situlaci, nebo krizi) předcházelo. Rád bych poděkoval za každá názor, kdy manželce jsem dal před asi 3 dny vaše názory přečíst. Bohužel pokud se rozepíši podrobněji, nebude už jí možno toto téma dát přečíst a to z důvodu né toho, že bych jí chtěl očerňovat, nebo tady lhát, ale zkrátka proto, že možná budu psát o věcech poněkud intimních a nerad bych, aby si manželka myslela, že toto píšu abych jí ponížil. Toto není mým cílem, jednoduše chci zvát vaše názory a rady. Zkrátka věřte, že budu psát čirou pravdu bez příkras. Doufám, že se zučastní tohoto toto téma i ostatní z předchozí diskuze. Děkuji Hanz

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5112x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: TÉMA: MANŽELKA ZAMILOVANÁ DO JINÉHO MUŽE - pokračování
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.12.2017 10:05 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Já se další diskuse klidně a ráda účastním. Ale…

Trošku mám obavy z toho, co tím dále sleduješ?

A také, počítej s tím, že manželka si další věci zde může kdykoliv přečíst sama a bez Tvého ukazování alt

P. S. To, že se to nestalo jen tak, mi bylo jasné hned. Nikdy se nestane něco jen tak alt

 
15.12.2017 11:37 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

A co ti tvá manzelka k tomu řekla?   Když už jsi ji to ukázal

 
15.12.2017 15:32 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Ja osobne jsem vzdycky rada, kdyz se zakladatel diskuze ozve a napise, jak to dopadlo.  
Doufam, ze dobre? !


 
15.12.2017 20:02 Uživatel: kavenka
500-1000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Také jsem rada. Zajímalo by me jak dopadl ten Petr_70 z jine diskuse, ale už se neozývá, škoda.

 
16.12.2017 03:34 Uživatel: Hanz
Věk:  38

Město:SM kraj

Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Pocházím z vesnice, kdy moji rodiče se rozvedli, když mi bylo asi 10 let, otec se s námi stýkal nepravidelně a odešel protože si našel jinou partnerku. S touto partnerkou je dodnes nemají spolu děti, ona má děti z předchozího vstahu. Má matka mě vychovávala společně s babičkou a sestrou, kdy sestra je starší o 6 let. Ve škole mi to šlo průměrně, kdy na střední škole jsem patřil k lepším žákům. V současné době pracuji již skoro 18 let jako státní zaměstnanec, kdy v práci mě to sice nebaví a to z důvodu vyhoření, buzerace ze strany nadřízených a hlavně lidí a jejich chování. S manželkou jsem se seznámil na plese, kde mě pozval můj otec, zde jsem se s ní dal do řeči a už na první pohled se mi zalíbila a na další schůzce, jsem se do ní zamiloval a nevěděl jak jí to říci. Vyřešila to ona na další schůzce, kdy de mi vrhla kolem krku a začali jsme se líbat. V létě jsme společně jeli na dovolenou, kdy jsme prožili v klidu s jednou hádkou, kdy jsem jí řekl něco co se jí nelíbilo a ona udělala scénu. Jinak bylo vše v pořádku. Po dovolené jsme se vzali a udělali si společně bydleníu jejích rodičů. Chodil jsem po nočních pomáhat zedníkům a po 3 noční v sobotu, jsem nemohl spát, ale bylo mi to jedno, vše co jsem dělal jsem dělal pro nás. Po půl roce jsme se začali hádat, kvůli pitomostem, jako je třeba odložený batoh, který jsem položil u stolu a pod. Největší hádka té doby byla o její vlasy, kdy ona se z dlouhých vlasů nechala ostříhat na  krátko a když se mě zeptala jak se mi to teď líbí řekl sem jí, že před tím se mí to líbilo víc. Od té doby byl půl rok teroru, kdy jsme se nemohli na téma jejího účesu vůbec pobavit, kdy ona sama mi vždy citovala SMS od kámošky, která jí napsala: Ale on ti nemá do toho jak jsi osříhaná vůbec kecat. Marně jsem se jí snažil vysvětlit, že se ptala na MŮJ názor. Vždy jsme skončili rozhádaní. Jelikož mě vychovali matka s babičkou, tak doma vařím, uklízím, vytírám a snažím se jakkoliv pomoci manželce aby se měla dobře a mohla mít trochu volného času. Ona je kosmetička a pracovala tehdy na 2 provozovnách. Po 2 letech přišlo těhotenství a narodila se dcera. Vše v pořádku, v době těhotenství probíhaly drobné hádky. Po příchodu dcery se vše změnilo a vše bylo OK. Pomáhal jsem jak to šlo vstával v noci, přebaloval chodil s ní k lékaři a trávil s ní maximum času.  

Nevím kdy to bylo, ale manželka se na mě zlobila, že když jede za kámoškou, tak jsem trochu namíchnutý a prosím jí ať zůstane doma, že jsem chtěl být s ní, že mám třeba po 4 dnech volno. Tato neshody občas přerostli v hádky, tak jsme se domluvili, že jí maximálně řeknu, že můžeme místo toho zajet na nákupy nebo udělat něco na zahradě a ona at´si udělá co chce. S tím souhlasila. Ještě jí vadilo, že vše chci vědět do předu alespoň 2 dny, ale to jsem jí zdůvodnil z důvodu šichet rozepsaných dopředu, ona to pochopila a od té doby nebyl problém.   Pak se narodil syna já opět pomáhal co nejvíc, ale byl jsem nařknut s toho, že ona je doma jak pes u boudy a mě to vyhovuje. Klidně si mohla kdekoliv zajet bez dětí, protože kvůli zánětu ani jedno nekojila déle než 2 týdny.

Manželka si stěžovala, že je doma uvázaná jako pes u boudy a proto jsem chtěl, aby jela za kámoškama nebo někam vypadla a já  byl s dětmi doma a nikdy jsem nic neříkal. Každý den, jsem jí ráno objal políbil jí a pěkně se k ní přitulil. Řekl jsem jí, že jí  miluji, zbožnuji.   Vždycky večer jsme se tulili a pokud to vyústilo v něco víc byl jsem rád, protože miluji svou ženu a sex s ní byl vždy skvěly, ale to tu rozebírat nebudu. Za ta léta jsem jí urazil 1 x kdy jsem jí řekl něco za co se stydím, a jednou jsem jí dal políček a to když mě bila pěstí do krku. Za posledních 7 let jsem jsme se pohádali 2x a to z důvodu pozdního návratu z dcerou ze zábavy to bylo dceři asi 10 let. Po druhé jsme se pohádali před a poté i na plese, kdy nikdo nic nevěděl, až na trochu podivné chování mě a manželky, netancovali jsme spolu a ani se nebavili. Podle mě to byla již poslední kapka, neboť jsem cítil, že se něco děje, ale neodhadl jsem situaci a neřešil to s manželkou včas (teď ani stejnak nevím jak bych toto řešil.) Manželka ráno po napsala kamarádce, která tam byla s námi, že jsem strašný a že jí nedovolím jít nikam podezřívám jí z nevěry, a podobně. Nebudu se rozpisovat, ale podle mě tam byla polovina věcí vylhaná, nebo lhala ona mi před lety, když jsme tato situace mezi námi řešili. Ta kámoška je docela feministka, její manžel se nemůže doma ani podívat na film, který by chtěl vidět, radši čeká až bude manželka v práci a pak si ho pustí.   Večer, na mě manželka řvala, že jsem strašný, že se mnou nebude, že pořád jenom drží hubu a já jí utlačuju, že už má toho dost, že už se mnou končí. Takový vstah ale nemáme, klidně si sedneme a pobavíme se o všem o její práci, o dětech, rád si s ní povídám a poslouchám její hlas moc mě to uklidňuje. Mám docela náročnou práci hlavně psychicky a tak sem rád, že mám nejlepšího přítele, zpovědníka a milenku v jedné osobě. Když jsem povýšil, začalo se to trochu sypat, ale nic světoborného, takový normáln život. Neustále vám někdo nadává a vyhrožuje, a vy se musíte krotit, ale pro mě to nikdy nebyl problém. Nejvíce mi vadí mrtvoly a před půl rokem jsem nedal, když jsem viděl mrtvolu 14 denního dítěte a vy musíte zjišťovat, u rodiču základní informace. Ne takové věci mám fotografickou paměť a ještě 2 msíce se mi zdály noční můry, víte jaké to je vzbudit se uprostřed noci obejít dům a kontrolovat děti jestli dýchají.    Na takovou podíbvanou (mrtvé novorozeně) není nikdy nikdo připravený. S takovým zážitkem se nechcete nikomu svěřit, spíš potřebujete někoho blízkého, s kým můžete mluvit a pokusit se zapomenout.  

 Nikdy jsem manželku nebral jako svůj majetek, nebo podřízenou. Spíš jsem jí bral jako bohyni a snažil se jí dělat radost a tím že se usmála dělala radost ona mě. Vždy jsem se o ni hezky staral a třeba večer po šichtě dělal oběd na další den, kdy jsem věděl, že ona ani já druhý den nestíháme.   

Před 3 lety byla manželka na měsíc v lázních a já se o děti staral tak dobře, že manželka poprosila tchýni, aby mi zamkla pračku, že každý den peru a žehlím. Můj hezký klidný večer začínal tím, že jsem uvařil oběd na další den a pak jsem vzal žehličku a šel žehlit prádlo. Zkrátka bylo to super, doma byl větší pořádek, ne proto, že by manželka byla nepořádná, ale já dával věci rovnou tam kam patří. Tento rok, jela znova, bohužel, již jsem neměl tolik času, ale domácnost byla v pohodě, já pral ale už tolik nežehlil, ale obstál jsem dobře.  

 A do toho se najde chlap, který koupí něco la Letgo od mé ženy a najednou, si s ním manželka píše, dívá se na jeho videa na facebooku a já i když se mi to nelíbí, tak mlčím. Jeho platonicky miluje a já, když jí to rozmlouvám a následně zakážu, tak jsem odsouzen oběma dvěma jako dětinský, že srdci poručit nemohou. Když mi manželka řekla, že se kvůli něho najde 2 práci, tak jsem si na něj něco zjistil a protože to nesedělo, tak jsem řekl manželce že děti nechci k němu pustit ani omylem a manželka mu to řekla a asi pochopila, že jsem něco zjistil. On se začal vyšilovat a vyhrožoval mi vyhazovem z práce. Má dobrá manželka ho lámala po telefonu aby nedělal problémy a já mohl v klidu dělat svou práci. On vyšiloval i druhý den a tak tam manželka zajela, Řekla mi to a já jsem jí řekl, že se o nic nejedná a já to ustojím, jenomže ona si postavila hlavu a jela. Moc jsem toho po noční nenaspal, ale vzbudil jsem se v 13:00 hod a já jsem to vycítil, něco jako 6 smysl.  Manželka přijela úplně hotová večer domů. že většího tvrdohlavce a ješitného chlapa neviděla. Domluvili jsme si sraz venku, kdy já jsem potřeboval čerstvý vzduch. Ona po chvíli řekla, že jde domů, že jí je zima a já věděl že 6 smysl nelhal, vzala si totiž sportovní tepláky a na ně lehké elasťáky pokud měla 1 kde si je mohla vysvlíct? Tak jsem se jí zeptal na oběd a ona mi odpověděla, že jim udělala palačinky. Tak jsem se šel projít, ona mi řekla něžně prosím tě hlavně se mi vrať.   

Večer jsme si sedli a ona začala vyprávět jak ho 3 hodiny lámala aby neblbnul, a on že né, že poletím, pak se šla projít a on si dal říct. Po tom co šlo děti spát se mi zhroutila do náruče a zeptala se jestli se jí nezeptám na to nejdůležitější? Tak jsem se jí zeptal, Miluješ mě? Ona na to, že tuhle otázku nemyslela a že myslela tu druhou. Já jí řekl, že na tu se ptát nepotřebuji a že vím. Ona se mi přiznala k nevěře a málem plakala, Já jí objímal a řekl jsem jí, že jí miluju a pokud bude chtít, tak vše smažem a nikdy ale opravdu nikdy jí toto nevyčtu, nikdo o tom nemusí vědět a ona to s ním zruší, když se choval takhle tak bude divný. Druhý den, jako když otočí, jí začal hledat prostory k pronájmu a já jsem byl postaven před to, že bude konec a ona půjde i s dětmi k němu. To jsem psychicky nedal a rozbrečel se, ale ona radši odešla. Večer si jí zavolala její matka a řekla jí co si myslí, tchyně je sice někdy potvora, ale já si s ní rozumím a tak jsem jí řekl co se stalo, a vše. Ona s ní řešila jen toho chlapa, ne nevěru o té pomlčela. Tu noc jsme vedle sebe leželi jako 2 cizinci. Ráno jsem vyslechl omylem její telefonický rozhovor s ním, kdy jsem byl označen za psychopata pro mou reakci na nevěru.   Ten den jsem byl celý v práci a večer se šla projít a domu se nevrátila. radši spala u bratrance. protože ten jediný jí prý chápe a dokáže poradit. Doma si 2 hodiny s ním psala a pak, protože jí byla zima si ke mě lehla a málem to skončilo sexem, kdy jsem to (pokazil) já, kdy jsem jí při předehře řekl, že jí chci zpět a nechci aby byla u jiného.  

Ráno když jsem přišel v pátek domů byla manželka uplakaná, nevyspaná zkrátka hotová. Nechtěla mi říct, co se stalo a tak jsem se jí neptal, zkrátka byla na pokraji psychického zhroucení. Teprve odpoledne, jsem vyrozuměl to, že jí nutí bydlet u něj a dokonce na ní do telefonu řval že je blbá a že jedině on to o s ní myslí dobře, Manželka nechtěla, protože ho zná teprve od začátku listopadu a viděli se jednou. On to nedokázal pochopit a začal jí vyčítat vše možné.   

Co se týče onoho pána nevím jak to dopadne a pokud vám vadilo, že o něm píšu zlé věci, tak se prosím nedivte, necítím k němu zášť jen pohrdání.

P. S. Pokud se chcete zeptat, já jsem své ženě nikdy nevěrný nebyl, pouze jsem si prostřednictvím e-mailu dopisoval s jednou slečnou, kdy jsem jí napsal básničku k narozeninám a pak ještě několik, ale jelikož jsem psal pod jiným e-mailem, tak mě nepoznala a já jsem jí nikdy nechtěl potkat, když mi na to manželka přišla, tak jsem jí slíbil, že toho nechám a vážně už jí nepsal.  

 
16.12.2017 15:23 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Tak takovy roman jsem ani necekala. Sice zname jenom tvuj uhel pohledu, ale podle toho, co pises,  je to asi tak, ze  tvoje zena te bere jako inventar a vse, co pro rodinu delas je samozrejme. Je dost zhyckana. Navic asi neni moc silna v kramflecich, kdyz si necha do vztahu mluvit od kamaradky a vsechno s ni probira.   O tom jinem muzi jsi toho napsal sice malo, ale vypada to tak, ze on je egoista a manipulator, a tvoje zena mu naletela a chvili bude asi zaslepena tou novotou a zmenou sveho zivota. Neni vyloucene, ze prave takoveho tvrdeho chlapa potrebuje.
Na tvem miste bych ji navrhla rodinnou terapii. Pokud na to nepristoupi, rovnou si bez doprosovani najdi bydleni a odstehuj se. Uvidis, jak padne na usta a rada by se vratila. Myslim, ze je to jen otazka casu.
Ona totiz bude pecovat o 4 deti, o invalidniho pritele, ktereho ani poradne nezna,  a pri tom vsem delat dve zamestnani. Uvidis sam, jak dlouho ji to vydrzi. Nejhorsi na tom je, ze to odnesou deti.
S rozvodem zatim nespechej ale taky ji moc nevychazej vstric. Je to sice paradox, ale nektere zeny davaji prednost radeji previtovi nez hodnemu slusnemu chlapovi, ktery jim plni vsechna prani. Tim previtem nemyslim toho invalidu, neznam ho. Pisi to vseobecne.
Mozna bys mel k nejakemu rodinnemu terapeutovi zajit ty, bez ni.  Oni maji vic zkusenosti.
Kazdopadne ti tvoji situaci nikdo nezavidi a je tu nebezpeci, ze se ti zbori cely zivot, ktery jste leta spolu budovali. Chce to pevne nervy, ale ty v tehle situaci asi nema nikdo.

 
16.12.2017 18:03 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Hanzi, souhlasím s Dany. To co píšeš vypadá, že jsi nejlepší chlap na planetě, ale zase je to jen pohled z jedné strany. Můžeme radit, ale nebudou to rady, které by vycházely z porovnání tvé verze a verze tvé manželky.

 
16.12.2017 18:11 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Proto by byla nejlepsi ta manzelska poradna. Co ale delat, kdyz ji manzelka odmitne?
I kdyby byla pravda jenom polovina z toho, co tu Hanzi pise, fakt je ten, ze zena chce odejit k muzi, ktereho sotva zna.
Podle me ma krizi stredniho veku a chce za kazdou cenu zmenu. Neuvedomuje si nasledky.  

 
16.12.2017 20:31 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Tak toho co přijde jsem se přesně obávala, ale svým způsobem to i čekala, bohužel…

No nic, musím si vše k tomu znovu přečíst, a určitě k tomu napíši, co si myslím  

Ale to, co jsem psala minule, v tom minulém tématu, to platí, hlavně toto:

 

"Pokud už Ti manželka oznámila, že se rozvádíte a následně Ti popřála hodně štěstí při hledání, myslím si, že to je celkem vážná situace, která svědčí o tom, že Vaše manželství má vážné trhliny, minimálně z pohledu manželky ano, nemyslím si, že by v tomto případě šlo pouze o nějaký rozmar.

Takže, zkus, ale v klidu sám popřemýšlet o tom, co by těmi trhlinami mohlo být, pak si skuste o tom, ale opět v klidu s manželkou promluvit. Mluvte však pouze o Vás dvou, o Vašem manželství, jaké je, co mu dle každého z Vás chybí nebo v něm nevyhovuje, zda-li chcete oba jej vylepšit, zda-li oba stojíte o jeho záhranu či ne, existuje i možnost poradenství atd. Co bude dál se bude od toho odvíjet.

Pokud má být Vaše manželství zachráněno, musí to chtít rozumem, ale i srdcem oba. Nelze to postavit pouze na tom, že Ty to chceš. Nelze si vynutit to, aby nás druhý miloval. Můžeme však druhému nabídnout to a sebe takového, aby nás chtěl druhý milovat. Zkus o tom popřemýšlet." 

 
16.12.2017 22:48 Uživatel: Hanz
Věk:  38

Město:SM kraj

Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Jj díky Dany podle mě manželka ke mě ještě něco cítí, ale zároveň jsem tu i ty jak ty říkáš trhliny. Do toho se ještě přidal ten třetí a v současné době manželka nemyslí vůbec spíš na tzv. klapky na očích. Ona se s ním 2 dny hada po telefonu neznají se pořádně a on ji dneska (16.12.2017) napíše něco smířlivého a ona za ním v pondělí opět jede. Včera (15.12.2017) jsem ji dával trochu psychicke stránce do pořádku. A víte co je na tom nejsmutnější, že ji pořád zbožňuju. Ona tu sedí nádherna a úžasná a pise si s ním. Jsem na dně a když jsme se bavili tak jsem ji jako kamarád doporučil, aby se s ním rozešla a našla si někoho normálního. Moc jí miluji a toužím být s ní. Možná že mě odsoudite ale ona je úžasná a já bych pro ni udělal vše.  

 
16.12.2017 23:11 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

A co rika na manzelskou poradnu? Sla by tam s tebou?
Nikdo te neodsuzuje, tomuhle se rika laska!! Jak je krasna, tak muze byt i bolestiva.

 
17.12.2017 00:41 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Nevim Hanzi, ale pokud si s ním píše a má k němu jet opět  a nijak ti to nezastírá, ale naopak dává najevo, tak to zřejmě s ním myslí vážně. Chápu, že ti není nejlíp, když to víš, ale zabránit jí v tom nejspíš nemůžeš. Prostě jste dospělí a cosi se zvrtlo. Jen bych neřekla, že se to zvrtlo teď, ale že se to zvrtávalo delší dobu. Řekla bych, že je opravdu rozhodnuta se rozvést. A možná to nakonec bude dobře jak pro tebe tak pro děti, protože důvěra je bezpochyby pryč a bez důvěry a upřímnosti nemůže fungovat žádný vztah, natož manželství. A děti by nejspíš vyrůstali v nějakých hádkách rodičů. Nemyslím si, že by v tomhle případě mohla poradna ještě nějak pomoc. Řekla bych, že je to už poměrně daleko. Vycházím z toho, že o tom psaní a návštěvě víš. Pochopila jsem to tak, že ti to sama řekla.

 
17.12.2017 07:01 Uživatel: Hanz
Věk:  38

Město:SM kraj

Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Asi máte pravdu, těch problémů, které jsou mezi námi jsem si buď nevšímal, nebo je přehlídl. Nicméně, máme otevřený vstah a cokoliv co po mě manželka chtěla nebo jí vadilo, jsem změnil a nikdy mi to nedělalo problém. Trochu byl problém, protože začala vyhledávat a vyhledává problémy v mojí rodině, takže se stýkáme pouze s její rodinou. Hodně mě to mrzí, ale možná jsem dělal to co ona nemluvil jsem o tom. Ona je velice hrdá a na žádnou z narážek urážek nebo křivd nezaponíná a jedna její nepříjemná vlastnost je i ta, že se nikdy za nic neomlouvá. Nevím jestli to dělají i ostatní ženy, ale dokáže dokonale převrátit to co jsem řekl i v dobrém a použít to v úplně jiném kontextu.  

 

S manželskou poradnou, jsem už vyrukovala abylo mi řečeno, když máš tu potřebu, tak bych to chtěl zkusit. Né jako poslední možnost, od úterý vím, že náš vstah je asi u konce, ale chci jí pochopit a zjistit, kde jsem udělal chybu. Možná to zjistí i ona.  

 

Hlavně jsem rád, že manželka k němu nechce tahat děti a že chce zústat doma. Že po té, co jí do toho on nutí, se nechce přestěhovat a dokonce měnit dětem školu. Já si chcu koupit byt někde poblíž a chci na děti střídavou péči. Směny si přispůsobím. V práci to nebude problém, už jsem se na tuto možnost informoval.

 
17.12.2017 09:43 Uživatel: Paní Colombová
Věk:  33
pani-colombova.png
500-1000
Administrátor
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Nezlob se Hanzi, ale to, co pises, mi pripada az nerealne ujete.

Celkem si nedokazu predstavit, ze bych zahybala svemu manzelovi a jeste bych si s nim o tom pratelsky povidala.

A stridava pece te napadla jak? Manzelka souhlasi? A koupe tveho bytu by se mela resit asi az po rozvodu, nikoli pred nim… navic, bude te mit manzelka jak vyplatit?

 
17.12.2017 10:00 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Perfektní vztah nebude nikdy žádný, teda aspoň jsem o takovém ještě neslyšela. Kdyz chce někdo s někým  skočit do postele,   tak se důvod k rozvodu najde vzdy. Najednou mělo manželství plno chyb atd… V každém vztahu jsou hádky.  

Kdovví, co tvá manželka tomu milenci o tobě napovídala, že ti takto vyhrožoval. V mých očích to dobrý člověk není už jen proto, že jde do vdané ženské s dětmi.

 

Podle mě v tom hrají roli jen ty její hormony. Dokonce tady čtu, že si kvůli němu najde druhou práci. Ten ji musel pěkně zamotat hlavu. Nebude mít u něho takové pohodlí, jako u tebe a jednou na to přijde. Je to záležitost až několika let, kdy ji odpadnou ty růžové brýle a na hodně věcí přijde sama. Ona je v mých očích spíše podrazačka a to kvůli těch lži, které o tobě napovídala. Zasloužil by sis lepší.

 

To je samozřejmě odpověď na tvou verzi, kterou jsi zde napsal, ale já ti to věřím.

 

Kdyby tady napsala svou verzi tvá manzelka, tak si dokážu představit, jak by to vypadalo.

 

Jedna moje kámoška taky odešla od manžela, cca po deseti letech manželství. Děti ale nemají, nechtějí je kvůli svému pohodlí. Když odešla k tomu milenci, tak její manžel byl najednou ten nejhorší chlap na světě. Jmenovala, co mu na něm všechno vadilo. Ten milenec byl totiž mladý kluk, který si chtěl jen užít s vdanou paničkou a ona to přes ty růžové brýle neviděla. Samozřejmě, že se to později projevilo ze strany milence rozchodem a ona se ke svému manželovi vrátila. Řekla mi, že tak hrozný její manžel nebyl, že z ní mluvili jen ty hormony. Vyloženě se na něm ty chyby snažila hledat, aby si tak ospravedlnila, co udělala. Takových případů je hafo. Hormony dokážou doslova zatemnit mozek. Ale lidé, kteří jsou hodně inteligentní, si ho tak zatemnit nenechají a dokážou přemýšlet aj hlavou.   

 

Držím palce ať se z toho dostaneš.  

 
17.12.2017 10:30 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Hanzi, nemohu si pomoc, ale vkrádá se mi do hlavy už jen jediná otázka. Jak ještě můžeš vůbec stát o takovou ženu? Podle tvého psaní mi vychází, že je to neskutečně potvora. Je hrdá, neomlouvá se, vyhledává problémy a vlastně pořád lže. To lhaní jsi psal už dříve. Opravdu teď nechápu, že o takového člověka vůbec stojíš.

 
17.12.2017 12:49 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

On má ještě ty růžové brýle. Ty dokážou odpustit kde co. Jen kvůli tomu ji chce. Až mu slezou, tak uvidí, co je ona zač 

 
17.12.2017 13:27 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Dárečku, to je možné, že je má. Ale mě to prostě jen přijde tak, že těch 13 let nebylo tak skvělých, jak píše Hanz už v první části. A defakto to vlastně i sám potvrzuje tím co sám napsal. Že byly problémy už dříve a on je přehlížel nebo si jich nevšímal. A byla asi jen otázka času kdy si jeho manželka někoho najde. Vlastně on sám taky přiznával, že si s nějakou jinou dopisoval. Co tím psaním tehdy sledoval? Moc nevěřím tomu, že se s ní nechtěl setkat. Myslím, že to tvrdí teď, protože mu na to psaní tehdy manželka přišla. Co by bylo kdyby nepřišla? Vím, teď už se to dozvědět nemůžeme.

 
17.12.2017 16:27 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Podívej se treba na jiné ženy. Mám jednu kamarádku, kterou manžel doma bije. Už je sním 13 let ale ona ho prostě miluje  

 

 

Pak mám ještě jednu známou. Její chlap je alkoholik a je agresivní, ale je sním, protože ho miluje. Ty hormony dělají divy.  

 

Ne nadarmo se říká, že když miluješ, není co řešit.  

 
17.12.2017 16:16 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Hanz je zivotni optimista, tak jako ja! My, bohuzel, ty spatne veci nevedomky prehlizime a  prozreme, az kdyz je pozde!
Ale souhlasim, ze by mel prestat s tim obdivem k zene, ktera s nim s naprostym nadhledem zameta. Hanzi, mel bys i ty ukazat vic hrdosti a vsechno ji to neusnadnovat.
Jak ona si to predstavuje? To bude bydlet doma a obcas si odskoci k milenci a ty ji to mas vsechno tolerovat? To z tebe hodla udelat naprosteho pitomce a parohace?
Prala bych vam usmireni, ale tahle situace k nemu v zadnem pripade nesmeruje. Ona je rozhodnuta a ty ji v tom jeste podporujes.

 
17.12.2017 17:41 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Dárečku, a opravdu je to ještě láska? Nebo spíše už jen zvyk nebo něco jiného co je drží u takových mužů? Tím něčím jiným mám na mysli třeba strach těch žen z nich, jaká by byla reakce těch mužů. Nebo důvod, že s nimi i přesto jsou mohou být i peníze.

 
17.12.2017 18:48 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Důvody proč s nimi zůstávají jsou různé. U některých to mohou být i peníze, nebo majetek.  

 

Jedna mi řekla, že neměla sílu od manžela odejít, i když ji bil, protože k němu porad měla citovou vazbu. Údajně se jí pak vždy omlouval, že už to nikdy neudělá, ale pak se to zase opakovalo.  

 

Jednou se neovladnul a vyfackoval ji před její rodinou. Až teprve po 10ti letech se to konečně hnulo k  rozvodu, až když to viděla také  její rodina. Doposud chodila s monokly na tváři a nikdo ji nechtěl věřit, že ji manžel bije, protože byl ve společnosti ostatních oblíbený 

 

Ja sice neměla nikdy kluka, který by mě bil, ale měla jsem pět let takového, který mě urážel a ponižoval. Taky jsem celých 5 let neměla sílu od něho odejit. Po čtyřech letech chození s ním jsem si záměrně hledala jiného muže, přes kterého bych se od něho mohla citové odpoutat. Vím, že jsem se sním měla nejprve rozejít, ale nemela jsem na to sílu, protože jsem měla pořád k němu citovou vazbu. Nakonec se mi to povedlo a kdybych si nenašla tehdy někoho jiného, tak bych s ním pořád byla a nechala se pořád urážet a ponižovat, protože bych neměla sílu na to od něho odejít. Vůbec toho nelituji a jsem ráda, že jsem to tak udělala. Není lehké se s někým rozejít.

 

Já ty ženy docela chápu. Všichni jim řeknou, že jsou hloupé, ale kdyby se ocitli v takové sítuaci, tak je to úplně něco jiného.

 

Jenže tenhle tazatel, aspoň jak jsem to pochopila, snad nikoho neuraží, nebo nebyl. Skakal kolem ní, jak její zahradník. Proto si myslím, že v tom hrají roli pouze její hormony.  

 

 
17.12.2017 19:02 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Dárečku, úplně chápu a rozumím tomu co říkáš. Mě prostě od samého začátku, ani nevím proč, napadá téměř to co popisuješ teď sama z vlastní zkušenosti. A proto taky od samého začátku jen říkám, ze je to pohled jen z jedné strany. Opravdu nevidíme a nemůžeme znát ty opravdové důvody manželky Hanze. Třeba je v té stejné či podobné situaci v jaké jsi byla ty sama. Tehdy jsi potřebovala právě tu oporu, abys měla tu sílu vztah ukončit. Což plně chápu, protože jednoduché to udělat opravdu není. A právě proto si říkám, že Hanzova žena může být na tom stejně. Nevime co těch 13let zažívala a co cítí třeba teď, možná našla právě tu stejnou oporu jakou jsi tehdy našla ty. Opravdu se z jednoho pohledu závěry dělat nedají. A taky nemůžeme očekávat, že pokud by se Hanz choval nějak podobně, ze by se tady nějak extra k tomu přiznával. Tim neříkám, že takový je. Ale vědět to jednoduše nemůžeme.

 
17.12.2017 21:00 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Puzzle a Darecku, nezlobte se na me, ale copak by chlap, ktery by 13 let tyral svoji manzelku, sem psal o pomoc? To by spis psala ona, ne?  Na to jste prisly jenom proto, ze Darecek nekoho takoveho zna? Myslim, ze jste uplne mimo misu! Tady spis tyra ona jeho, svoji neverou!
Nechapu, proc se porad jeho zeny zastavate? Vzdyt je to ona, kdo nici rodinu!  
I kdyby jejich manzelstvi z nejakych duvodu nefungovalo, da se to resit jinak nez ponizovanim partnera a rozvratem rodiny!

 
17.12.2017 23:30 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Listicko, já od samého začátku jen říkám, že je to pohled jen a pouze z jeho strany. Kdo ví co by vyplynulo na povrch kdyby tady začala psát i jeho žena. Nezastávám se nikde Hanze ani jeho manželky. Mimo mísu jsme defacto všichni, protože neznáme její důvod. Nebo ty ho znáš? Že jsi přesvědčená o tom, že týrá ona jeho. Může to být přece i přesně naopak. Píšeme tady přece jen naše pohledy a názory, nic víc. Já osobně nestojím na žádné straně, ani na jeho a ani na straně manželky. Psala jsem jen svůj osobni názor a k tomu, abych se za některého z nich postavila bych musela znát názory a pohledy obou, ne jen jednoho.

 
18.12.2017 01:07 Uživatel: Hanz
Věk:  38

Město:SM kraj

Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Včera (17.12.2017) jsme si promluvili, ona neřeší jestli on nebo já ale jestli já nebo nikdo. Už delší dobu ji vadily nějaké věci, které jsme probrali dnes (18.12.2017). Jak jsem psal něco co bylo mezi nami a my to neresili. Nebylo to sice bez emocí ale nakonec docela v pohodě. My se rozvedíme a ona uvidí mezi tou dobou co on, ale moc tomu neveří. Jinak díky za názory, pokud bude něco nového dám vědět.  

 
18.12.2017 12:54 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Že by dostala košem? Tak držím palce, ať se vám to podaří zase dat dohromady.

 
18.12.2017 10:37 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Tady je videt, jak dulezita je ve vztahu komunikace.
Diky, ze jsi sem napsal a ani nevim, co ti mam prat? Rozvod je vzdycky smutna zalezitost, i kdyz probiha tou nejsetrnejsi formou.

 
18.12.2017 20:18 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Řekla bych, že problém byl opravdu už dávno před tím než se objevil ten nový chlap. Asi největší chybou bylo si problémů nevšímat nebo je přehlížet, jak jsi napsal. Každopádně se asi nedá napsat nic jiného než hodně štěstí v další životní etapě.

 
21.12.2017 16:03 Uživatel: Hanz
Věk:  38

Město:SM kraj

Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Nevím na čem jsem je to jak na houpačce, včera (20.12.2017) se manželka chtěla objímat a řešit naší situaci a dnes (21.12.2017) je naštvaná a vůbec se nebaví. Snažím se na ni netlačit a nedělat si zbytečné naděje. Pokud bych do toho zapojil city tak bychom se určitě pohádali. V současné době příměří nezbývá než doufat.  

 
25.12.2017 21:36 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Podle mě je to u Vás jako na houpačce proto, protože s tím druhým je to jako na houpačce. Myslím si, že ze začátku se ten druhý projevoval růžově, tak i manželka to a jeho vnímala a cítila růžově. Ovšem časem i jak jsi psal, se ten druhý začal projevovat i jinými barvami, než-li pouze růžovými, na manželku tlačí, útočil i ohledně Tebe a Tvé práce, a to si myslím začalo manželku odrazovat = toto si myslím až tak manželka nechce, čili znejistěla a začala váhat. Pokud jsi ochoten toto ustát, myslím tím toto období manželky, kdy už si dle mého názoru není tak jistá, pak si myslím, že máte ještě šanci, protože si myslím, že z této situace couvne manželka nakonec úplně = že ten druhý jí odradí celkem brzy definitivně. To je můj názor.

 
22.12.2017 10:20 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Nevím Hanzi. Ale řekla bych, že to byla jen jakási její chvilková slabost nebo vyčerpání. Nejsem si jistá jestli teď ty slova jsou ty pravé, ale nějak tak nebo podobně si to myslím. Všechno ukáže až ten nejlepší soudce, čas.

 
25.12.2017 19:00 Uživatel: O
Věk:  33

Město:Praha

Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Hanzi, ona si te vubec nevazi!  

Za co te obejmula? Z ceho je tolik frustrovana?

 
25.12.2017 19:10 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Mě přijde, že s tebou zachází jak s kusem hadru, jak se jí to zrovna hodí.  

 
25.12.2017 21:17 Uživatel: Puzzle
Věk:  40
0-100
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Hezké svátky všem.

To bych neřekla Dárečku. Ale pokud máš pravdu tak bych Hanzovi doporučila aby se sbalil a odešel. Pokud máš pravdu Dárečku tak přijde ona sama s prosíkem. A pokud ne tak ten rozvod hold myslí naprosto vážně a asi má k němu i důvody.

 
22.01.2018 15:02 Uživatel: Hanz
Věk:  38

Město:SM kraj

Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

No takže, vánoce byla o ničem, manželka tem jezdila přespávat tak aby nebyla doma. když jsem doma já. 8.1. podala žádost o rozvod, co uvedla za důvod mi vůbec nesdělila a pálí mosty. Večer ja každý den 3-4 hodiny na telefonu necho videohooru s tím šmejdem. Jinak když jsem s ním poprvé a naposled mluvil jak je chce zabezpečit, tak jsem se z koktání nedozvěděl nic. Teď od něho manželka přijela s mabídkou na práci u Havířova, ale s nabídkou pro práci pro ni. To jei dobře zabezpečil. Janak doma manželka po mě jenom štěká a na jakýkoliv slušný dotaz i na děti odpovídá tak jako bych jí vavraždil rodinu. Nevím jak to udělal, ale vypláchl jí mozek jak v sektě.

 
22.01.2018 15:30 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Vítej zpět, i když tedy zprávy to moc hezké nejsou. Opravdu jsem věřila tomu, že šanci máte.

Nicméně, můžu se zeptat? Když jezdla manželka k němu a přespávala u něj, kde byly děti a kdo se o ně staral? Ty?

Mě by totiž zajímalo, jak si to vlastně manželka představuje?

 

Taky myslím, že by sis měl najít právníka. Pokud manželka není schopna se rozvést dohodou, což je nejvýhodnější pro obě strany, ale hlavně pro děti, neboť to bývá mnohem kratší a bez házení špíny jeden na druhého, tahanic atd. , tak se obávám, že nic hezkého to nebude.

 
22.01.2018 16:29 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Bohužel, někteří lidé jsou lehce zmanipulovatelni a tvá manzelka mezi ně patří. Třeba toho jednou bude litovat, až se jí otevřou oči.   S touto situací už bohužel nejde dělat nic už od samého začátku, kdy se tvá manželka zakoukala do někoho jiného. Hormony jsou svině a s lidmi to bohužel většinou úplně zatočí.

 
22.01.2018 18:46 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

Všechno nejde svádět jenom na hormony, nejsme zvířátka a manželce není 15

Jednu dobu vypadala manželka nerozhodně či váhala, jak postupně Hanz popisoval. Takže si spíše myslím, že se nakonec opravdu nechala zblbnout, respektive oblbnout či zmanipulovat. Ono to bude jiné, až s ním bude bydlet, pak si myslím, že celkem rychle prozře. Budeme-li vycházet z toho, co psal Hanz, tak ten druhý zas tak růžový není, ukázal se jako lstivý a mstivý.

Jsem na to docela zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Myslím, že nebude trvat dlouho, a začne to tam skřípat. Je ale fakt, že pokud ten druhý je opravdu manipulátor, tak z takového vztahu se zmanipulovanému špatně odchází.

 
22.01.2018 19:37 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Text uživatele: 

U některých lidí je jedno, jestli je jim 15, nebo 40 let. I dospělý člověk se v takových situacích může zachovat jako puberťák. U některých lidí to pouze na hormony svádět jde a osobně si myslím, že to je tento případ. Ta jeho manželka si sním podle mě už jenom hrála. Dělala si sním co chtěla. To je můj názor. Třeba se k němu jednou bude chtít vrátit. On už ji ale za nějaký čas nemusí chtít, což by bylo to nejlepší, co by pro sebe mohl udělá. Protože když pak na ni zase nějaký chlap zamrká, tak mu zase uteče.   To co teď udělala svému manželovi, udělá třeba za nějakou dobu tomu chlapovi. Udělala to jednou, udělá to i po druhé aj po třetí.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Pokračování příběhu: Manželka zamilovaná do jiného muže
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 4998x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1943x
dlouhodobý problém 8 1669x
Psaní s kamarádem... 9 2406x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2090x
hysterie ? 23 2262x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2795x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3068x
Sebevražda manžela 2 2329x
Přítel používá seznamku 2 1760x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny