Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí

29.03.2014 21:31
Uživatel: Guinevra
Věk:  30
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Zdravím všechny.

Poprosila bych Vás o radu. Opravdu o radu a ne kázání, mám co dělat se svými výčitkami svědomí.

S jedním mužem jsme už rok (03/2013-03/2014) ve vztahu, je ještě ženatý. Dělí nás vzdálenost, nevídáme se až tak často, ale jsme v každodenním kontaktu. Prostě ještě nemá jasno, domluvili jsme se, že mu nechám teď chvíli čas, ať si vše promyslí a tak, ale zase jsme spolu strávili krásnou noc. Nicméně další den jsem omezila zprávy a vše a pak večer jsme měli setkáníi s přáteli, ale nemohli jsme dát najevo, že spoluněco máme. Tak jsme nejdříve seděli každý na jiné straně stolu a pak tak nějak za mnou přišel, povídali jsme si a bavili se s ostatními a já najednou měla úplné zatmění a dala jsem mu facku. Mohla bych to hodit na alkohol,, ale bohužel vím, že to tím nebylo. On v tu chvíli na mě nevěřícně koukal a já chtěla utéct. Nejvíc mě bolelo, že jsem mu ublížila a k tomu ho ponížila před ostatními. Nedal mi ať odejdu, ještě mě i doprovodil domů, myslela jsem, že se už se mnou ani nebude bavit.

Další den ještě než odjížděl se za mnou stavil, řekl mi jen, že toto potvrdilo, že potřebuje odstup, že vždy bude můj přítel, ale nějakou dobu nedokáže se mnou nicmít - myšleno sex. Přitom mě držel na klíně a líbal. Já jsem se mu omlouvala, sama to nechápu, proč jsem mu dala facku, strašně mě to mrzí a nevím, co udělat aby mi odpustil.

Děkuji za každou radu a fakt prosím, nesuďte, sama bych si nejraději nafackovala

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1863x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: jak vše napravit
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.03.2014 22:42 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

Na tom není moc o čem přemýšlet. Jednoduše jsi milenka a ráda by ses přesunula z čísla 2 na číslo 1, ale jsi na to sama.

Moralizovat nebudu, na to si jednou vystačíš sama.

 
29.03.2014 23:03 Uživatel: Guinevra
Věk:  30
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

Víš, spíš mi šlo o to, co udělat, aby mi odpustil. Jak to bude dál, nevím, alepřeji si, aby mi odpustil a nevím, co proto mám udělat

 
30.03.2014 00:32 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

Holka, tehdy i teď jsi "někde jinde".

Nejde o to, že by Ti nemohl odpustit a neodpustil, či spíš, že ho vůbec ta facka jako taková nějak zasáhla. Jde pouze o to, že si díky tomu uvědomil jak moc jsi zainteresovaná a to je celé.

Jinak přeloženo, prostě chceš být víc než chce on, abys byla a tak zvolil odstup…sejde z očí, sejde z mysli, o ohrožení svého způsobu života nestojí.

Už to chápeš?

 
30.03.2014 09:29 Uživatel: Marky
Věk:  22
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

Odpustil? Jemu to, jak se zdá, vyhovovalo tak, jak to bylo a teď, jak se pomalu svírá past (chceš ho víc, než on - než to, co ti může a chce on dát), couvá a utíká. A je to tak dobře! Ty nepotřebuješ, aby ti on odpouštěl. Ty potřebuješ, aby tohle skončilo. Jste každý někde jinde. Ty chceš víc, on ne. Nech ho odejít. Ta facka byla jen nakulminování a jakýsi propuštění pocitů, který v tobě jsou. Jistě i nepřiznaně (sama sobě) cítíš možná vztek, zlobu, že on se ještě "nerozhodl", neví, nechce, vidíte se málo, teď couvá. Nemá to smysl. Věř mi, že kdyby chtěl od svý ženy odejít, udělá to a nebudeš muset čekat takovou dobu. Mluvím z vlastní zkušenosti. Ukonči to důstojným způsobem, poděkuj za to, co bylo, vysvětli, že tohle už dál nezvládáš, že bys chtěl víc, ale uvědomuješ si, že to tak nikdy nebude. Jestli máš tu potřebu, omluv se ještě jednou za facku, popřej hezký život… A nepiš mu. Klidně si smaž kontakty. Bude to tak lepší. Budeš volná, věř mi… Až přijde čas a bolest naopak odejde. Když se totiž podíváš líp na slovo "ODPUSTIT" najdeš v něm i další slova - "OdPustit, tedy pustit". Tak ho pusť…

 
30.03.2014 09:36 Uživatel: Marky
Věk:  22
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

A tuším, jak se cítíš. Jaký to je. Že máš asi určitě výčitky (z toho, co děláš), že přitažlivost mezi váma je obrovská a "povětšinou skončíte v posteli". Všechno jsem to zažila… A on tě klidně může mít rád, to se nevylučuje. Ale nedokáže ti nabídnout to, co bys chtěla. Nemůže. A nepřijde mi dobrý nápad se s ním kamarádit, protože jsi zamilovaná (jak to tak vnímám). A navíc by opět hrozilo, že se spolu vyspíte. A zase to pojede znovu. Vím, že je to strašně, strašně těžký. Ale využij vzdálenosti mezi váma. Nepotkáš ho na ulici… Využij toho, tenhle vztah nemá budoucnost. Jsem si tím téměř jistá, i když výjimky určitě jsou. Ale podle tvýho věku by mě tak napadlo, že už možná i myslíš na rodinu… S tímhle mužem je to, promiň mi, ztráta času. Obohacení to bylo a je, ale někdy je potřeba nechat vyhrát rozum. … Jestli píšu na tvůj vkus příliš narovinu a otevřeně, až direktivně, je to i proto, že jsem "prozřela". A dneska si říkám něco jako "Takovýho trápení a za co? Takovýho času a proč? Pro něj? Je jiný, jinde než já…" Děkuju za zkušenost, ale. každý z nás si zaslouží někoho, kdo ví, že nás chce! Být ve vztahu jen dva, zažívat rádoby běžný "věci" (nemuset se schovávat, žádný špatný svědomí, procházky venku mezi lidma…). Zasloužíš si to. Tak jdi do toho, ať najdeš.

 
15.04.2014 13:53 Uživatel: Patryša
Věk:  24
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

Je těžký slyšet tyhle slova, jsem v uplně stejné situaci a přesně si uvědomuju, že to nemá smysl. vím, že ho miluju, ale nikdy nebudeme spolu…je těžké ho pustit, protože po dlouhé době jsem našla člověka, s kterým si rozumím jak povahově, tak i v sexu. prostě, jak kdybysme byli narozený jeden pro druhýho…ale má rodinu a malýho syna…a vím, že je nikdy neopustí…je to těžký a bolí to a doufám, že zažiju ještě jednou to co jsem zažila s ním…momentálně mám v srdci díru a nedokážu myslet na nic jenom na něho…ale vím, že jednoho dne se možná někde potkáme a dokážeme si normálně promluvit jako přátele…přeju ti hodně štěstí, ale být tebou řídím se radami ostatních, protože ať chceš nebo ne a ať je to sebevíc těžké, prostě je to tak! On s tebou nikdy nebude…tak jako se mnou nebude ten můj!  

 
30.03.2014 16:20 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

Ty chceš řešit pouze odpuštění za facku, nemoralizovat, ale…Ono Ti nic jiného, než už bylo napsáno, napsat nejde. Jsi zaslepená bezohlednou představou a touhou a tak na to pohlížíš pouze ze svého úhlu pohledu. Kde je napsáno, že kdyby se rozhodl pro Tebe, nebude dělat to samé - si přístav i někde jinde? Bude se Ti pak líbit pozice, ve které je nyní jeho manželka? Nebude - to je jasný, žádná by to nechtěla, ale při tom jí nevadí, že to dělá té první. To je potom těžký.  

Já si myslím, že ta facka mu jen otevřela oči a usnadnila rozhodování.

 
15.04.2014 15:27 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Text uživatele: 

A co řekl/udělal, že dostal tu facku? Co bylo impulsem?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vztah s ženatým přítelem - dala jsem mu v afektu veřejně facku a teď mě to mrzí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
V životě nikam nesměřuji 4 157x
Chci umřít 2 534x
Stres z řízení auta po autonehodě 1 648x
Přízpůsobení se životnímu stylu rodičů 7 830x
vrati mi vse osud? 4 720x
Uzavřená do sebe 8 728x
Opakující se neverbální obtěžování jinou ženou 1 705x
Kauza Slunečnice - špatný přístup k seniorům 10 1236x
Neviem sa v zivote nakopnut 2 583x
Proč nikoho nezajímám 6 1079x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny