Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt

29.11.2012 18:43
Uživatel: Naira
Věk:  24
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Život v nenávisti s myšlenkami na smrt.

Je mi 24 let, pro mně 24 dlouhých let… (aspoň já ten čas tak vnímám). Kde začít? Celý život se snažím někam zařadit, nezklamat lidi kolem sebe, pomáhat lidem a snažit se aby byli šťastný. Nejde to. V 15 letech jsem se po prvně pokusila zabít, spolykala prášky, podřezala žíly. Nepovedlo se. Lidi si myslí, že už to mám za sebou. Ale po pravdě každý den lituji, že se to nepovedlo, každý den se probouzím s pocitem, že sem se probudila, každý den si přeju, aby nebyl ten další. A vše se jen horší.

Já se celý život snažila lidem pomáhat, udělat pro ne první poslední, aby byli šťastný. Otevřela sem jim srdce, dala na dlaních. A pak se vraceli už jen kousky, studené. Dnes už mám pocit, že srdce nebo city ani nemám, že tam je něco studené plné vzteku a nenávisti, už ani nevím, jaký je to pocit mít z něčeho upřímné radost.  

Moje rodina mi vždy říkala, že nic nedokážu, že sem ta horší černá ovce rodiny. Když sem řekla, že chci na výšku, vysmáli se mi do očí (dnes jsem ing. ), když sem začala podnikat házeli klacky pod nohy.

Mí přátelé ---  přátelé? Mé kámošky mne vždy opustili, zapomněli na mne, zneužili mne a odkopli. Přebrali přítele práci, nechali vyhodit z bytu, přebrali mi pracovní místo. Jjá jen  vždy slepě věřila. Ten už nevěřím nikomu. Nelituji se mám, co si zasloužím, a co je nejhorší začínám lidi kolem sebe nenávidět, cítit k nim odpor a z toho mám strašní strach.  

Nejradši jsem sama, když nemusím mezi lidi a tupě se přetvařovat.  Všichni si na něco hrajeme, vždy sem byla upřímná a říkala pravdu, i když se to druhým nelíbilo, teď se jen usměju a ledový chlad mi nedovolí nějak situaci analyzovat. Tohle není život.

Už nechci. Jen čekám už nebude ráno, nebude den.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3603x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Život v nenávisti,smrt
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.11.2012 19:14 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

roseNairo, každý v životě prochází určitým obdobím, někdy těžkým, ale zvládáme to. Myslím, že u tebe se stala chyba v dětství v rodině, kde tě málo podporovali a tvé sebevědomí trpí. Ale, je vidět, že dokážeš jít za svým cílem. Neboj dostaneš se z toho, ale musíš chtít a věř, že ti nikdo nepomůže. Mám to za sebou. Dnes už jsem babička. Vytyč si nové cíle a jdi si za nimi, zaobírej se v myšlenkách těmito novými věcmi a zlepší se to. Přijdou noví kamarádi, či přátelé, ale buď ostražitá, nepusť je tolik k tělu, když někomu pomůžeš, hledej lidi potřebné, ti to ocení, i když na dobré skutky se rychle zapomíná. Držím ti palečky, pěsti, pro štěstí. Hlavu vzhůru, zítra je nový den, který dostáváme, jako dar. Přijmi ten dar a žij nový život. Pavla 

 
29.11.2012 20:24 Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

Nairo, zůstaň věrná sama sobě. To bude těžké, ale to se cvič - dávat sebe na první místo, svůj prospěch. To je pro přežití důležité. Pak budeš moci pomáhat druhým, ale nejprve si chraň svojí energii. Ono to chce větší rovnováhu. Můžeš být zdvořilá, ale ne úplně otevřená vůči každému. To jen vůči milému a nejlepší kamarádce, kamarádkám a ani tam nepočítej, že tu budou pro tebe. To je holt dospělost. Úplně stát na vlastních nohou. Na druhé straně tvou výhodou je, že už to znáš, tu zkušenost máš, že přílišná důvěřivost se nevyplácí. Zvol raději humor, ale srdce si chraň pro své vzácné a blízské vztahy. Proplouvej jak rybička a koukej kolem sebe zvědavě co ti život ukáže. Co ti nedali rodiče, to ti nikdo nedá, ale nikdo nemá ideální rodiče a přesto jsou lidé úspěšní a mají svojí rodinu. Protože šli za svým a tak je to správné. Držím ti pěsti ať to dokážeš a přeji ti to!!!

 
29.11.2012 21:30 Uživatel: Michael
Věk:  42
0-100
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

Pokud nemáte ráda sama sebe, nemůžete vnímat co druzí potřebují. Takže jaké pomáhání a srdce na dlaních. Až si všimnete te malé odkopnuté a opuštěné holčičky ve Vás, zjistíte, že druzí o Vaší pomoc vlastně vůbec nestojí. Pomoc potřebujete Vy sama. Když bych Vám řekl, že jste poněkud sobecká asi byste mi nevěřila, co říkáte...... wink A přestaňte se stále sebevraždit. Vždyť sama moc dobře víte, že to k ničemu nevede.....

 
29.11.2012 23:16 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

Tvoje odpověď je přesná, jako od samotného archanděla Michaela.

Kdo neumí milovat sebe sama neumí milovat jiné.

Člověk s negativními emocemi v sobě, vysílá energii, která většinu lidí odpuzuje.

Někdo napsal, že život není problém, život je řešení. Stačí začít radovámním se z maličkostí, květinou, vůní kávy, hezkými šaty, hudbou, atd. Také přestat se dívat na televizní správy, a nečíst noviny.

 
30.11.2012 08:50 Uživatel: Buffytka
Věk:  27
0-100
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

Já měla podobné rodiče, otec alkoholik, který sám nic nedokázal. Mě ponižovat, že skončím v prasečáku, soudil se se mnou. Teď když nikoho nemá, snaží se mě využívat. Matka no ta v podstatě pokračuje, ale není zlá. Otevírá si na mě v 27 letech pusu, ponižuje, kolik slz už jsem vyplakala. Vždy chce u všeho pravý opak. Mám jednu snad dobrou kamarádku, ostatní jsou zlatokopky - co se pověsili na krk chlapovi, taky se s nimi nestýkám. Slyšet jak žijou na vysoké noze a přitom to je jen využívání někoho. Sami nemají nic. Druhá kamarádka je mamánek, rodiče ji živí. Hodně mě život poučil, ale vším těmto negativním mě naučil. Vybírám si lidi, jsem upřímná a férová, nemíním se toho vzdát. Taky po hrůze co jsem s otcem zažívala mi není jen tak někdo roven, aby si někdo vyskakoval, chytračil. Vím o lidech, co mi pomáhají, vyslechnou a jsou úžasní, zkuste spíš mít senzor na lidi. Dobře se to radí i já naletěla lidem falešným, těch si nevšímám. I já měla stavy jako vy, čas všechno zlepší a naučí Vás jak si pomoct. Nebo zkuste psychologa, hlavně se nebojte, že vás lidi budou mít za blázna. Nikdo Vám nic nedá.

 
30.11.2012 18:01 Uživatel: A to je jedno
Věk:  43
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

NO to znám. Začalo to v 15 a trvá to do dnes. Víš co - můžeš být na sebe hrdá. To já ne. Celý život visím někomu na krku.

Ať udělám, co udělám - vždycky narazím. Už několik let bez práce (musím pro malýho do školy která končí v 16.00), všude autem a manžel - jezdí do Thajska, neb tam nachází ženy svých snů...

Vždělání mám na prd - takže ještěm jsem hloupá - nejenom neschopná....

Modlím se, abych tu nebyla další věčnost...

 
21.02.2013 19:20 Uživatel: Smolařka
Věk:  14
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

Tohle znám moc dobře. první myšlenky na smrt a asebevraždu se u mě objevili před rokem a ještě nezmizeli. Asi od dvanácti jsem se řezala a ještě teď někdy sáhnu po žiletce. Ve škole se mi snaží pomoc učitelky a školní psycholožka, ale ničemu to nepomáhá. Rodiče o ničem nevěděj a jsem za to vděčná. Posledních pár dní jsem zkoušela brát i větší množství prášků najednou, ale docílila jsem jen toho, že jsem necítila bolest a vše mi bylo jedno. Vím že nejsem jediná, kdo se s tímto problémem potýká, ale občas mám prostě pocit, že jsem na vše sama a nikdo mi nerozumí. Může mi někdo poradit, jak se těchto pocitů zbavit?? Tady je kdyžtak můj mail: goth.sinistra@seznam.cz

 
10.04.2014 01:09 Uživatel: vojta
Věk:  25

Město:neslovice

Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

Já se cítím podobně, vživotě jsem nic nedokázal. Blbě jsem se narodil, na špatném místě, ve špatnou dobu a v blbé rodině (jestli se tomu dá vůbec říkat rodina). Jen ze mě vysáli energii, sebevědomí, a dál mi ničí život. V pokusu se aspoň trochu osamostatnit jsem se zadlužil a stejně jsem se nehnul z místa. Ostatním vychází všechno- mě už skoro nic. Nedávno jsem spolikal digitalis a zapil 1l vína. 6el bylo mi jen příšerně špatně. Na jednu stranu bych už rád nebyl ale nemám pro to asi dost odvahy. Vidím před sebou jenom zeď. Už to nejde dál a žiju s vědomím že bude hůř a já to nedokážu ukončit.  

 
10.04.2014 08:51 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Text uživatele: 

alt

alt

alt

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Život v nenávisti a myšlenky na smrt
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
V životě nikam nesměřuji 4 234x
Chci umřít 2 549x
Stres z řízení auta po autonehodě 1 653x
Přízpůsobení se životnímu stylu rodičů 7 833x
vrati mi vse osud? 4 722x
Uzavřená do sebe 8 729x
Opakující se neverbální obtěžování jinou ženou 1 714x
Kauza Slunečnice - špatný přístup k seniorům 10 1245x
Neviem sa v zivote nakopnut 2 593x
Proč nikoho nezajímám 6 1085x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174424
Počet registrovaných: 4965 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny