Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy

11.01.2013 14:16
Uživatel: ru*da
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Nevíte někdo co je to za firmu D2D? Co vlastně dělají? Co je to zač? Děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4399x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: d2d
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.01.2013 14:28 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Text uživatele: 

Je to jen další prodejce energie. Takže pokud u nich chceš pracovat, budeš nejspíš chodit po lidech a vnucovat jim smlouvy. Jejich praktiky jsou popsány tady. A tady.

 
20.01.2013 06:31 Uživatel: Riolis124
Věk:  29

Město:Ostrava

Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Text uživatele: 

 

Pracoval jsem u firmy D2D 3 měsíce, určitě tvrdá zkušenost, zdokonalíte se v oblasti přímého prodeje. Krom toho, že peníze které vám slíbí nejsou zdaleka ani třetinové, politika této firmy je jeden velký multilevlový podvod. Podvádí se jak zaměstnanci tak i spotřebitelé, neustálé lhání, lhaní a HOVNA.

 

Kdo si chce ale procvičit prodejní dovednosti, není to špatné. musíte, ale obchodní znalosti mít své, nečekejte nějaké školení v obchodních dovednostech! HNED TVRDĚ DO TERÉNU JAKO OVCE!  

 

čekal jsem od trenérů nějakou profesionálnost, bohužel.

JE FAKT, ŽE PLÁCAT RUKOU, ŘVÁT JUICE, A ZDŮRAZŇOVAT TO, ŽE JSOU VLASTNĚ NEJLEPŠÍ JIM DOCELA ŠLO.

 

Tomu kdo to neviděl na vlastní oči je to těžké vyprávět, neuvěřil by té šaškárně.  

 

1. den A KAŽDÝ DALŠÍalt nepochopíte: a jak stádo ovcí ( hlasitá tuc tuc hudba, 7:30 bouchají všichni na dveře pak je pustÍ dovnitř, beží dokola kolem všech, placáte jim rukou a řvete DŽUS, DŽUS, DŽUS

 

Tohle hned chytrý člověk překousne a směje se tomu, hloupí uveří a minimálně mu stoupne Ego o 300%alt fakt to tam vidíte denně. všichni jsou nejlepší manažeři světa…průměrný věk 23 letalt nejstarší 27alt fakt sranda.

 

HNUS JE ALE TO, ŽE VÁM NIKDY FIRMA D2D NEVYPLATÍ PROVIZE V PLNÉ VÝŠI, KDYBY ASPOŇ TU POLOVINUalt ALE BOHUŽEL… TÝDNĚ, KAŽDÝ PÁTEK VÁM DAJÍ 2500 - 3000 ZA 8 KLIENTŮ DENNĚ. Takže, ruce pryč, jestli si chcete opravdu vidělat!!!! VYDĚLÁVÁTE NA TY NAHOŘE…

 
18.06.2013 08:42 Uživatel: Mik
Věk:  39
Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Text uživatele: 

D2D není jen jedna konkrétní firma, D2D je systém práce, zkratka z angličtiny DOOR TO DOOR = ODE DVEŘÍ KE DVEŘÍM, sytém této práce používá x firem, typicky například kyslíci (O2), divize D2D, nabízení služeb operátora. Totéž dělá třeba podomní prodejce nabízející cokoliv, totéž dělají dodavatelé energií nebo např. pojišťováci… Ode dveří ke dveřím lze chodit doslova v nějaké čtvrti domků či třeba rovnou v panelácích, ale také od firmy k firmě v ulici… Mnozí tzv. obchodní zástupci, obchodní referenti a jiní dělají totéž.

 
27.08.2013 00:05 Uživatel: Jardasan
Věk:  42
Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Text uživatele: 

Firma D2D je bandou připitomělých mladých spratků, jejichž prací je lhát, lhát a lhát. Budou vám do očí tvrdit, že oni jsou například pracovníci Čezu a přitom vám ukazují jakousi kartu zaměstnance D2D, požadují aby člověk předložil soukromé doklady o placení elektřiny z kterých vám ukradnou data potřebná k přepisu na jinou firmu poskytující elektřinu, nebo používají daleko horší praktiky, z kterých se normálním lidem obrací žaludek, jediná rada, jakmile se vám objeví tito šmejdi u dveří, žeňte je do pekel!!!

 
16.09.2014 19:50 Uživatel: Lukaso
Věk:  27
Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Text uživatele: 

Já myslím, že to vidíte moc černobíle. Já u firmy byl cca 9 měsíců, ani jednou jsem neměl problém s dostání platu (provizí), vše jak bylo domluveno u pohovoru. Dokonce práce na HPP. Auto k soukromým učelům. Je to o lidech, neříkám, že tam nedělali podrazáci, ale určitě není potřeba je tam házet všechny. A nějaký to hecování ráno a večer, celkem sranda. Je to o člověku jak k tomu přistoupí a jak moc má velký předsudky. Já za sebe můžu říct, že mám štít čistej. DObrá škola do života. vždycky si rád vzpomenu.  

 
18.03.2015 11:29 Uživatel: rrr
Věk:  27
Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Text uživatele: 

Jsi typicky priklad vymyteho mozku zpusobeneho sektou zvanou D2D a jim podobnym. Kazdeho, kdo by mi s podobnou nabidkou zazvonil u dveri bych razem sestrelil pesti na nos, takze bud rad, ze jsi z toho vyvaznul bez ublizeni na zdravi, smrade!!!

 
02.04.2017 14:05 Uživatel: Václavka
Věk:  55
Téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Text uživatele: 

Tato firma využívá nezralosti mladých lidí, kteří se těší, že budou pracovat. Těší se na smlouvu, která se pořád připravuje. Jak říkáte, vymyjí jim mozky. Vidina lehce nabytých peněz bez práce, jen mluvením, slbované prémie. Toto fungujejen jeden měsíc. Žádné školení. Jen instrukce a do terénu. Pořád navyšují požadavky, ještě tolik smluv a bude mimořádná odměna. Tuto ale nedostane ten pěšec v terénu, ale shrábne jeho manager, přímý nadřízený. Který sedí doma u kafe. když ten mladý člověk toho má dost a odejde, bez peněz, ještě poněm fa vymáhá peníze za zrušené smlouvy, kteréani nedostal proplacené. Vyhněte se této fimě obloukem.  Vím, o čem mluvím. Nenechte si brát iluzi o tom, že jsou jinéfirmy, které lidem zaplatí včas. A není to jen tato firma, ale tzv. manager z jiné společnosti, která obchoduje s enegiemi nalká prodejcev terénu a výsledek je stejný. Bez smlouvy a fixního platu nepracujte.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Firma D2D - náplň činnosti firmy
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny