Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy

12.07.2011 11:20
Uživatel: Eliška
Věk:  21
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Ahoj všichni, nemohl byste mi někdo poradit, co dělat, když ztrácím absolutně chuť na sex? Je mi 21, mám super přítele, sex s ním je fajn, ale žijeme ve vztahu na dálku, vídáme se jen na pár dní během 2 měsíců. Na začátku vztahu jsme spolu spali často, postupem času jsem ale já ztratila na sex potřebu a chuť. S předchozím přítelem jsem měla stejný problém, protože jsem s ním nechtěla spát, ponižoval mě (že mu mám platit bordel, koupit gumovou Anču atp, ale já měla bolesti kvůli děloze, se kterou jsem musela potom na operaci). Od té doby jakmile přijde na řadu diskuze o našem sexuálním životě, mi je hrozně a neustále cítím, že "musím", přítel je bez nálady, neustále se snaží hledat důvody, proč ho nechci, hádáme se a o to víc já potom nechci, spíš je mi to nepříjemné. Nestalo se vám to někomu taky? Prosím, poraďte, budu ráda za každou odpověď.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
12.07.2011 16:13 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Můžu se zeptat, kolik je Tvému příteli let? Zda Tě při sexu něco bolí ? Nějak mi uniká, jak dlouho spolu chodíte a jak často se vídáte? Píšeš o dvou měsících, ale z dalších vět to vypadá na delší časový úsek. Každopádně si myslím, že ještě nejsi dostatečně sexuálně "probuzená" a situace tomu zrovna ani moc nenahrává. Pocit, že "musíš! Tě pořádně brzdí a tady je potřeba o tom s partnerem mluvit, domluvit se. Možná je tu i stereotypní chování...?

 
12.07.2011 19:16 Uživatel: Julie
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

   Pokud bereš HA, tak ji přestaň užívat. Jestli ji nebereš nech si vyšetřit štítnou žlázu na hormony. Pokud je vše OK tak je problém v hlavě a nebo to máš nastavené jinak. Třeba kamarádce se začal sex líbit až porodila.

 
13.07.2011 09:56 Uživatel: Eliška1
Věk:  21
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Ahojte, moc děkuju za odpovědi. Usmívající se

Příteli je 24, jsme spolu 3 roky a vídáme se zhruba jednou za dva měsíce na 14 dní a pak celé prádzdniny (4 měsíce v kuse)pokaždé se na sebe šíleně moc těšíme. v našem vztahu není žádný jiný problém, jen ten sex. Přítel tvrdí, že první dny se mi vždycky chce a pak to slábne a slábne.. Já to nějak nevnímám. Sex mě často i bolí, ani ne tak "vevnitř", ale trpím na různé malinké natržení pokožky "venku", občas mě to bolí i, pokud je přítel moc hluboko. Štítnou žlázu mám v pořádku, HA beru již 6.rok bez přestávky, je možné, že může moje chtění HA ovlivnit? Myslím si, že je to v hlavě, nemůžu to změnit bez psychologa, nebo je opravdu lepší vyhledat odborníka? 

Přeji všem krásnou středu Usmívající se

 
13.07.2011 17:29 Uživatel: Julie
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

   Je dokázané, že na sexualní apetit má vliv užívání HA.  Na ty prasklinky si kup lubrikační gel z čajovníku australského, prodávají v lékárně kolem stovky.

 
13.07.2011 17:34 Uživatel: Eliškaa
Věk:  21
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Děkuji za radu Mrkající

 
15.07.2011 18:46 Uživatel: Baru
Věk:  20
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Neřekla bych, že na každého má HA vliv. Já ji beru 5. rokem bez přestávky a chuť na sex mám normální. Určitě to může na každého působit jinak, je možné že u Tebe to může být tím, ale spíš si myslím že je to v hlavě. Taky se mi někdy stane, že někdy nemám chuť na sex třeba dva nebo tři dny, a jelikož můj přítel je trošku náruživější tak vím že by chtěl každý den (ne jednou:)) a jak myslím na to, že on chce a já nechci tak pak nechci o to víc, než kdybych na to vůbec nemyslela. Jestli víš co tím chci říct:) Měla bys zkusit to vypustit z hlavy, nemyslet pořád na to jak na to nemáš náladu atd...Protože pak si to ještě víc vsugeruješ..Určitě neříkám že by ses měla přemáhat, ale pokud budeš pokaždé myslet na to jak to nechceš, opravdu to chtít nebudeš.

 
19.07.2011 09:37 Uživatel: Zuzu
Věk:  22
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Ahojda Eli,

Tak nějak mám hodně podobný problém. HA sice chuť může ovlivnit, al emáým takový pocit, že jak ji bereš dlouho tka najednou po 5ti letech se nemohly tvoje hormony rozhodnout, že najednou se jim nechce! to max. už od začátku jak jsi ji začla brát se chuť trochu sníží a na tomhle prahu prostě jedeš celou dobu. Když sjem já antikoncepci vysadila bylo to o trochu lepší s chutí, takže ano ovlivňuje, ale u tebe si myslím, že je to v téhle situaci zanedbatelné.

Upřímně chlapi y se prostě jen měli třeba taky trochu snažit. Ono na začátku se poznáváte, ale pak je to prostě pořád stejný.  Tkaže přijde stereotip a i to vše ovlivňuje. Jeslti tě něco bolí - to se mi stávalo také. Tak ať se do háje nediví, že sním nechceš spát. Měl by být ohleduplný a měl by se o tebe o to víc starat. navíc to co jsi napsala, že ti říká za "nadávky" Jo to ti opravdu pomůže v tom, aby jsi měl avětší chuť. Takže doufám, ež se v tomhle ohledu uklidnil a že to byl jen nějaký výbuch agresivity a frustrace - asi snad normální reakce chlapa na to, když nedostane co chce.

Sama se zkus zamyslet co by se ti v posteli líbilo. Třeba ti jen chybí něha, nebo nějaká předehra. POkud budeš vědět, co by tě  mohlo více uvolnit a třeba i dodat chuť na sex, tak si prostě s partnerem v klidu sedni a popiš mu co by sis přála.

S tím že tě to pak bolí,t o je trochu horší. Já sama jsem nemívala problém z toho abych byla dostatečně "vlhká" ale stejně to pak bolelo či nějak štípalo a podobně.

Navíc, jakmile začneš cítit jakýkoli nátlak ze strany tvého přítele a v hlavě slůvko MUSÍM.... tka podle mě je všechno zabité... Ono něco muset, co tě navíc občas (či často bolí) je opravdu hrozné. Je mi jasné, že se pro něj snažíš dělat cokoli, ale dávej si pozor aby ses pak jednou nepřistihla, že ti je spíš, jak kdyby tě někdo znásilňoval. Protože čím více tyhle pocity nelibosti k sexu budou pokračovat, tím to bude jen a jen horší.

Každopdáně doporučuju s tím i někam zajít, protože jakmile slovo Musím je zakořeněné v hlavě, sama si ho asi nevytáhneš a tvému přítelovi by to asi uvařilo nervy, ti s tím pomoci a být dostatečně trpělivý. Ono možná kdyby on sám ti jendou ukázal to, že o tebe moc jakože nestojí, tvoji sexualitu by to mohlo nakopnout. Protože pokud pořád cítíš, že ON chce, tak tam pořád může být to, že Musíš....

Je to hrozně na dlouho a zamotané. Ráda s tebou o tom poovídám pokud budeš chtít, Snad mi to taky pomůže. Kdyžtak písni, pošlu ti nějaký kontakt ;)

Plus ANO je možný, že nejsme sexuálně dost zralé - A CO JAKO, tak se prostě víc potřebujeme cítit v bezpečí ;)

 
19.07.2011 09:45 Uživatel: Eliškaaa
Věk:  21
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Ahoj Zuzu, jsi zlato, moc děkuju za odpověď. Ráda bych si s tebou o tom popovídala víc, písneš mi svůj e-mail na asar@seznam.cz? Mockrát děkuju a těším se smile

 
10.12.2012 01:25 Uživatel: marťula
Věk:  23
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

ahojky všem. Též jsme měli s přítelem podobný problém. Cítila jsem sex jako potřebu a čím více se urážel a hledal důvody tím více jsem s ním nechtěla spát a brala to jako povinnost. Nakonec jsme se málem rozešli ale naštěstí nám známí doporučili navštívit psychologa. Našli jsme jednu paní na psycholožku která nás navedla jak problém řešit. Dnes si užíváme sex pravidelně 2 - 3x do týdne a radujem se z našeho krásného vztahu. Doufám že Vám to pomůžehappy) )

 
11.06.2014 19:40 Uživatel: JavaJong
Věk:  40
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Mohl bych poprosit o kontakt na zmiňovanou paní psycholožku?

JavaJong@seznam.cz

Děkuji

 
11.10.2016 12:42 Uživatel: petr.stavro
Věk:  35
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Ja jsem vyzkousel prirodni doplnek stravy a pomohlo mi to zvysit chut k sexu hodne. bezne to nevyuzivam ale obcas mam v praci stres a clovek potrebuje neco takoveho co mu doda povzbuzeni.

 
19.01.2017 16:46 Uživatel: Jarekmaly
Věk:  30
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

Ja si take myslim, ze v dnes (19.01.2017) ni dobe dat si neco na povzbuzeni chuti na sex jiz neni nic co by bylo tabu.  

 
19.01.2017 23:22 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Text uživatele: 

No, to je sice pravda, ale v tomto případě to neřeší příčinu potíží tazatelky. Ta je jinde.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nechuť k sexu, deprese z partnerovy sexuální touhy
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 3 1837x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 2210x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 13 1479x
Nevěra manželky jako koření 7 1289x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 8 1098x
Chci víc sexu než partner 7 1202x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 1637x
riziko 4 642x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 1694x
Odmítá mě partnerka 18 1357x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny