Téma: Přítel nemá zájem o sex

01.05.2011 15:57
Uživatel: nadeje
Věk:  28
0-100
Odpovědí na téma: 34
Text: 

Jsem dva roky s přítelem. Je mi 28, jemu 32. Bydlíme spolu cca půl roku. Každý z nás má úplně jiné představy o sexu. Já bych chtěla , aby mne dobýval sám, jenže on se sám od sebe k sexu hlásí max. 1 týdně. Mne to nestačí a tak ho musím sama svádět. Zkouším na něho už kde co, ale většinou mi jen odpoví, že to nepotřebuje tak často jako já :(. Jednou dokonce se dostal do takového "amoku", že mne jako nepříčetný odstrkával od sebe se slovy, ať si jen lehnu a ležím... Už nevím, co mám dělat a jsem zoufalá. Kdyby ne sex, náš vztah by fungoval na 120%. Rozumíme si naprosto ve všem ! Máme stejné koníčky, hodně se spolu smějeme, požád mi sám připravuje malá překvapení a je prosto kouzelý. Umí mne obejmout a vždy mne vyslechne. Už jsem přemýšlela na sex.poradnou, ale ani nevím, kde v mém okolí je a bojím se, že nám odborník řekne, že se máme rozejít, že vztah bez fungujícího sexu nemá budoucnot... Už i začínáme plánovat svatbu, jenže pořád mne uvnitř hrýže otázka, zda-li to po tom nebude ještě horší... Máte někdo stejnou zkušenost? děkuji všem za rady !

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.05.2011 16:13 Uživatel: Julie
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

  Moje zkušenost je, že sex je důležitý, ale né nejdůležitější. Je to pouze součást celku. A pokud vše jiné funguje tak jak má a přítel je pozorný, spolehlivý a věrný tak nemá cenu to lámat přes koleno. Je tolik možností jak svoji energii využít ve svůj prospěch. Mrkající

 
01.05.2011 19:40 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Tady souhlasím s Julií. Jestli je ve všech ohledech ten nej.., tak sex je jen třešinka na dortu. S tím už by byl pan Dokonalý.
Jsi velká a i v tomto si poradíš. Prostě každý to má nastaveno jinak  a jak praví odborníci, ten náruživější se musí přizpůsobit.

Kdyby to bylo naopak a ty bys doma měla sexuální mašinu, která ovšem prolije výplatu hrdlem, či je suchar nebo žárlivec, taky bys byla nespokojená. 

 
01.05.2011 20:57 Uživatel: nadeje
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Děkuji všem za názory. Asi máte pravdu, že kdyby byl úúúúžasný v sexu, zase by mi možná vadilo úplně něcco jiného... A někdY je to krásné objetí víc než mechanický sex...

Jen mne trápí, že když to říkám svým hodně blízkým kamarádkám (nemohla jsem to dusit v sobě a potřebovalal jsem znát názory), tak se většinou setkávám s odpovědí, že ony by to nevydržely a že časem se to určitě i u mne projeví a sama se začnu ohlížet po jiných... A po naši svatbě by to už byl docela problém :(

 
02.05.2011 06:47 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Je to jen a jen na tobě . Kamarádky někdy rozdávají rady , ale v konkrétní situaci by to možná řešily jinak. Není nutné hledat sex , když ti poskytuje něžnosti. Ne vždy je to přece o orgasmusmile

 
02.05.2011 11:40 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Neznám odpověď, každý jsme jiný....co ale říct můžu je, že mám pochybnost u muže, který má jen malý zájem o sex a tím spíš, jestliže ho má jen na popud ženy. Je mladej, zatím to takhle zvládá, ale později bude muset s pravdou ven a jaká bude..?.Myslím, že bude štěstí, pokud to bude jen nějaká méně častá preference a ne rovnou odlišná orientace. Ve svých letech o tom už něco vím a příkladů jsem viděla kolem sebe taky dost.

 
02.05.2011 23:48 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Trochu jsem se usmála, protože já mám "problém" přesně opačnýMrkající.

Sex mám vlastně velmi ráda, ale upřímně aktuálně řeším spíš jiné věci a tak je pro mě sex hezké zpestření, ale nesmí ho být moc, manžel je však jiného zaměření a sex je pro něj dennodení potřeba. Naštěstí už jsme našli nějaký ten kompromis a to je myslím třeba i u vás.

Byla doba kdy jsem bez ohledu na situaci měla potřebu sexu velice vysokou, ale teď je to prostě jinak a kvalitou sexu to není, prostě mám jiné zájmy a priority. Mnohem více ocením mazlení a něžnosti, čemuž se spíš vyhýbám, protože vím jak to zase skončí. Ne, že by to bylo špatné, ale ...

Možná, že Tvůj partner to má také tak a prostě ví, že jakékoliv mazlení zase skončí sexem a proto Tě odstrkuje...už preventivně.

Jinak za mě, v partnerském životě oceňuji mnohem více jiné věci než sex a to platí obecně dlouhou dobu.

Ještě k věku, měla jsem partnera jehož potřeba sexu byla tak jednou za měsíc a naprosto mu to stačilo, byl zdravý atd., prostě to nepotřeboval tak často i takového, který měl potřebu víceméně denně, ale ne vždy a za všech okolností.

Manželovi je 47 a nezažila jsem u nikoho takovou extrémní potřebu..takže s věkem to zase tak moc podle mě nesouvisí.

Zkrátka jestliže je tohle jediná "vada na kráse", neřešila bych to a užívala si to hezké mezi vámi i s menší frekvencí sexu.

 
03.05.2011 12:58 Uživatel: nadeje
Věk:  28
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Děkuji Veselko i ostatní ! 

 

Je pěkné slyšet taky jiný názor, než oběcně slýchávám... Budu se snažit situaci přehodnotit. Probélém je v tom, že jsem už na to tak háklivá a přecitlivělá, že jsem se včera nepříčetně rozplakala už jen u jego reakce na náznaky sexu v televizi. To mi už zase připomnělo to moje trápení.

Asi to mám už moc v sobě. Myslím si, že mne asi moc nemiluje, když ho fyzicky nepřitahuji :(. On však tvrdí opak a taky mne už požádal o ruku. HOLD, musím to nějak překousnout a možná si časem "zvyku" a už nebudu přepínat TV kdykoliv se objeví milostné scény... Jsou okamžiky, kdy si řeknu: tak právě za to mi stojí s ním být ! Ráno jsem seděla na zemi a četla nějaké časopisy. On přisel, zvedl mne a zpět položil na měkké sedáky, jen aby mi bylo příjemně... Já vím, je to maličkost, ale takových "maličkostí" mám spoustu.

 
04.05.2011 00:56 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

On přisel, zvedl mne a zpět položil na měkké sedáky, jen aby mi bylo příjemně... Já vím, je to maličkost, ale takových "maličkostí" mám spoustu.

No právě o tyhle "maličkosti" jdeUsmívající se.

 
09.05.2011 08:32 Uživatel: Lukáš
Věk:  25
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

To je teda nějakej hodně vadnej chlap, navíc už tak mladej, já neznám žádnýho co by neměl sex radši častěji než jejich přítelkyně/maželky smile
Uvědom si že čím bude starší tím on to bude chtít míň a míň, zatímco ty pravděpodobně budeš chtít čímdál víc, protože u žen nastupuje maximalní sexuální potřeba mezi 30-40rokem..., zatímco u chlapů mezi 15-25rokem.
Plánovat v 28letech svatbu s vědomím že do konce života nebudeš mít pořádnej sex, to bych tedy nechtěl, nebo si budeš muset pořídit nějakýho milence.  

 
09.05.2011 11:16 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Lukáši, nemůžu s Tebou v žádném případě souhlasit a to proto, že sexuální apetit se během let mění jak u mužů tak i u žen a to směrem nahoru i dolů a za život několikrát.

Takže to, že je to teď takhle neznamená, že to tak bude po celý zbytek života.  Navíc, ony ty statistiky jsou velice relativní a záleží na mnoha faktorech.

Například u žen je obvykle...to samozřejmě neplatí vždy, protože jsme lidé a ne stroje....nejsilněji sexuálně aktivní období cca okolo 40ti let a to protože obvykle má už žena dospělé děti, méně starostí s jejich výchovou atd. Jenže ne všechny ženy mají dneska děti ve dvaceti letech, žeMrkající. Takže i tohle se mění.

No a věta o tom, že neznáš žádného, který by nepotřeboval sex v těchto letech...víš...možná se Tě to netýká, ale... ona většina kluků v těchto letech.. a často i celý život... zase tak moc o tom jak vlastně vypadá sex, zase tolik neví. On je sex a sex. Nazývá se to stále stejně, ale je v tom propastný rozdíl. Vysvětlovat Ti ho, ale nebuduVyplazující jazyk.

No a ještě poslední maličkost, ono také platí pravidlo tří a ne kvůli filmu, prostě to tak je a kluci či muži rádi přehání a prakticky žádný se nebude chlubit tím, jak to nepotřebuje nebo nemá chuť, případně, že zrovna včera se nezadařilo.

Takže asi tak.

 
15.05.2011 08:13 Uživatel: Lukáš
Věk:  25
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

No jasně, z důvodu gender rozdílů má sex pro Vás ženy to má více psychologický rozměr atd.blablabla, ale pro muže je to z větší části pouze fyziologická a biologická potřeba přímo závislá a primárně regulovaná hladinou testosteronu, která má dosahuje maximuma v pubertě a potom víceméně s věkem pomalu ale vytrvale klesá - u každého trochu jinak podle genetických předpokladů a životosprávy.

 
15.05.2011 13:51 Uživatel: slunečnice
Věk:  40
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

I já se teď trápím touto otázkou, musela jsem se pousmát nad komentářem, že orgasmus není všechno. Ano není, ale když není , tak je to týrání těla, a to sakra bolí..

Můj první muž byl v sexu super, taky ho ulovila o několi let mladší žena.

Já jsem dostala do života pozorného, milého, solventního..no má snad všech 5P, jenom to jedno by mohlo být častější..

Už nečekám v jeho přítomnosti uvolnění, pak mne tolik nebolí hlava, velice mne to trápí, jsem náruživý člověk. Nechci ho "znásilňovat", ponižuje mne to.

Jaká je tedy ženská zbran pro workoholika, co si jí zapomněl napsat do deního rozpisu?

 
15.05.2011 15:07 Uživatel: kusledu
Věk:  28
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

tak holky me je  28 a pritelovi 39,zijeme spolu rok, je to super chlap, mily, pozorny,galatni a umi se o me postarat. nicmene, co se tyce sexu je to horsi. Neustale od nej slysym, ze uz mu je 40 a ze to bude jen horsi a ze na sex muzu v dohledny dobe zapomenout, protoze mu to stejne jednou nepude. Mame sex tak 2x za tyden..ja bych ho brala daleko vic...to je taky asi tim mym vekem :-], ale pritel  casto rekne, ze je unavenej z prace a ze ho boli hlava - no nema tohle rikat zenska? :-] kazdopadne se nad to musim povznest, jinak bych se s nim uz davno rozesla...

 
15.05.2011 15:28 Uživatel: slunečnice
Věk:  40
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

No tak přemýšlím nad lacínými vtípky, že žena nechce, bojím se, že v některých případech, je to obráceně.

Ted jsem mu řekla do telefonu, že ho znásilním.wink, už jsem slyšela jak se zakuckal, a řekl, že ho straším a smál se. Bohužel, mě to zase jako vtip nepřipadalo..

jj: kusledu, jsou přepracovaní!

Co s něma uděláme, když je ńechceme měnit, dovedou obejmout jako nikdo před tím, pohladit, vyslechnout, poradit, pofoukat..

Omluva, že nikde není nic 100% nevím jak dlouho funguje...

Bolavé to dilema..

 
17.05.2011 17:57 Uživatel: nadeje
Věk:  28
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Holky, docela jste mne překvapily... Já už myslela, že nikdo jiný takový problém snad ani mít nemůže...

Kusledu - sex2x týdně není přece vůbec špatný... A pokud to Tobě nestačí, co takhle si pořídít "pomocníka"??? :). Já už o tom taky přemášlela... Ti naši chlapi by se pak snad i sami přidali a nebo když ne... Alespon my samy dostaneme ze sebe tu "energii", sklidníme se bude ! :) A za dva dny zase přileze ten náš :).

 

To "vnucování" se dobře znám, i pro mne to je hooodně ponížující, ale na druhou stranu zase oceňuji, že se někdy přítel fakt snaží... I když vím, že on by zrovna nemusel tak příjde, vycítí, že já mám "chuť" a snaží se mi vyhovět...

Holky, co bychom dělaly, kdybychom měly doma sexu až až až... i 3 denně a pak nám drahý šel do hospody za kámošema, nebo nás vůbec neobjímal , nedělal nám malé dárečky a překvapení.... Co pak? Myslím, že bychom se cítily jen sex.objetí a vydíraným člověkem. A mám takovou známou...

nedávno jsem četka knížku "Sex" od jednoho filozofa a víte co tam píše: není důležité jak často, ale jak to prožíváme. Máme si na sex počkat klidně i měsíc, nahromadí se v nám ta správní energie a pak si to oba opravdu max. vychutnáme a naše těla dokonale splynulou v jedno... PS: Asi začnu studovat filozofii :) 
18.05.2011 12:48 Uživatel: xx
Věk:  23
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

No řeším stejný problém.

Jsem 5let s přítelem, 2roky spolu bydlíme, je stejně starý jako já. Před ním jsem nějaké zkušenosti měla a tak mi přišel zvláštní už od začátku.

Je hezké, že tu opravdu řešíte "jen" to milování, ale u nás je to opravdu extrém. On se nerad líbá, hladí, mazlí, objímá atd....pusu si sice dáme, ale nic moc vášnívého to není a dost často cítím, že to dělá jen kvůli mě. Když už přijde na sex, tak on na to prostě z ničehonic dostane chuť a po 10min i se svlékáním je po tom a pak zas nic. Navíc chuť musí dostat on, ničím ho nenaladím. Nejsem v sexu žádná stydlivka a nebojím se experimentovat (a on když už se mu chce, taky ne), škaredá nejsem a snažím se netlačit na pilu.

Miluje mě, to vím a dobře spolu jinak vycházíme, rozumíme si. Párkrát jsem se s ním o tom upřímně bavila, ale k ničemu to nevedlo. Trápí ho to, protože má strach, že o mě přijde.

Ale já sama ještě nevím. Podle toho jak nám to začne zasahovat do jiných oblastí fungování.

 

Každopádně jsem chtěla říct tohle. Pokud v tobě rozte vztek, protože tohle každou jako ženu velice urazí, tak se ti dřív nebo později může stát, že se ráno vzbudíš a zjistíš, že svého partnera z hloubi duše nesnášíš pokud se ti to nebude snažit nějak kompenzovat.

 

 

 
01.07.2011 15:55 Uživatel: zrzulka
Věk:  34
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Mám úplně stejný problém jsem s přítelem 2.5roku máme se moc rádi ale v sexu nám to nefunguje jednou dvakrát za měsíc někdy ani jednou.Není to jednoduché malý byt ,pubertální dvojčata a to ještě přítel dělá samé noční a ještě občas přesčasy v neděli takže spolu spíme jenom v sobotu večer a to je většinou unavený a nemá na sex chut.Několikrát jsem si s ním pokusila promluvit chvíli byla i snaha ale po čase zase nic.Sex není sice nejdůležitější ale potěší co bych za to dala alespon jednou týdně!Když už na to příjde hned je pro mě svět krásnější a všechno jednoduší.

 
18.05.2011 19:40 Uživatel: Lukáš
Věk:  25
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Jako nevim co si holky 20-30 myslíte, nabrknete si obvykle kvůli prachům nějakýho 40tníka, ale pokud je to nějakej workoholik se špatnou životosprávou, tak už z něj žádný zázraky nemůžete čekatUsmívající se

V tomhle věku už se chlap musí udržovat - sport, fitko, strava, jinak chátrá.  Ne nadarmo se taky říká - sex je 10% vztahu, ale má 90% význam.

 
18.05.2011 19:45 Uživatel: Lukáš
Věk:  25
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Mě je třeba 25 a nemám prblém 2-3x denně pravidelně, po nějaké pauze klidně 5x denně.

 
19.05.2011 04:24 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Tak si se pochlubil a už to všichni vímeMrkající. Spíš by mě zajímala reakce Tvých souložnic, zda je ten sex nejen kvantitativní, ale také i kvalitníVyplazující jazyk.

 
21.05.2011 19:23 Uživatel: Medvěd
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Asi máš kvalitní značkový vysavač, páč tohle by nemohlo bavit žádnou ženskou... Tohle by totiž nebavilo ani mě a to je co říct, páč já bych poskákal i veverku na stromě... Sorry, tím nemyslím naši veverku z Prahy... Je mi přes 40 let, chlastám, hulím, sežeru všechno , chátrám, ale nepřipadá mi, že nezvládám milování se ženou... Myslím milování se vším všudy, nejenom skok pro udělání čárky do statistiky, takový sex zvládnu i jazykem a s jednou rukou za zády... Omlouvá tě tvůj věk a neznalost ženského těla, ve kterém je i duše a spousta citů...

 
21.05.2011 19:34 Uživatel: Julie
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

   Jééééé.

 
19.05.2011 08:10 Uživatel: Lukáš
Věk:  25
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Se sexem je to jako z řízením auta, kdo má zhůry dáno naučí se to za pár měsíců/let naprosto perfektně, kdo nemá, v apatice nekoupí a celý život jezdí mizerně.
A to platí jak pro muže, tak pro ženy. Na věku v tomhle opravdu až tak nesejde, vyzkoušeno...
Navíc ženy jsou poměrně odlišné (co jednu odpálí, jiná nesnáší), takže nějaký univerzální recept chlapovi moc nepomůže, spíš záleží jak rychle se umí učit smile 

 
21.05.2011 19:52 Uživatel: Medvěd
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Stejně jako řízení auta se učíme celý život, tak se učíme celý život umění potěšit ženu... A stejně umíráme jako učni... Viděl jsem za svůj život spoustu machrů v přeražených svodidlech, kteří si mysleli, že umějí řídit auto... Po světě chodí spousta raněných ženských duší, které nikdy nezažily skutečnou rozkoš, páč jejich partneři usnuli na vavřínech s pocitem své dokonalosti a přestali na sobě makat... Jenom naší namachrovaností nutíme spoustu žen zbytečně k hereckých výkonům, páč špatně snášíme kritiku... Milování není jenom o tom trapném pohybu tam a ven, je to o komunikaci a ochotě si navzájem vyhovět...

 
21.05.2011 17:21 Uživatel: nadeje
Věk:  28
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Hele Lukáši, svýma "vychloubačnýma" řečma jsi mne nijak "nedostal" :). Po pravdě, mne by každodenní "stereotypní sex" asi ani moc nevzrušoval a nebral. A nevěřím, že si po každé vymýšlíš pro partnerku něco "okouzlujícího a nevšedního" :).

 

A vůbec, praktikuješ na holkách taky něco jiného? :) Sbíráš pro svou milou na louce květiny? Říkáš jí, že ti je s ní moc dobře? vaříš ji ráno kafíčko a připravuješ snídani? masíruješ ji záda u koukání se na večerní zprávy? obejneš ji jen proto ji ze svého vlastního pocitu štěstí?

 

A pokud ted nevíš co bys napsal, tak raději prosím nepiš :)

 

 
21.05.2011 20:10 Uživatel: Alex
Věk:  36
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

2Lukas: ono kdyz me bylo 23, ok, mel jsem taky sex 3x denne. ale bud si jisty, ze tohle opravdu nejde delat i za deset let (ale to ti ted asi nevymluvim). Ono kdyz pak ma clovek deti a dalsi "dospele" starosti, ale i pokles testosteronu, tak je nakonec opravdu plne spokojeny s onim "prumernym" 2x tydne. Ale ovsem, nekdy to muze byt i 4x, nespadl jsem nastesti do zadneho systemu "streda-sobota". 
2Nadeje: vite, 1x tydne asi nevypada nic moc, ale dle me je to jeste porad hezky pravidelne... Vite, uz jsem si taky v zivote zazil byt s nekym a nemit to ani jednou za mesic...  ono se pravem rika, ze dobry sex je 10 procent vztahu, ale spatny je 90.

 
28.05.2011 12:59 Uživatel: Lukáš
Věk:  25
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: To že mužské tělo je za mlada zpravidla schopné mít sex 3x denně přece neznamená že dělám ve vztahu jenom to (ono to obvykle ani nejde, protože většina žen takové potřeby nemá, kvůli rozdílně genetice a hormonální výbavě), nejsem žádnej primitiv, vím jak se chovat k ženám. Připravovat jídla umím pravděpodobně lépe než většina dnešních mladých holek, květiny atd. to je přece samozřejmost pro gentlemana... To ostatní ve vztahu tu ale přece neřešíme, pokud vím tak si založila téma protože tvůj přítel nemá zájem o sex.
 
13.06.2011 09:08 Uživatel: slunečnice
Věk:  40
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

mám chuť obejmout medvěda za jeho komentář o zlomených duších..

díky za nás, za všechny..

 
13.06.2011 17:10 Uživatel: Medvěd
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Slunečnice, ty mne nemůžeš obejmout, páč nemáš pacičky, můžeš se za mnou pouze otočit... Tak já si představuji, že ses otočila a děkuji, bylo to milé... Mrkající

 
13.06.2011 21:52 Uživatel: slunečnice
Věk:  40
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Ale múžu tě obejmout, v indiánském horoskopu jsem medvěd, takže to spojím i s tím ohlédnutím..jak si přeješ..děkuji, bylo to milé...;)

 
13.10.2011 12:34 Uživatel: Edward
Věk:  23
Sill.jpg
My status
0-100
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Dobrý den, můj milý,

Mé jméno je slečna Stříbrná,
Narazil jsem na váš profil a já
vybral zájem, protože
Váš profil je krásná a veselá,
prosím, kontaktujte mě můj soukromý e-mail
(wsilverlineedward@yahoo.in) tak, že budu
vám moje fotky a abyste věděli,
kdo jsem.

Prosím, odpovězte mi na email.

(wsilverlineedward@yahoo.in)Hello my dear ,

My name is Miss Silver,
i came across your profile and i
picked interest in you because
your profile is lovely and cheerful,
please contact me with my private email
(wsilverlineedward@yahoo.in) so that i will
give you my pictures and for you to know
who i am .

Please reply me on this email here .

(wsilverlineedward@yahoo.in)

 
13.10.2011 12:43 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

DALŠÍ SPAMER? NESTAČÍ TO V E-MAILECH???

 
13.10.2011 13:02 Uživatel: Julie
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Smějící seSmějící seSmějící se   Smích, dlouho nic, zase smích.........

    Baru, to je Medvědova nápadnice. Jeho tančící medvěd jí připomíná rodový zvyk u ohně......

    smích......... smích.......... ale je to milé......Smějící seSmějící seSmějící se   Tenhle web zdá se multikulturní. A je dobře.

 
13.10.2011 19:43 Uživatel: Medvěd
Téma: Přítel nemá zájem o sex
Text uživatele: 

Jedeš, lezeš mi do soukromých zpráv a ještě tady..? Pohodový

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel nemá zájem o sex
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 723x
Nevěra manželky jako koření 6 696x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 621x
Chci víc sexu než partner 5 662x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 983x
riziko 4 365x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 868x
Odmítá mě partnerka 16 728x
Asi těhotná v 15? 11 856x
Preejakulat na kondomu 2 726x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173863
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Odešla po 5 letech byl sem d*bil
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny