Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování

03.11.2011 13:42
Uživatel: jajamek
Věk:  31
0-100
Odpovědí na téma: 20
Text: 

Ahoj všichni.
Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost jako já. 2005-2011 žiji s partnerem a máme 2,5ročního syna.

11/2010-11/2011 jsme spolu neměli sex. Partner si pořád stěžuje, že je unavený. To chápu má 2 práce, tak se nadře. Pak v létě, že je vedro a nebo je moc hodin. Vždycky si nějakou výmluvu najde. Přitom mi tvrdí, že nikoho nemá, že prakticky na to nemá čas.

Taky stále říká, že máme kamarádský vztah. To mi taky připadne divné, že mě bere jako kamarádku. A také, že si k sobě musíme znovu najít cestu. Jinak se nijak nehádáme a žijeme docela normální běžný život.

Pokud máte někdo podobnou zkušenost písněte.

Díky

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5945x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Partner nechce sex, už 1 rok jsme se nemilovali
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.11.2011 14:18 Uživatel: Indiánka
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

 Ahojky Usmívající se Kdyby vyrukoval jen s tou únavou, možná bych věřila. 2práce dají opravdu zabrat, pak už není energie. Nicméně, rok bez milování, navíc, když ti řekne, že je moc hodin, tak to bije do očí. Výmluvy. Má nějaký problém o kterém se patrně nechce bavit. Důležitá je otevřená komunikace. Promluvte si v klidu a najděte skutečnou příčinu, proč bere Váš vztah jako kamarádství. Když on má pocit, že si k sobě musíte znovu najít cestu, dojděte k bodu, kde se vaše cesty rozešly.

Pak mne napadly ještě 3 alternativy. Známá měla podobný problém, nakonec se ukázalo, že dotyčný je gay, měl ji i prcka, kterého spolu měli rád, ale fyzicky ho nepřitahovala. 

Pokud je ve Tvém věku, není to ještě tak časté, ale může mít nějaké zdravotní problémy, které snižují erekci a on se pro své mužské ego stydí ti to říct.

Pro některé muže žena po porodu přestane být fyzicky atraktivní. Mi to sice přijde zvláštní, ale kupř. podoný problém měl i Elvis Presley, přestože jeho žena byla nádherná. Ale píšeš, že máte 2, 5 letého prcka, bez milování jste rok, takže.... tohle to asi nebude...

Rozhodně si pořádně sedněte, rozeberte to, řekni mu, že ho máš ráda, záleží ti na něm, ale tento váš stav tě moc trápí. Pokud mu na tobě záleží, čas si najde, otevřete si lahvinku, uvolněte se a pak už je to na tobě....

Držím palce!

 
03.11.2011 15:39 Uživatel: MitsCa
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Co víc  napsat. 
Souhlasím zejména s druhým a třetím odstavcem. Druhý znám taky. Ono se to tak někdy holt stane, že se to opravdu projeví (gay) až ve "vyšším" věku, protože do té doby se člověk za to více než stydí plus když má rodiče, kteří mu od mládí vštěpovali, jak bude mít rodinu apod. a oto hůř, když třeba na gay nadávali.
Chlap a rok bez sexu/milování se svou ženou je poněkud podivné. Já i když jsem byl v práci od půl sedmé ráno do deseti večera, tak když jsem se chtěl milovat, tak jsem sílu vždycky posbíral. 

 
03.11.2011 17:10 Uživatel: jajamek
Věk:  31
0-100
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Ahoj.Díky, že jsi písla.Mi se bavíme o všem, ale jak dojde na tohle, tak s ním nehnu a prostě se o tom bavit nebude.Všechny varianty co píšeš mě také napadly.a když mu řekla, že jestli není gay, tak mi řekne, že su blbá a co mě to napadá za blbosti.Spíš mám pocit, že ho již nepřitahuji.Když ho obejmu tak se odtáhne a tak.Zase když mu to řeknu, takže si vymýšlím.Před rokem po porodu jsmě měli sex asi 8x což taky není až tak moc.A už tenkrát to bylo divný.to se řeklo, že teda něco bude a šlo se na věc.Ani žádná předehra, hlazení nic.Za 10min.bylo hotovo.Připadlo mi to jak z povinosti aby si to zase odbyl.Přitom mi pořád říká jak je rád, že mě má a tak.Už mu navrhla i poradnu a to zas kdo mi tu blbost poradil.Ikdyž si dáme vínko a jme povolnější tak stejně nic není.A vůbec se prostě o tom nechce bavit.Tak fakt nevím co s tím.A když mu řeknu, že si teda najdu milence, tak ani nereaguje.Připadne mi že ani nežárlí.Fakt mám strach, že to opravdu dopadne tak, že jeden nebo druhý si někoho najde.Takle to přece nemůže pokračovat do nekonečna.

 
03.11.2011 17:43 Uživatel: Indiánka
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

 Tak to mne mrzí. Nejhorší na partnerských vztazích je právě skutečnost, že ten, který má nějaký problém se zasekne a nechce komunikovat. Většinou to bývá muž. Ano my ženské většinou máme zájem řešit, vyřešit a pokračovat dál ve vztahu s "čistým štítem". Oni to mají nastaveno nějak jinak a přiznám se ti, že nevím proč. Ovšem pak se dle mého názoru vztahy zbytečně rozpadají, nebo jsou funkční jen kvůli dítěti. To je na nic. Jáji, asi bych mu napsala dopis. Doporučeně Smějící se. A tam bych napsala vše, co mne trápí, chtěla bych za každou cenu vědět co se děje, i za cenu, že mi to ublíží.Je opravdu možné, že už ho nepřitahuješ a nechce ti to říct, aby tě nějak nezranil... Ovšem důvodů můžou být tucty! Napsala bych, že pokud mi to nesdělí, nemá cenu v nefunkčním vztahu nadále zůstávat. Že ho miluješ, stojíš o něj, ale jeho mlčení ti velice ubližuje. Tak ať si vybere ! Buď vysvětlí, nebo tě ztratí. Šach mat. Stůj na svém.

Nebo co takhle nějaký společný víkend v horách? V Paříži, či jinde. On si od práce odpočine, přijdete oba na jiné myšlenky...Možná se prolomí ledy..

Pak mne ještě napadlo, na čas se odstěhovat, pokud máš kam, k rodičům.... Říct mu, že je to dočasné a ať si rozmyslí, co chce. Jen dočasně, možná přijde na to, že mu chybíš a dá se nějak dohromady....

Buď se mu rozsvítí, a pokud ne, asi bych to ukončila, bude to těžké, ale takový vztah pak opravdu nemá cenu, jsi ještě mladá, někoho si najdeš...

Nemáš v tom zmatek? smile

 
28.02.2012 11:28 Uživatel: Zuzu8785
Věk:  47

Město:Bratislava

Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Je úplne zdravý. Nič mu nie je. Je skrátka asexuál. Na sex nermá chuť, nebaví ho. Nič viac nič menej. Netrraba za tým nič iné hľadať. Asexualita je znakom duševnej vyspelosti. Pocit blaženosti zažíva pri inej činnosti. Sex je preňho obyčajný zvierací pud, ktorý nepotrebuje napĺňať. Veľa sa o tom nehovorí, ale je to tak. Možno sa sám trápi a nevie o čo ide. Pozri si fórum o asexualite - vyhľadaj cez google.

 
04.11.2011 23:52 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

To už tu párkrát bylo, třeba Vám to pomůže:

Parner nemá chuť na sex

 
05.11.2011 18:04 Uživatel: coner
Věk:  37
0-100
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Ahoj. Toto je riadny prúser a úplne súhlasím s Indiánkou. Vo všetkom. Bud alebo. Nemožeš takto žit.

 
05.11.2011 19:09 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Ahoj, Rozpačitýmátr opravdu nějaký problém...možná a nechci tím něco přivolávat, má partner zdravotní problém, možná je citlivější a dvě zaměstbání ho natolik stresují, že už mu na nic jiného nezbývá ani čas, ani nálada...hmmm, kdo ví.Rok, to už je velmi dlouhá doba, měl by se ti otevřít a mluvit s tebou o tom co ho evtl.trápí, no prostě, měl by ti vyložit karty na stůl.Nepíšeš jaký byl váš intimní zivot před tím, než se pauzy, začaly prodlužovat a je z toho roční přestávka.Na to, jsi ještě moc mladá a žít v celibátu vedle chlapa, je smutné, nemluvě o určitém odcizení a to nastane časem, zákonitě.Pokus se s ním mluvit a dostat z něj co se děje.Bez komunikace to jednoduše nejde.

 
08.11.2011 12:32 Uživatel: davesport
Věk:  32
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Buď je v tom zdraví, nebo milenka, těžko něco jiného, rok je hodně dlouhá doba.

 
12.11.2011 12:58 Uživatel: zet
Věk:  52
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Mám stejný problém, ale z druhé strany. Jsem zkrátka vyhořelý, dokonce přemýšlím že zajdu k psychologovi, protože se to už až příliš podobá depresi. Pomalu mi všechno připadá zbytečné, co mě dřív bavilo mi připadá blbé. Zkusil jsem kotvičník, ten mi pomohl z depek, ale už mi to pomalu připadalo že jsem zhulený, tak jsem s tím přestal. Myslím že by jsi s ním měla promluvit, říct mu že ti to chybí a zeptat se jestli je na tom stejně. Když neodpoví hned , nenuť ho, hlavně nebuď nepřátelská, to by vás oba ještě víc rozdělilo. Ono mu to dojde.

 
12.11.2011 15:24 Uživatel: Ju
Věk:  30
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Sex je opravdu důležitý, chápu tvůj problém, ale radikálně to řešit odchodem, to mi kvůli prckovi nepřijde vhodné. Co když si pak manžel uvědomí že bez vás to taky jde a nebude cesty zpátky. To bych nedělala. Zvlášť když je jinak všechno v pohodě. Třeba se to spraví až se vrátíš do práce a on nebude na ty finanční věci sám. Znám moc holek co vše řešily odchodem a teď se plácají od vztahu ke vztahu a říkají že ten první byl nejlepší, jen kdyby víc řešily a vydržely už kvůli dětem. Útěk je slabošské řešení. Držím palce.

 
14.11.2011 18:57 Uživatel: Mahony
Věk:  42
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Pokud mu ráno stojí, když stává, tak by po zdravotní stránce měl být v pořádku.
Žačal bych u tohoto zjištění.  

 
29.11.2011 09:19 Uživatel: Kiwina
Věk:  22
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Je možně, že je asexuální. Sice Tě miluje, ale nemá potřebu intimního sblížení..

 
30.11.2011 14:43 Uživatel: Rozálie
Věk:  21
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Ahoj ... já mám podobné zkušenosti a to jsem se svým partnerem 3 roky, bydlíme spolu rok. Je mi 21 a jemu 20. Sice nemilovat se rok, je vážně extrém, ale vím, o čem mluvíš. Najdi si na této stránce příspěvek "Nechce sex..."
Co jsem z vlastní zkušenosti poznala je to, že největší chyba je podlehnout vzteku a křičet na něj, vyčítat, hádat se. Já to dělala ... když to byl rok, co mi ani jednou nevyhověl a poakždé mě odmítal a já ležela večer co večer v posteli, čekala, jestli pán náhodou dostane chuť a příjde ... tak mi ruply nervy a dokonce jsem mu i řekla, že by se měl zamyslet nad tím, jestli je vůbec na holky. Nejvíce mě na tom rozčiluje, že se všude muži prezentují jako ti samci, kteří můžou a chtějí kdykoli a kdekoli ... naopak ženy jsou prezentovány jako ty, které neustále bolí hlava a podobné blbosti. Já bych mohla denně - i víckrát ... on prostě nechce. Bohužel tohle je věc, se kterou se málokdy dá něco udělat. Buď se smíříš s tím, že má prostě menší chuť na sex a nebo se s ním rozejdeš. Každopádně by měl navštívit psychologa....
Moje rada je tahle - zajděte si někam na sklenku a normálně si promluvte. Kdybys viděla, že se vykrucuje, začíná reagovat podrážděně - dál se s ním o tom nebav. Hádky na tohle téma problém ještě prohlubují. Jestli se o tom nechce bavit - děj mu ultimátum. Prostě zajde k psychologovi nebo i s prckem odejdeš. Je to drsné, ale chlapi kolikrát potřebují zažít extrém, aby se dokopali k nějakému řešení.  Rok je dlouhá doba a sex je ve vztahu důležitý - jinak můžeš žít s kamarádem....Ne každému se můj názor může líbit, ale já jsem z těch, pro které je sex jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu ... protože hodný a milý na mě může být i kamarád ... i on mi může dát ruku kolem ramen v kině a co si budem povídat - s kamarádem můžem mít i sex ..... takže tak. Pokud ve vztahu nefunguje sex, nefunguje nic.

 
06.02.2012 11:15 Uživatel: Andrysek
Věk:  19
0-100
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Myslím, že se znáte, měla bys vědět co ho vzrušuje, co se mu líbí, kde se mu to líbí. Když je chlap unavenej na sex tak to snad neznamená, že to musí odmakat on, ale může se přeci snažit i žena ne? smile Buď ho třeba nějak navnadit orálním sexem a pak přejít do normálního... Pokud i to odmítne tak nechápu, normální chlap by přece neodmítl. Nebo jde o nějakou vzájemnou přitažlivost? Mně se stalo že už jsme se třeba vzájemně nepřitahovali, to chce pak nějakou změnu, erotické prádlo, nová barva vlasů, nový vzhled vůbec něco co by se mu líbilo smile)

 
25.02.2012 23:04 Uživatel: ginger
Věk:  23
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Řešit cokoli s chlapama může být problém, ja vim, generalizuju, ale sama mam podobneho trubku doma a cokoli si s nim rozumne vyrikat je nebetycny problem. Moje problemy mi hrave sype na hlavu, ale vlastni problemy popira a odmita se o nich bavit, odmita pomoc, proste mezek!

Pokud se o tom s vámi nechce bavit, v tom vidim nejvetsi problem. At uz je z atim cokoli, je od nej velice nefer, ze vas nechava v nejistote (pokud ovsem nemluvi pravdu),  myslim, ze vic sobecky uz snad ani vuci vam byt nemuze. Snad si vaše trápení vůbec neuvědomuje, ale bohužel, mužům se nedá naznačovat, jim se to musí jasne rikat. Je protivne, pokud od tematu odbiha a vykrucuje se, ale nedá se nic delat. Ultimáta a hrozby jsou nehezkou zbrani, ale vám nedává zrovna na výber. Reknete mu nejlepe, ze at si vybere, bud s vami bude mluvit na rovinu, nebo budete sve problemy resit u manzelskeho poradce, ze uz nechcete problem prehlizet. At si vybere, je to na nem. Pokud nebude chtit ani jedno, objednejte se k manzelskemu poradci sama, porpipadne dejte vedet manzelovi, ze vy tam jdete at uz s nim, nebo bez nej. A ze to bude tehdy v tolik a tolik. Pokud neprijde, je to skoda, ale poradce by mel byt schpoen poradit i vam. Pomuze vam s nadhledem nad situaci, urcite vam to pomuze.

Je mi vás velmi lito, ze to mate tak tezke. Moc vam drzim pesti, abyste to nějak spolu vyřešili a došli k nějakému kompromisu. A abyste nakoec byla štastna.  Napiste prosim, az budete neco konkretniho vedet, rozuzleni vaseho pribehu me zajima.

 
18.11.2012 17:23 Uživatel: zlato
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Nic si z toho nedělejte. Mám to podobně. Prý mě má rád, prý nikoho nemá. Prý o mě nechce přijít. Nespali jsme spolu víc než 2 roky... Sama nevím co dělat. Mluvit o tom nechce, řešit to nechce a  já se jen trápím.

 

 

 
30.01.2013 16:57 Uživatel: jajamek
Věk:  31
0-100
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Dobrý den. Reagovala jste na můj odkaz, že partner nechce sex. Chtěla jsem se zeptat, jestli se něco u Vás změnilo. U nás totiž ne. A nevím jestli se to vůbec změní. Komunikovat s přítelem o tom asi už ani nemá cenu. Co jsme naposledy o tom mluvili, tak říkal, že nemá potřebu a že je tak spokojený. Tak nevím co dál. Doufám, že se to alespon u Vás zlepšilo. Kdyžtak písněte. Mějte se.

 
05.02.2013 19:28 Uživatel: zlato
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Dobrý večer, nezměnilo se vůbec nic. Vlastně ano, je to pro mě horší. Mám doma úplně jiného muže než před lety…Stále tvrdí, že nikoho nemá. Co dělat? Máme děti. Vždycky jsme měli krásný vztah, změnilo se to po smrti tchána. Nedokážu si ani nikoho najít, mám manžela stále ráda. Nerozumím mu.

 
07.02.2013 10:47 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Text uživatele: 

Ráda tě má, ale třeba mu sex nechybí, také máme taky takový problém, ale ten je spíše ve mě,   sex také teď nechci, protože mám při něm hrozné bolesti.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel odmítá nechce sex - 1 rok bez milování
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Možné těhotenství 3 2045x
Vdaná a zároveň zamilovaná do ženatého může 11 2289x
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 13 1515x
Nevěra manželky jako koření 7 1331x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 8 1148x
Chci víc sexu než partner 7 1229x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 19 1669x
riziko 4 665x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 1741x
Odmítá mě partnerka 18 1387x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny