Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu

24.12.2012 13:29
Uživatel: Fanda
Věk:  38
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Dobryden uz 6 roku jsem neměl sex a mám zase začít sexuálně žít. Mam, ale problem nemam žádnou vydrz. Myslíte ze na to mají i vliv psychické potiže které momentálně mám. Děkuji

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3772x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: problem
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.12.2012 16:51 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

Tyhle problémy většinou způsobuje psychika..  

 
25.12.2012 11:19 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

samozřejmě, že ano.. duše řídí celý zbytek těla.. obavy, strach, nejistota, to všechno žere energii, ničí spontánnost a omezuje schopnost žít naplno ( a sex k tomu patří)  Přeji, abys pokud možno pořešil své trable a žil spokojeně, pak přijde i všechno ostatní a poběží to tak, jak se patří ( trocha tréninku už to jen doladí happy

 

 
25.12.2012 19:32 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

 

Vážený Fando, ano je to psychika. Jenže psychika není něco mimo nás, nemůžu říkat: Já nic, to ta psychika, je to náš mozek, který velí a vyrábí problémy, na základě dosavadních zkušeností, nezdarů, komplexů, ale skutečnou budoucnost nezná, tu si musíme vytvářet teď. Jenže mozek není naše duše, je to jen hlasitě řvoucí směs vzpomínek na to, co je už historií.  Je to mozek a ne duše, který pouští naše hormony do oběhu tělem, a tak řídí naše konání. Dokonce si myslím, že naše duše nejlépe a úplně přesně ví, co je pro nás dobré a správné, co dělat a co ne. Jenže duši většina lidí neumí poslouchat, přehlušuje ji naše hlasité a pošramocené ego. Neposloucháme instinkty.

Takže co s tím. Měl bys dobře vědět, jaký vztah zakládáš, vytváříš a hlavně s kým. Důležité je jestli se cítíš se svou partnerkou volně a pohodlně, jestli nemusíš nic předstírat. Zkus se třeba dotýkat její kůže, kdekoliv, třeba na ruce. Prociťuj ten dotyk a sleduj, co cítíš a jak se při tom chová partnerka, zda je jí to příjemné. Vytušit úplně přesně co partnerka cítí, Ti zpočátku asi úplně nepůjde, tak to neřeš. Jeli to ta pravá, půjde vše samo. Probudí Tě z Tvého dosavadního spánku. Hlavně o tom s ní mluv.  Líná huba, holý neštěstí.

Hlavu vzhůru, nemůžeš nic zkazit. Všechno bude tak jak má být. Když to nepůjde, tak to nebyla ta pravá pro Tebe a poděkuj Bohu, že Tě před ní ochránil. Držím Ti palce.

 
25.12.2012 21:27 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

ANO ale. pane Sovo, asi jen za sebe, musím podotknout, že vysoko si cením spontánnosti. Příliš mnoho mluvení, vysvětlování a páování co a jak by mělo být působí velmi antikoncepčně, pro mě i likvidačně.. nechci chlapa s návodem k použití, vnímám, umím si udělat představu a pokud nerozumím, zeptám se. Celkem bych asi nedávala vztah, kde mi pán začne vysvětlovat že má problémy, proč je má, co mám dělat, aby je neměl. a co očekává.. Já vím, je to cesta po tenkém ledě, ale měla by to být cesta poznávání a cítění, ne cesta s příručkou..

 
26.12.2012 12:49 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

Milá Megero!

 

Myslím, že nejsme v rozporu. Píši v podstatě jen to, že jeli to ta pravá, tak problémy nebudou. Také se snažím vysvětlit, že problémy a dokonce i nemoci si přivoláváme špatným myšlením. A též, že je těžké uslyšet svou duši přes kravál řvoucího ega a různých komplexů.

Zkrátka pokud si myšlenkami předem přivodíme bloky, tak je vše mnohem těžší.

Spontánnost také miluji. Jenže ona také funguje, díky myšlenkám, někdy všelijak jinak než očekáváme.

Když chodím s dívkou, bydlíme daleko a máme občas rande, pak oba víme, co bude po setkání, jsme naladěni na stejný čas a spontánnost funguje opřekot ajajaj. Podobně jsou-li manželé třeba čtrnáct dní pracovně odloučeni, jsou po návratu spontánní, jedna radost.

Horší to je, když manželé, i když se velmi milují a jsou si stále přitažliví i po letech, spoléhají jen na spontánnost. Málokdy se u obou dostaví ve stejný čas, když je dokonce někdy problém, aby se i sešli v posteli ve stejný čas. Ženu rozněžní třeba pohled na krásný kožich a muže naopak nějaká scéna ve večerním filmu.

Takže i spontánnost, jak vidno, se dá, nechci říci přímo naplánovat, ale určitě se pokoušet vyladit k synchronnímu prožívání. O tom tady psát nebudu, doporučuji knížky MUDr. Plzáka, nebo MUDr. Radima Uzla.

 
26.12.2012 17:44 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

touha na povel prostě nejde.. asi to neumím vysvětlit, popsat.. spontánní je to, co dává život dlouhodobému vztahu, pokud se jede na zajeté stereotypy, je to začátek konce nebo minumálně nudy.. a na tu může umřít vztah i dřív než po mnoha letech. kouzlo vytouženého leč v dané chvíli nečekaného, nikoli však šokujícího či nevhodného.. neejpřirozenější z přirozeného.. Ale Sovičko, myslím, že my oba víme o čem mluvíme a já se jen zoufale pokouším objasnit svá slova v obecně pochopitelné rovině.

 
30.12.2012 22:41 Uživatel: Radim Dobře
Věk:  27
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

Myslím, že Fanda tu nechce a nepotřebuje řešit spontánnost a prožívání. naopak on prožívá tolik, že nevydrží. Osobně si myslím, že problémy s psychikou vyvrcholení spíš oddalují - pokud se ti honí v hlavě různé myšlenky a starosti, tak neprožíváš zcela moment vášně. Ty budeš mít ale víc problém se sexuální abstinencí a proto to prožíváš až natolik že se jsi hned hotov. z toho si nic nedělej. až se dostaneš trochu do "rutiny" tak se to zlepší. můžeš ale místo toho využít, že jsi potom třeba v krátké době "použitelný" znovu wink

 
30.12.2012 23:16 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Text uživatele: 

výraz žádná výdrž může znamenat jak bídné ztopoření tak překotný průběh. není specifikováno. happy

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vliv psychických problémů na výdrž při sexu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítelkyně odmítá sex před menstruací, odmítání prodlužuje 11 719x
Nevěra manželky jako koření 6 690x
Jak často, jak se mazlíte v dlouhodobém manželstí, pokud vůbec? 7 618x
Chci víc sexu než partner 5 659x
Chci více sexu než manžel, jak ho přimět k častějšímu sexu? 16 978x
riziko 4 364x
Jsem ještě panna, ale mám asi protrženou panenskou blánu prsty 4 867x
Odmítá mě partnerka 16 726x
Asi těhotná v 15? 11 851x
Preejakulat na kondomu 2 722x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 5
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 4 témata
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173855
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Odešla po 5 letech byl sem d*bil
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny