Téma: Rozchod kvůli biologickému otci

06.08.2019 16:59
Uživatel: vena1988
Věk:  31

Město: Plzeň

Odpovědí na téma: 8
Text: 

Dobrý den potřeboval bych radu, názor

S přítekyní jsme byli 3,5 roku potkal jsem jí v 6 měsíci byla sama. Povídali jsme si rozuměli jsme si a začli spolu chodit. Po 3 měsících se narodila malá a chtěla abych se přistěhoval k jejím rodičům tam jsme byli cca půl roku a po hádce matka/dcera jsme si našli byt. Já v tu dobu dělal na živnost a abych měl jistotu že je uživým nechal jsem se zaměstnat. Jelikož nikdy nepracovala měla pouze rodičovskou dovolenou. Nicméně všechno jsme dokázali platit nájem jídlo splátka auta jelikož bylo potřeba ale nic moc nám nezbývalo. Pak jsme se přestěhovali do naší společné vesnice a začali trochu problémy. její rodiče chteli aby s malou chodili porad na celé odpoledne v průměru tak 3x týdně. Když jsem měl volno šel jsem s nimi všchno bylo v pohodě když šla sama hučeli do ní že jsem špatnej že by si měla najít nekoho lepšího. Nedávno mi oznámila že by chtěla malou seznámit s jejím otcem nebyl jsem nadšený ale souhlasil jsem a stalo se to z čeho jsem měl velký strach že do ní bude hučet po týdnu mi řikala že by ráda jela na Slovensko aby malá poznala jeho příbuzné s čím jsem přirozeně nesouhlasil. po týdnu mi řikala že se rozejdeme a druhý den se odstěhovala. Asi po 4 dnech jsem jí napsal že mi moc chybí jestli by nešli ven. Tak souhlasila a řikala abych si nedělal naděje já je miluji víc než sám sebe tak jsem říkal že to nemůžu jen tak vzdát. za dva dny jsem je pozval na oběd a přišli byli tu až do večeře hrali jsme si s malou povídali si nechala se vzít za ruku nechala si dát pusu. Za poslední týden jsme spolu byli 5x a ona byla za ním v Plzni 1. psali jsme si na FB když jsem jí dal dlouhou pusu přitiskla si mě k tělu. V pátek s ním odjela na Slovensko budou tam asi do pátku nebo do soboty a já jsem naprosto v háji z toho on tam do ní bude týden hučet bude se pokoušet o všechno a já jsem tady a naprosto bezmocný děsím se toho co bude až se vrátí. Jsem přesvědčený že má v hlavě zmatek a že neví jak se rozhodnout jestli srdcem nebo hlavou. Jen doufám že jí tam neudělá druhý to by bylo moc zlý. Nevím co si mám myslet nevím jak často jí psát abych to nepřehnal. Přesto si myslím že mě má hodně ráda ale vůbec nevím jak tohle může dopadnout

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.08.2019 18:29 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

Ona se s tebou nerozchazi kvuli biologickemu otci, ale kvuli tomu, ze te nikdy nemilovala. Byl jsi zrovna po ruce, tak toho vyuzila. Myslim, ze by ses mel hodne rychle odmilovat.
Neco jineho je, kdyz chce dite otci ukazat, a neco jineho je, kdyz s ditetem jede za jeho rodinou.
Tebe asi vubec vazne nebere a navic mam ten pocit, ze si s temou muze delat, co chce!

 
06.08.2019 20:53 Uživatel: vena1988
Věk:  31

Město:Plzeň

Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

Ono milovala právě že milovala dost možná sem to podělal sám. Chtěla si mě vzít požádal jsem jí o ruku a řekla ano. Jenže rok a půl utekl a já si jí nevzal to byla moje velká chyba. Nebyl jsem nejlepší mám svoje koníčky stejně jako ona hraju šipky a občas hry na konzoli ale to jsem před půl rokem uplně vypustil. Asi jsem jim nedával najevo tu lásku kterou k nim cítím. Mám práci která je náročná časově i fyzicky. Taky je veká chyba mojich i jejich rodičů že si malou nikdy nikdo nevzal na víkend aby jsme měli čas sami na sebe. Nikdo nám s ničím nepomohl všechno jsme si vybudovali sami z toho mála co jsme měli. Nikdy jsem na ně nebyl zlý ani nezvýšil hlas. Ona je hodně uzavřená má problém mluvit o problémech. Věděl jsem že to bude jednou velký problém. Když byli malé 3 měsíce dostala zánět mozkových blan byla 14 dní na JIPce a nevěděli jsme jestli vůbec přežije. A ten chlap s kterým je teďko na Slovensku je u mě s prominutím totální sráč udělal jí malou a chtěl po ní at si to nechá vzít o dítě nejevil vůbec zájem. Já nechápu že takovému člověku vůbec napsala kdyby si našla někoho úplně jiného tak budiš. Teďko si nakráčí po 3 letech a všechno mi vezme. Já chápu že Michala možná byla ze všeho unavená když si od toho mrňouska nemohla na chvilku odpočinout. Já jsem jí taky nepomohl tak jak bych mohl a hlavně měl. Dost toho beru na svojí osobu. Pořád věřím že to může být skvělé já jsem přesvědčený že jsou to holky na celý život. Bylo by jednodušší na všchno zapomenout a jít dál ale to já nemůžu vyčítal bych si že jsem proto neudělal všechno.

 
07.08.2019 06:29 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

Tak to jsi nepsal, ze jsi ji pozadal o ruku a ona souhlasila. Pokud te tedy skutecne miluje, tak se z toho Slovenska vrati k tobe.
Mel by sis na ni udelat vic casu a skutecne o problemech mluvit. Spousta lidi zije vedle sebe a ani nevi, co si jejich partner mysli.
Pokud  ji opravdu chces, tak o ni bojuj.

 
07.08.2019 09:42 Uživatel: vena1988
Věk:  31

Město:Plzeň

Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

Bojuji o ní co to jen jde vyvýjím maximální usilí. Uvidím s čím přijde až se vrátí ale mám pocit že bude mít v hlavě ještě větší zmatek. Jsem si jistý že mě má pořád hodně ráda. Teď bude záležet hodně na tom jak to probíhalo na tom Slovensku. Teďko se snažím jí psát jen jednu zprávu denně. Zatím odpovídá. Už aby byl víkend a mohl jsem obě holky vidět.  

 
07.08.2019 16:47 Uživatel: Trable
Věk:  64

Město:Marcela

Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

Ahoj! Je mi 64 mám 2 syny 43 a 35 let. Přičemž toho staršího mám z  prvního manželství. A právě o něm tu dnes (07.08.2019) chci psát. Rok po jeho narození tehdejší manžel odešel k jiné ženě, tudíž jsem byla se synem sama. Měla jsem až do jeho 4 let oporu v mých rodičích ale ti v této době postupně zemřeli. Bojovala jsem jak se dalo, po 7 letech jsem se znovu vdala a měla druhého syna. Manžel je dobrý člověk ale nyl na něj vždy přísnější než na toho svého ale je to dáno jejich věkovým rozdílem. Peklo začalo v pubertě. Začal se scházet s pochybnou partou, chodil za školu a už v 16  byl zadržen za krádeže a odseděl si 8 měsíců. Byla jsem zoufalá, nic nepomáhalo, ani po dobrém ani po zlém. Po několika letech se situace opakovala, to už měl i problémy s alkoholem. Dostal 17 měsíců nepodmíněně. Podařilo se nám ho odstěhovat se do jiného bytu abychom z něj nepřišli o rozum. Po čase jsme zjistili že neplatil nájem a má spoustu dluhů. Abychom nepřišli o byt dluh jsme uhradili. Život šel dál, časem se nám zdálo že je to trochu lepší. Vždycky jsem byla ale na trní co za trápení mě s ním ještě čeká. Měl několik známostí, ale všechny ztroskotaly na problému alkohol a život na hraně. A co myslíte dnes (07.08.2019)? Opět ve výkonu trestu tentokrát 12 měsíců. Za měsíc ho mají pustit a já zase trnu co bude dál. Pravidelně mi volá a já mu stále jen pomáhám. Ke mně a manželovi se choval vždy slušně a já ho prostě miluji, je to můj syn. Ale jsem už hodně unavená. Druhý syn je v pohodě, tak aspoň z toho mám radost. Marcela

 
12.08.2019 14:31 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

43 letý syn je dost starý na to, aby se o sebe postaral sám. Dokud mu budete podávat pomocnou ruku, nikdy se nenaučí být samostatný, protože ví, že maminka vždycky pomůže.

 
12.08.2019 14:47 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

Měla byste si pro svou pomoc jasně stanovit nějaké hranice a ty dodržovat.

Např. si stanovit výši finanční částky, kterou mu v opřípadě nouze poskytnete, omezený počet nocí, na které ho necháte přespat a jen za předpokladu, že s něčím pomůže a bude si aktivně hledat bydlení a práci a pod.

A to tak, aby vás to neničilo a neobtěžovalo - a on to začal vnímat opravdu jen jako krajní možnost.

Protože ono obětovat se nemá smysl, když to k ničemu nevede - když vás to jen poškodí a u něj to nezpůsbí žádné trvalé zlepšení.

 
08.08.2019 08:23 Uživatel: misskatie
Věk:  32
1565248789_cq5tlmvweaaynbc.jpg
My status
0-100
Téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Text uživatele: 

Opakované vložení nevyžádané reklamy do webu. Uživatel/ka byl/a zablokován/a.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozchod kvůli biologickému otci
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
I po rozchodu vzájemné urážky, možný návrat? 3 1252x
Odešla po 5 letech byl sem d*bil 3 2551x
Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti 13 2022x
Nemohu se odpoutat 6 1921x
Co vytěžit ze samoty po rozchodu 6 1671x
Opustil mě milenec 5 2763x
Rozchod se ženatým mužem 15 2141x
Rozchod po 6 letech 12 1893x
Po půl roce otěhotněla, rozešli jsme se, vrátí se ke mě? 27 1833x
Má cenu doufat v návrat? 7 2350x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny