Téma: Po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se - jsem ale vdaná

06.02.2014 15:18
Uživatel: Slávka
Věk:  36
1391695445_skalka2.JPG
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Ahoj,

stala se mi taková věcička, vždy byl v mým životě "on", tedy poznali jsme se před 16lety (1998) a zamilovali se do sebe, bohužel osud nebyl nakloněn a vztah skončil, jelikož to bylo složitější.

Nyní jsem vdaná už 11 let (od 2003), mám dvě děti a myslela jsem si, že mám celkem fungující manželství, i když chmurné chvilky se najdou všude.

Celých 16 let (od 1998) jsem "ho" neviděla, občas jsme si napsali, ujistili se, že jeden či druhý je ve vztahu, který má spokojený a tím to haslo.

Občas jsem si pomyslela, proč nám to nevyšlo tenkrát, že je to divný, že i při největší zamilovanosti do mého manžela jsem občas myslela na "něho".

 

No a nyní jsme si najednou celý jeden den psali a večer se sešli a lítáme v tom oba. Nedokážeme tomu přílivu znovuobjevených citů odolávat, ale nechceme ani pálit mosty a ubližovat naším partnerům.

Je také ženavý, má dvě děti jako já. Ale. Co teď? Oba víme, že se musíme znova vidět, neumíme tomu odolat, ptáme se zas a znova, proč jsme každý tam kde jsme. Bojíme se, že další šanci už třeba nikdy mít nebudeme, když to nyní v sobě udusíme alt.

Co s tím?? alt Celé manželství jsem věrná a nyní si sebou nejsem vůbec jistá.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1922x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Jsem vdaná a po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
07.02.2014 11:51 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se - jsem ale vdaná
Text uživatele: 

Co teď? Oba by jste měli vědět, né že se musíte znovu vidět, ale že by jste se neměli znovu vidět. Dříve nebo později tím zákonitě všem ublížíte, nic víc. Šanci jste měli před 16 lety, ne teď. Píšeš, že občas jste si napsali, ujistili se, že jeden či druhý je ve vztahu, který má spokojený a tím to zhaslo. Jenže pak se v manželství každého s Vás vyskytly nějaké potíže, problémy či starosti a místo toho, aby jste je řešili každý se svým protějškem, začali jste si více psát a sešli se. Chápu, je to snažší a jednodušší, bohužel nejste sami, kdo takhle svá manželství v okamžiku, kdy se vyskytnou potíže, řeší. A na osud bych to nesváděla. Už nerozhodujete sami za sebe. Měli byste mít soudnost, zodpovědnost a rozum. Už Vám není cca 20, ale o 16 let víc. Jak se nakonec rozhodneš, je na Tobě.

 
07.02.2014 14:24 Uživatel: Slávka
Věk:  36
1391695445_skalka2.JPG
0-100
Téma: Po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se - jsem ale vdaná
Text uživatele: 

 

Nene, nepsali jsme si více, ani neřešíme rodinné problémy, bylo to stále stejně, nyní naopak 3 roky nic. Přestali jsme si psát v domnění, že na sebe přestaneme i myslet.   Až nyní někdy v listopadu jsme na sebe narazili přes známé na FB. Bylo pár zpráv, úplně o ničem. A nyní před týdnem mi ráno napsal, jen tak, zase jako před 5 lety dejme tomu, jak se mám atd. Napsala jsem, že fajn atd. Za celý den jsme si vymněnili asi 7 zpráv a večer se sešli, měla jsem jít s kamarádkama, ale nakonec žádná nemohla a tak jsem se s ním sešla. Povídali jsme si úplně normálně, o dětech, rodině a pak jsme začli o nás. A zjistili jsme, že oba na sebe myslíme více, než jsme o tom druhém mysleli. Neřešíme žádné rodinné problémy, v každé rodině je něco. Ten večer nepadla ani pusa, nic, jen nám bylo spolu prostě nádherně. Od té doby si píšeme, jak je to strašně silné, nemůžeme na sebe přestat myslet. Také víme, že bychom se už vidět neměli, ale znova v sobě udusit ten pocit jako před lety? Tehdy to bylo asi trochu z lítosti nad třetí osobou z jeho strany a říká mi, že si to do dnes vyčítá, že už mě znova ztratit nechce. Rozhodně ale ničit tak nějak fungující rodiny nechceme. tedy já ne.

 
07.02.2014 20:17 Uživatel: Marky
Věk:  22
Téma: Po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se - jsem ale vdaná
Text uživatele: 

Ničit rodiny nechcete, ale bez sebe být taky ne… Řeším něco podobnýho, i když hodně vzdáleně. Jsem totiž mladší právě skoro o těch 16 let a nejsme ve vztazích, kdy by jeden z nás už měl děti nebo byl sezdaný. Myslím si, že by bylo nejlepší se opět nevidět a zkusit to nějak překonat. Jinak ty rodiny zbouráte. Bydlíte někde poblíž sebe, nebo jak je možný, že jste se po takový době osobně setkali? . Je pár variant. Můžete spolu začít spát a zkrátka se potají scházet. Může se stát, že jeden z vás bude chtít odejít od rodiny a druhý ne. Nebo začnete vy dva spolu a vyjde to, nebo ne. Já vím, nic, co bys naopak nevěděla ty. Ale zákonitě ty fungující rodiny narušíte. Navíc nevíte, jaký by to bylo, kdybyste spolu žili. Třeba by ten pocit vyprchal a litovala bys. Prostě se neznáte a možná právě to láká. Maluješ si obrázky… Asi bych se opravdu snažila se opět nevidět a nechala si ho jako takovou hezkou vzpomínku. Ale vidím na sobě, jak strašně těžko se to dělá. I jak to zraňuje a ničí nejen nás, ale i lidi kolem. A přeju si, možná zrovna tak jako ty, aby někdo napsal takovou radu, která pomůže…

 
08.11.2014 01:44 Uživatel: Annette
Věk:  45
Téma: Po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se - jsem ale vdaná
Text uživatele: 

Ahojky, jsem ve stejne situaci, jen stím rozdílem ze moje laska je rozvedena, ja také, ale s partnerem jsme spolu žili. My jsme o sobě zas celých 16let nevěděli, ale díky FC jsme si začali psát a oba jsme věděli ze už proste bez sebe nemůžeme a ani nechcem žít! Řekla jsem svému ex ze od nej odchazim a přestěhovala se a jsem konečně šťastná!! Takže vám držím palce a přeji ať vám to vyjde a jste konečně spolu

 
08.11.2014 09:06 Uživatel: Sara31
Věk:  31
0-100
Téma: Po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se - jsem ale vdaná
Text uživatele: 

Láska je jen jedna a pokuď si to člověk nezkomplikuje sexem a počká, tak si láska k němu najde cestu sama. Pěkný den

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Po 16 letech jsem potkala starou lásku, zamilovali jsme se - jsem ale vdaná
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1009x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1201x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 879x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 713x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 923x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 858x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1114x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 844x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1340x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1878x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny