Téma: Vyspala jsem se s bratrem mého přítele a mám v hlavě zmatek - jsem zralá na psychiatra

13.09.2018 16:51
Uživatel: Anonymní
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Zdravím všechny,

jelikož jsem už pomalu zralá na psychiatra, musím se z toho vypsat, někomu se svěřit. Mám vztah pět let. Jedná se o to, že jsem se minulý rok dozvěděla o přítelově nevěře. Problém však nastal v den, kdy jsem měla tu čest poznat jeho rodinu. S jeho rodinou jsme se měli setkat v malé hospůdce, bylo to o pouti co si vzpomínám. A v tu chvíli nastal zásadní zlom v našem vztahu. Jakmile jsme se setkali, okamžitě jsem se zakoukala do jednoho z jeho bratrů, který je stejně starý jako já. On na tom byl stejně, pořád jsme po sobě nenápadně pokukovali. Při odchodu jsem ho vůbec nemohla pustit z hlavy, úplně mě učaroval. Nevím, co se se mnou dělo, ale napsala jsem mu a tím to celé začalo. Zeptala jsem se ho, jestli by se mnou nešel ven a on po chvíli souhlasil. Přijela jsem za ním a nějakým způsobem jsme se dostali k tomu, že jsme spolu začali flirtovat a nakonec se líbali. Takhle jsme se sešli ještě několikrát, jezdil i on za mnou a v ten den to prasklo. Přijel za mnou v době kdy tu byl i přítel a zlomil bratrovi žebro. Přítelův bratr měl totiž být dávno doma, jelikož tenkrát bylo už pozdě večer a on si nechal ujet poslední autobus, aby mohl být se mnou. S jeho bratrem jsem se přestala stýkat. Avšak osud nás svedl dohromady znovu přibližně před třemi měsíci. V ten den jsem spala u přítelovy rodiny a jeho bratr tam byl také. Sem tam jsme spolu prohodili pár slov, většinou jsme však po sobě jen koukali.

Pokaždé, když jsem k nim jela na návštěvu na mně visel pohledem. Jenže v ten zmiňovaný den jsem se tam rozhodla zůstat, chtěla jsem být s přítelem, nakonec to ale dopadlo tak, že jsem s jeho bratrem proseděla skoro celý podvečer na zahradě. Všechno se mi ten den vrátilo zpátky. Jelikož jeho mamka čekala na zahradě, nemohli jsme se spolu moc bavit, aby to nebylo nápadné, vyřešili jsme to tak, že jsme si psali přes jeho telefon, vzájemně jsme si ho půjčovali a psali si do zpráv, jeho mamce to naštěstí nápadné nepřišlo. Takhle to mezi námi začalo. Doma jsem ho stále nemohla dostat z hlavy, pořád jsem na něj musela myslet.

Začali jsme se znovu scházet, hrozně jsme si rozuměli, byli jsme spolu od odpoledne až do večera a pořád se měli o čem bavit. Ze začátku jsem se s ním scházela proto, abych zapomněla na přítele a na to co mi tenkrát provedl, několik prvních dní jsem mluvila jen o příteli, kvůli čemuž jsme se poté s jeho bratrem pohádali, prý mu to vadilo. Netrvalo dlouho a poprvé jsme se spolu vyspali. První krok jsem udělala já, řekla jsem mu že když si mohl užívat přítel, já můžu také a vyspala se s ním.

Postupně jsem se do něj úplně zbláznila, byla jsem jím úplně omámená. Hodně pro mě riskoval, dal do zastavárny svůj telefon jen aby mohl být se mnou, spal pod schody v našem domě když jsem si ho potají odvedla v noci domů, ten způsob, jakým se se mnou mazlil, jak mě hladil po vlasech a dával mi pusu na čelo… Opil se kvůli mě, když jsme spolu byli všichni na koupališti a viděl mě objímat se s přítelem, hlavně mi chtěl udělat dítě…

Nastoupila jsem k němu do práce, chtěli jsme si najít společný byt a odstěhovat se co nejdál. Problém však nastal, když ho přítel vyhodil z jeho bytu. Začal se chovat divně, nakonec mi napsal že je konec, že jsem prý stíhačka. Tím to přes internet ukončil a odjel za svou bývalou, kam se také odstěhoval. Když jsem mu psala, napsal mi, že mě měl jen na sex, což těžko může být pravda, když jsem ho svedla první já. Ještě chci podotknout, že mu několikrát jeho bratr vlezl na účet na Facebooku, celou dobu tam měl přístup, tudíž jsme si několikrát psali hnusné zprávy, abychom zakryli náš vztah.

O našem vztahu věděla pouze má sestřenice a mamka. Obě řekly, že se na mě díval doopravdy zamilovaně, riskoval pro mě… Dále mě také nedávno kontaktoval s tím, že kontaktuji jeho bývalou přítelkyni, což pravda nebyla, psala jsem jí jen před několika týdny, chtěla jsem vědět, jestli se k ní opravdu odstěhoval, on ale tvrdil, že jsem jí psala ještě několikrát.

Teď nedávno kontaktoval i mého přítele a napsal mu, že jeho přítelkyni píši opakovaně znovu a napsal mu, že jsme spolu spali. Málem jsem přišla o tento můj dosavadní vztah. Dále také sdílí na Facebook zamilované příspěvky o tom, že existují chvíle, které se nikdy nevrátí, ale v paměti zůstanou navždy a také, že je těžké něco odstanit z paměti, když je to vyryté ve vašem srdci. Asi je vám jasné, že potřebuji radu, pohled jiné osoby…

Snažím se ho získat zpátky, vím, že je to má chyba, že jsem se mezi nimi nestačila rozhodnout a díky mě jeho bratr neměl kde bydlet…

Děkuji moc za Váš názor a radu.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3755x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Může za to má nerozhodnost?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.09.2018 18:25 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Vyspala jsem se s bratrem mého přítele a mám v hlavě zmatek - jsem zralá na psychiatra
Text uživatele: 

Tý jo…    No nic…

A nenapadlo Tě, že z nich není vhodný ani jeden, jeden Ti byl nevěrný, druhý Tě měl jen na sex atd.

No a jen tak mimochodem, Ty bys taky mohla u sebe něco změnit, např. se hned tak nenabízet atd.  

Nevím, kolik Vám je let, ale připadá mi to celé takové pubertální 

 
13.09.2018 18:55 Uživatel: Anonymní
0-100
Téma: Vyspala jsem se s bratrem mého přítele a mám v hlavě zmatek - jsem zralá na psychiatra
Text uživatele: 

Nevím, jak mne mohl mít jen na sex, když jsem ho svedla první já. On mi říkal, že pro něj sex není zásadní. Já se s ním poprvé vyspala kvůli příteli…

 
13.09.2018 19:11 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Vyspala jsem se s bratrem mého přítele a mám v hlavě zmatek - jsem zralá na psychiatra
Text uživatele: 

Mno a na co tě tedy podle tebe měl?

Holku, co mu sama leze do postele, přestože je zadaná?

Měl tě na vztah, na manželství, na rodinu? Ne. To s tebou mít přeci ani nejde - s tím jaká jsi.

 
13.09.2018 18:41 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Vyspala jsem se s bratrem mého přítele a mám v hlavě zmatek - jsem zralá na psychiatra
Text uživatele: 

No můj názor: na  vztah nejsi dost zralá.

Imponuje ti dobrodružství, zakázané ovoce, překážky. Nejvíc tě vzrušuje to, co nemůžeš mít. To, co máš, toho si nevážíš. I když miluješ, raději budeš ubližovat všem okolo, než abys absolvovala něco nepříjemného.

Chceš jen brát - bezohledně. Mít všechno.

Co s tím?

Brát to asi jako zkušenost. Nadělala jsi jednu chybu za druhou. Nejen chybu, ale i podpásovku. Problémy ve vztahu řešila nevěrou, lhala, podváděla. Udělej si inventuru co ti to přineslo - kolik štěstí a kolik neštěstí. A nejen tobě.

Odpověz si, jestli chceš takto žít a taky jestli bys třeba chtěla žít s člověkem, jakým jsi ty. Který by tobě dělal to, co ty děláš těm, co tě mají rádi.

Jak získat kohokoliv zpět ti neporadím, protože bych před tebou každého kluka spíš varovala.

Pokud se trápíš, měla bys to brát jako ponaučení.

A prostě se snažit být lepší člověk.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vyspala jsem se s bratrem mého přítele a mám v hlavě zmatek - jsem zralá na psychiatra
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Je možné ze nase ,,kamaradstvi’’ dospeje ke vztahu 4 1325x
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 2860x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 2663x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 1756x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 1498x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 1692x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 1744x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 5 2074x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 1770x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 2445x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny