Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout

04.05.2014 00:54
Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravím.

Znovu jsem se tu ukázal, protože to potřebuji ze sebe nějak dostat.  Nevím, jak přesně začít, takže pro ty, kdo se nudí, zde mé staré téma:

  • ZAMILOVANÝ DO KAMARÁDKY - NEVÍM JAK TO VIDÍ ONA

Komu se to nechce číst, ve zkratce: 

Poznal jsem před 01/2014 kamarádku, ketrá v tu dobu byla se svým (nyní bývalým) přitelem. Flirtování u nás bylo na denním pořádku a velmi, ale velmi brzy jsme se dokázali bavit o dost osobních věcech, ale take naneštěstí o jejích problémech. Samozřejmě jsem se do ní zamiloval a užírá mě to už 3 a půl měsíce. Řešení jejích všelijakých osobních problémů ze mě ovšem udělalo tu klasickou vrbu a tedy jsem zapadl do kolonky,, skvělý kamarád,, . O mých citech se dozvěděla už dříve, ovšem to byla s přitelem a to ji přecejen trochu drželo zpátky. Mezitím měla další 2 a teď rozjíží nový (ovšem to jsou ty vztahy, do kterých jde bezhlavě a za 2týdny až 1 měsíc to skončí). Dejme tomu před týdnem se to dozvěděla znovu, ovšem už máme tak skvělý vztah, ve kterém si VELICE zakládáme na upřímnosti a že podle ní by něco více to stávající kamarádství pokazilo. Nikdy tu variantu ale doslova nezazdila, má pro takové věci pochopení. Říka, že je to opravdu krásné číst jak o ní mluvím ale že jí ničí pohled na mě jak se trápím. Občas to i vypadá, že by do toho šla (možná jsem ale jen naivní). Když jsem se jí zeptal, jestli ej problém ve vzhledu, odpověděla: Ani náhodou alt. ale že v tom hraje vellkou roli to, že je momentálně zamilovaná jinde. Ovšem i přes to, co mi řekla, se stále nemůžu zbavit toho, abych se o ní přestal snažit. Sejde z očí sejde z mysli, jenomže když jsme opravdu výborní přátelé, do toho se vídáme každý den na škole a bydlíme od sebe par metrů, tak se toto,, pravidlo,, uskutečňuje velice špatně.  

 

Hrozně mě to ubíjí, když vím, že momentálně je moje snaha zcela zbytečná. Neustále si píšeme, pořád mi říká jak jsem zlatý a moc hodný. Že nezná nikoho, kdo by pro ní přisel v 1:00 v noci ke kamarádce přes půl města jen proto, aby jí doprovodil těch pár metrů k domu, aby se jí nic nestalo. No a pak se mám té zamilovanosti zbavit že… Musím se opakovat, že jsme opravdu skvělí přátelé abych Vám nějak dokázal, že lhostejný jí nejsem a zbavit se mě rozhodně nechce.

 

 Mám věrnou kamarádku, se kterou řeším všechny mé problémy, navzájem si pomáháme a snaží se mě povzbudit. Tím, že tomu musím dát čas, tolik na ni nelpět, trochu se od ní odvázat a že se často stává, že se karta může obratit a zamiluje se ona. Takže si dávám naděje, vytvářím si naivní představy, že když uvidí mou snahu i po delší době, dojde jí to jak moc pro mě znamená. Ale na druhou stranu se chci té zamilovanosti zbavit, protože mi bere chuť do života a jediné, co mi pomáhá od toho, abych to nešel vyřešit jako Bartošová (protože se školou je to kvůli tomu taky černější než noc) je motivaci dodávající, dlouholetá přítelkyně, posilovna. Poslední léta jsem u dívek neúspěšný a VŽDY skončím jako kamarád, takže mě samota dost vysiluje.

 

Takže spíš než radu od Vás jsem se přišel vypsat a s někým to trošku probrat trochu osobněji. Ať už přes FB nebo nějaké jiné komunikační,, zařízení,, alt

 

Díky za Váš čas a přeji hezký den. Danek

 

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2361x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zamilovaný - nejde zapomenout
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.05.2014 10:22 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Text uživatele: 

Tak si to shrneme, Danku. Slečnu jsi poznal blíže před 4 měsíci, jste dobří kamarádi, Ty by jsi si přál víc. Minule jsi mi odpověděl, že měla dvouletý vztah, pak 5ti měsíční. V 3/2014 jsi psal, že má další vztah, ale že se domluvila nezávazně na sex i s Tebou, což nakonec nedopadlo…Píšeš, že za ty 4 měsíce měla další 2 vztahy a teď začíná 3tí  vztah = vztahy, do kterých jde bezhlavě, ale ty za 2-4 týdny skončí…

No a mě pořád není jasné, proč chceš na vztah slečnu, která se chce jen bavit a užívat si (jak sama říká a taky to dělá) a dokonce byla ochotná při jednom jejím vztahu být nevěrná s Tebou. Já sice nevím, co jí k tomu vede, jestli má nějaké špatné zkušenosti z toho 2letého vztahu nebo co, taky mi připadá, že jí dost lichotí a vyhovuje zájem o ní…Jenže na mě to zatím působí, že prostě v poslední době neví co chce a na opravdový vztah není připravená. Takže si myslím, že i kdyby se momentálně zamilovala do Tebe, byl by jsi po pár týdnech zklamaný víc než teď, kdy jsi zamilovaný jen Ty do ní…Že by Tě to pak bolelo mnohem víc.

Myslím si, že by jsi měl ubrat v tom, že jsi na ní moc hodný = je si Tebou moc jistá. Jako např. minule, když jste šli spolu v noci domů a měli jít k Tobě. Řekl jsi jí pravdu, že je to naivka a do každého vztahu se hrne bezhlavě, ona se urazila, otočila se a odešla, Ty také. Jenže pak jsi se za ní vrátil a omluvil se atd. Proč? Byla to pravda, pro kterou se naštvala, ale měla by jí slyšet, když to sama nevidí…Možná, že ze stejného důvodu nedopadly i Tvoje předchozí vztahy…

 
04.05.2014 12:17 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Text uživatele: 

No, abych to nějak upřesnil. To vztahy ani nebyly. Vždycky to je někdo, kdo je minimálně 20km odsud a seznamení proběhlo jen přes Badoo, takže ona se sebrala (musela jen o víkendu) a jela tam. Pokaždé jsem jí říkal, at si teda nehledá někoho, kdo bydlí tak daleko, když se ve vztahu potřebuje s druhým člověkem vidět přinejmenším obden. Mimochodem, svého kluka podvést nedokáže, sice se se mnou domluvila na něčem nezávazném, ale nedošlo k ničemu (v té době měla ten chvilkový,,, internetový,, vztah, co se ani vztahem nedal nazvat).

Nevím jeslti bych to nazval tak, že se chce bavit. Spíš doposud nenašla někoho, kdo by jí vyhovoval, do každého se bezhlavě zamiluje po pár sladkých řečičkách a zatím jen narazila na každého, kdo ji využil jen na to, aby ji dostal pod peřinu a poznám na ni, že jí to samotnou trápí. Pokud by si jen užívala, nespočívalo by to pouze v tom, že se s nimi vyspí a dál toho člověka neřeší? Já nevím

Kdyby dostala někoho, s kým by se neviděla jednou do týdne (což já se s ní můžu vidět každých 5 minut), tak je to něco jiného.  

A na vztah tu slečnu chci proto, že si s ní ve všem rozumím, přitahuje mě fyzicky a hlavně to, že jsem do ní zakoukaný (což neovlivním).

Ale URČITĚ máš pravdu v tom, že si je mnou jistá a že jsem až moc hodný vůči ní. Četl jsem několik článků a hovoří o stejné věci takže na tom něco bude. Jen ale nevím, včem to spočívá, co bych měl na sobě konkrétně změnit. Od přírody jsem ohleduplný a,, hodný,, ke všem lidem a když mi o nějakou slečnu jde, asi to s tím vždycky moc přepísknu.

 

Víš, jsem moc rád že jsi na to zareagovala, ale ono vypsat sem přesně to, jak to je, je hrozně složitý úkol, nebo nevím, jak to říct alt Některé věci tak vyzní jinak, než ve skutečnosti jsou.

 
04.05.2014 13:17 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Text uživatele: 

Jj, to chápu. Přes písmenka se někdy špatně vyjadřuje přesně to, co chceme nebo tím máme na mysli. Stejně tak to čtenář může pochopit trochu jinak. Mimochodem na kluka jsi dost přemýšlivý, myslím si, že to dělají spíše ženy, chtějí pochopit co a jak a probírají všechno zleva a zprava alt

No a víš něco o tom, proč a jak skončil ten její 2letý vztah? Neublížil nebo neponížil jí ten kluk nějak, že se teď chová, tak jak se chová - málo si sebe váží, nechá se snadno oblbnout a spíše pro jedno využít?

 
04.05.2014 19:53 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Text uživatele: 

Správně, někdy to co napíšu vyzní úplně jinak a dotyčný člověk z toho může vyjít jako ten špatný, holt mluvený projev se nahradit nedá.  

Díky za lichotku, teda pokud to měla být alt Ovšem bych raději byl ten, co spoustu věcí dokáže hodit za hlavu a věčně nepřemýšlet nad variantou: CO BY KDYBY. Chyba ale bude ve mě, protože se až moc otevírám a se slečnami řeším osobní problémy (ne z vlastní iniciativy, prý ze me vycítí to, že rád pomáhám lidem), tím pádem končím jako ten panáček na vybrečení a nepůsobím jako ten, co o ně bojuje. Z prvního vztahu jsem si odnesl minimální sebevědomí a tak trochu i strach z dívek, díky jejímu povýšeneckému chování a neustálému ponižovaní, takže seznamování s jinými, nebo spíš ta fáze, kdy se snažím slečně dokázat můj zájem, není moje silná stránka. Takže každý neúspěch nesu celkem špatně, protože po dlouhé době na někoho narazím a ono nic.

 

Vím, že prý začal fetovat nebo tak, nikdy se o něm moc nebavila a asi ani nechtěla. Ale z toho mála co mi říkala soudím to, že si jí nevážil a ona jako pejsek mu sedala k nohám. Spíš k tomu přispěla i její minulost, dost se totiž (promiňte ten výraz) ku*vila, takže si našla kluka na noc a poté ho druhý den odkopla. Na to, že jí je 16 (v červenci 17) celkem síla. Ale už se srovnala.

 

Přesně to jí říkám taky alt Že mi přijde, že si sama sebe neváží na to, jak je to bezvadná holčina. Na to řekne: Asi máš pravdu :/ … Občas mi ale přijde, že to děla i naschvál, protože sex má ráda a nevydrží bez toho. Jen dodám, že sexuálně žije od 14ti (ne-li od 13ti)

 
04.05.2014 22:01 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Text uživatele: 

Ahoj, na jednu stranu bych Ti rád zkusil pomoci se té zamilovanosti zbavit, ale podle toho jak to popisuješ by jsi jí měl brzy zpět, protože se s ní stále vidíš, tak by jsi se zase zamiloval.

Tak se měj a hodně štěstí.

 
05.05.2014 19:08 Uživatel: Danek
Věk:  17
0-100
Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Text uživatele: 

Asi máš pravdu. Jak říkám, sejde z očí, sejde z mysli, ovšem v mém případě to prostě nejde.  

 

Jinak díky

 
06.05.2014 10:09 Uživatel: od10k5
Věk:  44

Město:1

1395903914_reiki9.jpg
100-500
Téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Text uživatele: 

Tak jí buď nadále co nejlepším kamarádem a třeba se někdy správně rozhodne a vybere si tebe.

 

Měj se a hodně štěstí.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovaný do kamarádky, neopětovaná láska - nemohu na ni zapomenout
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Mám muže a dítě, miluju i jednu ženu 2 1033x
Zamilovaná, i když ho neznám, potkala jsem ho jednou 5 1227x
Je zamilovanost důležitá pro vztah? 15 896x
Otázka pro kluky - je 14 let problém? 3 718x
Jenom rozptýlení na pár měsíců? 4 927x
Jak si říkate s někým, koho máte rádi? 1 869x
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 4 1119x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 851x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 1353x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 1889x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny