Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti

24.10.2012 13:32
Uživatel: Verča
Věk:  21
0-100
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Dobrý den,

nějak si už nevím rady a trápím se, takže bych se ráda svěřila s mím problémem. S manžele jsem rok vzatý, máme půlroční dceru. Já jsem samozřejmně na mateřské on chodí do práce. Jsem moc vděčná, že nás zaopatřuje, ale mám jistý problem. Prakticky mi vůbec nepomáhá s dcerou. Nedělá jídla, protože podle něj to neumí a přece to nebude dělat on, když to mám dělat já, protože jsem na mateřské a on chodí do práce. Takhle to u nás teď chodí, vcelku se kůli tomu hádáme, snažím se mu nic nevyčítat ale moc to nejde.

Každý víkend chodí do hospody, takže snáma ani moc neni. Chodí do práce od pondělí do soboty a v neděli není moc použitelný, protože vyspáva kocovinu nebo kouká na televizi. Kolikrát nadává, že tu neni moc uklizeno, ale už si neuvědomuje, že to jsou převážně jeho věci. Nevím si už rady byla bych vděčná za každou radu co mam dělat.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5739x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manžel mi nepomáhá a ohrazuje se prací.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.10.2012 14:09 Uživatel: Julie
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

  Rafinovaně nastavit zrcadlo, taktně připomenout co můžeš Ty, můžu já taky. Dítko půjčit na večer babičkám a vyrazit sama, nejlépe opačným směrem jak manžel vstříc víru zábavy....... wink

 
24.10.2012 19:52 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

Postrádám tu nějaké informace kolem jeho vztahu k dítěti, jestli si jí aspoň všímá.... to, že nechce pro dítě chystat jídlo mi tak divné nepřipadá. A na tu sobotu bych si domluvila hlídání a nejlépe i na neděli.... taky bych ležela a na nic nesáhla. Jsi v týdnu vytížená stejně jako manžel... (Problém je, že u některých párů je tohle začátek konce. Jenže je to taky daň zato, že jsi to neviděla, než sis ho vzala a stala se matkou)

 

 
17.02.2013 04:23 Uživatel: Kamila
Věk:  35

Město:Semily

Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

To není tak jednoduché. Mám tři děti. Jsem poduhé vdaná. Můj druhý muž mi stále opakoval:neměla by jsi být sama, budu ti pomáhat s dětma, moc chci s vámi být. Toužím po vlastním dítěti a, že bude v noci vzhůru a brečet? No na to se těším. Mě to noční vstávání nevadí. všemu jsem věřila. Vzali jsemse a hned chtěl miminko. Okamžitě jsem otěhotněla. Jen občas mi pomohl, když mi bylo zla, dělal, že to nevidí. Chlapeček se narodil a můj muž mi s ničím nepomůže. Pokud mu připomenu sliby, které mi dával, odpoví. Já věděl, že mi to budeš vyčítat!!! Nepomůže mi s ničím a řekne to na rovinu. Pomáhat ti nebudu starej se sama a jestli chceš pomoct, tak si řekni dětem. Přijede z práce, sedí či leží u televize a při tom je na internetu. Kolikrát jsem mu domlouvala, proč to dělá a nevěnuje se nám. jen řve. Také jsem zjistila, že má přítelkyni přes internet. stále si píší. A jeho vysvětlení? Je to moje vina nevěnuji se mu!!! Když se přitulím je vzteklý, když chci abychom se k sobě chovali slušně-řve. Jak jsem to měla poznat před svatbou? Nevím co dál

 

 
17.02.2013 06:58 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

Přece na to, aby Ti pomáhal nebylo potřeba hned dalšího dítěte a svatby. Ale když už to tak je, nejspíš bych svou nespokojenost dala najevo hledáním bydlení,   hned bys měla o starost méně. Takový chlap je jen "další dítě" navíc. Však on by si rozmyslel, zůstat bez servisu. A kdyby ne, o nic bys nepřišla.

 
24.10.2012 22:59 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

Tak předně bych neříkala, že jsem ráda, že nás zaopatří, jak cituješ.... To totiž v uších muže, nebo neznalého člověka, co obnáší zase úděl ženy může znít, jako, že Ty si doma válíš šunky a On dře jako mezek... Jistě, chodí do práce, ale Ty máš velký podíl na domácnosti a staráš se o dítě. A to je také práce a mnohdy více únavná... Máte to rozděleno 50/50.

Pokud pracuje 6 dní v týdnu (Ty s dítětem pracuješ 7dní), tak ano, potřebuje se odreagovat, odpočinout si. Ale jít se opít do hospody, a pak prospat z kocoviny celou neděli, kdy by se měl také trochu věnovat vám, no tak to sorry... Není on tak trochu stále ještě v pubertě? badVaření papání pro malého bych po něm nevyžadovala, ikdyž, pokud by byl dobrý otec, sám by se alespoň občas trochu zajímal, jak se to dělá.   Občas by ho přebalil, není to jen Tvé dítě, je vás obou ne??   Dělá to na mne dojem, že si pán myslí, že když Ti do bříška nastříkal trochu toho svýho "mlíka" abys otěhotněla, jeho úděl tím skončil... sad a bude žít dál životem jako za svobodna. Tak proč se tedy vůbec ženil?

Dej mu někdy malého na nedělní odpoledne s návodem na použití a jdi se taky někde pobavit.

A pokud bude mít připomínky, že je doma nepořádek, tak udělej tohle!!!

 

Otec rodiny se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek.
Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi.
Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, ja

k
dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky.
Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou.
Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: „Co se tu dnes stalo? "
Usmála se znovu a odpověděla: „ Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: „Co jsi, do prdele, dělala celý den? “
„Ano, " odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes........... jsem nedělala nic! “
Přeji hodně zdaru Verčo..
 
25.10.2012 05:58 Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město:Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

Indi: tak přesně na tenhle mejlík jsem si vzpomněla, když jsem to dočetla excited

 
25.10.2012 12:15 Uživatel: Julie
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

  Tak to je dobrýýý. laugh

 
17.02.2013 09:12 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

Velice hezky a výstižně to napsala indiánka, co sliboval neplní, starat se o dítě a domácnost je mnohdy náročnější než manželova práce. Místo toho aby šel do hospody on, tak by měl nabídnout že bude hlídat dítě, přeci je chtěl a těšil se na ně, to není jen dítě udělat, to umí každý ale starat se to se mu nechce, aby si maminka mohla vyrazit s kamarádkami.

Můj muž mi s dětmi pomáhá hodně, kromě přebalování, koupání, vaření, chystání stravy, to raději sama.

 
26.10.2012 21:43 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Text uživatele: 

Tak nevím, no. Mám svůj názor, ale asi by se paní moc nelíbil.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel mi nepomáhá v domácnosti
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 2320x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2241x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 2667x
Partnerské krize, odstěhování 5 1375x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 921x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 1278x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 1379x
Jak byste se zachovali??? 4 1012x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 1445x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 1392x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16471
Počet odpovědí celkem: 175171
Počet registrovaných: 5083 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Slevy OnaDnes 2022

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny