mojra.cz

Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky

25.10.2012 11:50
Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Odpovědí na téma: 23
Text: 

S manželem jsme spolu 7 let, s toho manželé 3 roky. Máme dítě a od doby co jsem doma máme nějakou krizi. Nevím zda jsem přecitlivělá s toho pořát doma, bydlíme mimo město, takže jsem s dítětem pořád sama a nějak ani nemám si s kým popovídat.

Manžel příjde z práce a většinu času je venku v garáži, ani nevím co tam dělá, tedy vím říká mi to, ale nevidím výsledky. Kamarády a jejich auta už omezil, ale naše auta nejedou, ani jedno. To mě taky netěší, i kdyby jely, tak jejich stav je katastrofální. Venku sekání zahrady, starost s dřevem a tak děláme vše tak nějak na půl. Možná že manžel o něco víc. Doma dělám vše já, manžel výjmečně, když už se moc rozčílím. Nebo spíš že uklidí jen něco po sobě. Takže teď doma topím, vařím, peru, uklízím a starám se o dítě. Aby byly doma i venku tak nějak práce vyrovnané, snažila jsem se zavést bodový systém. Společně jsme určili práce které budou bodovány a také jak bodovány, ale ani tohle manžela nijak nemotivovalo. Ani když jsem mu slíbila že když nasbírá určitý počat bodů, tak bude sex. On mi řekne že ví že já dělám víc, a tak vůbec, ale nic s tím nedělá.

 

To je otázka starostí o domácnost a tak a náš vztah... sex máme tak jednou za 2-3 týdny, někdy už z povinnosti abych měla klid, když stále naléhá, jindy si to užíváme oba. Rodiče si berou dítě každý víkend, pyšní babička s dědou, takže máme čas na sebe a práce doma. Manžel by ty víkendy nejraději promiloval, ale já je ráda využiju k restům doma, které nemůžu udělat s dítětem za zadkem. Vadí mu že dřív vstávám, ale protože on chdí do práce, tak se o víkendu dospí, já jsem zvyklá vstávat s dítětem po šesté, spím max do 7. Sex... mám na něj chuť, ale odrazuje mě od něj jeho chování, někdy i to jak začíná vždy úplně stejně 

A to chování... nevím co se s ním stalo. Situace: Nedávno mi pomáhal s obědem a strouhal mrkev, říkala jsem dítěti ať jde pomoct tatínkovi, on mi pak říkal že chci aby ho dítě obtěžovalo při práci jako to dělá mě. Ale já to tak vůbec nemyslela, jak já vařím, má hned židli u linky a pomáhá mi, chtěla jsem jen ať se zabaví, hraje si. Manžel to špatně pochopil a hned mě nařkl.

Další, odchází na odpolední a řekne mi ať jdu večer spát nahá. Ví že v ložnici s dítětem to pro mne nepřipadá v úvahu, ještě v noci když spí, ho budit či tak. Máme nahoře pokoj pro hosty, barák sami pro sebe a tak nechci dítě rušit v noci při spánku. Prostě mě štve jeho chování, to co já vše pro něj dělám, peru mu, vařím jídla co má rád. Když někam jde chystám mu svačiny, občas i do práce. Ven mu vařím čaj a tak. A on, v životě pro mě nic takového neudělal. Nedávno se mě ptal zda ho miluju že mu to moc neříkám... Jen jsem mu řekla že ano že ho miluju, ale neříkám to že se tak chovám. On mi říká že mě miluje, ale nechová se tak.

Příklad: stojí třeba obutý v předsíni že jde do práce a ať mu podám nabíječku, že má vybitý mobil. Tak mu řeknu že má ruce, že si to měl nachystat předem. Tak tu flákne věcma a jde si pro to uraženě sám. Ale on nechápe že já mu pořád takhle pro něco chodím, něco podávám. Ale já ho ničím takhle neobtěžuju. Jsme venku, oba v monterkách a on mě pro něco pošle domů, říkám mu jsi na tom stejně, taky se musím přezout, tak zas uražený. Jednou mu v autě zapadl telefon, chtěl ať ho prozvoním, říkala jsem mu že nemám čas, šla jsem domů s dítětem, hned začal řvát, že ať ho prozvoním, má tam telefon a kecy. No já na něj jen koukala... je to jeho problém.

On kolikrát že mě vytočí kravina, ale to je pořát dokola, milion přehlídnutých kravin a u té milionté vybuchnu. Jde do práce a z batohu vytahuje misky a sklenice od svačin, dá to do dřezu a jde. No a kdo to asi musí uklízet. Nemám na to už sílu... snažím se udržovat domácnost v čistotě a on mi to neustále kazí. Uklízím ne po jednom dítěti, ale po dvou.

A v čem je naše krize... no já jí vidím v jeho chování. Samo že i já jsem asi přecitlivělá, pořát doma sama, s dítětem, tady na vesnici nikoho neznám, nemám si s kým popovídat. Štve mě to jeho chování a od toho se odvíjí vše ostatní. Sex a tak vůbec. Nevím co mám dělat, jak tohle řešit. Plánujeme druhé dítě a mi tady s toho hrábne. Nevím jak si prostě poradit s manželovým chováním, jak ho změnit, nebo jak změnit sebe, nahlížení na tohle všechno. Ne že bych chtěla úplně ustupovat, ale určitě i já vše moc vnímám.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5636x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manželská krize?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.10.2012 12:34 Uživatel: Julie
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

   Měnit manžela?   Bože chraň!   Proč mám pocit, že jste oba paličatí a neustoupíte ani na krok. Pokud nenajdete zálibu v dělání radostí tomu druhému, jste v kopru. Tzn, pokud Tě manžel požádá, pěkně, požádá tak mu to dones. No a pokud pěkně požádáš Ty, tak by měl manžel taky skočit! Vy nemáte stát proti sobě, ale při sobě, v tom je ta síla a kouzlo. Doporučuji si sednout, prodebatovat a najet na nějakou strategii, kdy se budete snažit o útulný domov, klidné manželství oba, stejnou měrou. Ať se daří!

 
25.10.2012 12:45 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Asi toho na něj chci moc, aby taky byl chvíli s dítětem a něco mi doma ulehčil. Ale kolikrát tady lítám jak hadr na holi a on ještě chodí a podej mi to a ono. On nechodí že by hezky poprosil, mu je líno udělat pár kroků navíc sám. Probrat už nepomáhá, rozebírali jsme to spolu nejmíň 1000x, on ví že se nechová nejlíp, že by se měl změnit, ale dál si jede svoje. Napadlo mě to bodování, ale ani to ho nemotivovalo. Nechci být vůče němu zaujatá, házet vše na něj, ale útulný domov, nedělá vůbec, klidné manželství, jo tak to se snaží.

 
25.10.2012 14:50 Uživatel: Julie
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

  Tak poprosit a následně poděkovat by měl, jelikož se tím učí i děti..... Tu komunikaci nevzdávejte, když bude dobrá konstalace hvězd, pěkný večer, dítě z domu, otevřete si lahvinku, dvě a přitom si povídejte, plánujte....... Pokud opravdu manžel chce, abys byla šťastná, bude dělat vše proto, aby to tak bylo.

 
25.10.2012 13:26 Uživatel: Rad
Věk:  45

Město:Praha

Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Přestaňte toho tolik dělat. Užívejte si, když budete mít skvělý sex o víkendech, manžel bude víc motivovaný. Prostě zapomeňte na povinnosti a určitě toho nedělejte víc, než on. Vy toho spoustu děláte pro nej, ale muž potřebuje spíš, abyste ho milovala, využívá jenom vaší slabost s tím, že chce, abyste mu nosila různé věci! Přestaňte to dělat, vůbec mu nevěnujte pozornost. Bude raději, když s ním budete víc v posteli, a pak si všecko udělá sám. To on by měl dělat pro vás, máte to obrácené.  

 
25.10.2012 17:15 Uživatel: Barča
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Myslím že Rad má pravdu, pro tu fůru povinností a Vám utíkají podstatné věci, které se následně projeví jinde. Jsi tak zaneprázdněná, ale přesto sis našla čas na vypracování "bodového systému"? Ten mě teda pobavil.... sex za odměnu. Nesměju se Tvému problému, ale tohle mě fakt dostalo.

 
25.10.2012 18:50 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Ten sex za bodový systím mě napadl pak, aby ho to motivovalo. Ale spíš neuspěch no sad A kdybych já víc odpočívala, kdo by ot vše dělal, čím by jsme topili, kdybych nenaházela dřevo do sklepa, co by jsme jedli aspoň já s dítětem, kdybych nenavařila. A tak vůbec. Spíš mu kolikrát vyhrožuju že mu nebudu prát a vařit, tak se opět kolikrát urazí.

Tak nějak mi příjde že s ním ani pořádně nic probírat nejde, že vždy mluvím jen já, co cítím, co mě trápí a tak. On mi jen řekne já vím a jo měl bych se sebou něco dělat a to je vše. Minule za mnou přišel a že by jsme měli dělat něco s tím našim sexem, no vykulila jsem na něj... pořát dokola mu říkám že hold pro mě má vliv i to jak se ke mě a vůbec chová celý den. Jenže on by byl nejraději abych to přehlížela a milovala se s ním asi pořát. Když má člověk chuť, tak to prostě odsune v hlavě někde dál, ale když ne, tak nenavnadí situaci ani náhodou, prostě pořát mám v sobě nějaký blok, protože mě štve.

Taky mám v poslední době pocit zda mě má ještě opravdu rád? Maličkosti kterými to člověk dává najevo, třeba jako že já mu nachystám svačinu, snídani co má rád a tak, on nějak pro mě nic nedělá. Nevím nebo jsem už tak zaujatá že to nevidím sad Minule mu říkám že bych byla ráda kdyby ráno aspoň zatopil než jde do práce, protože s dítětem to je fakt problém, chce jít za mnou a v kotelně je spoustu nepořádku. A to je spoustu věcí co m říkám že by mohl udělat, uklidit po sobě a tak a on mi na to kolikrát řekne tak mi to máš připomenout. Nechci tady myslet za dva a starat se o dvě děti. Nevím jak manžela motivovat k nějaké snaze, sex to není, dál si jede svou, vydrží mu to den dva a konec sad

 
25.10.2012 19:28 Uživatel: Barča
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Uznávám Tvoji námitku, že sex je hodně odvislý od toho, jak se chová, ale jinak Ti moc nerozumím. Nahoře jsi napsala jednou za 2-3 týdny, aby byl klid, pak že každý víkend máte dítě u rodičů (a nic? ).... resty v neudělané práci... no... s jedním dítětem se tvářit, že nestihneš nic, než uvařit, to je trošku divné. A zatopit si ráno, než se dítě vzbudí, to by snad taky nebyl takový problém? No.... možná jsem Ti jen špatně porozuměla. Vaší generaci asi nerozumím. Podat mobil... prozvonit, když je potřeba... pro něco zaběhnout domů... toto mi nepřipadá být nic, co by Tě mělo obtěžovat tak, že by sis měla na co stěžovat. Víš, možná kdybys ustoupila s tím vydíráním sexem, mohlo by to být jiné. Myslím si, že pořád platí, že dobré jídlo a dobrý sex dělá s chlapem zázraky. (mimochodem, myslím, že kdybys to dřevo neuklidila a raději se s ním pomilovala, tak by to dřevo určitě o víkendu naházel sám a rád)

 
18.11.2012 22:27 Uživatel: xxl
Věk:  31
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

ahoj to si té paní řekla hezky, já mám doma ženu a malé, no malé, je jí rok a půl a žena se po narození zafixovala na ní a na nějaký sex nemá ani pomyšlení, je přesně tak pečlivá a má stejně hloupé názory jako tady ta paní, ano stará se o dítě, rodinu, mě, ale naoplátku já jsem neustále v práci abych vydělal peníze a měli jsme se dobře a nemuseli jsme nikde nic nikomu dlužit, na baráku udělám co se dá, já se práce nebojim, s malou si vyhraji a kam mužem se podiváme, bohužel ženě je to málo, tak se vždycky zhádáme, je to vše jen a jen o tom sexu, řikejte si mladá paní co chcete, ale je to tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! §

 
25.10.2012 19:45 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: Ano dítě si každý víkend berou rodiče, je to první vnouče. No a ta práce, vím že to není nic extra, to co asi dělá člověk běžně okolo baráku, děláme malé pokojík a nám nahoře ložnici, takže stěhuju nábytek, maluju a tak. Sekání zahrady taky zabere půl dne a s dítětem to fakt nedávám, teď je třeba zas nanosit a nařezat dřevo z lesa, a tak vůbec pořát něco co fakt s dítětem nestíhám. Minulý víkend jsem opravovala okna, přetmelovala a konečně je i umyla. Sice máme jedno dítě, ale já to s ním fakt nestíhám :/ Zatopit si ráno než se dítě vzbudí, vstává po 6 a já s ním, nevstávám dřív. Vím že po mě nechce nic co by mě mělo nějak obtěžovat, ale já už jsem asi přecitlivělá, pořát něco, příjde sedne si k televizi, já lítam v kuchyni a on podej mi pití, mobil a tak. Prostě toho mám taky někdy dost a když chci něco já tak to je počkej, potom a pak na to zapomene a musím si to stejně udělat sama. Já sexem nevydírám, asi to nějak špatně vyznělo, nebo co. Sex máme jak jsem psala tak co 2-3 týdny, někdy z povinnosti, jindy ne. Dobré jídlo a dobrý sex... excited excited No s tím že to chce pak pořát i když se dle toho nechová. A to dřevo by určitě neuklidil, pořát se vrtá v našem autě, kdyby ho uklidil, tak při mé otázce kdy nám pojede auto, by mi hned odpověděl, chtěla jsi dřevo ve sklepě. Takže děkuju, raději si to udělám sama. Asi jsem divná, ale fakt nedokážu vypnout, zapomenout aspoň na chvíli to jak se chová abych si užila sex. Nemám hold takovou potřebu abych ho chtěla až tak často sad
 
25.10.2012 19:58 Uživatel: Barča
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Přecitlivělá určitě nejsi, ale podle toho, co jsi napsala teď, jsi v jednom kole.... ale uznej, že máte jen čtyři ruce....

 
25.10.2012 20:34 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

No jo, ale manžel taky sám od sebe nic nedělá, neposeká zahradu, on tam s dítětem nebývá a je mu jedno když už je tráva vysoká a tak vůbec... sad

A co s týče sexu, ono já bych i někdy chtěla častěji, jenže on se k ničemu nemá, pořát čeká mojí iniciativu, že já začnu a taky nakonec každý sex začínám já. A když mu to řeknu, tak mi odpoví, no já ale nevím zda ty to chceš...

Já už nevím co mám dělat, jsem z toho všeho tady na prášky, pořádně si ani nesednu. Sotva dítě usne po obědě, pořádně nic nestihnu a už je vzhůru. Když on koupe, tak stejně musím všude za ním uklízet, protože nechává věci kde chce. Pořát se mě ptá, kde je to a kde ono, a co mám oblíknout ven, co mám dát na jídlo... dítě má už rok a půl a on to neví. A kdyby jen dítě, on vůbec neví kde co doma je, jde do špajzky a ptá se mě kde co najde. Fakt mi tady s toho hrabe, nemám tady ani žádnou kamarádku, s kým pokecat, přijít na jiné myšlenky... sad Ono tou prací okolo baráku, hlavně o víkendu se tak nějak i odreaguju, z toho jak je člověk přez týden s dítětem.

 
01.06.2015 23:14 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Jenže ty jsi v situaci, kdy se díváš ma povinnosti a práci svýma očima a nedochází tí, že on to má jinak. Ne hůř ale jinak. Ty máš svůj svět a ten má systém, nechápeš že ostatní do něj ani nevidí a ani ho nemusí sdílet a adokonce je ani nemusí zajímat. A že ten jejich pohled a preference jsou odlišné.

On asi nepotřebuje mít tak srovnáno, naklizeno a zorganizováno, anebo si prostě myslí, že to není důležité. Nebo mu nedochází, že to přece jen nějak důležité je, protože tyhle věci chlapům obstarávají často ženy, takže se vlastně pro ty muže dějí tak jakoby samy od sebe. To se dá ale změnit, třeba je zvyklý, že mu to maminka všechno připomene. Má svůj systém a v podstatě ho úkoluje, ale jeho svět to není.

On sex asi potřebuej víc a nerozumí mu, proč ty ne.  

Nevidí všechny ty povinnosti, které tobě připadají tak důležité, ale vidí, že to hrotíš.  

A to s tím sexem, no, mně to teda nepobavilo. Organizovat i toto mi přijde jako už dost velké otročení vlastnímu systému, to je dost závažná věc. On přece není robot. Body za sex, to je, nezlob se, kupčení. I jako návrh, který ho má motivovat, aby fungoval. A celkově je to trochu jako: já vím, co je správně a takhle to má být  a pokud to někdo tak nedělá, tak mě nemá rád?  

Ale jdi.

Vy si prostě nerozumíte, protože evidentně nechápete, co je pro toho druhého důležité a jak to má on. Má to jinak než ty. To, že je pohodlný, nebo kapánek mimo, nevyvracím, ale jemu to prostě nedochází. Je to asi takový normální chlápek.

 

 
26.10.2012 09:09 Uživatel: Taj3
Věk:  29
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Tak za 1. hned přestaň s tím, že bude nějaké bodování a za splnění určitého počtu bodů bude sex. To je jistá cesta ke konci. Sex ve vztahu nikdy nemá být používán jako odměna! Nikdy.

za 2. nechtěj být supermatka, supermanželka, superuklizečka a pracovnice roku. Život je až moc krátký na posbírání všech těchto metálů.

a nakonec ohledně toho podávání  a běhání pro věci... chápu, že v některých situacích to je prostě poslední kapka, ale já se s tím osobně setkala jak u mého táty, tak i u partnera, takže mi to vlastně přijde jako normální věc. Pravdou je, že i on by měl zafungovat. Tedy, jak již zde psali ostatní, nevzdávej komunikaci s ním a až budete sami, udělej dobrou večeři, svíčky, víno a zavzpomínejte jaký to bylo, když jste začínali, proč jste se dali dohromady, co se vám na tom druhým líbilo a jak moc jste se tehdy milovali....... a až druhý den ho požádej o naskládání dřeva wink

 

Držím palce happy

 
26.10.2012 10:18 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Už nejste svobodný, zamilovaný pár s růžovými brýlemi. Jste rodina, máte dítě, dům, zahradu. Je to velká změna, ale teď Vám začíná život a ten s sebou nese tyto práce a starosti. Vše se člověk musí učit. Naučit se být matkou, manželkou, hospodyní a to samé muž. Nikdy nezměníme druhého, ale múžeme změnit sebe. Pokus se o to, přijde změna. Buď laskavá nevyčítej. Co stihnete udělat, stihnete. Přece se nestrháte ty ani manžel. Prvořadé vidím dítě a váš vztah, jste rodina, tak žijte v lásce. Zahrada bude jako ze škatulky, až dítě odroste, bude víc samostatné, až se zabaví. Všechno má svůj čas. Procházíme tím všichni a všichni se stále učíme.  

 
26.10.2012 11:31 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Znovu opakuju že sex za bodování nebyl!! Byl to návrh, který jsme zamítli, jelikož ho to nemotivovalo!!

Několikrát už jsme řešili co dylo, jak jsme spolu začínali a tak, oba stále milujeme jeden druhého. Manžel prostě není typ co by se svěřovat, své pocity a tak... on pořádně nic neřekne. Jediné co by ho bavilo probírat a řešit je leda sex, o tom mluvit umí. Já už nevím co mám dělat, nechci to přehlížet... tohle jsem taky zkoušela, vše řešit v klidu, za něj uklízet a tak, ale mu je to jedno. Ať jsem milá, ať jsem zlá, dál si jede své... sad

Máme volný víkend pro sebe, včera se měl ptal co mám v plánu, tak jsem mu říkala že nic extra, jen pohrabar listí, posekat zahradu už na zimu, udělt krmítko pro ptáky a úklid doma. A on že si v sobotu uděláme odpoledne oddych. Tak já koza si najivně myslela že nevím půjdem do kina, na oběd, večeři, na nějakou hezkou procházku nebo výlet... nevím a on mi řekne no kluci z práce mají sraz s autama a budou dělat sprinty. Prostě v každé situaci má v hlavě jen auta a sex. Já vím je to chlap, ale nějak už je toho na mě moc. Starost o domácí finance, vůbec neví kolik je kde na účtě, ale příjde že chce zajet na benzín. Ale není za co, minulý týden protřeboval peníze na nové sklo do auta. Doma něco vybere a nenapíše to na seznam nákupu, to musím já chodit a hledat sad Když mu řeknu ať si něco uklidí, věci co je mu většinou líno odnést hned do garáže, tak to zastřčí někde kde to není vidět, pak jdu s košem prádla na půdu a málem se na schodech přizabiju. To už mi fakt praskají nervy.

Když mám čas tak mu klidně něco podám, ale on si vždy vybere chvíli kdy i já něco dělám. Nevím oba jsme venku, on něco v garáži, já ryju zahradu a on za mnou příjde ať mu pro něco zajdu domů? Tak to mě už jako i vytáčí!! Venku si uklidím kůlnu a to je každý rok to samé, loni jsme si tam schovala truhlíky na zimu, na jaže je chci vytáhnout a ani jsem se tam nedostala, přez jeho nepořádek co tam nakramařil, protože mu bylo líno to někam jinam odnést. A to podotýkám že on má garáž na dvě auta, prostory nad garáží, které jsou velké jako dvě dvojgaráže, kůlnu na sekačky a já mám jednu bývalou prádelnu a on mi jí zasere bordelem sad Truhlíky byly samozřejmě rozbité. Opět si tam uklidím, letos jsem si tam dala ragály a má tam i prcek odrážedlo, kočát, kolečka a hračky na zahradu. A on zas, rozebíral nějaké auto tak mi tam dal plno krámů. Už prostě strácím nervy, nemám sílu mu stále dokola říkat co smí a co ne. Jedna malá místnost je prostě moje, ale on to nedokáže respektovat. A to je tak se vším, nemám prostě sílu to s ním stále dokola probírat, stále dokola mu říkat co mě trápí. Příjde mi že jsme to jen já co se tady snaží o útulný domov, rodinu sad

 

 
26.10.2012 11:51 Uživatel: Julie
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

   Těžko radit, ono to bude asi pěkně lenošný.... Kudlanka nábožná to dělá tak, že jak má samce jistého, začne jej žrát, ale né po aktu, ale během. Prej při požírání od hlavy ssebou víc mrská....

 
01.06.2015 23:22 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Nemám sílu mu stále dokola říkat co smí a co ne?  

To je celkem typická formulace. Ty určuješ partenrovi, co on smí?  

 

 

 
26.10.2012 11:55 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Nevím, asi ani nechci rady... sad Spíš to že jsme se někomu mohla svěřit, probrat to, cítit pochopení. Nejspíš mi chybí někdo blízky, s kým můžu takové věci řešit. crying

 
26.10.2012 17:56 Uživatel: Barča
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Taky jsem si říkala, že by to chtělo někoho, s kým bys vypustila páru a byla bys klidnější. Jak se ale není komu svěřit a zanadávat si, tak to prostě leží v žaludku jako kámen.

 
26.10.2012 18:25 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

No právě a co já tady sama sad

 
28.10.2012 21:53 Uživatel: myška
Věk:  37
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Ahoj nechci ti dávat rady, protože o ty tady nejde a já je neumím  dávat. Sama si nechávám tady radit, protože jsem v krizi. Ale tvůj příběh mi připoměl moje začátky, našeho vztahu  který je asi u konce. Když se ke mě přistěhoval tak jsem nechtěla aby si dělal kafe sám, mě to dělalo radost mu ho připravit, pak to začal brát jako samozřejmnost, za kterou ted už ani nepoděkuje. Tu služku dělám do dnes, a jak se říká za dobrotu na žebrotu. Možná jsi můj příběh četla, že si zato co pro něj dělám našel milenku, ale na hlavu jsem prý já. Tady nejde jen o to kafe ale bylo toho mnohem víc, jen se neměl člověk tomu postavit zády, ale už mi došla trpělivost. Přeju drž se. Když spolu mluvíte takto jde nesmíte spolu přestat komunikovat.

 
01.06.2015 16:24 Uživatel: Integra
Věk:  30
0-100
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Kam jsme dospěli po dvou a půl letech… máme děti dvě, ale je to pirát stejné stejné. O děti se stará stará, občas pomůže když mu řeknu, ale jinak nic…

Nevím jak změnitstále… jsem stále nespokojená jak tvrdí manžel… ještě prostě ve mně. Nemám na to už sílu sílu…

 
01.06.2015 18:22 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
2000-3000
Téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Text uživatele: 

Mila Integro, precetla jsem si cely tvuj prispevek a dosla jsem k zaveru, ze vedete uplne normalni manzelstvi. Co vam chybi, je vzajemna komunikace  tobe hlavne kamaradka. Problemy, ktere popisujes, ma spousta manzelstvi. Myslim, ze nejvetsim problemem je u vas rozdeleni ukolu. Proc prebiras odpovednost za travu, drivi, okna?? To jsou chlapske prace. Mela by ses starat o domacnost a o deti a zbytek nechat na muze.  Je jasne, ze kdyz delas tolik veci, dostavas se do stresu. Bud nebudou nektere prace hotove, nebo pozadej o pomoc tatinka ci tchana, urcite vam radi vypomuzou. Kdybys mela provdanou kamaradku a tim padem i moznost srovnani, asi bys vedela, ze muzi plni jenom ukoly, ktere jim byly zadane. Jestli ti muzu poradit, udelej nejaky plan, nebo pis cedulky, vymez si prostory pro sebe. Ale jinak te muzu ubezpecit, ze tvuj muz se chova uplne normalne, jako vetsina chlapu. Prace kolem dvou malych deti a jeste kolem domu je nekonecna a vyzaduje hodnen usili. Ale existuji i studenti nebo duchodci, kteri radi vypomohou, abys nemusela resit vsechno sama.
Ta poznamka o sexu za dosazeni urcitych bodu me hodne pobavila, je to prima cesta ke konci vztahu.
Nezapominej, ze sex je pro vztah hodne dulezity a muz vic oceni  prijemnou partnerku v posteli nez dobre umyta okna!!
Kazdopadne bych ti doporucila si najit nejake zname nebo nejakeho konicka, treba si vyhrad jeden den v tydnu, aby ses mohla vyventilovat. Deti nech muzovi, at sam pozna, co je to starost o ne. Urcite se mu taky zmeni postoj k detem a mozna ti priste radeji pomuze sam od sebe. Ale hlavne nezapomente komunikovat. Preji vam vsem ctyrem hodne stesti!!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manželská krize - stále sama doma v roli služky
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny