mojra.cz

Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě

31.12.2011 18:41
Uživatel: Tessi
Věk:  17
0-100
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj, je mi 17 a za svůj věk sem si poržila mnoho neuvěřitelnýho...Rok a půl jsem chodila s jedním klukem, a po roce a půl jsme se rozešli..Ani to tolik nebolelo, protože sem našla lepšího, v té době mi bylo 16 let a já byla zamilovaná až po uši, vlastně jsem pořád, ale to co on mi dělal, jak se ke mě choval se nedalo vydržeť, mě bylo 16 a je mi 24..Ze začátku bylo všechno dokonalé, vztah jaký si může každá holka přát, byli jsme spolu skoro 14dní v kuse, každej den, každou noc, ale potom začla škola a my na sebe neměli tolik času.

Pořád jsme se vídali ale ne tak často. Seznámil mi se svými přáteli a byli jsme s nimi pokaždé co jsme byli spolu, i několik víkendů jsme u jeho kamaráda strávili..Je jasné, že mi to nevyhovovalo a tak jsem jsem se rozhodla, že ty jeho nezadaného kamaráda seznámím se svou nešťastnou kamarádkou. Od té doby co se ti dva dali dohromady jsme se začali stýkat čím dál tím míň. Jednou o víkendu jsme se rozhodli všichni čtyři, že si uděláme výlet do místní vesničky na házenou. Jeli jsme tam a tam to bylo ještě všechno v pohodě. Po skončení zápasu, se můj bejvalý přítel rozhodl, že zajedeme  ještě za dalšími kamarády. A tam to začalo, začal nadávat, urážet. Zastání jsem měla v jeho přátelích, ale jemu se to bohužel ani trochu nelíbilo. Nehádali jsme se před nimi. Poté mi ani nebral telefon. Neozval se mi skoro týden a jeho nejlepší kamarád mi vzkázal, že je konec. Jenže padl říjen a já měla 17. narozeniny. Dvě minuty do dne kdy jsem se narodila mi přišla od něj sms, sice ležel na posteli vedle mě, ale napsal mi, jestli se mezi námi něco mění. Byla jsem tak blbá a napsala jsem mu že ne. Řekl, že se změní. Ale byli to jen řeči.14dní se choval jako první měsíc, ale potom už ne. Začlo to znova, nadávky, urážky... Nebral mi mobil, a napsal jenom když si chtěl zašukat. A takhle to pokračovalo další měsíc.

Všem kamarádům za mými zády tvrdil celou dobu, že mě má jen na to jedno. Mě tvrdil opak. Všichni mi to říkali ale já si říct nedala. Věřila jsem jemu. Od začátku listopadu mi nedal vůbec vědět o sobě nic, odnesla jsem jeho kamarádovi pro něj dárek, mě napsal, že ho nechce že ho vyhodí. Napsala jsem ať si dělá co chce, že je to dárek pro něj, pak přišlo několik dalších sms, že chce zase. Dárek si samozřejmně vzal a obsah dárku nosí doposud. Po tom co se teda neozýval delší dobu, jsem mu napsala, že když to tak chce, že je konec. Neodepisoval, nic. Až po měsíci a půl mi ve čtyři hodiny ráno, dva dny před štědrým dnem napsal ať si přijdu zašukat. Byla jsem smířená s tím, že nepřijde, že už mě nechá být. Ale on když už jsem začla být v pohodě, opět napsal. Hrozně moc to bolí. Po Vánocích jsem se začla dozvídat další věci, je v kontaktu se slečnou která si na mě vymýšlí různý kraviny. A samozřejmně on jí věří. Dneska mi přišla sms, že všechno ví a že mi zničí. Jenom myšlenka na něj mi v očích dokáže vyronit slzy. Pořád to hrozně bolí, nevím co mám dělat. Vyhrožuje mi jak na mě podá trestí oznámení, jak mě zničí. Jenže on není svatý, on je ten špatný, bere drogy neumí se chovat. Je to agresivní člověk. Když napíše nadává. Vyhrožuje jak se mi pomstí. A jestli se oba dva spojí dohromady, bude to bolet ještě víc. Prosím vás, poraďte mi co mám dělat? Jak se můžu psychycky pomstít? frown Už se to nedá vydržet. Miluju ho, ale celou dobu mě měl jenom na spaní. Dělá mi život ještě těžší než jsem ho měla doposud.. :'(...

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
31.12.2011 18:55 Uživatel: Julie
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

   Odpověděla sis sama, měl Tě pouze na hraní. Tohle nemělo budoucnost, kvalitní  vztah je o lásce, úctě a porozumění. Rozhodně bych se nemstila, nejvíce ho potrestáš, když jej budeš ignorovat. Jsi mladá, začni znovu a hledej kluky s charakterem.

 
31.12.2011 18:58 Uživatel: MitsCa
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

A co ví? Ty výmysly od té kamarádky?
Nepiš mu už a asi bych si změnil i číslo, ale tady si myslím, že by si ho dokázal sehnat zase. Droga jako droga a on je pod návykovou látkou (jak píšeš) a pak pod vlivem té kamarádky, která mu beztak pomáhá min. v sexu anebo spíše i drogově...
Jak se on chce pomstít? A proč? A kteří oba? Promiň, mám v tom trochu zmatek a to jsem to četl 3x.  

Proč se chceš pomstít? Není lepší zapomenout?    Povznést se nad pomstu? Seš mladá holka a i když je v Tobě bolest a smutek, tak pomsta není to pravé ořechové - ani psychická. A navíc by to s ním nehlo, spíš by si dal dávku a udeřil na Tebe ještě hrubším zrnem.

 
31.12.2011 19:26 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

Jak se mu pomstít, s tím ti neporadím, spíš se přidám k předchozím dvěma příspěvkům. Každý rozchod s milovaným člověkem je rána a je potřeba, aby se ta rána časem zahojila. Což se nestane, když se budeš mstít. Když budeš přemýšlet nad tím, jak se pomstít, budeš svému bývalému přiteli věnovat tolik myšlenek a pozornosti, že to bude ubližovat hlavně tobě samé. Stejně jako julie si myslím, že ho nejvíc potrestáš právě tím, že na něj přestaneš jakkoliv reagovat - zkrátka přestane pro tebe existovat. Vím, že to bude pro tebe těžké, ale jde to. Takže nezbývá než se z toho všeho otřepat, utřít si slzy, říci si, že to byl člověk, který si nezasloužil, abys ho milovala, a s úsměvem na tváři jít dál. Protože někde na tebe čeká ten, který si tvoji lásku zaslouží - a tvůj bývalý přítel to určitě nebyl.

 
01.01.2012 20:12 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

Pomsta nikomu nepomůže, jasně...

 
01.01.2012 13:51 Uživatel: Marie
Věk:  55
0-100
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

Myslím, slečno, že si děláte naprosto zbytečné starosti, měla byste na tohle vše přestat myslet a začít nový život. ted prvního, nastala právě ta nová příležitost.   Lidé mají problémy, že tento váš je pro nás starší úplná prkotina, jste mladá, máte život před sebou, tak proboha, vzchopte se!!!!!!! a navíc, kdo vyhrožuje, navíc opilý, pod drogama, atd, málokdy něco udělá. Ale nesmíte se s ním dál stýkat a reagovat na něj, Jinak si pak můžete za vše sama, osud je ve Vašich rukách!!!!!!!

 
01.01.2012 14:07 Uživatel: Heli
Věk:  29
xxx.jpg
0-100
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

Nevyhledávej ho, nekontaktuj, nereaguj, ignoruj. To platí na každýho, kdo ti nějakým způsobem leze nezvaně do života.

 
01.01.2012 14:33 Uživatel: Lada2
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

Ahoj. Rozhodně se mu nemsti, tím bys jen trápila sama sebe a zbytečně vynakládala čas a námahu na kluka, který nestojí za to, aby ses jím zabývala. Navíc bys tím mohla roztočit spirálu, kdy on by ti to chtěl zase vrátit, ty jemu taky a tak dokola. Jediná vhodná věc, co můžeš udělat, je vykašlat se na něj. Když ti napíše, zavolá ti, nebo tě navštíví, už s ním nemluv, nechoď za ním, ignoruj ho jak jen se dá. Hlavně už se od něj nenechej využívat ani k ničemu přemluvit, i kdyby ti sliboval modré z nebe - podle toho jak ho popisuješ je to lhář, který nic z toho, co ti říká, nemyslí vážně. Neponižuj se tím, že za ním budeš běhat a snažit se ho získat zpět, vždyť podle toho co jsi napsala sama jistě cítíš, že on není ten pravý. Pokus se pravdivě si odpovědět na otázku, jestli bys s někým takovým chtěla mít jednou třeba děti, prožít s ním zbytek života? Sice ho miluješ, ale on se nezmění, zvlášť když bere drogy, takže jediné, jak si můžeš pomoct, je vymazat si ho ze života. Ať si ho nechá ta druhá holka (jestli o něj tedy vůbec stojí),  vždyť to pro ni nebude žádná výhra,  protože on se časem začne k ní chovat stejně špatně jako teď k tobě.  Pokud by ti nechtěl dát pokoj, byl nebezpečný, vyhrožoval, chtěl ti ubližovat, obrať se o pomoc na někoho staršího, komu důvěřuješ, nejlépe na rodiče či jiné příbuzné.

 
01.01.2012 16:05 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

To, co se Ti stalo a pak dál a dál děje, není proto, aby jsi zkoušela co vydržíš, nýbrž proto, aby jsi pochopila, že tudy cesta nevede. Takže zapomeň na to, že takového člověka miluješ, když není proč. Lásku a milování dáváme a opětujeme tomu, kdo si to i pro to samé zaslouží. Nejsi věc. Jsi žena, začni se mít jako žena ráda, a buď hrdá na to, že jsi žena, ne věc na pouhou něčí občasnou potřebu. Neztrácej čas něčím - pomstou a někým - člověkem, co za to nestojí. Když to vše teď nepochopíš a neuděláš, nenaučíš se, že takové ubližování a zacházení s Tebou si nemáš nechat líbit. A to nejen ve vztazích partnerských, ale v životě vůbec.

 
22.01.2012 19:42 Uživatel: veb
Věk:  50

Město:Brno

Téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Text uživatele: 

A pročpak mu ten sex dopřáváte? Kdybyste s tím počkala do svatby, nic by se nestalo a neměla byste tyhle zbytečné problémy. Ten trouba by totiž o Vás nestál. Můžete být ráda, že Vás nepřivedl do jiného stavu. Prostě si toho kluka vůbec nevšímejte, vzduch.

Partnera si člověk hledá mj. podle jeho spolehlivosti a podle kvality jeho práce. Hledejte si kluka, který na puntík plní sliby a který pečlivě a pořádně pracuje nebo studuje a ne podle toho, jak vypadá nebo se předvádí. Jinak si na krk pověsíte povaleče nebo lumpa.Totéž se ale čeká od Vás.

Z manželství partnerů věku do 20 let jich vydrží dlouhodobě jen 5 %. Už víte asi proč.

Dále ještě máte nejméně pět až deset let na to něco udělat se sebou, v příspěvku je celá řada chyb a hrubek, řekl bych, že ve Vašem vzdělání toho máte ještě hodně co dohánět.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Miluji ho, ale on mě má jen na sex a neváží si mě
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny