Téma: Ničí vztahy, hádá se, pomlouvá - proč to dělá?

02.01.2018 19:12
Uživatel: DeniDi
Věk:  32
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Hezký vecer preji.

Ptam se za kamarádku - jak vyjít s člověkem v rodině který si libuje v hádkách, rád vyvolává a ničí vztahy, pomlouvá, nerespektuje druhé? Tato osoba s ní mluví jako s malým dítětem, fotí ji nádobí ve dřezu a rozesílá to kamarádkám, pomlouva ji a bulíkuje příteli že je na ni něco špatného, aby si dal pozor, vyčítá a kritizuje jí kde co, od barvy nábytku po tvar obočí. To dělala i jeho bývalé přítelkyni.

Svého bratra navádí, aby své přitelkyni prohledával věci, že ho podvádí, založila ji seznamku a poslala na ni odkaz svému bratrovi, hledá na jeho přítelkyni cokoli aby se mohli pohádat a když se pohádají tak se usmívá a dělá ji to dobře.

Jinému páru v rodině zničila manželství.

Jak zvládnout kontakt s tímto člověkem??  

Kde se to v něm bere nebo jaký je důvod takoveho chování?

Kamarádka se chová velice slusně, i bratrova přítelkyně, obě ji berou jaká je, ale dotyčná dáma na slovo NE ani na výtky nereaguje, obě si už neví rady.

Děkuji, DeniDi

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1092x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Hádkař
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.01.2018 19:25 Uživatel: Katerinaa
Věk:  50
Téma: Ničí vztahy, hádá se, pomlouvá - proč to dělá?
Text uživatele: 

Deni, já si hlavně myslím, že pokud si to nezvládne kamarádka vyřešit sama, tak to, že se jim do tohobude montovat někdo další, jim nijak nepomůže.

 

Ale odpovím:

řešení podle mě je se od oné osoby odstěhovat. Pokud přítel nechce, radím aby se odstěhovala sama a on si musí vybrat. Pokud pro něj klid ve vztahu a spokojená přítelkyně nejsou dost důležité na to, aby to řešil, pak s ním šťastný život ona mít stejně nikdy nebude.

 
02.01.2018 20:50 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Ničí vztahy, hádá se, pomlouvá - proč to dělá?
Text uživatele: 

Sama se sebou nebo ve svém životě není šťastná, tak nepřeje štěstí ani jiným nebo štěstí jiných neustává, proto ničí štěstí ostatním.

Důvod jejího chování? Těch možností je x. Např. nízké sebevědomí, nemá ráda sama sebe, nedaří se jí v osobním životě, něco nebo někdo v jejím životě jí mohl ublížit atd. Prostě se s některými situacemi ve svém životě nesrovnala a zdravě nevyrovnala, sama ve svém životě není štastná, zlobí se na svůj nevydařený život, tak svoji zlobu obrací proti svému okolí.

 

Co s tím? Od takového člověka pryč, z osobního dosahu. S takovým člověkem se zvládnout kontakt nedá = její jednání je chorobné.

 
25.01.2018 06:00 Uživatel: Lesní víla
Věk:  25
1516848153_26219576_10208693177401821_7919747304259448546_n.jpg
0-100
Téma: Ničí vztahy, hádá se, pomlouvá - proč to dělá?
Text uživatele: 

Znám to, hele, asi takhle. Tohle není o přítelkyni, ani o sestře, je to o tom chlapovi a je to na něm, jak zareaguje. Osobně se dost divím, že po takovémto jednání má sestra ještě přístup k přítelkyni, že se výdají, že si toto smí dovolit. Vím co to obnáší a vím, že to umí pěkně bolet, ale chlap tě bud' miluje, tím pádem i brání před okolím, třeba i před vlastní rodinou, nebo tě zas tak moc nežere no. Divím se, že tohle takhle stále přobíhá, po té aféře se seznamkou bych partnerovi narovinu řekla, že sestru už ve svém životě nechci, že se s ní odmítám vídat a odmítám jí mít u sebe doma. že mi její jednání opravdu vadí a že je teď na něm, jak se k tomu postaví. Správnej chlap by si sestru sroval, bud po dobrém, nebo po zlém… všechno má své hranice. To, že je to sestra, ji nedává žádné právo takto jednat. Teď je ale otázka jak to bere ten chlap. pokud on v tom nevidí dost velky problém, sestry se bojí, je na ni nějak zavyslí, nebo ji dokonce považuje za duležitější, než je žena,   tak to tam bude prostě vždycky. Já bych si upřímně bud' zajistila, že si sestra bude žít život bez mě a s bratrem se také vídat beze mě a   bez podrazů, nebo bych se prostě sebrala a šla…  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Ničí vztahy, hádá se, pomlouvá - proč to dělá?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny