Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké

26.03.2013 14:16
Uživatel: Katka125
Věk:  33

Město: Praha

Odpovědí na téma: 30
Text: 

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu.

Vím, že můj partnerský problém, který řeší není z těch nejzávažnějších, ale bohužel mi velmi ovlivňuje vztah a dokonce někdy přemýšlím, jestli jej neukončit. Pak si ale uvědomím, že mám být za co ve vztahu vděčná a tak se snažím tento problém nějak překonat, ale nedaří se mi to. Tím, co mě trápí je to, že můj partner zanedbává osobní hygienu.

Je to přitom inteligentní člověk, učitel, ale byl dlouho sám a je zvyklý se mýt jen jednou za 4, někdy 5 dní. Navíc je to kuřák a i když chodí kouřit jinam, je to pak z něj přece jen cítit. Já jsem naopak vždycky byla čistotná, koupu se denně a vždycky mě přišlo na druhých velmi odpuzující, když zanedbávali hygienu. Může mít klidně i otrhané oblečení či jiné vzhledové nedostatky, nesoudím druhé podle vzhledu, ale pokud tím, že se zanedbávají a zápachem obtěžují druhé, to mi přijde sobecké a neslušné. Příteli jsem už mockrát říkala, jak mi to vadí, prosila ho o to, aby těch 10 minut ve sprše pro mě "obětoval", vždyť já mu vařím, peru, uklízím a stojí mě to mnohem víc úsilí a času než by byla sprcha jednou denně.

Přijde mi to tak sobecké. Jinak si rozumíme a kdyby se toto vyřešilo, nebyl by problém, ale čím dál víc mě to od něj vzdaluje. Ráda bych ležela blízko něj, ale nejde to. Začínám cítit čím dál větší odpor a tak se mačkám na kraji postele, zády k němu a přitom mě to hrozně mrzí.

Tvrdohlavě trvá na svém chování a já to popravdě nechápu. Čeká, že mi to jednoho dne přestane vadit? Zatím je to jen horší a nedokážu si představit, že by mi to nevadilo. Tak jednoduše řešitelný problém a on z něj dělá problém neřešitelný. Co mám dělat? Už opravdu vůbec nevím.

Moc děkuji za Vaši odpověď. Katka

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 6178x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Partner zanedbává osobní hygienu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.03.2013 14:30 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Tak to Tě chápu, není nic odpuzujícího než neumytý člověk, je to opravdu obtěžující, zvlášť když to člověka nezabije těch 5 minut ve sprše.

Nevím, co bych na to poradila, protože když on nechce a necití se blbě, když smrdí, tak s ním asi nic nehne, on by se měl cítit trapně, že zapáchá a trochu se o sebe starat, ale to by musel chtít.

 
26.03.2013 14:31 Uživatel: jancaho
Věk:  32
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

My máme podobný problém s tchánem. Ale on se myje pořádně ještě mnohem, mnohem míň. A taky je bordelář. Jediná možnost, která na něj funguje, když mu naše skoro 3 letá dcera řekne, že smrdí, donese mu smeták a začne zametat- to se děda chytne za nos . Ale vždycky to funguje jen tak hodinu.

 
26.03.2013 14:53 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Katko, myslím, že s postupem času to bude horší a horší. Bohužel, začneš se za něj stydět a představa, že by jsi měla jít s ním do společnosti bude nepřijatelná. To nemulvím o intimitách.  

Byla bych v tomto nekompromisní - neumyješ se, nebudu vařit, uklízet.

Pokud to nezabere, řešila bych to rozchodem.  

Mám bujnou fantazii a když je někdo u nás na návštěvě a po použití WC si neumyje ruce, běží mi v hlavě film, co všechno má na dlaních.

 

 
26.03.2013 16:28 Uživatel: Daniela2
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Ty jo, tak to buď zcela bez výčitek! Takové myšlenky by mě napadaly už po dvou dnech, natož po čtyřech nebo pěti! Tohle nejenom že je sobecké, ale také dost protivné. Máš můj hluboký obdiv. Můj muž se na to někdy večer vybodne a já už se ptám, jeslti mu to není blbé. Neváží si ani toho, že ty prádlo převlékáš a on se Ti tam potom nahrne několik dní nemytý? A jak říká sorbonos, to mu nezáleží na intimitě, ke které čistý a voňavý člověk zkrátka patří? Alespoň mně je to tak příjemné A co potom třeba s dětmi? "Maminko, proč se tatínek nemyje a proč smrdí? " Můj tchán byl taky dlouhou dobu sám, ale na hygienu dbá. Tohle je v člověku… 

 
26.03.2013 17:03 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Přemýšlím, jestli je to výchovou z domova (nepochází z nějaké malé vesničky? ) nebo jestli to třeba nemůže být nějaké duševní onemocnění. Jsou některé psychické nemoci (a není jich málo), kdy se daný člověk hygienicky zanedbává a moc za to ani nemůže. Pokud to ale ví ("je od Tebe poučen"), je duševně zdravý a dělá to přesto, tak opravdu každá rada drahá.

Já třeba když jsem doma sám (přítulka jede na týden do školy), tak se třeba okoupu jednou za dva dny, ale jestliže cítím, že jsem cítit potem, tak to okamžitě řeším (i když jsem sám doma). Tím chci říct, že k tomu člověk musí být kritický a pozorný a nelze to neřešit. Přesně jak píšeš - je to sobecké, neohleduplné a navíc to logicky může poškodit nebo i zničit partnerský vztah.

A v létě je (teda aspoň u mě) samozřejmou volbou deodorant, antiperspirant, častější sprchování. Tím chci říct, že v soukromí je to něco jiného, ale prostě být mezi lidmi, tak je to opravdu obtěžování, když se někdo neokoupe, nevezme čisté oblečení, či dokonce čisté spodní prádlo. Fuj, ble.  

 


 

Další téma o partnerovi, který záměrně zanedbává osobní hygienu je zde:

Píše: Každou chvíli ho upozorňuju, aby použil deodorant, ostříhal si nehty nebo vyčistil zuby, z domova tyto návyky nemá.

 
26.03.2013 17:47 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Tak to by mi vadilo kdyby se můj partner umýval jednou za 5 dní, navíc je učitel, měl by dbát na hygienu více  když je kuřák, není nic horšího než neumytý, zpocený a páchnoucí člověk, pokud tak byl vedený od mala tak nevím zda něco napravíš, když ty mu vaříš, pereš, uklizíš, tak to je od něj sobecké, že on nemůže udělat takovou maličkost, když ty pro něj děláš tolik. Jak můj partner nejde do sprchy, tak mu to na rovinu řeknu, že by se mohl vykoupat, prostě mi to vadí když někdo páchne, vadí mi to i u sebe když se jen trochu zapotím, protože používám antiperspiranty ať je léto nebo zima.

To si neváží čistého voňavého prádla, které mu třeba dáš a on si jde lehnout nevykoupaný a vůbec se nedivím, že se mačkáš na kraji postele a co potom tedy v létě v těch vedrech.

Určitě sobecká nejsi, hygiena je základ, být vykoupaný, mít čisté oblečení, ponožky spodní prádlo a kdo tohle nemá, tak  fuj fuj. Znám pár lidí co se moc nekoupou a to je opravdu příšerné, další osoba kterou znám, tak se velice silně potí a našplíchá na sebe pánský deodorant, potom kombinace potu a spreje je odporná a odpuzující. Měla jsem partnera, který pracoval v pekárně a vůbec se nekoupal, no hrůza, fuj ble

To nemluvím o společných návštěvách společnosti nebo intimních chvílích. Možná to on sám necítí, ale okolí ano a možná kdyby mu to řekl někdo jiný a cizí, tak by se vzpamatoval a šel do sebe.

Tak bych byla nekompromisní, nekoupeš se, tak já nebudu vařit a uklízet.

 Nebo bych zkusila každý den mu nachystat čisté prádlo, třeba ho tohle donutí a zamyslí se že něco není dobře.

 

 

 
26.03.2013 17:58 Uživatel: MitsCa
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

No teda. Já se radši myju i 2x denně a jít spát neumytý  mi není příjemné, i když někdy díky dllouhých večerů se to stává - komu ne.  

Tohle, pokud to není nemoc, tak je to sobectví. Ale co radit? Holky psaly a s tím souhlasím.

 
26.03.2013 19:05 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Jít spát neumytý není příjemné, večerní sprchu nevynechám nikdy, ale pro mě je hygiena důležitá, okolí si všímá a v létě ve velkých vedrech se sprchuji častěji.

 

 
26.03.2013 18:25 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Bylo to tak od začátku? Jak dlouho spolu vlastně jste?

 
26.03.2013 19:02 Uživatel: Katka125
Věk:  33

Město:Praha

Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Děkuju všem moc za reakce. Sorbonos a Brambůrko, to že mu to dojde až přestanu já dělat cokoliv pro něj jsem zkoušela a výsledek byl, že pokračoval ve svém chování dál a nám se hromadilo nádobí, prach, tím, že jsem nevařila, jsem ani já neměla teplé jídlo…Tak jsem se holt do těch činností zase pustila, tu plíseň na nádobí bych stejně umyla zase jen já…Takže tohle asi cesta není…Jinak Barčo, ptáš se, jestli je to tak od počátku. Bohužel je, nejdřív mi bylo trapné mu takovou základní věc, že by se měl mýt častěji, říkat. Potom jsem jej o to poprosila, vysvětlila, proč je to důležité a jaký to má vliv na náš vztah…Poslední dobou už jsem opravdu naštvaná a řekla jsem mu, že je to bezohledné a sobecké…Prostě nepomáhá nic…Ironicky teď vyvěsil na dveře "rozvrh mytí", pokaždé po umytí tam udělá smajlíka…No bylo to v sobotu a pak až dnes…A to je ještě relativně "včas"…Další věc je, že se sprchuje zásadně jen ráno, když jde mezi lidi, nikdy ne večer. Jak mě se líbí, když někdo voní čistotou…To prakticky nikdy nepoznám…( i když ten den večer to samozřejmě ještě není nijak hrozné, ale ta čerstvá vůně čistoty už je pryč, no a třetí, čtvrtý nebo dokonce pátý den, to už je katastrofa…A aby toho nebylo málo, poslední dobou jí ve velkém česnek. ve všední den ani tak ne, to nechce druhým zapáchat, ale víkend si to vydatně vynahradí. Já to přece narozdíl od druhých musím snést. Nevím, jak to řešit…

 
26.03.2013 19:05 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Nesouhlasím. Nemusíš to snášet. Nebo jsou vážné důvody, proč ano?

 
26.03.2013 19:21 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

A kdo to řekl,  že ty musíš něco snášet? No a ještě k tomu česnek, to už je tedy docela dost, řekla bych že je k tomu vedený z domova nebo to fakt nechápu, že mu to nevadí, to si neuvědomuje, že taková zásadní věc, může zničit vztah mezi Vámi.

Musí zapáchat i ve škole dětem a svým kolegům. Nedivím se, že jsi naštvaná, nemůžeš jít s partnerem nikam ani do kina, do divadla, na večeři, protože by jsi se za něj  musela stydět

Vyvěsit rozvrh mytí tak to je ubohé a fakt trapné, kolik je partnerovi, že se tak chová.

 
27.03.2013 12:16 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Já bych to teda nebyla schopná tohleto snášet a Ty taky nemusíš, jste spolu rok, což je docela krátká doba a už se Ti ukazuje jaký je špindíra, prostě když on nemá zájem s tím něco dělat, tak bych se s ním asi rozešla, jak jde vidět nemá zájem o sebe dbát, nebere na Tebe ohled, že Ti to vadí, nesnaží se s tím nic dělat, ba naopak, ještě ironicky věší rozvrh mytí, to snad ne.  

 

 
27.03.2013 23:08 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Být neumytý a smrdět to je šílené.

Na druhou stranu když píšeš, že se sprchuje ráno a ne večer, musím Ti k tomu říct, že to nejen není neobvyklé, ale ani to nepovažuji za něco strašného. I KDYŽ velmi záleží na celkové hygieně.

Abych to upřesnila já, manžel a třeba i moje kamarádka se málokdy koupeme či sprchujeme večer. Všichni se koupeme, sprchujeme hlavně ráno. Je nám to mnohem příjemnější.

Na druhé straně se klidně osprchuji během dne klidně dvakrát nebo zkrátka podle potřeby.

Pokud se týká sexu, tak před ním prakticky vždy, ono to tak nějak vychází a večer. to není nic moc pro mě, v posteli spímalt.

Zkrátka chci tím jen říct, že samo o sobě koupání nebo sprchování večer před spaním, tedy absence, neznamená, že je čuně.

Nicméně pokud Ti to vadí, tak to řeš. Nechápu jakou souvislost s tím má jestli budeš nebo nebudeš vařit či uklízet, ale to je asi jedno.

Pokud Ti to vadí kvůli spánku a skutečně zapáchá, no tak ať jde spát na gauč a ne do společné postele, podle toho co píšeš jí asi máte.

 
26.03.2013 19:23 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Takysi myslím, žeto nemusíš snášet…

Myslím si, že je to velká neúcta k tobě, jako k partnerce. Nevím jak to máte s intimním životem, ale já si nedovedu představit sex s někým, kdo se 5 dní nemyje.

Zkusila bych s ním ještě promluvit, že tě to opravdu trápí a sex bych mu dopřála jen tehdy, když se osprchuje, možná by ho to donutilo své návyky změnit. A pokud ne, tak opravdu nevím…

Nevím jak dlouho spolu jste, jaký je váš vztah v jiných oblastech, ale tohle bych asi dlouhodobě tolerovat nemohla.

Těžko radit, jak se zachovat, ale já bych zvažovala jestli chci zůstat s někým, kdo nemá ani trochu úcty ke mě jako partnerce, protože tohle není nic, co by nemohl splnit.

 
26.03.2013 19:39 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Podle mého názoru si tě vůbec neváží a jako partnerku tě nerespektuje, když takovou zásadní věc nedělá. S někým kdo se 5 dní nemyje, bych tedy rozhodně sex nechtěla, copak si neuvědomuje, že můžeš k němu mít odpor a co potom až budete mít děti, tak se budou ptát, proč se tatínek nemyje, proč tolik zapáchá.

Vždyť se koupat nemusí, ale po celém dni je sprcha večer příjemná a osvěžující, spláchne ze sebe pot a špínu,  tak jak píše Trinity, zkusila bych si s ním o tom ještě promluvit, říct mu, že ho ráda máš, ale, to že se koupe jednou za 5 dní, že  tě fakt dost trápí a že to Vašemu vztahu neprospívá, pokud se i do budoucna nezmění, tak nevím nevím, zda v takovém vztahu nadále být.

Nebo si snad myslí, že po 5 dnech bude vonět. Také znám z okolí případy, že řidič autobusu nebo MHD tyto lidi jednoduše nevzal  a nepustil dovnitř, protože zapáchali a nikdo si nechtěl vedle nic sednout.

 

 
27.03.2013 21:44 Uživatel: samča
100-500
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Mě jeden známý z internetu psal, že se nemyje jednou denně, protože šetří vodu a navíc chce "vonět" jako samec ženám. Myslí si, že chlap má smrdět. Myje se obden. Mě to odradilo.

 

 
26.03.2013 20:19 Uživatel: Katka 125
Věk:  33
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

 

Z domova asi tak vedený je, jako děti se prý taky nemyli každý den…Já vím, že zvyk je železná košile, ale myslím si, že i kdyby si na to nikdy nezvykl a dělal to jen proto, že ví, jak je to pro mě důležité, není to snad taková oběť. Vždyť lidé pro sebe vzájemně dělají mnohem víc, i cizí, nemluvě o blízkých…Říkám si, že pokud není schopný této oběti pro druhého, co od něj vlastně můžu čekat…Jsme spolu rok a zatím nenastala situace, kdy by něco musel udělat pro mě, na úkor sebe…Problém je, že kromě téhle sobeckosti

( pánové prominou, ale co slyším kolem sebe, je tento "jev" u nich nějak podezřele častý ) mu nemůžu nic vyčíst. Pak ta miska vah opustit - neopustit není tak jednoznačná a hlavně já pořád doufám, že se mu "rozsvítí" a pochopí, že kvůli 10-ti minutám denně ve sprše je škoda zničit jinak fungující vztah…

Trinity - v intimní oblasti se dal přemluvit k tomu, že se večer lokálně myje…Takže to tak první dva dny jde, pak už jde o celek a to se samozřejmě nedá… Ale asi mu to až tak nevadí…

 
26.03.2013 20:49 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Byla by opravdu škoda kvůli takové věci zahodit jinak bezproblémový váš vztah. Sice se před sexem umyje na intimních místech, to je sice hezké, ale to je dost málo.

Divím se, že vůbec můžeš vedle něj ležet v jedné posteli

 

 

 
26.03.2013 20:53 Uživatel: Kvítek
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Pro mě by toto byl důvod k rozchodu, bohužel…Jsem na nedostatečnou hygienu hodně háklivá. Tohle záleží skutečně čistě na tom, zda jsi ochotná to tolerovat a " přežívat "( protože on se nezmění, to je víc než jasné ).

A jinak, je to otázka výchovy - doma ho k mytí nevedli, kdyby ho rodiče zaháněli denně do koupelny tak by to měl zažitý.

 
26.03.2013 21:51 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Na rozdíl od "čochtanů" si myslím, že člověk není na světě určený k tomu, aby se rozpustil v mydlinách, ale mýt se má tehdy, když je to třeba. Člověk je vybaven ochranným filmem, takže nadměrná hygiena je stejně špatná jako ta nedostatečná. Sprcha bez mydlin i dvakrát za den pokud je to na místě, zejména po práci, v létě, když je vedro - ano, devastovat si kůži 3x denně mýdlem a dalšími odmašťovadly nic moc…  Někdo se potí víc, někdo méně, takže osprchovat se denně večer je asi běžné, 2x denně ústní hygiena, fortelně se vydrhnout dvakrát týdně by tělu mělo stačit, aby se odstranila odumřelá kůže a člověk byl prostě čistý.   Základem je být čistý, svěží, v pohodě, intimní hygiena je ještě kapitolka sama pro sebe. a s neumytým chlapem bych do jedné ložnice nevlezla…  Ono to ale v sobě zahrnuje i umyté vlasy, péče o ruce a nehty, uši. to, co popisuješ by pro mě asi nebyl ten pravý šálek kávy… a kdyby se ještě choval tak, jak se chová, mé stěhování by v podstatě byla jediná volba…

 
26.03.2013 22:25 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

 Proč se potí někteří lidé méně a někteří více?

 

 
27.03.2013 09:20 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

PROTOŽE MAJÍ RŮZNÝ METABOLISMUS,   kždý tráví jinak, ukládá tuk jinak, potí se jinak, muži většinou víc než ženy, vliv má i příjem poravy - skladba potravin má vliv na mnoho faktorů, včetně pocení a zápachu a to nejen potu, potrava má vliv i na chuť třeba spermatu. Pocení je ovlivněno i zdravotním stavem, objemem tuku v těle, duševním stavem, má na to vliv stres, strach a mnohé další.   Také samosebou vnější faktory jako teplo, zima, fyzická aktivita… Lidské tělo je jedna velká hádanka

 
27.03.2013 08:32 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Můj partner na hygienu také moc není, musím ho někdy nutit, prosit a někdy jsem fakt naštvaná

 
27.03.2013 11:58 Uživatel: Medvěd
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Njn, partneři by si měli vonět. Když se mi někdy z velké "únavy" podaří usnout "na sviňu" a ráno se probudím, tož první věc, kterou udělám, je návštěva koupelny. A potom se stydím celý den sám před sebou, že jsem takový darebák.

 
27.03.2013 13:11 Uživatel: Bramburka
500-1000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Když je to jen jednou, tak to ještě jde, stát se to může každému, ale častěji no nevím nevím, to už by bylo na pováženou

 
27.03.2013 23:34 Uživatel: Mirek179
Věk:  59

Město:velké

My status
0-100
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Hodně servilní příspěvek ))))

 
28.03.2013 00:16 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

to, jak si partneři voní nemá za úkol zajišťovat voda a mýdlo, parfém a další "dochucovadla" pro nos, to je otázka osobní vůně bez přidaných zlepšovadel… hygiena ano, nezbytná součást, ale upřímně je rozdíl mezi čistým, právě teď zpoceným chlapem a smraďochem na kterém se všechno už rozkládá… ten první, bude-li to ten pravý mi bude vonět i zpocený, pokud to nebude ten pravý, tak to ani plná vana vody a litr kolínské nespraví.  jinak člověk, který nepodal žádný maximální výkon by za jeden den fakt smrdět neměl, pokud ano, je někde chybka a bude dohedatená na vnitřních orgánech, často ledviny. játra… prostě tělní filtry…

 
27.03.2013 21:29 Uživatel: samča
100-500
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

To není ještě léto. V létě se bude mýt jak často? Já bych s ním nevydržela. Řekla bych mu, ať se myje, jinak od něj odejdu.

 
30.03.2013 20:46 Uživatel: Kubula.K
Věk:  42
Téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Text uživatele: 

Píšeš, že mu vaříš, uklízíš, pereš atd. , plíseň z nádobí umyješ taky jedině ty. já nevím, jestli se fakt dá říct, že je v pořádku všechno kromě jeho osobní hygieny.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Partner zanedbává osobní hygienu a zapáchá - je to sobecké
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 712x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 532x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 720x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 688x
Jak byste se zachovali??? 4 682x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 797x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 768x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 670x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1141x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 1029x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny