Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít

02.09.2012 21:26
Uživatel: samča
100-500
Odpovědí na téma: 16
Text: 

Před rokem a půl jsem měla 2 rande s mužem, kterého jsem poznala přes inzerát v seznamce.  Obě schůzky trvaly 5 hodin a byly příjemné.  První byla klasická v restauraci a pak procházka. Druhá byla na výletě a byl na ní odtažitější. Docela skvěle jsme si rozuměli, jiskřilo to, ale po 2. rande přestal mít zájem a neozval se.

Dost dlouho jsem si na něj myslela. Ozval se, když už jsem si na něj nemyslela a překvapilo mě to.

Po roce a čtvrt se ozval a ptal se mě, jestli bysme se zas někdy sešli. Psal mi, že mu nějaké vztahy nevyšly. A ještě, že si pamatuje se mnou jen jedno rande a to 2. s tím výletem. První ne. Já mu připomněla, že na 1.  mě chtěl vzít za ruku a já odmítla. Tak si na něj nakonec "vzpomněl" a napsal mi, že jsem ho neměla asi ráda. Já se na to prostě necítila vzít ho za ruku, když ho neznám. Takže jsem mu to rande připomněla a snad si na něj vzpomněl. Dokonce mi psal, že ho ani nenapadlo se mnou něco mít. Tím si protiřečí, ne?  Mě ano.

Přes prázdniny jsem já a ani on neměli moc čas, tak jsme se nesešli. Ale já nevím, co od toho setkání čekat. Myslím si, že když to nevyšlo tehdy, tak proč by mělo teď? "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, " se říká. Zároveň po tom, co mi říkal, že ho ani nenapadlo se mnou něco mít, tak co on bude čekat od toho setkání? Sice jsem se ho ptala, ale odpověděl mi jen, že se chce sejít.

Během těch 3 měsíců, co si píšeme chtěl jet do Drážďan jeho autem. A dneska mi psal o Paříži. Ale já ho neznám, tak bych s ním určitě nejela.

Co si o tom myslíte? Přiznám se, že mužům moc nerozumím.  Máte někdo podobnou zkušenost?  Děkuju za odpovědi.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5896x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Potřebuji poradit
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.09.2012 22:16 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

 

Já bych ho  poslala do háje zeleného.... Ono to vypadá, že si před tím rokem vybíral z několika kandidátek(tvé info o seznámení přes inzerát)vybral si jinou, proto měl s tebou jen dvě rande a asi mu to nevyšlo, tak si mu  ted dobrá?

Přece nechceš být pro něj druhořadé zboží.... seber hrdost a vykašli se na něj....

na světě je chlapů... určitě na tebe někde čeká ten pravý, chce to jen zvednout hlavu, byt trošku sebevědomá, usmívat se ono to přijde samo... msn

 
02.09.2012 22:41 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Přesně tohle napadlo i mě při čtení.   Pokud pro něj nebyla dost dobrá předtím, tak co od toho on očekává teď? Navíc.... když se pro ni nerozhodl tenkrát, tak nic asi nezazvonilo....

 
03.09.2012 03:48 Uživatel: Radičová
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Ahoj. A ty chceš vědět, co si myslím o tobě nebo o něm?

 

O tobě: Ty jsi holka, která  ještě nikdy nepotkala pravou lásku a podle toho se i chová...

 

Kritika: připomínáš mu rande, na které si nevzpomněl s němou výčitkou - chtěl jsi mě vzít za ruku, pak ses neozval. On jde automaticky do obrany - nenapadlo by mě s tebou něco mít. Máš dvě možnosti - 1. vtip - zlehčit to, že si z toho uděláš srandu - mě s tebou taky ne! Tak kdy se sejdem! A na schůzce mu to s úsměvem v hezkých chvílích opakovat a smát se tomu - aby pochopil, že je tu "junda" a že si z něho vlasně utahuješ, 2. urazit se a poslat ho do pr....

 

Rada: jsi pořád v obraně, bojíš se s ním do auta, na výlet, do společnosti, na rande, máš na něj tak divné názory... A stále mu něco vyčítáš. Neumíš se zasmát sama sobě, jemu, situaci a je s tebou nuda, nebavíš mě. Navíc neumíš vůbec flirtovat, hold seznamky tě asi poznamenaly, čas začít s tím něco dělat.

 

On: Nejsi jeho typ, vadíš mu. Vadí mu to, co říkáš, děláš a jaká jsi. Má rád flirt, ale toho se u tebe nedočkává, protože jsi klasická hodná holka, která vůbec neví, v čem spočívá její kouzlo. Cítí tvůj strach z mužů a to ovlivňuje tvůj výsledek při seznamování....

 

Rada: Tak tohodle "joudu" rozhodně ne. Nerozumíš si s ním a už po prvních pár větách se radíš tady, co s ním. Nejsi přeci tak zoufalá, abys brala chlapa, který ti řekne, že jsi škaredá, ne? (viz - nenapdalo by mě s tebou něco mít). Určitě bych to nebrala s takovým ledovým klidem a kdybych si věřila, tak bych si z toho udělal prču, ale to by mi za to musel stát. Je těžké někde najít svou polovičku a já ti přeju, ať ji najdeš. Já toho svého také našla až později, byl bohužel zadaný, takže nic z toho, ale třeba se to změní. V každém případě ho prostě miluju a mé srdce zahořelo a on mi ukázal, jak na to. Prostě mě naučil flirtovat, je to chytrý hoch happy

 
03.09.2012 07:05 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Flirt v sobě kromě humoru, nadsázky a lehké ironie obsahuje zejména nezávaznost (která možná k samotným navázaním známosti v prvních momentech patří, nemohu se přece cítit být zavázaná (zavázán) ihned od první chvíle. Někomu je dáno dívat se na situaci s jistým nadhledem, jinému ne, načit se to nebývá lehké, ale já bych setkání až tak úplně nzatracovala, pokud si na toho muže zadavatelka myslela několik měsíců, jistě jí nebyl nepříjemný, když se pán rozhodl pro druhou schůzku, tak to taky neviděl črně (i když možná ani růžově) Několik vztahů mu nevyšlo, člověk se mění a s tím i jeho priority, mohlo mu dojít, že tahle dáma možná odpovídala jeho představám víc, než cokoli z toho, co zvolil později. Když si kupujete boty, kolik párů nazujete a projdete se v nich, než si vyberete ty v danou chvíli nejlepší a ještě se vám nestalo, že jste se pro ně vracely někam, odkud už jste odešly? A vybrat si boty je brnkačka proti tomu vybrat si partnera. Neviděla bych to tak, že mu zadavatelka "nebyla dost dobrá tehdy tak co by chtěl teď" viděla bych to tak, že tenkrát a teď jsou dvě různé situace a jít s ním na kávu (pravda nejela bych nikam do zahraničí) jí nemůže ublížit, ale může pomoci. Třeba i ona mezitím změnila své mínění a její pocit bude jiný - buď lepší a fajn a nebo horší a pak nebude litovat a půjde v klidu dál.

Ostatně každý jsme jiný - někdo umí laškovat, flirtovat, bavit se a být takříkajíc "nad věcí" což je zábavné, ale je-li nad věcí, tak ho to asi citově zas až tak nezasahuje (nebo ano a tohle je způsob jak to zamaskovat happy a nebo je člověk, který bere všchno vážně, i první kávu a to není zábavné, dokonce to může být stresující pro protistranu, protože se cítí být tlačena do něčeho o čem ještě nemá tušení, jaké to je a pak uteče dřív, než se kvalita daného partnera stihne projevit. Možná není až takový suchar, jen jeho myšlenkové pochody jsou jiné... Kdo tohle může zvenku posiudit?  

Trochu bych se jen zamyslela nad tím, zda vám rady zvenčí opravdu pomohou v takové situaci, na to rande totiž nepůjde případně BArča ani já, půjde tam zadavatelka a tak by si ona měla probrat své pohnutky ve vlastním nitru, naše jsou jen málo důležité.... každopádně hodně štěstí a, ějte na paměti, že hledání partnera je proces a seznamka není on-line shop na partnery - vyberu a odkliknu happy))

 
03.09.2012 07:30 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Napsala jsi to hezky, ale svůj názor neopírám o takové to rozumové zdůvodnění. Zadavatelce se líbil, on však přebírá.... tohle by mi vadilo. Kdyby mu totiž "sedla", nehledal by další. Je otázka, co hledá.... kouká na majetky? Na zajištění? Nebo si hraje se ženami a užívá si? To by bylo to, co by ve mě vyvolávalo nedůvěru. Špatný začátek.

 
03.09.2012 08:49 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

BArčo, nejspíš kouká na soubor všeho možného, možná i na majetek, možná na osobní kouzlo, možná na vzdělání a rozhled, možná dokonce i na zdraví... jojo, lidi koukají na to, co je pro ně podstatné, vcelku chápu, že když si budu vybírat partnera na seznamce - tedy v podstatě na tržišti, budu se koni koukat i na zuby (nikdo mi ho nedaruje, takže mohu a ostatně mohl by to být pěkný dáreček.... ) Z vlastní zkušenosti vím, že když se nebudeš koukat - a platí jak pro muže tak pro ženy, může se ti snadno stát, že si pořídiš parazita, prolezlého kdečím od bezcharakteru po choroby, který hledá zázemí jak finanční tak faktické, nemá kde bydlet, za co koupit rohlíky, potřebuje aby mu někdo servisoval život a staral se. On se ti pak odvděčí nabalováním požadavků... a nakonec po takříkajíc "vyčerpání zásob" - financí i dobré vůle může odejít se slovy "doma nebyl denně čestvý chléb" co na tom, že on na něj nedal ani korunu.. happy))) tož tak, jaké má kdo z aktérů cíle, zkušenosti a smysl pro fair play se stejně ukáže až časem, z prvních schůzek můžeš soudit na sympatie a i ty mohou být situační... tak už lidská mysl a emoce pracují...

 
03.09.2012 10:37 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Souhlasím, že seznamky budou taková směs všeho.... ale to jsou i ulice...

 
03.09.2012 10:21 Uživatel: samča
100-500
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Děkuju za radu. Zajímavé je, že mi na prvním rande říkal, jak jsem pěkná, ne škaredá, jak mám hezké oči a kabelku. Dokonce si chtěl se mnou naplánovat dovolenou. A po druhé schůzce se neozval a bylo mi jasné, že to byly jenom řeči. Tím pádem nevím, jestli se mu dá věřit.

 
03.09.2012 09:28 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

msnSamčo, mně to přijde, že si rozdělá víc známostí najednou, jde s nimi na rande a pak postupně jednu po druhé "vyzkouší" a jde zase dál. To není člověk pro tebe. Ty bys byla jen zklamaná. Ty seš pro jiný vztah, moc ti přeju hodného a spolehlivého člověka s velkým srdcem.

 
03.09.2012 10:28 Uživatel: samča
100-500
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Dík Pavlo. Taky si myslím, že to pro mě ten pravý nebude.

 
03.09.2012 09:55 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Je to tak, prostě zalistoval v deníčku a... vykoukla jsi na něj ty. Zaplníš momentální mezeru.  

 

 
03.09.2012 10:44 Uživatel: samča
100-500
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Asi se s ním ani radši kamarádit nebudu, pže by to bylo pro mě zklamání další.

 
03.09.2012 10:53 Uživatel: MitsCa
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Pavli, ale na seznamce si přece píšeš s více lidma a chodíš na rande - přece jedno rande nic neznamená. Druhé je už pak, že buď něco bude (myslím ruka v ruce, první pusa) anebo konečná.

 

Samčo, já bych to viděl tak, že první rande bylo v pohodě, pak ale byl na jiném, kde byla lépe hodící se slečna a nechtěl zrušit už vaše domluvené druhé rande, tak šel, ale choval se jinak (jak si psala). No a pak se neozval, protože randil s mtou druhou a nevyšlo to a tak si vzpomněl na Tebe...

Já už bych mu moc nevěřil. Co když se za 2 měsíce zase někdo objeví lépe hodící se? Tenhle chlap si nejde moc za svým, ale chce jen vyplnit díru osamění, jinak by se k Tobě už nevracel.

 

Já takhle dostal vynadáno, když mi bylo myslím 15 let, tak jsem se rozhodoval mezi dvěma holkama a vybral jsem špatně. Ta "vybraná" mě odmítla. Tak jsem šel za druhou a ta už mi řekla, že není žádná náhradnice. A měla pravdu! Teď se bavíme o lidech o 20 let starších, co by měli mít rozum a nějak vědět co a jak, tak být Tebou, zachoval  bych se stejně a asi bych šel dál.

 

 
07.09.2012 19:42 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Tak jestli mužům nerozumíš, tak to jsme dva. Proč se Ti ozval najednou po roce a čtvrt - to taky moc nechápu. Asi jsi ho už tehdy zaujala. Ale pokud tomu tak je, tak se Ti měl věnovat už tehdy a ne si dát pauzu rok a čtvrt (a hledat nové vztahy).

Hm, divný, divný, divný. Ani se Ti nedivím, že se Ti s cizím člověkem nechce jezdit někam do zahraničí.

 
07.09.2012 20:00 Uživatel: samča
100-500
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Je to divný, že na rande jít nechce, ale rovnou do Drážďan nebo do Paříže. A pamatuju si, že na první rande chtěl jet jeho autem někam na výlet. A když jsem nechtěla, tak se urazil, že si o něm myslím něco špatnýho. Už se s ním sejít nechci.

 
07.09.2012 22:17 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Text uživatele: 

Opatrnosti není nikdy dost. Je to cizí člověk a je potřeba k němu tak přistupovat. Nikdy nevíš. Mám z toho podobné názory a pocity jako Ty.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Po 2. rande se neozval, po roce si vzpomněl a chce se sejít
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 646x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 498x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 676x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 641x
Jak byste se zachovali??? 4 645x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 745x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 727x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 642x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1107x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 983x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16278
Počet odpovědí celkem: 173957
Počet registrovaných: 4914 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Samstav s.r.o

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny