Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to

29.03.2014 12:58
Uživatel: Kimiii
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Mam pocit ze muj pritel je tak trochu mamincin mazanek. Hrozne me to stve a nekdy jsem na nej kvuli tomu protivna. Kdyz se setkame s jeho rodinou, tak on se vzdycky se svoji mamkou drzi za ruce. To me hrozne vytaci a prijde mi to trapny.

Navic ted nastala takova vec. Potrebovali si koupit auto a on jim nejake penize dal. Nebyla to zrovna mala castka a navic me zarazilo, ze se se mnou o tom nijak neporadil. Jenze ja jsem ted bez prace a do novy nastupuju az v dubnu 2014. A ty penize se samozrejme projevily. Ja mam tisicovku do te prvni vyplaty a nemuzu si dovolit kupovat kazdy den maso apod. A on chce obedy kazdy den ze jo…

Kdyz jsem mu to rekla, ze hlavne ze jim ty penize dal, tak mi rekl ze jsem sobec a ze jinou reakci ode me necekal.

Co mam ted jako ale delat? Taky jsme samozrejme museli kvulitomu zrusit vylet co jsme meli naplanovany. Takze on opet vypada pred ostatnimi jako frajer ze jim pomohl ale uskromnit se musime my.

 

Mam strach ze to takhle bude uz naporad. To nemluvim o tom jak si s ni denne vola jak mu vozi obedy do prace aby mel chudacek jidlo. Ja nevim, ale proste mi to neprijde normalni.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2205x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mazanek ?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.03.2014 14:14 Uživatel: jancaho
Věk:  33
500-1000
Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Text uživatele: 

Obědy by se mi taky líbily, peníze na auto chápu, ale nesmí to být na úkor vás. Dost mě zaráží, že ti o tom ani neřekl a pak ti ještě vyčítá, že jsi sobec. Zvaž sama, jestli má cenu zůstávat s takovým chlapem. Pokud spolu žijete, o velkých financích máte rozhodovat splečně. A ne, aby ti dal pár korun a starej se.

 
29.03.2014 15:18 Uživatel: Kimiii
Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Text uživatele: 

Uz jsem nad tim uvazovala ale neni moc kam jit. Mozna k rodicum ale to nevim jak bych se svoji mamkou vydrzela pod jednou strechou.

 
29.03.2014 17:44 Uživatel: venouš
Věk:  26
Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Text uživatele: 

tak otázka je koho ty peníze byly. Jestli si je sám vydělal a dal je jim, tak Tě to vůbec nemusí zajímat. Je to jeho rodina, tak komu by je měl dávat?  

 
29.03.2014 18:21 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Text uživatele: 

od takoveho ocaska bych se pakoval pryc

 

k tem penezum to nevim, pokud je to "jenom" pritel a penize byly jeho tak si muze delat co chce, samo ze by to nemelo ohrozit to ze ted vsechny poplatky hodi na tebe 

 
29.03.2014 19:26 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Text uživatele: 

Dnes je to "jen" přítel, ale v budoucnu se ani jako manžel nezmění. Že to takhle bude napořád, s tím určitě počítej. Proto by ses měla zařídit pro sebe. Jako hlavní důvod bych ani neviděla tak ty peníze na auto, jako spíš to, že je to mamánek a matka vždycky bude na prvním místě.

 
29.03.2014 22:11 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Text uživatele: 

Přesně. Je to jak píše  Baruš. Jestli jste svoji nebo ne, to na věci nic nemění  - teda asp. dle Tvého psaní předpokládám, že spolu žijete, ne jen randíte, tudíž Vámi vydělané peníze jsou přece VAŠE, tam není MOJE A TVOJE, čili byste se i společně měli podílet na všech výdajích a radit se nad těmi většími. Alespoň v normálním, opravdovém a dospělém vztahu to je samozřejmost. U Vás ale očividně hohužel. alt

A věz, že jeho rodina teď jsi přece Ty, mamka/rodiče a ostatní příbuzenstvo jsou jeho původní rodina, stejně  jako u Tebe, kdy netřeba připomínat, že rodiče své děti vychovají a "vypustí z hnízda", aby si i ony založily své rodiny.

 

A proto byla chyba i nefér vůči Tobě (i vůči tomu, že do společné kasy přispíváte přece oba), že jen tak sebral bez předešlé domluvy s Tebou (! ) VAŠE peníze a jen tak je rodičům dal? ! alt Natož teď, kdy jsi bez práce a Váš rozpočet je tak "oslaben" (tím to teda dorazil), což on přece dobře ví, a ještě vymrčuje nějaké maso?

 

Obědy do práce od maminky, držení se s ní za ruku, den co den si s ní volat…máš pravdu - to JE mazánek, který se v tomto nezmění nejspíš nikdy. A věř tomu, že na 1. místě bude vždy jeho máma (jak píše Barča) a Ty budeš moct jen přihlížet - jako teď třeba tomu, že on  klidně rodičům dá VAŠE kč a sobec jsi TY? ! ?

Mmch - oni ty peníze i tak přijali, i když vědí (snad vědí), že jsi teď  bez práce? ! A požádali o ně vůbec nebo on jim je dokonce sám nabídl? Pokud náhodou i požádali, tak v tomto případě se ani neptám, jestli Vás nebo jen jeho.

NE, tohle není a nikdy nebude opravdový chlap, natož partner, "vhodný" do vztahu.

 

 
30.03.2014 17:18 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Text uživatele: 

Ne, není to normální vztah mezi synem a matkou. Jeho matka ho bohužel nevychovala k samostatnosti, vychovala z něj mamánka, je to chyba její výchovy. S něčím takovým, se dá těžko bojovat, partner to nevidí a ani v budoucnu vidět nebude - stále to bude vnímat a brát tak, že ale maminka to s ním myslí dobře, má ho ráda a on jí = není a nebude schopen pochopit, co je špatně nebo že je vůbec něco špatně. Nelze mu tedy ani vyčítat, jakou má matku či mu dát vybrat, buď matka nebo já. Proto Ti na Tvoji výtku o penězích odpověděl, že ani jinou reakci od Tebe nečekal, že jsi sobec = v důsledku matčiny výchovy není schopen jiného a normálního úhlu pohledu. S takovým člověkem se nedá žít, nežila by jsi s ním, ale s jeho matkou - čím bude jeho matka starší, tím více se bude na něj upínat a bude úzkostlivější, tím to bude horší. Jiná rada, než ukončit to včas a hned, není.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel je maminčin mazánek - vadí mi to
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Přítel ke me není upřímný. 8 2006x
Objektivni nazor na uprimnost 8 1952x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 2339x
Partnerské krize, odstěhování 5 1272x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 837x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 1195x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 1261x
Jak byste se zachovali??? 4 959x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 1340x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 1260x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny