mojra.cz

Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah

02.01.2012 10:43
Uživatel: vitek27
Věk:  27
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj,
s přítelknyní jsme společne bydleli v samostatném bytě v rodinném domě s mými rodiči. Před půl rokem se po problémech s bydlením s rodiči odstěhovala. To je kámen úrazu, do té doby jsme si upravovali bydlení a plánovali budoucnost. Od té doby to jde z kopce. Přešli jsme na to, že si uděláme bydlení u jejích rodičů, kteří mají také rodinný dům. Jenže je problém s pěnezi na úpravu nového bydlení. Chce si to zařídit sama a moc nechce, abych to u nich opravil, když jsem dělal jeden byt. Bydlíme teď každý sám, přítelkyni vyzvedávám a jezdíme společne do a z práce. Takhle jí to už moc nebaví, jak nebydlíme spolu tak je na mě šíleně vázaná. Chce si pořídit auto a bydlení řešit až na něj našetří. Teď už ani neví jak s námi dál. Jestli mě ještě chce nebo ne. Je z toho zmatená a já už taky. Co mám dělat? Dát jí čas, aby zjistila, že jinak nám to vš klapalo a potřebujeme jenom vyřešit bydlení?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.01.2012 10:56 Uživatel: Julie
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

   Pokud byl nějaký problém v komunikaci mezi Tebou a jí, tak to asi rozchod zvažuje.   Těžko radit, vím moc málo. Jestliže jste bydleli u vašich(dokáži si představit), vaši všechno komentovali, jí to vadilo(ani se jí nedivím), Ty jsi se za ni nepostavil(tos měl), tak v Tobě nevidí kvalitního partnera. Ale možná se mýlím a všechno bylo jinak.

 
02.01.2012 11:13 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

Souhlasím s Julčou..možná je všechno jinak, ale...zkušenosti mi říkají, že společné bydlení a zvlášť u rodičů partnera je prostě průšvih a pokud to muž nechá plavat, tak i konečná.

 
02.01.2012 11:58 Uživatel: vitek27
Věk:  27
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

Problém je, že je naštvaná, že nám nevydrželo bydlení. Táta se hádá s mamkou a přítelkyně to nevydržela poslouchat. V tom, že bych se jí nezastal nebyl problém, vždy jsem jí bránil a pomáhal. Jen teď nevím co dělat. Vnucovat se nebo čekat jestli mě bude chtít....

 
02.01.2012 12:09 Uživatel: Julie
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

   Tak si dejte pauzu, neřešte to hned, nechte čas ať ukáže. Nějakou dobu se nevídejte a uvidíte, kam Vás to nasměruje. Třeba potřebuje být chvilku sama, aby si to promyslela. Vnucovat né, ale nabídnout čas na rozmyšlenou. Narovinu říct, že Tě to takhle nebaví, ale že jsi přístupný debatě a respektovat její rozhodnutí. Pokud ona už ovšem nemá jiný plán, v tom přpadě nechápu, proč jej neřekne, ale pouze naznačuje.

 
02.01.2012 12:18 Uživatel: vitek27
Věk:  27
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

To je asi nejrozumnější řešení, asi neví co teď chce. Bydlení se dá vždycky časem vyřešit, protože jinak jsme si rozuměli: zájmy, sport, názory apod. Je jí 26, takže asi si je vědoma co máme za sebou, jenom teď prostě neví.

 
02.01.2012 12:24 Uživatel: Barča
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

Podle mého názoru chce ukončit Váš vztah. Nechce ti to říct (čeká, že Ti to dojde). Pak jsi z toho zmatený pouze Ty. Ona má jasno. Promiň, ale tak to vidím já z toho, co tu od Tebe čtu.

 
02.01.2012 13:31 Uživatel: Mitulka
Věk:  34
0-100
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

¨jdete do..... s tema kecama mu radit pauzy a podobne blbosti. Ta holka, kdyby chtela pauzu, tak uz ji davno mas a nepta se te a ani neceka. Problem je v tom, ze podle mne ona s tebou chce byt, jen nevi jak a kde.
Dalsi vec je, jestli si ty rozumis dobre s jejimi rodici, aby pak nenastal stejny problem s odstehovanim z druhe strany.
Co pritelkyni navrhnout, ze si najdete spolecne neutralni podnajem, kde si vyzkousite ciste jen funkcnost vaseho vztahu a pak uvidite, jestli ma cenu s nekym bydlet na baraku. Protoze ver mi, s zadnymi rodici to neni ruzove, jde jen o to vydrzet a vedet, proc to vsechno delam.
Zadne pauzy kamo, taky o ni muzes prijit a pak ti to treba bude lito...

 
02.01.2012 19:50 Uživatel: MitsCa
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

Souhlasím s tím, že žádné pauzy. To je začátek konce.  A proč taky pauzy? kdo to vymyslel?

 
10.01.2012 12:43 Uživatel: Dáma
Věk:  60
Téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Text uživatele: 

Domnívám se, že zamilovanost odplula a láska nikde.Rozdělené bydlení ber jako zkoušku z maturity jménem vztah. Nedostatečná! Jinak by to totiž neměla být překážka, pokud by byla mezi vámi opravdová láska, nekladli byste si žádné podmínky!!!! Rozum převálcoval srdce včas.Horší by bylo, kdyby přišlo dítě! Drž se hesla:Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Určitě najdeš tu pravou a ona toho pravého a vy dva můžete být dobří kamarádi.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Problém s bydlením nám narušil vztah
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 8
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 3 témata
Počet témat celkem: 15599
Počet odpovědí celkem: 170672
Počet registrovaných: 4605 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejkomentovanější za 7 dní: Trikolóra - hnutí občanů
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny