Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem

03.05.2012 13:59
Uživatel: Ivet
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Můj přítel se kvůli mě rozvedl, náš vztah od rozvodu trva už 2 roky. Za celou dobu mi ani jenou nedal najevo, že by se chtěl vrátit k rodině, ale měl a má v sobě vůči bývalé manželce výčitky a kompenzuje ji to hezkým chováním. Jenže já v tom vždy viděla něco více. Celé dva roky jsme byli pořád v jednom (hádkovém) začarovaném kruhu. Už několikrát jsme od sebe "odešli" ale po dvou dnech se vrátili k sobě.

Jenže před 14 dny, jsme se rozešli znova. Po týdnu se přítel vrátil, že beze mě nemůže žít, že mě miluje, ať se vrátím domů. Já jsem se vrátit hned nechtěla. On mě neustále prosil, ale já že to takhle chvíli necháme. Během té doby jsem na něj byla nepříjemná, podezírala ho, každý hovor jsem ho výslýchala (jelikož jsme nežili spolu), jak to šlo. Když jsem došla k závěru, že se vrátím, tak on otočil. Najednou se vyhýbal kontaktu se mnou. A ani nějak netoužil po tom, abych se vrátila. Přitom ještě pár dní zpět mě tam hrozně chtěl. Nutno podotknout, že jeho bývalá manželka tam začala jezdit s jeho 2 ročním synem několikrát do týdne.

Když jsem u něj žila, nejezdila tam vůbec. Dneska jsem mu psalal, že ho mam moc ráda a že se chci vrátit domů a on mi na to napsal, že chce zůstat ještě nějaký čas sám.

Myslíte, že je to proto, že si to v hlavě potřebuje urovnat, nebo že už je to definitivní konec z jeho strany? Předem Vám moc děkuji za odpověď. Iveta

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.05.2012 14:12 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

Ivi, tak to jednak dopadá, když se začne další vztah, aniž by ten předešlý skončil a člověk se s tím nejdřív srovnal! To je ten prvotní ZÁKLAD  a velká chyba. Navíc skončil kv. Tobě, ptž se do Tebe zbláznil a teď si to vyčítá, ona mu začíná chybět a Ty-byť mu to vytýkáš právem, jdeš právě kv. těm výčitkám "do pozadí". A dost možná to on má navíc tak, že když o něj žena (kterákoliv) stojí, on se začne vzdalovat a když ho žena odmítá, začne se zas přibližovat. Mě už by odradilo jen tohle "divadýlko", asp. pro mě to je nefér "hra", o kterou já bych teda fakt nestála.


Sice tipuju, že když se dají dohromady, tak to u nich opět ztroskotá-na tom, co tam bylo u nich "narušeno", ale určitě bych Ti neradila mu už pak dělat zase "záchranářku! Věř mi, že bys dopadla úplně stejně. A když si ji i s dítětem dokonce už vodí domů... ! Tak mi řekni-stojíš snad ještě o takový vztah a o takové "přebíhavé" chování? Navíc jste se už několikrát rozešli!! To už já považuju za hodně velký ukazatel. Záporný, samozřejmě.

 
03.05.2012 14:36 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

nechapu zenske ktere "ukradou" manzela/otce rodine a naivne si mysli ze uz spolu zustanou do konce zivota

 

pokud svoji manzelku opustil kvuli tebe tak tebe opusti kvuli jine, neni to tak sice vzdycky ale ve vetsine pripadu jo 

 

a ted davejte minusy protoze realita je kruta 

 
03.05.2012 14:43 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

Milá zlatá, svůj si čas si už prošvihla.

Dala jsi mu prostor, aby mohl být se svojí rodinou... jo, jo přes děti se dokáží dít věci.

Chápej, když byl se svojí ženou, byla jsi pro něj příjemným "přístavem", nemusel nic moc řešit, měl milenku která o něj stála atd... no a teď se situace otočila, akorát že Ty nemáš výhodu jeho ženy a jak jsi přišla, tak jsi zase odešla. Bohužel svojí vlastní chybou.

 
03.05.2012 15:02 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

Přeju jeho ženě i jemu, aby na to období rozvodu a dvou let s Tebou vzpomínali, jako na špatný sen z poblouznění....   vypadá to, že se přes to nikdy nepřenesl, proto ten kolotoč hádek a rozchodů. A Ty se poohlédni po svobodném muži... myslím si, že jsi za rozbití cizí rodiny zas tak moc "nezaplatila".

 
03.05.2012 15:07 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

Iveto, píšeš, že jste spolu s přítelem, který se kvůli Tobě rozvedl 2 roky a bývalá manželka má syna, který má 2 roky? Soudit Tě nebudu, je to Vaše svědomí, ale pokud dobře počítám, rozvedl se Tvůj přítel v době, kdy byla jeho manželka těhotná a to na pochvalu není. Nemyslím si, že si to chce Tvůj přítel v hlavě urovnat, nýbrž se chce vrátit ke své původní rodině a synovi = neměl to a nemá v sobě definitivně uzavřené. To je můj názor.

 
03.05.2012 15:10 Uživatel: januczka
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

myslím, že se tomu říká boží mlýny

 
03.05.2012 16:02 Uživatel: Julie
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

  A pak že nemelou, melou! wink

 
03.05.2012 21:31 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

A tentokrát jim to mletí ani netrvalo moc dlouho - prý že melou pomalu - je vidět, že ne vždy to tak je a je to asi dobře.

 
03.05.2012 21:26 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

Vesměs souhlasím se všemi názory přede mnou, hlavně s parkem. Muž, který opustí jinou ženu kvůli tobě, dříve či později opustí tebe kvůli jiné ženě, tak to prostě bývá. Odloudila jsi ho jiné ženě - nebudu říkat, že jsi rozbila rodinu, na to vždy musí být dva - on kvůli tobě opravdu opustil těhotnou ženu (už to dost vypovídá o jeho charakteru) a začali jste si spolu prostě příliš brzy. Předchozí vztah je vždy zapotřebí nechat trochu uležet a vyprchat a teprve potom se vrhnout do nového.

A ty popisované hádky, odchody a návraty ve stylu - "on chce, já nechci a potom já chci, ale zase nechce on" - myslím, že jste oba pořádně nevěděli, co chcete, a možná to nevíte ani teď. Z mého pohledu jsi sklidila to, co jsi zasela - už tady zazněla poznámka o božích mlýnech - a nezbývá než vzít si z toho ponaučení pro příště. Buď ráda, že už s ním také nečekáš rodinu a najdi si někoho svobodného, bezdětného, s vyřešeným předchozím vztahem - tedy pokud možno ne čerstvě po rozchodu/rozvodu.

 
03.05.2012 21:46 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Text uživatele: 

embarrassedVidím to přesně, jako Barča. Věděla jsi, že je ten muž ženatý a klidně jsi s ním do vztahu šla. Byla jsi pro něj rozptýlení, ale manželka je matka jeho dítěte. Nelze stavět své štěstí na neštěstí druhého. Najdi si svobodného a nezadaného partnera a pak bude záležet na vás dvou.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Za přítelem začala jezdit bývalá manželka s dítětem
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Partnerské krize, odstěhování 5 606x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 463x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 8 649x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 602x
Jak byste se zachovali??? 4 612x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 715x
Priateľ mi časom veľmi lezie na nervy, častokrát kvôli úplným maličkostiam a preto že niečo neurobí podľa mojich predstav 3 693x
Po hádce se mnou se urazí i na naše dítě 8 621x
Rozchod nebo ne, potřebuji poradit, chci se vrátit k mamince 31 1082x
Manžel dává přednost svému koníčku a kamrádům 6 951x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny