Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí

03.05.2012 09:47
Uživatel: ifka.
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Dobrý den,

jaký máte názor na užívání nefiltrovaného jablečného octu?

Je tělu prospěšný, nebo dokonce škodlivý?

Četla nespočetně chvál na nefiltrovaný jableč. ocet, i že může dokonce pomáhat v malinké míře při redukci váhy.

Pak jsem přečetla knihu Hubnutí bez blnutí - pravdy a lži o dietách a detoxikací od Igora Bukovského, kde celý mýtus kolem nefiltrovaného jablečného octa vyvrací, A NEJEN KOLEM NĚHO - at´ už ho užíváte mírně a podobně - prostě je to fáma, nepodložená, možná tak pokusy na myších, kde uvádí, že ano, při malém a všeho s mírou, to je jasný a pravidelném dávkování nefiltrovaného jablečného octa došlo u nich k nějaké redukci váhy, ale záhy brzo Ppředčasně umřel myška na následky octu na zážív. trakt-a to bylo všeho s mírou, po milipidi kapkách...

Dokonce přímo uvádí: Anthelme Brillat-Savarin - francouzský právník, politik a velký gurmet vydal v roce 1825 knihu Fiziologie chuti, která dodnes patří k nesjl. knihám o potravě a jedení. Varoval už tehdy před různými dietami, ale zejména před užíváním již výše zmíněného nefiltrovaného jablečného octa. Měl k tomu vážný důvod, když mu v náručí na násldeky hubnutí užívaním octu zemřela 18letá snoubenka.

Prostě celá kniha Igora Bukovského - vyvrací veškeré zázraky hubnutí, je to jenom byznys kolem hubn. preparátu, a úspěch spočívá pouze ve střídmosti a zdravém pohybu a hlavně nepřežíraní se na noc, člověk má jst akorát a spát trošinku hladový. Všechny diety logicky vyvrací, všechny detoxikační programy taktéž vyvrací z pohledu lékaře, jde o to jak dostat prachy s lidí, nic víc. Osobně nepotřebuji extrémně hubnout, jdenom shodit do plavek 3kg, což se mi vždycky po jabl. octu podařilo a byl klid na celé léto, takže raději na ty 3kilečka prdím a nechám si je, protože 3 kila navc není horor. Ale s tím octem mě dostal, všude se uvádí jak se bezva a on to vyvrací, že i když ho budeme užívat s mírou a minimálně, tak to není nejlepší pro náš organismus.

 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.05.2012 10:00 Uživatel: ifka.
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

Omlouvám se za překlepy, ale odentrovala nechtíc můj příspěvek bez kontroly, tak snad ho přečtete.

Ještě doplním:

 

Jablečný ocet

! Hrozí poškození zdraví

Použití více než několika kapek jablečného octa do salátu je nepoživatelné a rovněž nebezpečné, proto se jeho vlivem na hubnutí žádný výzkum nyní nezaobírá. Podle experimentů na zvířeti by člověk potřeboval na zhubnutí minimálně 3 polévkové lžíce octa denně (40 ml). Taková dávka ale na zvířatech vyvolala velké množství vedlejších účinků. Mimo jiné například vředové postižení na sliznici. Tato metoda je tedy v malém množství (pár kapek octa do salátu) pro hubnutí neúčinná, ve větší dávce vysloveně zdraví škodlivá.

zdroj

http://www.fitweb.cz/clanky/hubnuti/457454-mytus-c-7-zhubnu-kdyz-budu-jist

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Igor Bukovský -mmch lékař, v knize Hubnutí bez blbnutí, opravdu vyvrací a logicky vysvětluje, jak je všechno, ale všechno jenom zátah na peneženky, třeba i detoxikačné přípravky- vše.

Nechci tady dělat reklamu na knihu, z toho nic osobně nemám)))jenom jsem chtěla s někým podiskutovat kdo tu knihu četl, co si o tom myslí?? Páč s tím octem mě dorazi!

 

 

 
03.05.2012 10:20 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

O jablečném octu jsem slyšela taky mnoho chvály, ale možná na tom něco je. Je to vlastně kyselina a tím pádem zcela jistě někde ublížit může.  

Kdybych to vzala selským rozumem, tak už kyseliny v žaludku se nás natrápí a my si tam vlijeme další várku.  

 

 
03.05.2012 11:03 Uživatel: ifka.
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

Sorbonos, máš pravdu.

Všude kolem nás je nás je tolik dezinformací, které nás vedou k jedinému cílu -kup to, máš rychlý účinek a bez námahy.

Třeba zelenina popohání trávení, nebo nastartujte si metabolismus a budete rychleji hubnout-výsledek, kdo chce hubnout nepotřebuje nastartovat trávení, nebo ho popohánět, nebo pokud´ se vaše trávení bude popohánět, vy budete mít každou chvilku hlad a spočítáno na konci dne:více kalórií, více tuku... to je taky z té knihy.

nebo totální MEGABLUD: Chcete li začít hubnout, ideální je fáze ubývání Měsíce, když se blíží k novu))

nebo navečer se vyhýbejte ovoci, nebot´ se déle tráví a v žaludku kysne a tím výrazně zpomaluje spalování tuku a tak dále... -neexistuje o tom žádný seriozní důkaz.

Nebo že by citron vymačkaný do vody pomáhal-neee, nepomáhá.

Jsem ráda, že jsem si knuhu pročetla, a já bláhová si kopila zelený jíl na detox- to vůbec tělo nepotřebuje, to potřebuje ten kdo to prodává, aby Vás zblbnul, a měl kšesft.

Tak jak naposledy mě rozesmála reklama na šampon, který pomáha odbourat vodný kámen z vaších vlasů))))-výmysly, oblnout, prodat-jediný cíl!!

 

 

 
03.05.2012 12:36 Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

Vážím si každého, kdo má vlastní názor podložený věděním. Proto Ti Ifko tleskám. Moje bývalá účetní má doma sedmatřicet (! ) bílých lahviček s temně modrým uzávěrem. Selen, chróm, křemík, draslík, zinek, molybden, měď, titan, hořčík, vápník... hotovej šroťák. Dále  ananas, psyliium, mango, olej z hroznových zrníček, bambucké máslo, diamantový prach, výtažek z klíčků quinoa, banánový extrakt,   kosmické technologie... To není všechno. Zbývá osmotický filtr na vodu za symbolických čtyřicet tisíc, z městské vody vykouzlí horský pramen, léčivé světlo, zázračný laser, hubnoucí přístroj poháněný knoflíkovou baterkou (by nepomohl ani křečkovi), kyselina askorbová do rohlíků, ginkgo proti blbosti, lactobacillus úplně jinej než v kyselým mlíku, brusinky jako čerstvě utržené, spalovače tuků, Q10,   karnitin,   iontové blevajzy, měřiče negativní energie, kloubní výživa. BIO srágory, noční zábaly na hubnutí... a toho je. Zda má vyčištěný organizmus nevím, ale šrajtofli určitě. Je neustále nasraná, jak vznikají nové doplňky stravy a ona už na ně nemá, a proto jí uniká zaručené mládí.

Začínám přemýšlet o podobném obchodu, protože je chvályhodné vyvětrat konta hlupákům

 
03.05.2012 14:30 Uživatel: ifka.
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

Wolfg-Krásně napsané.

Toto jsou kšefty součastnosti. Reklama na zaručené mládí, detoxikaci, štíhlost, krásný vzhled, supr metabolismus, reklama vše hned mít a ted´a bez námahy))) vždyt´ v podstatě to  většinou zdraví neuškodí, ale hlavně  vyluxuje peněženku. Dotyčný co zato vyhodí prachy, bud´ mu to pomůže, nebo pomůže  spíše jako placebo, anebo když už nic, tak před známýma nepřizná :JÁ, blbec jsem vyhodil tolik za nic, neee, on to pochválí, jak je detoxikovanej, jak se cítí IN, a dělá reklamu dále)))

Člověk rád přijímá vše tak jak je mu to podané, nemá čas, nebo náladu hledat dále informace, pouze to přijme, že to je pravda, vždyt´ je na to reklama všude kolem, tak proč by se námahal zjistit si více a vytvořit si větší rozhled. Za vším je obchod, o nic jiného nejde.

Opravdu není na škodu uvažovat o dobrém obchodu se sortimentem  na toto téma.

Vždyt´ kdyby si někdo ztěžoval, že to nemá ten efekt, jaký se slibuje, tak je tolik výmluv-tak stačí reagovat ve stylu:člověk je individualita, každé tělo to jinak spracuje a hned nabídnout další  a jiný preparát-a s úsměvem podat a říct:

zkuste toto)))

 

 

 
03.05.2012 14:44 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

O tom octu toho moc nevím, ale myslím si, že přijímat ve stravě velké množství kyselé látky není pro organismus dobré. Třeba už proto, že to organismus musí upravit na pH, které je v tělu přirozené (tuším kolem 7,4). Takže to organismus jen vysiluje.

Pokud někdo chce hubnout, ať se dívá na pořad Jste to co jíte, kde vám poradí dr. Cajthamlová s výživovým specialistou ing. Havlíčkem. To jsou rady kvalitní a kvalifikované.


Suma sumárum si nemyslím, že užívání nefiltrovaného jablečného octa je pro tělo prospěšné a zdravé.

 
03.05.2012 15:37 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

Ahoj, nečetla jsem přízpěvky.

Takže jen odpověď happy. Jablečný ocet je velice zdravý, ředěný vodou samozřejmě, používaný jako např zálivka do salátu. Upravuje PH střeva. Jako o prostředku na hubnutí, to jsem zatím neslyšela. Hubnout se dá cvičením, tancem, sauna- vyplaví i toxiny, nejlepší metoda ovšem vit S.... Má to velké výhody, já tomu říkám, že to má všech 5Pwink

1-krásně při tom spálíš kalorie

2- je to příjemné

3- je to zdravé- hezky si posílíš imunitu

4-budeš krásná

5-zlepší Ti to náladu

Ještě nějaké dotazy? excited

K tomu co píše nějaký spisovatel, jak jsi zmínila. Kdo vyvrací, nebo je proti detoxikaci organismu je podle mne úplný blázen, protože každý ví, že i pitomé auto musíme opečovávat, čistit zevnitř i z venku, aby fungovalo, tak jak má...

Ahoj! happy


 
03.05.2012 16:05 Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

Člověk se musí furt vzdělávat. Jen co budu v baráku, mrknu, jak to mám z korozí, kdy mi vymění olej a zda nemám prdlej vejfuk. Ještě že nejsem řízenej počítačem.   To je strašný, když někomu kiksne čip, ani o tom neví. Neopravitelné. Vyhodit

 
03.10.2012 05:33 Uživatel: haluzak
Věk:  22

Město:ostrava

Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

To potom bez urážky.. cojeto za idiota?? To že se chová vtěle jablečný ocet zásaditě vám nic neříká co? To žetoje v TDM na prvním místě v léčitelství také.. Dále mi nějak nedochází kdo by měl vydělat na tom octu? Leda obchody a jeto relativně levná a účinná potravina, citron se vtěle chová stejně je kyselý přesto se chová zásaditě.. vpodstatě jeto taky kyyselina. Právě tím že tomu lidé nebudou věřit a budou stále jak ovce skupovat lekarny, tak začnou vydělávat ti špatní eště více.. Jeto perfektní na akné, třeba mě vnitřní a vnější užívání a podotýkám že jsem vypil i 2dc toho octu denně! Výsledek dost doničena pleť semi spravila a spravuje.. Dále jsem byl ujištěm že vyšší dávky neuškodí.. jen ta chut excited taje hnusna ale dase nato zvyknout.. excited

 
14.11.2012 20:47 Uživatel: Roni595
Věk:  25
Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

urcite s vama vsema souhlasim, co se vsech tech zazracnych pilulek na hubnuti atd tyce, ze je to jenom byznys. Ale pokud jde o jablecny ocet, tak v tom moc byznysu nevidim, jedna lahev stoji do 40, - a vydrzi dost dlouho happy piju ho uz nejakou dobu ( tim piju myslim 2 lzicky rano smichane s velkym mnozstvim vody) a mam lepsi zazivani happy tim myslim pravidelne na wc atd happytakze moje zkusenost dobra happy

 
26.04.2013 17:56 Uživatel: Silvie
Věk:  30

Město:Brno

Téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Text uživatele: 

Nevím jak vy nikdy nezhubnete bez pohybu takže já piju jablečný ocet 2dc z minerálkou každe ráno avečer azhubla jsem už 9kg za 2týdny a doma cvyčím zumbu aeště cvyčím v práci dalo by se říct takže doporučuji doporučila mě to kamarádka já zkusila a ten samej učinek

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nefiltrovaný jablečný ocet, zdraví a hubnutí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny