Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama

20.07.2011 18:29
Uživatel: Katka
Věk:  24
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Můj přítel, jsem sním už 3,5 roku a je o 3 roky mladší a podvedl se svoji spolužačkou na jejich pomaturitním večirku. Letos na jaře jsem začala mít divné tušení, že něco s tou slečnou má. Tak jsem se začala vyptávat, začala jsem mu lést do mejlu...atd. Udělala jsem tu nejvěští hloupost. Nejhorší je, že jsem vlastně na nic nepřišla. Až pak jsem vlezla na jeho telefoní výpis. A pořád se opakovalo její číslo. Jen sms...a začala jsem zuřit, začala jsem mu nadávat, ať kouká říct pravdu atd...On stále tvrdil svoje, že s ní nic nemá. A když se moje buzerace stupňovala, tak na pár dní odešel. A podle výpisu si psal stále jen SNÍ. Pak jsme se po měsíci udobřili a já slíbila, že nebudu za hysterku a nebudu mu nikam chodit. Náš vzah se zlepšoval, začala jsem si to konečně užívat a myslim že on taky. Pak ale měl ten večírek. Prý spolu tancovali, pal si venku povídali, venku si zatancovali a pak se líbali...prý se odtrhl on. Fajn, je mladší, je semnou už docela dlouho, tak se mu líbí jiná...no a? Normální věc. Jenže on u mě dál zůstal, choval se jako by nic. A když jsem se ho zeptala jestli je sní v kontaku, řekl že ne. Říkal mi to celý měsíc. Tak jsem opět udělala chybu. Opět jsem mu vlezla do výpisu. A dokonce jí volal. sice jen jednou a propsal s ní 4 dny...po tom ce s ní líbal. Jeho vysvětlení znělo, že sní řešil jejího přítele. Jinak tady předemnou dělal scény, že si vymazal její čislo...atd. A do toho všeho mi ona poslala zprávu, že o mého přítele zájem nemá, že nemám řešit jen večírek, že chlapi nemají rádi stereotyp  a že on hledal jinde...jinak podle něho si za to co se stalo můžu sama. Prý to udělal proto, abych měla konečně důvod a abych trpěla jako on trpěl celé jaro, když jsem ho podezírala!!! ano udělala jsem největší chybu, že jsem začala žárlit a že jsem narušila jeho soukromí...ale co jsem měla dělat? On si vždycky od ní sms i mejly mazal...prý mě nechtěl víc dráždit a chtěl mít pokoj. Já si ale říkam, že člověk si maže sms, když chce něco utajit. Jsem opravdu tak špatná já? Nebo semnou celou dobu jen oře???

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
20.07.2011 18:55 Uživatel: Julie
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

  Tvůj přítel je podle mě lhář, jestli se slečnou něco měl netuším, ale pokud jsi se zeptala a on lhal.....   Normální mi to nepřipadá a taky mi nepřipadá normální lést mu do mobilu. Je tisíc způsobů jak si to zjistit a neztrapnit sama sebe.

 
20.07.2011 19:03 Uživatel: Kačík
Věk:  24
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

já vim, dělat jsem to neměla. Ale mně opravdu nic jiného nezbylo. Stále si tvrdí to svoje. Ale stím líbám se přiznal. Nic jiného mu nezbylo, když jsem držela jeho mobil a zrovna přišla od ní sms. Hrála jsem hry...Já vim, vypadám jak ta největší stíhačka, ale já jsem jen zoufalá. Proč je tady semnou? Proč si nejde za ní? Prý ji k životu nepotřebuje a prý to byla chyba co udělal...ale...kdo zaručí, že nelže znova? Zblázním se z toho, když ho vyhodím, neodejde...prý mu na mě záleží a miluje mě...

 
20.07.2011 19:44 Uživatel: Julie
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

  Urči pravidla a pokud Tě opravdu miluje jak tvrdí, neběl by být problém se jich držet. Jednu šanci bych mu dala, ale víc už nic. Hlavně by měl vědět, jak je pro Tebe věrnost důležitá a nic "mezi" netoleruješ. Pravidla tady určujeme my, protože podle toho jaký tip muže si vybereš, takový budocí život Tě čeká. No a s notorickým nevěrníkem a lhářem to asi moc happy nebude.

 
20.07.2011 20:02 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

Z vlastní zkušenosti vím, že jen tak propsat tolik sms není nepodstatné. 
Navíc... odkud ona má tvé tel.číslo? A proč ti píše?
Mobily jsou zrádné, nejlépe nic nevědět, kolik rozvratů už způsobily, ale upřímně.. Kdy píše chlap tolik sms??? Jedné slečně...
Každopádně je mladej a asi to nebude ten pravej. 

 
20.07.2011 20:08 Uživatel: Katka
Věk:  23
0-100
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

ona mi psla na facebook. To je zlo...přemýšlím že s iho zruším. Připadám si tak hloupě. Stále za ním chodím, prosím...stále stejné chování...jen nechápu proč je pořád tady? Proč mi ubližuje?

 
20.07.2011 20:05 Uživatel: Katka
Věk:  23
0-100
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

Tak v tom asi bude problém. Znám ho a vím že udělá co chci, ale z donucení...a při první příležitosti mi to vyčte...Asi to nemá cenu. Napsala jsem na tyhle stránky abych poznala názor druhých lidí. Lidí,  kteří nás neznají...a třeba poradí, nebo naopak mě pošlou někam...Za tyhle problémy si asi fakt můžu sama, kdbych nebyla hysterická, žárlivá, nedělala pořád scény, pořád se ho na něco neptala, nepokládala mu otázky typu...proč? proč si to udělal, proš si lhal? proč si ji psal a volal? O čem jste se bavili?...bože jsem fakt trapná, já vim. Ta moje žárlivost přerostla fakt v chorobnou....Ale co mám dělat? Jak se ji zbavit?

 
20.07.2011 20:25 Uživatel: člověk
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

Zbav se toho chlapa /píka/ !

 
21.07.2011 07:41 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

To není o žárlivosti. Ty jsi se jen zeptala na zdroj problémů. Měla jsi důvod se ptát. Takže ty si vůbec nic nevyčítej, já bych reagovala úplně stejně, zeptala bych se, proč si můj partner píše s cizí ženou a proč lže. To není žárlivost. Žádala bych vysvětlení. Chyba není na tvojí straně přijímače, ale on chce sedět na dvou židlích. 
A jak to tady už zaznělo...Zbav se toho chlapíka, já jsem pro. Nemáte spolu žádné závazky a lež do vztahu nepatří. Kromě těch malých lží, že ty boty mám už dlouho, jen sis nevšimnul nebo ta halenka vypadá draze, ale je za pár kaček. To jsou povolené lži, ale ani ty se nesmí přehánět.
V žádném případě si nedávej vinu. On tě tahá za nos a ty se cítíš provinile. A to je špatně.  

 
01.08.2011 19:55 Uživatel: Polki
Věk:  19
0-100
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

Oba jste chybovali , oba chybujete , a oba napravujte ... Mrkající

 
11.09.2011 16:40 Uživatel: Sušenka
Věk:  26

Město:Brno

moje_oko.jpg
100-500
Téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Text uživatele: 

Ahoj Katko,
víš, v každém případě tě chápu. Stalo se mi něco podobného a reagovala jsem prakticky stejně. Hluboce se za to stydím a se svým bývalým přítelem jsem se rozešla hlavně proto, že jsem v něj ztratila důvěru a hrozně jsem žárlila. Ale to jsem nechtěla, takový vztah bez důvěry. Měla jsem ho velmi ráda a špatně by to dopadlo. On teda nebyl žádné neviňátko, měl spoustu kamarádek na dopisování, inzerát na seznamce. Já jsem mu na to přišla úplnou náhodou, prostě jsem jednou ráno do práce zaspala a cestou jsem ho potkala s jednou z těch kamarádek a pak se to celé zamotalo. Říkal, že je to jen platonické a já na to a na jak dlouho?
 Prohledávat mobil, mail či kontrolovat výpisy, to není dobrý styl. Je to narušení soukromí. Rozhodla jsem se, že to nebudu dělat za každou cenu. Rozešla jsem se s ním po sedmiletém vztahu. Už je to víc jak rok a musím říct, že jsem toho nikdy nelitovala. My jsme měli celkově víc problémů a toto byla jen poslední kapka, kdy jsem si řekla "a dost, tudy cesta nevede!". Rozešli jsme se jakžtakž v dobrém a to jsem chtěla.

Řekni, čím to, že jsi byla už na jaře ve vašem vztahu tak nejistá? Nestalo se něco co vzbudilo tvé podezření? Jak jste si rozuměli po sexuální stránce? Klapalo vám to?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jen se sní líbal - ale můžu si za to prý sama
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3112x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1173x
dlouhodobý problém 8 1050x
Psaní s kamarádem... 9 1459x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1212x
hysterie ? 23 1467x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1554x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1891x
Sebevražda manžela 2 1530x
Přítel používá seznamku 2 1133x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny