mojra.cz

Téma: Má profil na seznamce i přesto že jsme spolu už rok - vadí mi to

11.12.2014 12:05
Uživatel: Arnika
Věk:  40
1418289225_obrazky.4ever.sk_motyl_na_kvete_140468.jpg
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý den.

Jsem tu nová, ale tyhle  stránky se mi líbí a vaše příspěvky jsou zajímavé. Mám také občas nějaké ty starosti jako jiní. A vaše názory mne zajímají.

Je fajn, když si člověk může přečíst názor na věc i od někoho jiného.

Nechci tu psát o své minulosti, ostatně bylo by to na dlouho a smutné povídání. Ale bylo to z bláta do louže. Prošla jsem si manželstvím, z něj mám 2 děti, jedno už je dospělé. Nebylo to špatné manželství, jen jsme byli každý jiný a časem jsme se odcizili.

No a pak tu byl druhý vztah z kterého mám syna, který je ted v MŠ. Tenhle vztah ztroskotal na tom, že si přítel našel milenku a ještě k tomu vdanou. Vůbec jsem to nečekala, myslela jsem, že poslední tečka bude naše svatba, když jsme koupili, spravili dům a narodil se nám syn. Ale asi to byl jen sen. Dopadlo to tak, že mne přítel i s dětmi vyhodil a bylo mu jedno kam půjdeme. Opravdu bylo zle a já byla na dně. Ale už to bude pár let a je líp. Myslím, že je ted mě i dětem dobře. Podržela mne rodina a přátelé.

Tehdy jsem se zařekla, že vážný vztah na nějakou dobu nechci. Ale kamarádka mě uvrtala na jednu ze seznamek. Hledala jsem jen kamarády, pár jich odtamtud mám. Ale stalo se, že jsem se sešla s jedním mužem a byla to láska. Nějak jsme do toho spadli oba. Známe se něco přes rok (od druhé poloviny 2013) a mohu říct, že si rozumíme. Máme společné zájmy, názory, jeho i mé děti se mají rády a také si rozumí. Takže v tomhle opravdu nevidím problém. Ale některým věcem opravdu nerozumím.

Jak jsem již uvedla my dva jsme se poznali na jedné seznamce, takže díky za to. Ale na druhou stranu jsme spolu už nějaký čas, tedy nežijeme spolu trvale prozatím, jsme spolu denně, trvalé bydliště máme každý někde jinde. Prozatím s tím nehodláme nic měnit.  

Jenže mě trápí, že  má profil na té seznamce stále. Ženy mu píší a v profilu má dáno, že momentálně partnera nemá. Takže pokud mu někdo napíše, tak samosebou odepíše. Také je na badoo a tam má několik pisatelek s kterými si také píše, stejné je to i na facebooku, kde jsou mezi ostatními i jeho bývalé přítelkyně.

Myslím, že by jen uvítal kdyby se některá z jeho bývalek chtěla sejít a popovídat si u kávy. Na povídání o životě nic nevidím, s tím problém nemám. S tou poslední přítelkyní si občas i volají. Ale zdravá žárlivost je na místě.

My ženy ty vztahy bereme asi jinak. Ale pokud mám vztah a jsem štastná a spokojená, tak nemám potřebu mít profily na seznamkách a klamat tak dotyčné pisatele. Tohle mi prostě hlava nebere.

Říká, že mě má rád a bere mne jako svou přítelkyni, ale moc dobrý pocit z toho nemám. Jak tomu mám rozumět? Něco si tím dokazuje? Jistě mu roste jeho ego, když je zájem o jeho osobu. Ale já se po těch svých zkušenostech bojím.

Několikrát jsem mu řekla, co a proč mi vadí. Jaký je na to můj názor a taky, že žárlím a občas mu to i předhodím. Ale vcelku jsem tolerantní. Už jsem vzdala tohle s ním řešit. Myslím, že nemá v plánu něco změnit. Řekl mi, že není nic na tom, když si s někým občas napíše nebo na sociálních sítích komentuje.

Ano má pravdu a já to respektuji. Je to jeho soukromí a nakonec i já si píšu s kamarády a občas se i sejdem. Vyrazíme třeba na kolo, turistiku a někdy je nás víc když se přidají i jejich ženy. Ale on mé kamarády zná, většinou na hromadné akce jde s námi, také i občas nahlédne na můj fb. Ale určitě nejsem tak záhadná jako on.

Nechci se tím donekonečna trápit ani stále probírat že mi to vadí, je to už ohrané. V jistých věcech mu věřím. Jen nemluvíme o společné budoucnosti a vlastně nerozumím tomu, proč tolik lpí na těch seznamkách?

Tak to beru s nadhledem a říkám si, že může přijít den a potká nějakou jinou, třeba zrovna z některé seznamky. A opět půjdeme každý jinou cestou.

Snad jsem to tu nastínila srozumitelně a zajímalo by mne jak by jste v takovém vztahu fungovali vy.

Děkuji za vaše názory

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1340x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Klady a zápory seznamek.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.12.2014 16:20 Uživatel: Lady_Vamp
Věk:  22
0-100
Téma: Má profil na seznamce i přesto že jsme spolu už rok - vadí mi to
Text uživatele: 

Ahoj, celkem zajímavé téma.

Tak muj pribeh je asi tkaový… s pritelem jsme se taky seznamili na seznamce. a po roce a neco psani jsme se sešli. BYlo nam spolu moc fajn až do jisté doby a to, než jsem videla omylem jeho facebook stranku a to jak mu tam posilaji holky nahate fotky a on si s nima pise no ajk to rict ne zrovna na urovni. Psali si proste sexualne. Ver mi, že to semnou opravdu hnulo navíc i když mi sam priznal že je to jeho zaliba čili uchylka a muze s tim prestat ale nestalo se tak, Po nekolik mesicu to bylo v poradku, ale pak si zase zalozil nový učet a seznamku mel stále, A takhle to šlo dál, ja mu hodnekrat rikala jak mi to vadí a kolikrát mi s tím ubližuje ale on přestat nechtěl, takže sem to už postupem času nezvladala, tzv. že ja pro nej nejsme ta jedina, stale jsme se hádali ja na nej byla neprijmn až to dospelo do bodu, že už spolu nejsme. Moc se mi ulevilo. Ale i tak byl to pekny rok a pul vztahu ale co nadělám, člověka změnit nejde. A já pochopila, že pro něj nidky ta jediná nebudu. Vždy měl v záloze další ženy z netu. TAk to je asi muj nazor. Podle me pokud si tam s nimi pise, neco neni v poradku. A meli by jste si o tom co nejdrive rozumne a hlavne tak aby to už konecne pochopil promluvit. Hezky den.  

 
12.12.2014 08:19 Uživatel: Arnika
Věk:  40
1418289225_obrazky.4ever.sk_motyl_na_kvete_140468.jpg
0-100
Téma: Má profil na seznamce i přesto že jsme spolu už rok - vadí mi to
Text uživatele: 

Ahoj

Děkuji za odpovědˇ. Ano máš pravdu měli bychom si o tom promluvit. Jenže to už se stalo několikrát jenže to prostě neakceptuje. Už jsme se málem i rozešli a to několikrát. Je pravdou, že těhle seznamek nejsem zrovna zastánce a dovedu si představit o čem to asi je. On s tím nechce nic dělat i když ví, že mi to vadí. Takže s tím nic nenadělám.

Ale moje svědomí je čisté. Já před ním nic neskrývám narozdíl od něj. Jedno je jisté, já to cítím jako částečnou  nedůvěru v něj a ve vztahu se držím tak nějak zpátky a to není zrovna dobře. A je mi jasný, když dojde na rozchod, tak je tam zástup dalších, které na to čekají.

Také přeji hezký den

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Má profil na seznamce i přesto že jsme spolu už rok - vadí mi to
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny