Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?

06.11.2013 09:45
Uživatel: Co já vím
Věk:  28
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj,

nevím si rady. Mám děsně blbu náladu ze včerejšího dne - 'zjistila jsem, že manžel psal nějaké holce, se kterou měl kdysi úlet (jednou sex), psal ji, že se s ní chce ještě jednou pomilovat (toto si psali tak před rokem, ale až včera na to přišla řeč. Věděla jsem to už dřív, ale do včerejška jsem to v sobě dusila). Ona mu teda naštěstí napsala, že už má rozum a že už není na jednorázový sex, že má stálého přítele atd.

Jenže včera při rozepři na toto téma přišla řeč - řekla jsem mu že to vím, on se bránil, že o ničem ani neví, je opravdu možné že zapomněl že ji psal. Jenže co mě ještě víc včera dostalo - jak hádka gradovala, tak mě asi chtěl pěkně naštvat a řekl - "tak jsem si chtěl vrznout! " a potom ještě: "tak bych si vrzl a co? ! " čímž mě pěkně dostal, sbalila jsem se a šla pryč.

Pak mi psal SMS, že jsem chorobný žárlivec - jenže to je ten, kdo nemá důvod žárlit a žárlí. Zatímco já si myslím, že důvod mám. Nemáme mezi sebou důvěru, manžel je takový tajemný, už několikrát jsem ho načapala při lži (netýkalo se to nevěry, ale něčeho jiného). A proto mám důvod mu nevěřit ani ve věrnosti. Ach jo. Jak obnovit důvěru?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2032x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Manžel chtěl být nevěrný
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.11.2013 14:51 Uživatel: Alenka
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

,, Ona mu teda naštěstí napsala, že už má rozum a že už není na jednorázový sex, že má stálého přítele atd. '' -Takže kdyby ho neodmítla tak by tě podvedl? Proč si mu to tenkrát neřekla? Předhazuješ mu staré věci tak je jasné že to nebude chtít řešit a odsekne ti že,, tak jsem si chtěl vznout''.

Ale k dotazu, ty se ptáš jak obnovit důvěru-já vidím problém v komunikaci, že ti neříká vše a bez komunikace není důvěra a tím pádem takový vztah nemůže klapat.

 
06.11.2013 15:29 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

 Kecy typu  - "tak bych si vrzl a co? ! " o něm a jeho pohledu na manželství vypovídají své. Ztratila bych víru v dobrou budoucnost vztahu. Napadá mě plno věcí, ale jen Ty víš, koho sis vzala.

 
06.11.2013 15:39 Uživatel: Verim
Věk:  31
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

Za sebe říkám lháře nebrat. je to život ve lži! A je to tvůj život. Chceš takový život? Nikdy mu nebudeš moct věřit, budeš se trápit! Ten člověk za to nestojí! Věř mi! Opravdu není o co stát. NIKDY se nezmění

 
06.11.2013 16:24 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

Myslim si, ze tvuj muz zkousi, jak daleko muze zajit. Vzdyt se mu nic nestalo, zadna scena. Ty jsi o jeho nevere  radeji mlcela abys to nemusela resit. Jak je videt, takove jednani se nevyplaci. Myslim, ze by jste si meli otevrene promluvit, co vlastne oba chcete, a tim smerem se vydat. Duvera je ve vztahu velice dulezita vec, to bys mu mela zduraznit a zeptat se ho, jak ji hodla u tebe obnovit. Pokud je ale notoricky lhar, pocitej s tim, ze se nikdy nezmeni.

 
06.11.2013 20:19 Uživatel: Co já vím
Věk:  28
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

Ano - asi to bude notorický lhář, navíc pokaždý řekne něco jiného (toto mi dneska řekla i jeho matka, že pokaždý říká něco jinýho). Jednou je to tak, za 5 minut je to už jinak, dokonce aji v důležitých věcech velmi často obrací svůj názor. To mě štve, protože si nikdy nemůžu být jistá, jestli to tak fakt bude jak řekne nebo jestli to bude nakonec úplně naopak! Proto se někdy přistihnu, že ho někdy moc nevnímám, když něco říká anebo spíš neberu ani vážně, protože tu svoji výpověď pak ještě častokrát změní.

Že je komunikace a důvěra ve vztahu strašně důležitá jsem mu říkala snad stokrát, ale on vypadá jako by to za důležité nepovažoval. Je tajemný, já zvídává. Např. byl na nemocenské a já ani nevěděla kvůli čemu. Když se mě na to ptali v práci kolegyně, tak jsem řekla že nevím, asi jsem vypadala, že jim to nechci říct, ale fakt nevím, pak si připadnu i trapně, že nevím takovéto věci, které partneři o sobě normálně vědí. Nevím kolik kde vydělává peněz. Když dostával v jedné práci odstupné, řekl mi jinou částku než kterou fakt dostal. Připadám si blbě aji kvůli tomu, že pak pátrám jestli můj manžel mluví pravdu i v nějaké stupidní zálěžitosti, ve které by mě předtím nikdy nenapadlo, že by někdo mohl lhát. pak si připadám jak stíhačka, on jako svázaný řetězem a začarovaný kruh je na světě!

 
06.11.2013 22:24 Uživatel: Bohouš
Věk:  49
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

Váš manžel jako chlap stojí úplně za h. no, nebudete to s ním mít nikdy jednoduché.

 
07.11.2013 12:59 Uživatel: Co já vím
Věk:  28
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

No právě to si začínám myslet taky! Sice dokázal postavit dům, což je obdivuhodné, ale co s domem, když v něm nevládne důvěra, komunikace na bodě mrazu. Snažím se to vidět objektivně a hledám chyby i na sobě, ale nenacházím - teď si dělám legraci, jasně že mám taky chyby, snažím se je napravit, ale zjišťuji že jsme úplně jiné povahy. nevím, jestli to dáme dohromady :-/

 
07.11.2013 13:54 Uživatel: Alenka
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

Nemůžeš se ve vztahu snažit jen ty. Jak se to říká, ve vztahu máš dávat ale i brát.

Že postavil dům je šikovný ale umíš si představit že by si s takovým člověkem měla rodinu a mělo by to být na celý život?

Myslím si, že tě tvůj muž neumí ocenit. Možná že tě bere jako samozřemost když se takhle chová.

Měj se ráda, sedni si a zeptej se sama sebe jestli si zasloužíš manželství, kdy tě tvůj muž klame nebo chlapa co se k tobě bude chovat hezky, nebude ti lhát, budeš si s ním rozumět a budeš  šťastná.

 

 
15.11.2013 10:18 Uživatel: capina
Věk:  45
Téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Text uživatele: 

Ahoj.

Tak já právě prožívám něco podobného. V létě jsem přišla na to, že si manžel potají smskuje (podotýkám, že to NIKDY nedělal, smsky pro něj neexistovaly! ). Tak jsem pojala podezření, že někoho má. Nebudu rozepisovat, co všechno následovalao, ale v hádkám mi přiznal, že to je jenom kamarádka. No tak to mě dostalo, protože ON mi vždycky tvrdil, že neexistuje kamarádství, že vždycky, když chlap zve ženskou na kafe, chce ji dostat do postele. A najdenou to má být jinak? Dále z něj také vypadlo, že si chce zaš. bokem, když jsem to udělala já. Jenže já to udělala, ale on o tom nevěděl, prostě se to provalilo a já s tím úplně přestala…Ale teď jsem v situaci, že vím, že on to chce a já nevím, kdy to přijde, jestli už to bylo…no prostě pakárna. Snažím se to neřešit a být nad věcí. Když to bude chtít udělá to a já tomu nezabráním. takže se snažím, to neřešit, žít si život a čekám, že až si vrzne, zjistí, že jsem lepší po všech stránkách a vrátí se…

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel chtěl být nevěrný a přiznal to - jak k němu obnovit důvěru?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 1215x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 2 723x
dlouhodobý problém 8 780x
Psaní s kamarádem... 9 1004x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 844x
hysterie ? 23 1193x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1039x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1460x
Sebevražda manžela 2 1174x
Přítel používá seznamku 2 843x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny