Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou

13.05.2012 14:41
Uživatel: Haňula
Věk:  33
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Ahoj,

prosím o radu.   zjistila jsem, že manžel si na netu psal s nějakou ženskou. Dokonce ji zval na rande a tvrdil jí, že někoho má, ale nedá se tomu říkat vztah, protože to nefunguje, takže nemusí mít strach, že by něco nabourávala. máme spolu půlroční holčičku. psal si s ní už v době, kdy jsem byla těhotná. Nevím jestli to pořád pokračuje. co mám dělat? Zeptat se ho proč to udělal? Nebo to nechat být a doufat že už to nepokračujesad

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.05.2012 15:20 Uživatel: Tepu
1403024269_kopretjpg
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

Proboha, proč si ničíč život, nějakým podezíráním. Co bylo bylo, tak v tom nešťourej a snaž se,   aby to manžel neměl zapotřebí někde hledat.

Jestli toho nechal, nebo ne, musíš poznat sama. Nebo se ho zeptej. (stejně mu nebudeš věřit) Jen ho proti sobě popudíš.

 
13.05.2012 15:34 Uživatel: Slunecnice
Věk:  26
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

Já teda nevím Tepu, ale Haňula se nezabývá nějakým vymyšleným podezíráním ale jasnýma faktama. A to, že je to "zatím" jen u psaní, to teda není polehčující okolnost, protože se to může rozvinout lehce dál. A když Haňule bude dělat, že se nic neděje, tak k tomu určitě dojde.

Já bych tedy nedělala mrtvýho brouka, řekla bych mu to, že o tom vím a zeptala se co od života teda chce, nebo proč popřípadě nazývá, že náš vztah není vztah. Možná mu třeba opravdu něco chybí (pokud teda nejde jen o nějaké dobrodružství).

Ale je to můj názor, nemusí s tím samozřejmě nikdo souhlasit. Ale já bych se teda po tomhle na manžela rozhodně neusmívala a neměla klid v duši. Ale je především potřeba zjistit ten důvod, jestli ho třeba Hańule neodstrkujes kvůli malému úplně na druhou kolej.

 
13.05.2012 15:48 Uživatel: Tepu
1403024269_kopretjpg
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

Jistě máš pravdu, ale Haňula píše, že to bylo.

 

prosím o radu.   zjistila jsem, že manžel si na netu psal s nějakou ženskou. psal si s ní už v době, kdy jsem byla těhotná. Jistě už si tenkrát o tom popovídali. Tak proč podezírat a trápit se. Ano, když přijde na něco, co se děje teď, řešila bych to. Nejde přece žít s někým a nedůvěřovat. Vše je o komunikaci a důvěře.

 
13.05.2012 15:57 Uživatel: Slunecnice
Věk:  26
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

To je pravda, já jsem si to nějak poupravila, že to bylo v této době. Pokud se o tomto tématu již bavili a uzavřeli to, tak by se k tomu už vracet neměla, to s Tebou musím souhlasit. Protože když bude manžel sekat dobrotu a bude to mít celý život na talíři, tak to není to pravé ořechové....

 
13.05.2012 16:05 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

Haňula ale nepíše nic o tom, že by s manželem na tohle téma dřív mluvila. Já jsem to pochopila tak, že teď na to přišla a současně zjistila, že ta psaná komunikace začala už v době jejího těhotenství - k žádnému rozhovoru tedy dojít nemuselo. Z mého pohledu záleží také na tom, jak se Haňula o té komunikaci s jinou ženou dozvěděla - jestli po tom vědomě pátrala (pak je pravděpodobně důvěra narušená vzájemně) nebo zda na to narazila náhodou (manžel třeba nechal otevřené okno v PC). Já bych po těchto věcech záměrně nepátrala, ale pokud už bych něco takového zjistila, rozhodně bych o tom s manželem mluvila a chtěla vědět, proč zapírá svou ženu s dítěte a manželství nepovažuje za vztah, co mu ve vztahu chybí. Pokud ale Haňula muže z něčeho podezírala a hledala záměrně, pak bude muse při rozhovoru sama obhajovat to, proč vlastně s hledáním začala a proč svému muži nevěří. Ale já bych určitě chtěla vědět, co se děje a proč není manžel ve vztahu spokojený a hledá jinde.

 
13.05.2012 16:21 Uživatel: Slunecnice
Věk:  26
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

Je pravda, že z toho článku je to takové nejednoznačné jestli mluvila nebo nemluvila. Každopádně bych radila stejně. Pokud to zjistila teď nebo o tom nemluvili tak bych to určitě řešila a taky se snažila zjistit, co ho k tomu vede. A pokud už tohle předtím vyřešili, tak už se k tomu nevracet.

 
13.05.2012 19:04 Uživatel: Haňula
Věk:  33
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

nemluvila jsem s ním o tom. přišla jsem na to tak, že manžel měl telefon a musel odjet a v tom spěchu se zapoměl odhlásit z e-mailu. asi jsem blbá, že jsem ho neodhlásila a místo toho jsem se koukla do jeho schránkysad nemusela jsem nic vědět. přišla jsem na to minulý týden, nevím jestli to nějak trvá... nic jsem mu neřekla o tom co jsem si přečetla

 
13.05.2012 18:50 Uživatel: Julie
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

  Strašné, ten Tvůj chlap je ale pakůň....... Nějak se ztrácím v tom čase, kdy, jak, co, ale rozhodně bych to tak nenechávala.   Nevím jak jsi došla k tomu, že si s někým píše a už vůbec nechci slyšet kde sis to přečetla. S fešákem bych hodila nezávaznou řeč, něco jako: lidi jsou strašný hovada a mezi řečí bych zmínila kamarádku, kterou potkalo (Tvoje) zjištění. Kamarádka je na prášky, představ si, no potkat to mě tak bych Tě už nechtěla vidět ale předtím bych zažádala o rozvod. Hodinový monolog o nevěře, morálním bahnu, falši a k narozeninám mu darovat encyklopedii pohlavních chorob. Milování by bylo několikrát za den a žádné výmluvy neplatí....... chtěl akci tak mu ji dopřej.

 
13.05.2012 19:00 Uživatel: Tepu
1403024269_kopretjpg
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

 

julie.... až tak, jóshockedexcited

 
13.05.2012 19:03 Uživatel: Julie
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

 A co s takovým?   Parazituje a dělá druhého nešťastným...... Zastřelit,,,,,,,,,,,, dalšííííí. excited

 
13.05.2012 21:24 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Text uživatele: 

Souhlas, nejlepší obrana je útok happy)) žádný rozbíjení rodiny a vzájemný tahanice o to kdo je horší, prostě psychickej teror na téma "takovýmu chlapovi bych uřízla koule a uvařila z nich polívku". lízt do soukromí jsi mu neměla, ale neomlouvá to to co udělal on. pokud na něj vytáhneš co víš, otočí to proti tobě a budeš ty za megeru, co mu kontroluje emaily. klidně mu řekni jak jsi na něj hrdá, že on by něco takovýho neudělal - a přesně jak píše julie, sex několikrát denně, dokud nepadne excited 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel si domlouval rande s cizí ženou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3094x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1169x
dlouhodobý problém 8 1046x
Psaní s kamarádem... 9 1452x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1207x
hysterie ? 23 1462x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1551x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1888x
Sebevražda manžela 2 1526x
Přítel používá seznamku 2 1123x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny