Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami

21.03.2012 16:25
Uživatel: Ivona
Odpovědí na téma: 11
Text: 

Dobrý den.

Vůbec nevím jak začít. Asi od toho, že jsem vdaná 13 let. Mám dva syny. Jeden  je bohužel zdravotně postižený.

S manželem si moc nerozumím, spíše taď vůbec. Vlezla jsem mu do telefonu a přišla na to, že si píše s jinou. Je to, žena z našeho malého města. Bohužel to není poprvé. Stalo se to po čtvrté. Třikrát to bylo se ženou, kterou jsem pokládala  za kamarádku. Třikrát mi sliboval, že to skončí. Nějáký čas jsem měla pocit, že je klid. Ale bohužel jsem k němu přestala cítit lásku a řekla bych, že se z našeho života stal zvyk.

Ještě  bych dodala, že spoustu času tráví v hospodě. Teď přišel opitý a já měla divné tušení a koukla jsem se mu do tel a nestačila se divit. Byla to jiná žena, zjistila jsem si kdo. Opět ji znám, ale jen, že bydlí v našem městě a manžel se jí zabil. Psala tam, že  jí chce jen do postele a on ji napsal co jiného mu zbývá. Mám pocit, že je s námi jen kvůli postižení syna.   On říká, že o nás nechce přijít a, že pro záchranu manželství udělá vše. Nevím co je u něho vše, ale každý den sedí v hospodě.  Jenže já mu nevěřím. Navrhla jsem mu rozvod, ale nechce o tom ani slyšet. Nemůžu se ho dotknout, uhybám, když mi chce dát pusu.   Nevím co dělat a jak to dál řešit, jsem zoufalá.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
21.03.2012 18:39 Uživatel: Julie
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

 A manželskou poradnu jste nezkoušeli?   Máte problém a podle mého by jste jej měli řešit, oba. Pakliže chcete udržet rodinu, Tvoje odcizení chápu, měla bych to určitě taky tak. Chlap se mi zhnusí jen jednou.

 
21.03.2012 18:45 Uživatel: Ivona
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Nezkoušeli. Jen pořád sliby a nic. myslím si, že nemá pevnou vuli a já si teď nejsem jistá jestli to chci ještě dávat dohromady. Jinak děkuji za odpověď.

 
21.03.2012 19:05 Uživatel: Tomáš=Skáču dobře.Skáču rád =)
Věk:  15
Obraz0198.jpg
0-100
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Já vím, jsem sice chlap a ještě skoro dítě ale řeknu ti jedno holka.... Jestli to už udělal po čtvrté tak je to asi pěknej krypl a vubec mu na vás nezáleží..... Podle mě by jste si měli sednou spolu k jednomu stolu a probrat to..... Řekni mu že jestli bude chtít lhát tak ať vipadne rovnou.... Pak se ho zeptej jestli mu na vás záleží(počítám že na něm už poznáš jestli lže) a podle toho se zařiď... Moji rodiče se kvůli něčemu takovému rozvedlisad Je to smutný když chlap takhle podvádí. Drž se holka.

 
21.03.2012 19:16 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Myslím si, že bys měla být tvrdší. Manžel se těžko změní a už vůbec, když mu to pořád dokola prochází. Takhle mu to prostě vyhovuje. Má rodinu i svoje úlety. Je to na Tobě, aby pochopil, že oboje mít prostě nebude.

 
21.03.2012 21:14 Uživatel: Jožina
Věk:  60
0-100
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Je zlé, že tvůj manžel má  hned dva nešvary - baby a chlast. Za totáče bych řekla - rychle jít od něj, protože se dala v každém městě sehnat práce, často i s bytem. Dnes, než bych něco poradila, tak se spíš ptám, jestli v případě rozchodu budeš s dětmi zabezpečená. Nejdůležitější je mít vlastní střechu nad hlavou a finance na běžné potřeby dětí, to se nejlíp zajišťuje ze dvou platů. Notorickej "rozsévač" lítá za babama a snad prý zato ani nemůže. Teď to odlehčím, říká se, že chlapi toho mají na 2 kýble, blbé pro ně je, když jim během let někdo do jednoho kýble kopne. Třeba přijde čas, že se zklidní, nevěřím tomu.  Najdi si někoho, komu se budeš moct vybrečet na rameni, třeba bude chtít tebe i děti a máš vyhráno a nebo, když ten tvůj zjistí, že skutečně končíte, tak v záletech zabrzdí. Spolehlivý návod na řešení neexistuje, právě proto, že co chlap, to jiná reakce.

 
22.03.2012 08:04 Uživatel: Kath
Věk:  40
kachna.jpg
0-100
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Je to těžké, vím... Ale nejdříve si ujasni co vlastně chceš TY. Manžel se nezmění, to je jistá věc. Možná dá pokoj na půl roku, ale pak zase zahne. Možná až mu bude 60 tak se sklidní, možná ani tehdy ne.

Dej tomu čas, přemýšlej, představuj si jaké by to bylo žít sama s dětmi, jestli máš kam jít atd atd...

Uvidíš, že jednu chvíli sama budeš vědět, co máš udělat...

 

"Netlač řeku, teče sama"

 
22.03.2012 10:02 Uživatel: Růžena
Věk:  55
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Jsem na tom stejně s tím rozdílem, že děti už jsou z domu, manželovi bude 64 let. Rovněž to není jeho první případ. Ale rozdíl je v tom, že ze mne dělá blbce, že si ty sms vymýšlím a nebo dokonce mě řekl, jestli si je nestahuji z internetu. A to si na to pořídil nový mobil, abych o tom nevěděla. Taky už si nevím rady co s tím.

 
22.03.2012 10:44 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Ahoj Ivon

Vzhledem k tomu, že píšeš, "mám dvě děti" vidím, že jste se s manželem opravdu hodně odcizili.... Jinak bys napsala "máme". S manželem si nerozumíš- bylo to tak vždy, nebo se to pokazilo až nyní? Vrať se ve vzpomínkách k místu, kde se to zkazilo. Co bylo příčinou vašeho odcizení. Ta příčina tam někde je... A tu je třeba vynést na světlo a odstranit. Do hospody Ti utíká, protože mu doma něco chybí. S jinými ženami si píše, protože doma něco nemá. Není to jistě jen Tvá chyba, tu je většinou třeba hledat na obou stranách barikády happy. Je manžel spokojený v zaměstnání? Čím se tam uvnitř sebe tak užírá... Bohužel, mnozí muži, když mají nějaký problém v manželství, nebo jinde, uzavřou se do sebe, nekomunikují. Chyba lávky...

Lásku k němu jsi přestala cítit, protože Tě svým chováním zklamal. Myslím, že ve Tvém nitru doutná malý plamínek lásky k němu, ale on ho velice pečlivě dusí... Komunikace, komunikace, a ještě jednou- otevřená komunikace je to, co potřebujete. Popovídat si v klidu, vyslechnout jeden druhého, co vám vadí, co vám ve vztahu chybí.

Myslím, že Ty zájem máš, manžel se "bojí" sám sebe. Klidně bych do té hospody za ním zašla, sedla si k němu navzdory vykuleným a překvapeným očím jeho spolusedících a v klidu  bych se zeptala: "chceš panáka, nebo pusu? " wink Toho panáka bych do sebe klidně kopla. Pak uvidíš sama, co bude dál... Bavila bych se s ním, jako by se nic nestalo o všedních věcech, co v práci, jak jsi prožila den... Tedy samozřejmě, podle toho, jak by na mou strategii zareaoval happy. Pak bych si ho odvedla domů. Tvůj manžel myslím potřebuje zachránit... Škoda, že tento úkon nechávají muži na ženách a sami se bojí udělat první krok.

Bohužel, ve Tvém případě není nač čekat. Je nutné položit mu nůž na krk. Řekni ve vhodné chvíli, že pokud chce udělat vše pro záchranu vašeho manželství, pak nechápeš, proč ho zachraňuje v hospodě, když jeho smysl života je ve Tvé náruči a ve vašich dětech, které ho potřebují a mají ho rády. A že Ty ho taky potřebuješ. Pokud i přes to bude hluchý a slaboch, dej návrh, že se na nějaký čas odstěhujete od sebe. Možná mu mnoho věcí dojde. Pokud ani tato varianta nepomůže- radikální řešení ROZVOD. To je ovšem ta poslední možnost.

Držím palečky, přeji hodně síly... Mám pocit, že už jsi tady jednou psala... happy

Jednej!!!

                            

 
22.03.2012 11:24 Uživatel: popelkovaiva
Věk:  29
0-100
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

od takového chlapa utíkej, můžu říct že já od něj taky utíkám, taky měl ženy přes fon, pak došlo na bití, urážky vyhrožování, utíkej dokud je čas

 
22.03.2012 17:32 Uživatel: Ivona
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Všem moc děkuji, ráda si vaše odpovědi čtu. Pomohlo mi to, někomu to napsat a slyšet  Vaše názory. Vím, že to musím vyřešit sama, je to o to těší, že je tu zdravotně postižené dítě. Mám pocit, že mě manžel, ale vůbec neposlouchá. Jen pořád tvrdí, jak nás miluje a pak to udělá zase a nebo jde do hospody. Ještě jednou díky za odpovědi.

 
23.03.2012 08:28 Uživatel: Sonja
Věk:  45
Téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Text uživatele: 

Dobrý den, ale můj názor je ten, že byste měla více s manželem sex. žít.

Mužský jsou takový, a to mi nikdo nevymluví, pokud´ je žena aspon málinko  sex. přitažlivá, stačí chtít a to umí každá ženská, když o toho svého chlapáka má zájem, a více ho svádět.

Život se musí žít a užívat, zkuste se mi více věnovat a dělat mu sex. návrhy. Přece o něj stojíte, tak to ukuste.

Jestli to nezabere, tak pak je to opravdu jž zbytečné, a asi ve vztahu už vytrvává jenom kvůli dětem, a to taky nebude trvat věčně.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel si opakovaně píše SMS s jinými ženami
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 2 411x
dlouhodobý problém 8 680x
Psaní s kamarádem... 9 884x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 709x
hysterie ? 23 1057x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 902x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1280x
Sebevražda manžela 2 1058x
Přítel používá seznamku 2 744x
Nevěra sedmdesátiletého manžela 7 1190x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 6
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 16261
Počet odpovědí celkem: 173856
Počet registrovaných: 4896 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Odešla po 5 letech byl sem d*bil
Nejkomentovanější za 7 dní: VZTAH S PARTNEREM JE HOTOVÉ PEKLO
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny