Téma: Nešťastná z manžela, nevěry

05.12.2011 08:20
Uživatel: Eva27
Věk:  27
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den.  Už nevím, kam se obrátit, potřebovala bych radu. Název nevěra není přesný, popíšu problém. S manželem jsme se brali před 2, 5 lety asi po roce a půl vztahu. Já na svatbu nespěchala, ale on si ji moc přál. Náš vztah byl skvělý. Pořá mě obletoval, líbal, hladil při každé příležitosti. Poslední asi tak rok je vše ale úplně jinak. Nepohladí mě, nepolíbí, neřekne hezké slovo. O sex stojí, ale většinou jen o rychlovku, ze které nic nemám. Oba máme hodně málo času, má náročnou práci-naštěstí doma, já pracuji a studuji VŠ, ale i tak si na něj čas najdu... on o mě ale moc nestojí. Nepotřebuje mě, netouží po mě. Trápila jsem se s tím celý rok. Jednou jsem se opila, nezvládala jsem už to, nic nepomáhalo. Bohužel toho využil "kamarád" a prý jsme se líbali, já si to téměř nepamatuji. Bylo mi potom hrozně, ale na druhou stranu jsem byla tak štastná, že o mě někdo stojí... Manželoi jsem to řekla, omluvila se, řekla, že už to neudělám a řekla mu i důvod, že mi prostě chybí. Chviličku to bylo lepší. Nyní jsme byli na narozeninách a můj manžel se se mnou moc nebavil, byl tam s kamarádkou, vlastně až do rána. Vyčetl mi první poslední, řval na mě, že jsem hrozná atd. Seděla jsem tam jak hromádka neštěstí, celý večer sama. K ránu si k mně přisedl jeden známý, utěšoval mě, snažil se mi pomoc. Říkal, jak jsem hodná a hezká, to mi dlouho nikdo neřekl. Nemyslela jsem na nic jiného než na to, jak tuto krizi s manželem srovnat, ale už mi na to nějak docházejí síly. Pořád se jen trápím tím, že se snažím, jsem mladá a hezká, ale přesto ho nezajímám. Po akci, kde mi jen nadával, odešel domů, ani na mě nepočkal, i když věděl, že už také jdu. Naštěstí šel se mnou ten známý, přes slzy jsem neviděla. Pořád mi říkal, at se netrápím, že manžel je ten, co by se měl trápit. Chytl mě za ruku a odvedl domů. U baráku mi řekl, at se netrápím, že manžel neví, co má. A víte, co je nejhorší? Dal mi pusu, nelíb ali jsme se, dal mi jen malou vteřinovou pusu, ale mě to trápí, nemělo se to stát. Já už ale vážně nemůžu, tolik mi toho chybí. Manžel i dost pije, potřebuju jeho lásku, je mi smutno a pak dělám kraviny. Nechápu, proč mám kvůli jedný obyčejný pusy tak špatné svdomí. Hroutí se mi manželství, nevím, o dál. Nechci už nikdy jiného chlapa ani vidět, chci jen toho mého, jenže on o to tak moc nestojí. Kdyby věděl o té puse, tak by to špatně dopadlo a mě užírá svědomí. Prosím pomozte mi.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.12.2011 09:00 Uživatel: Julie
Téma: Nešťastná z manžela, nevěry
Text uživatele: 

  Na mě to dělá dojem, že se vzali úplně odlišné bytosti. Ty jsi hodně pocitově založená a Tvůj chlap je ten typ "jásuchlapakdojevíc" Takovej ten věčně přinasranej týpek, který musí mít pokaždé poslední slovo.   Já bych se netrápila, ten jeho dotazníček bych vyplnila a začala bych jej přehlížet jak rodné lány. Buď se vzpamatuje a nebo je konec. Rozhodně bych nic nevyčítala, neřešila, nepřepínala. Brzy poznáš, že to jde dobře i bez něj. Jo a pusa není nevěra.

 
05.12.2011 11:15 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nešťastná z manžela, nevěry
Text uživatele: 

Já si taky myslím, že se vzali dva úplně odlišní lidé.   Prostě si nemáte už co dát, co říct.

 
05.12.2011 11:20 Uživatel: Eva27
Věk:  27
Téma: Nešťastná z manžela, nevěry
Text uživatele: 

Zas tak hrozné to není, povídáme si docela hodně, jen z jeho strany necítím poslední dobou moc lásky, i když říká, že mě miluje. Ano, jsem hodně citově založená. Pokusím se s ním ještě promluvit. Jen mě trápí ta pusa, vím, že to ani nebylo líbání atd, ale i tak mě to mrzí a mám špatné svědomí. Mohla jsem uhnout, ale já jsem to vůbec nečekala, jsem pitomá.

 
05.12.2011 11:27 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nešťastná z manžela, nevěry
Text uživatele: 

Ta Tě opravdu trápit nemusí, Ty jsi mu ji nedala. Jen bych si na Tvém místě dala pozor na všelijaké ty kamarády, některý by mohl roznášet, co se nestalo a díky alkoholu by manžel nemusel věřit.... už ví, že nejsi moc odolná, myslím opojení, ne něco jiného.

 
05.12.2011 12:25 Uživatel: Indiánka
Téma: Nešťastná z manžela, nevěry
Text uživatele: 

 Evi, slovo nevěra do názvu Tvého tématu vůbec nepatří smile Tedy pokud máš na mysli nevěru z Tvé strany a já myslím, že ano. Z pusy špatné svědomí vůbec neměj. Je pravdou, že kluci jsou stále v pozoru a když někde něco neklape, dokáží využít příležitosti a svádí atd..... Navíc, to, že mají o Tebe zájem je znamením, že jsi pro muže atraktivní, buď ráda a važ si toho, že se líbíš, pečuj o sebe, hýčkej se, zasloužíš si to!!  
Co se týče Tvého manžela, nějak mi to nesedí. To, že pije má nějaký důvod. Jaký problém chce spláchnout?  
Ukaž mi člověka, který má dneska čas... Ale na lásku a pohlazení si dva lidé, kterým jednomu na druhém záleží najdou vždy. Rozhodně bych si pořádně s manželem promluvila. Chce to zjistit chvilku, kdy bude přístupný. Píšeš sice, že jste spolu hovořili, Ty jsi mu řekla, co tě trápí, ale řekl Ti také ON, proč se k Tobě takto chová?? Mám pocit, že má vůči Tobě špatné svědomí.... Trochu jsem se pozastavila nad větou toho známého: Tvůj manžel neví, co má....
Pozor- může to být cokoli a mohu se také samozřejmě mýlit. Jen jsem to vydedukovala, z toho, co píšeš.
Evi, promluvte si z očí do očí a pokud by situace z jeho strany i nadále trvala, asi bych uvažovala o rozchodu.... Může se jednat o nějakou krizi, která se postupem času vyřeší, ale dva lidé jsou spolu proto, že se milují, váží si jeden druhého a podle toho se k sobě také chovají...  
Hodně štěstí, držím palce!  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nešťastná z manžela, nevěry
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3112x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1173x
dlouhodobý problém 8 1050x
Psaní s kamarádem... 9 1459x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1212x
hysterie ? 23 1467x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1554x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1891x
Sebevražda manžela 2 1530x
Přítel používá seznamku 2 1133x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny