Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu

08.05.2014 03:49
Uživatel: big boss
Věk:  36
Odpovědí na téma: 16
Text: 

Dobrý den,

žiji s partnerkou 2003-2014, máme spolu 2 malé děti.

Od přelomu března a dubna 2014 se začala chovat divně. Odmítá sex (nikdy to zrovna 2x nemusela, ale sex byl), když se jí dotknu, tak je odtažitá.

Pojal sem podezření, že si někoho našla. Jednou jsem nevydržel a vlez sem jí do mobilu a našel sem tam komunikaci s jedním z kolegů z práce. Že je to jeho milenka, a navzájem si posílají polibky a že se těší na ty opravdové atd. Nic o sexu, to zatím ne, ale kdo ví.

Spolu jsme měli sex s prezervativem a zjistil sem, že si pořídila hormonální antikoncepci.

Pořídila si druhý mobil. Jí je 36 a jemu 60. Nechci opustit rodinu, děti jsou poklad, ale žít s někým kdo se "tahá" sněkým jiným asi nemůžu.

Dělám, že to nevím.

Poradíte?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3433x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: začínající nevěra partnerky
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.05.2014 14:33 Uživatel: Genevieva
Věk:  26

Město:Střední Čechy

srdíčko.jpg
100-500
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Dělám, že to nevím = toleruji to.  

 

Pokud se Vám to nelíbí (a věřím, že tohle se Vám opravdu hodně nelíbí) musíte jí to říct a snažit se to řešit. Asi bych vynechala prohledávání mobilu. Ale v klidu bych si s partnerkou sedla, řekla bych, že vím, že se mezi Vámi něco děje, že byste nerad, aby hledala porozumění jinde. Hlavní je říct, že Vám na vztahu s ní záleží, že ji milujete a ukázat, že se všechno dá řešit. Důležité je nepostavit bariéru větší, než už mezi vámi je. Něco jí asi ve vztahu chybí a proto to hledá jinde. Samozřejmě je chyba na obou stranách, aby to nevypadalo, že si myslím, že je to v pořádku. Ale píšete sem Vy, tak odpovídám, co s tím můžete dělat Vy. Dokonalý případ absence funční komunikace. Promluvte s ní, řekněte jí to.

 

MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT. Od toho nám byla dána schopnost řeči, bez ní to fakt nejde.

Držím palce

 

alt

 
08.05.2014 21:12 Uživatel: big boss
Věk:  36
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

To je právě to, co mě "žere". Nechce se vůbec bavit na toto téma. Nulová komunikace. Nic není, nikoho nemám a to je vše. Pak mlčí jak ryba a je děsně protivná. Z mojí strany je jasno. Jasně sem jí řek, že jí nebudu vyslýchat, že nebudu ponižovat vyslýcháním oba dva, že snad ani nechci vědět co bylo. Chci vědět jestli chce pokračovat v našem vztahu. Já mám zájem pokračovat, že uděláme tlustou čáru a začnem znova. Miluju svoje děti, ale také miluji jí, pořád. Chci po ní aby to ukončila, ale ona nemá co ukončovat "když nikoho nemá". Je to takovej bludnej kruh. Ona pokračovat v našem vztahu chce, ale jen kvůli dětem. Já ale chci "plnohodnotný vztah". Já se snažím komunikovat, ale odezva je mizivá.  Netuším co jí v našem vztahu chybí. Makám jak barevnej, doma se snažím dělat co možná nejvíc, všechny prachy klopím doma, dětem se věnuju, na procházky chodíme, hrajeme si. K ní sem pozornej, milej. Ted mě napadá, to jí vadí. Vadí jí, že když jdu do práce a zase se vrátíme, taj jí dám pusu, obyčejnou pusu. Vadí jí, když jí chci pohladit, vadí jí když jí plácnu "po prdeli". Co je na tom špatného?? Sex může mít kdy si vzpomene. Fakt netuším co jí chybí. Asi jsem "moc hodnej". Fakt nevim. Já komunikovat chci - ona ne. Jakmile jí řeknu že jí mám rád, že jí miluju, tak je konec i tak mizerné komunikace.

Na ten mobil prolezlej hrdej nejsem, naopak se stydím, ale potřeboval sem mít jasno co se děje.

 
08.05.2014 23:25 Uživatel: Genevieva
Věk:  26

Město:Střední Čechy

srdíčko.jpg
100-500
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Tak v tom případě už mě napadá akorát dokázat jí, že Vás může ztratit… ale jak? Já jsem horká hlava, takže byh to asi řešila tím, že bych jí napsala třeba SMS, že všechno vím, říkla dveřma a pár dní se neukázala… Ale to asi není ideální… Prostě ukázat jí, že nejste idiot, co jí bude všechno tolerovat, ukázat jí, kde jsou meze. Jestli che pokračovat, ať bojuje zas ona. Pokud nechce, jednostranně to nejde.

 
09.05.2014 10:00 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Píšeš: "Ona pokračovat v našem vztahu chce, ale jen kvůli dětem". To Ti řekla přítelkyně? Protože to je dost zásadní fáze Vašeho vztahu - skoro to vypadá, že Tě už nemiluje a udržovat vztah jen kvůli dětem je k ničemu. Otázka je, proč už Tě nemiluje - co se mezi Vámi stalo - stereotyp ve vztahu atd? Nemyslím si, že se nechala pouze nezkušeně zblbnout, je jíž už 36 let, ne 20 - na všechno musí být dva. On může oblbovat a zkoušet to, ale otázka je, proč se ona nechala a "chytila se"…Já vím, že píšeš, že se snažíš, jsi pozorný a tak, ale zkus se nad tím zamyslet i z jiného úhlu pohledu - buď jí ještě i přes Tvoji snahu něco chybí nebo jsi opravdu moc hodný. Každopádně na něm jí láká něco, co nemá u Tebe. Co to je nevím - neznám je, jen uvažuji. To, že to došlo až tak daleko si myslím, že se stalo nedostatečnou komunikací -  málo a narovinu tak, aby včas ten, který je v něčem nespokojený řekl, co se mu nelíbí, co mu chybí atd. V tom souhlasím s Genevievou.  

Momentálně si nejsem jistá, jestli je dobrý nápad bouchnout do stolu. Protože pokud jí vadí Tvoje polibky a doteky - citově vůči Tobě ochladla, tak si myslím, že o to víc bude tíhnout k němu u něhož má zřejmě pocit, že on je teď ten, který jí chápe a rozumí. Co zkusit nejdříve nějakou poradnu?

 
09.05.2014 13:39 Uživatel: big boss
Věk:  36
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Asi už mě nemiluje. Jsme spolu 11 let, už to není jako dřív, to je jasné. Jak jsem psal, tak na sex nikdy moc nebyla, ale spali jsme spolu (málo, hodně málo, ale bylo to krásný). To je jediné téma co se doma dohadujem. Jinak nemáme spory. Po druhém dítěti se změnila (3 roky). Je jak vyměněná. To je takový ten bod zlomu. Zase podzim úplně nádhernej plánovala co a jak, co si pořídíme. Dárky jsme nakupovali. Fakt pohodička. Mluvil jsem s její sestrou a prý má povahu po svojí matce. Neustále protivná, odmítá sex, panovačná mrcha a docela to sedí. Na to jí krachlo 1 manželství, bývalého manžela odkopla a ten to pak nevydržel a odstěhoval se. Ale my sme měli a doufám, že zas budeme mít krásný vztah. 8 nádherných let pak ochladla a ted tohle.

MLUVIT, to ale musí být ským. Snažím se to řešit vklidu, ale už mám "nervy v kýblu", 3 týdny spím tak max 3 hodiny denně, nejím, zle mi  je. Nevím jak dlouho to vydržím. To se vám pak honěj myšlenky hlavou. Brrr.

Já mám právě taky strach bouchnout do stolu, protože je to tvrdá palice a je schopná se rozejít, třeba jen proto aby to nemusela ukončit jinde. Ona má svojí pravdu a já jsem ten špatnej co jí obviňuje z něčeho co není.

 Vím, že udržovat vztah jen kvůli dětem asi není to pravé. Máte děti?? Jsou úžasné, máme dvě holčičky a život bych pro ně dal. Nechci přijít o jejich lásku o jejich dospívání o jejich starosti, první lásky atd. Nevím jak ta chemie v těle funguje, ale i po těch 11 letech jí miluju, přesto jaká je, pořád jako první den.

 
08.05.2014 23:09 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Vaše paní nalítla chlapovi, co chytá druhou mízu a chce si užít. Pokud má ten chlápek rodinu a doma servis, tak se nerozvede, jen využije příležitost a s vaší paní si bude užívat. Ona to ani neví, možná je poblázněná, ale pokud by došlo na lámání chleba, dopadla by tvrdě na ústa. To je můj názor. Pavla 

 
09.05.2014 08:57 Uživatel: big boss
Věk:  36
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Mám na to stejný názor. Jen jí zblbnul hlavu a ona se asi zamilovala a dělá "kraviny".   Asi bude nejlepší bouchnout do stolu a uvidí se. Díky za rady a držte mi prosím palce

 
12.05.2014 13:26 Uživatel: usměvavá
Věk:  42
0-100
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Dobrý den,

neponižujte se, nepátrejte, nelezte ji do mobilu. Buďte silný chlap a nechte ji ať si nabije ústa - ostuda v práci, pán se nabaží - odkopne ji, přiběhne na ni manželka milence i s vnoučatama atd. Je to těžká situace, ale prostě blbne a neváží si toho, koho má doma. No, upřímně a na rovinu? Která žena toužebně souloží každý den, že? Neoháněla bych se být Vámi větou. nikdy na to moc nebyla atd. To jsou slova mužů, kteří mají jné představy než ženy, ve smyslu kvality a kvantity styků. Chovejte se přirozeně, nevyčítejte, nešpízujte, nic zatím neřešte. Je to otázka tak cca měsíce max dvou, věnujte se dětem, věnujte se ženě, doteky neomezujte. Uvědomte si, že máte za soupeře povadlého pána v důchodovém věku a spíše podumejte co Vaši ženu inponuje na tomto muži. Krása? Finance? Moudrost? Uznávaný v zaměstnání? Tak přeji chladnou hlavu a pevné nervy, Věra

 
12.05.2014 17:31 Uživatel: big bosss
Věk:  36
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Dobrý den.

To jsou její slova, "že na to není". Netlačil sem nikdy na ní. Musí mít člověk na to chuť a pak je to hezký. Dělat to jen proto "že to chce ten druhý" není asi to pravý, ale je to řešení. Kdyby chtěla, tak sem nikdy nic nezjistil.

Nemám nic řešit? To mám čekat doma s dětma a ona si bude někde užívat? To už dělám minimálně měsíc a už mi to nejde. Jak dlouho budu čekat než jí to přejde? Ale musím říct popravdě, že jsem tuto radu dostal od kolegyně z práce. Známe se už 15 let a hned to na mě poznala  že se něco děje. Tak sem se jí vyplakal na rameno a dostal sem podobnou radu. "Nech jí být až jí to přejde". Ženský jsou prostě "…"  To bych možná byl ochotný akceptovat v případě, že by to byl náhodný zkrat, náhodná nevěra, ale ona je zamilovaná. Chová se jak puberťák. Ani nebudu to dál rozepisovat. Je tutová. A upřímě si myslím, že jak se zabouchla, tak to jen tak asi nezkončí.

Rád bych se jí dotýkal a rozhodně nemám v plánu jí nechat "ladem", ale jak se k ní přiblížím a dotknu, tak je zle. Nenechá na sebe sáhnout.

Co hledá u něj a co nemá u mě?? Tím se zaobírám furt. Peněz moc nemáme, ale chudý taky nejsme. Taky mám 2 zaměstnání aby bylo peněz víc a děti měli na co si vzpomenou. Hezkej moc nejsem, byl jsem (asi, když si mě vybrala), ale už asi nejsem Že by milostivej oslňoval v práci? No nevim, nejsem tam a hlavně ho neznám.

Jinak díky za radu

 
12.05.2014 21:30 Uživatel: usměvavá
Věk:  42
0-100
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Řekl jste to přesně, chová se jak puberťák. Zkusil jste se někdy domluvit na čemkoliv s puberťákem? Všechny rady, zákazy a příkazy půjdou vždy proti Vám. Jste totiž ten prudič, který ji leze do nějakého příběhu. Píšete, že máte dvě povolání. no a kolik času jste spolu, myšleno jen spolu bez dětí strávili? Mám pocit, že toto nachází u pána, ten klid nic neřešit, cvilku být jinde a jinou ženou, ne jen matkou, manželkou a milenkou. ona je teď jen milenkou a milenci stejně jako puberťáci nic neřeší, žijí v nějaké euforii. Neradím tupě přihlížet, to ne. Věnujte se svým koníčkům a dětem. Pokud Vám chátrá duše, nemusí Vám chátrat tělo. Vaše žena by teď ve Vás měla vidět neskutečně silného a stabilního partnera. Prostě fakt nic s ní neřešte, je myšlenkama mimo a nyní Vás má za prudiče, který ji nachytal na zakázaném ovoci. Kolegyně, která Vám radila, je určitě kolem čtyřicítky a možná i starší, stejně jaká já má také odžito spoustu příběhů a obě víme o čem je řeč. Věra

 
12.05.2014 16:52 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Lezeš své partnerce do jejího mobilu? Fuj, nezasloužíš si ji.

 
12.05.2014 17:35 Uživatel: big boss
Věk:  36
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Psal jsem, že na to nejsem pyšnej, že se stydím. Byl to zoufalý čin, zoufalého muže

 
12.05.2014 21:40 Uživatel: usměvavá
Věk:  42
0-100
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Nejste žádný zoufalec, kdo nezažil, tak odsuzuje. Kdo zažil, tak tento čin plně chápe. Není nic horšího a potupného, když oba víte, že v tom mobilu je to, oč tu jde. Jste ve fázi, že jste viděl a bolí Vás to vše ještě víc a to samo Vás potrestalo, že teˇd již víte, co oči nevidí, to srdce nebolí. Naplánujte dovolenou, nějakou pěknou zabíračku, třeba lodě na Sázavě, tam si každý hrábne na dno. jo a ještě jedna dodatečná rada, necpěte do vztahu ani k ženě ani k dětem peníze. Psal jste, že měli všichni všechno, ale jak je vidno, tak neměli. Omezte přísun financí a nechte pomalu od všech zúčastněných stran plynout do Vaší rodiny pokoru a vděk. Pak budete fungovat jako tým. Věra

 
21.05.2014 10:19 Uživatel: poji68
Věk:  45
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Taky jsem se s tím bohužel setkal. Zpočátku jsem měl snahu odpustit a řešit to. Naplánovali jsme si a také uskutečnili nějaké víkendy bez dětí, trávili jsme spolu více času. Ale pořád to bylo málo a k velkému zlepšení nedošlo. Asi jí bulíkoval něco, co si myslela, že jí to chybí. Ověřil jsem si z jiného zdroje, že k ukončení nedošlo, sedli jsme si, vyříkali si to a žena se rozhodla, že se odstěhuje. Děti zůstaly se mnou, rozhodly se částečně samy. Manželka se odstěhovala a myslela si, že asi budou mít skvělou budoucnost. Ale k jejímu překvapení ji milenec poslal někam, protože to vůbec s ní nemyslel vážně. Chtěl si jenom užít bez nějakých starostí a ještě ji ten rozchod oznámil takovým hnusným způsobem, že z toho byla dost mimo. Teď je sama na ubytovně a asi toho svého jednání nyní lituje. Dokonce se chtěla a chce vrátit, rozvedení nejsme, ale já si vůbec nejsem jistý, že bych to překonal. Je to čerstvé, tak tomu dávám čas.

 
01.07.2015 07:31 Uživatel: pete88888888
Věk:  36
0-100
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

 big boss - mohu se zeptat jak to dopadlo? Váš příběh totiž začíná být podobný mému. Jen s tím rozdílem, že u mé ženy to asi ještě nedošlo tak daleko.

 
29.09.2016 19:33 Uživatel: Marcela45
Věk:  45

Město:Praha

0-100
Téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Text uživatele: 

Mě by to prosím taky zajímalo… prosím…

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevěra partnerky - je milenkou kolegy v práci, četl jsem to v jejím mobilu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3094x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1169x
dlouhodobý problém 8 1046x
Psaní s kamarádem... 9 1452x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1207x
hysterie ? 23 1462x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1551x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1888x
Sebevražda manžela 2 1526x
Přítel používá seznamku 2 1123x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny