Téma: Nevěrná manželka - nesnesu ji, ale současně mi někdy chybí

25.01.2014 06:46
Uživatel: Bary
Věk:  41
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Žena mě podváděla u ní v práci. Mé motto bylo:  rodina a žena kterou mám jako první a poslední. Měli jsme stejné názory a vše bylo dobrý. Před asi třema rokama se zamilovala a podváděla.

Věděla že nevěru neumím odpustit. Když sem se dotazoval proč to všechno je, tak mi odpověděla že nic není. Že by jí mohl dělat tátu.

Několikrát už jsem byl na odchodu. Děti to odnášely a zdravotní problémy s klukem narostly tak vysoko, že jsem řekl KONEC, začal sem běhat po doktorech a řekl sem že odcházím na dobro.

Tak se přiznala a že to s ním skončila a chce vše vrátit zpět. Konverzace o tom, proč to bylo ani psát nebudu, protože jsem prý viníkem já a házela jednu špínu za druhou. Vyčetla mi po osmnácti letech holky, které jsem měl před tím než jsme se poznali.

Dohodli jsme se na tom, že to zkusíme dát dohromady. Už kvuli dětem. Je pravda, že kluk je už celkem v pohodě. Jen já cítím že v její blízkosti ji nemusím a když je v práci, tak mi strašně chybi.

Co mám asi za problém? Tak bych nechtěl žít. Nic mě tu nemotivuje. Ona má snahu to dát do pořádku, ale já vidím její chyby, které jsem dříve bral jako normální a přehlížel. Třikrát jsem zkoušel se zabít, ale neúspěšně.

Nikam na terapie chodit nechci. Já nevím co dál.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3406x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevěra
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.01.2014 10:10 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Nevěrná manželka - nesnesu ji, ale současně mi někdy chybí
Text uživatele: 

Buď dokážeš nevěru překonat a přiznat si svůj díl odpovědnosti, v tom případě co bylo bylo, teď je teď a jde se dál.

Nebo to nedokážeš a v takové situaci je na místě vztah skončit a jít dál.

Jiná rada neexistuje.

 
25.01.2014 10:28 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nevěrná manželka - nesnesu ji, ale současně mi někdy chybí
Text uživatele: 

"Ona má snahu to dát do pořádku, ale já vidím její chyby, které jsem dříve bral jako normální a přehlížel". Na této větě se mi nelíbí 2 věci - jednak, místo manželka nebo moje žena jí nazýváš ona = tak cize (což je znát téměř z celého Tvého psaní) a jednak, ruku na srdce, kdo z nás nemá nějaké chyby? Takže je máš samozřejmě i Ty - dokonalý člověk neexistuje.

Jinak odbornou pomoc si myslím potřebujete oba, jednak jako manželé - nedaří se Vám spolu komunikovat tak, aby to neodnášely děti a jednak Ty, pokud jsi se pokoušel 3x neúspěšně zabít a nic Tě tu nemotivuje. Jenže Ty nechceš, to se pak těžko něco radí.  

 
25.01.2014 10:29 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Nevěrná manželka - nesnesu ji, ale současně mi někdy chybí
Text uživatele: 

Udelej tecku za minulosti, promluv si se zenou o tom, kde se stala chyba (jiste byla na obou stranach), a pokuste se vas vztah zachranit. Nikomu nic neprinese, kdyz na sebe budete hazet vzajemne spinu.

Dalsi moznosti je se na nejaky cas odstehovat a uvedomit si, jak dalece spolecny vztah oba chcete. Muze to ale taky vyjit negativne, s tim musis pocitat.
Nebo zenu prekvap nejakym zajezdem pro vas dva, a tam si vsechno vyrikejte! Treba budete mit druhe libanky? !

 
25.01.2014 16:35 Uživatel: MitsCa
Téma: Nevěrná manželka - nesnesu ji, ale současně mi někdy chybí
Text uživatele: 

Kdyby u nás byly normální zákony, tak bych Ti řekl: Kopni ji do prdele, vem děti a jdi žít nový život.

Bohužel u nás (a nejen tu) mají tátové daleko horší postavení než ženy. Tato diskriminace se ale nevidí. Jen výjimečně.

 
26.01.2014 08:10 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Nevěrná manželka - nesnesu ji, ale současně mi někdy chybí
Text uživatele: 

"Věděla, že nevěru neumím odpustit" = Ty už jsi to zažil, že VÍŠ, že neumíš? Jestli ne, tak ani nemůžeš vědět, zda umíš nebo ne, tohle pokud člověk (jako cokoli jiného) nezažije, tak to nemůže tvrdit.

 

"Několikrát jsem byl na odchodu, kluk to odnesl a pak jsem řek, že odcházím nadobro" - aniž jsi to, jak se mi zdá, udělal. Takže vydírat vyhrožováním a následně i po té, co to syna tak rozhodilo (jen ta představa, že ztratí onu jistotu mít oba rodiče doma pospolu, byla pro něj hrozná), řekneš, že jdeš nadobro a stejně jsi to neudělal. Chápu, že to bylo volání o pozornost či změnu, ale kromě toho, že ze dne na den nejde nic takového spravit, tak takto se nejedná a pokud  člověk nemíní odejít, z pusy se to nevypouští!

 

Nevěra je vždy důsledek, ne příčina, takže až pak - po Tvém hloupém vydírání, vybalila, co jí vadilo, co jí u Tebe chybělo. Myslím, že pálit mosty vůb. nechtěla, a dost možná Ti to i říkávala, co jí chybí, ale Vy jste, chlapi, někteří do té doby hluší a slepí, dokud se "něco nestane" a pak teprve "slyšíte".

 

Ano, chápu to, stejně jak byl nesmysl vyčítat holky, co měls před ní, ale jestli jste se JEN  "dohodli, že to zkusíte dát dohromady", ale neřekli jste si, JAK a co pro tu změnu uděláte, takových jen dohod můžete udělat, kolik chcete, ale bude to k ničemu.

 

Ted  u Tebe fungují ty přitažlivé a odpudivé síly - když není ve Tvé blízkosti, stýská se Ti po ní (jasně, že ji máš rád), ale tím, jak vidíš (není to křečovité? ) její chyby, tak ji v sobě emocionálně zároveň odháníš od sebe. Ona to cítí a proto se (také křečovitě) zas ona snaží dát vše do pořádku.

 

První věc je odpustit a poučit se z chyb, které se musíte snažit OBA odstranit. Netlačte vzájemně 1 u druhého na pilu a Ty už nikdy nevydírej něčím, co ve skutečnosti udělat nechceš.

Vidím tam velkou šanci, že to půjde, oba mají vždy podíl viny, tak odstraňte, co Vám oběma vadí a i syn na tom bude líp. Držím pěsti.

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevěrná manželka - nesnesu ji, ale současně mi někdy chybí
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 1528x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 886x
dlouhodobý problém 8 853x
Psaní s kamarádem... 9 1122x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 916x
hysterie ? 23 1246x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1142x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1572x
Sebevražda manžela 2 1245x
Přítel používá seznamku 2 901x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny