Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat

05.10.2014 15:48
Uživatel: Nevěra vs omluva
Věk:  26
Odpovědí na téma: 29
Text: 

Dobrý den. Mám dotaz na váš názor…

Bylo to tak…

Seznámili jsme se před rokem (10/2013). Ji je 20, mně je 26. Ona do mě byla blázen, já choval odstup.

První měsíce nebyli zrovna jak z pohádky, jelikož jsem se jí nevěnoval asi jak bych měl, řekněme že necítila z mého pohledu lásku.

Tři měsíce po začátku našeho vztahu to přišlo poprvé, a to ve škole kde se potkala s nějakým spolužákem a na chodbě proběhlo asi desetivteřinové líbání, prý bez citů a důvodu, jen chvilkové pobláznení ze strany toho kluka, čemůž se nebránila… (líbání).

Měsíc na to přišla zásadní věc, a to sex. O to horší, že ve třech. Své tam hrál alkohol, nic prý nebylo plánované, prý nešťastná chyba co jí bude mrzet celý život. Podle jejích slov si to absolutně neužila, citila se tak trochu zmanipulovaná a měla z toho pocit že dělá něco hodně špatného, ačkoliv prý na mě v tu chvíli nepomyslela. Nebyla to dle jejích slov,, trojka jak z porna,, ale že to začali zkoušet ve třech ale po chvíli, když jednomu nestál, tak se s druhým odebrala do jiného pokoje. Pak koupelny kde za ní přišel ten samý znovu a znovu došlo k sexu, čemuž se opět nebránila. shit.

Ve sprše si pak prý uvědomila co vlastně udělala a začala brečet. Celou dobu se jí prý vysmívali, proto se cítila tak jak se cítila. Oni se prý neudělali že je prkno či co… (není). ta noc ji dnes hrozně mrzí. Ale…

o tři měsíce pozdějí se dozvím že se líbá s nějakym ocasem na diskotéce, ožralá na plech. Tak co jí tak mrzelo předešlého…

 

Měsíc na to se ke mně nastěhovala, a my jsme se začali poznávat více a více. Až to prasklo. Protože tamtamy větřily vzduch, mé detektivní sklony z ní během tří měsíců vypáčily právě již zmíněné.

Takže máme obří krizi.

Ale o co mi jde…

Za tu dobu co se ke mně nastěhovala, jsme se hodně sblížili a to tak že jsme si začali říkat osobní věci co se na začátku vztahu neříkají. Dnes o ní vím praktiky,, vše,,  

To že to prasklo v nás na druhou stranu vyvolalo obrovský strach o to co nám může uniknout a začali jsme být na sobě oba dva,, citově fixovaný,, a  to doslova. Ona pláč když jdu do práce, já úzkost když jde ona do práce.

V životě jsem neviděl po tomto fiasku aby ta nevěrná strana tak bojovala a prosila s pláčem a nudlemi u nosu o odpuštění jakožto životní chybu.

A strachu o co může přijít. Až mi jí bylo líto a řikal sem si na jednu stranu čím si ta holka asi tak musela projít, myslím tím to pomyšlení na tu celou věc a výčitky svědomí.

Nejíc mě na tom trápí že mi říká že mě milovala a miluje celou dobu, akorát teď jiným¨, hlubším způsobem. Že ve vztahu, když se to dělo, nepociťovala žádný problém mezi námi dvěma aby tak činila.

Když jsme rozebírali příčiny, řekla mi hrozně zvláštní věc. Že jí prý nikdo nikdy nemiloval tak jako já, že její předchozí vztahy bylo samé trápení a zklamání, a tak i náš vztah brala tak, že v něj nevkládala velký význam, protože by skončí jako ty předchozí.

Teď se dost snaží vše zachraňovat, musí snášet mý přecitlivělý nálady na houpačce. Jednou hodný, jednou zlý.

V podstatě jí tady omlouvám, ale není to tak jak to vypadá, všechno má dvě strany mince. Já bych jí to chtěl odpustit, za to že si je vědomá toho co udělala a patřičně se mi omluvila. Že to zapomenout nejde je mi víc než jasný. A právě proto nevim kudy kam.

O to že si u mě ztratila důvěru bych se nebál, věřím, nebo alespoň budu věřit že se to opakovat nebude, když sem viděl co to z ní udělalo a ona viděla co to udělalo ze mě. Takže věty typu udělala to několikrát, udělá to znova nejsou myslím na místě.

Já potřebuju asi jen aby mi někdo vyhnal z hlavy to, že mě přepadá myšlení že je to k****, nebo že fakt díky tomu sexu ve třech byla… dík za přečtení a nějakou tu radu nebo názor. A jak se mám třeba chovat já, když jsem neustále na tý houpačce, nebo jestli to vlastně celý má smysl… dík

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4368x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevěra vs omluva
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
05.10.2014 16:12 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

V životě přijde ještě hodně těžkých chvil a jestli je bude takto řešit … já bych tou důvěrou tolik neplýtvala, pokud ona k takovému aktu nepotřebuje city. Minimálně by se měla bezpodmínečně do budoucna vyhnout alkoholu a to bez ohledu na to, zda bude vaše společná. Sebevědomí se dá zvýšit, ale citová oploštělost může být vždycky problémem.

 
05.10.2014 19:09 Uživatel: Re :
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Dík za koment, v podstatě jsem to rozepsal v následujících příspěvcích. ONa se dost snaží, vidím to, ale mám v hlavě pořád ten neustálý pocit kterýho se nemůžu zbavit, a to jak jsem psal v prvním příspěvku… bohužel

 
05.10.2014 17:28 Uživatel: Inka
Věk:  55
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Říkáte že ze začátku jste měl odstup, ona byla do vás blázen. Já myslím, že vás i trochu provokovala, abyste se víc projevil. Zdá se mi že jste takový chladný, suše konstatujete jak probíhal celý rok, znáte se rok, ale váš vztah existuje jen tak poslední čtvrť rok, co jsem si zpočítala, tak co řešíte co dělala dříve. Když z vaší strany to bylo odměřené. Připadá mi to takové majetnické. A co vy cítíte k ní? Nic tam nečtu, jestli jste zamilovaný, blázen do ní, jen takový kalkul abyste si nezadal z k. Proč jí vyčítáte předchozí vztahy, ať už jsou jakékoliv, v jejím věku je to normální se vybouřit. Vždyť není vaše manželka aby se vám zpovídala a pokud to udělala, tak buďte rád že je upřímná. Dejte jí šanci, jste spolu dost krátce abyste mohl něco hodnotit. Kazíte si zbytečně současný vztah vrtáním se v minulosti.

 
05.10.2014 17:59 Uživatel: Re :
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Toto se stalo již v našem vztahu. Pak se ke mně nastěhovala, ale to jsem to ještě netušil. Předchozí vztahy jí v žádném případě nevyčítám. A co k ní cítím? To se dá asi jen těžko napsat slovy. Miluji ji nesmírně za to jaká je, že je obětavá a hodná. To člověk ale pozná až po delší době. I jí ty události změnili natolik že je nyní taková jaká je. Odstup sem k ní měl protože byla sprostá a jen nadávala. Ale do vztahu sem v počátku šel s tím že s tím hodlám něco udělat, že ji změním, aby se na ten svět koukala trochu citlivěji, chtěl jsem jí pomoct. Akorát se to zřejmě zvrtlo, protože byla taková jaká byla a trvalo to dejme tomu čtyři měsíce, já ztrácel víru v to, že jí vůbec změním. Vím jaký špatný život vedla a měla před tím než byla semnou. Když se ptáte co k ní cítim, nebo jestli ji miluji. Miluji, protože ona a její život, nebo její vnímání na okolí mi je přednější než to mé.

Konec konců i přes tyhle její boty jsem se rozhodl ve vztahu setrvat, myslím si že mnoho lidí by tak neučinilo. Můj majetek ona není. Jinak jako gesto přestala pít a sama od sebe se vzdává kamarádů ačkoliv jí k tomu nepodněcuji. Na pivko si zajdeme spolu, ale pije střídmě.

Akroát má původní otázka směřovala trochu jinam. A to jak se s tím spíš zžít, že se stalo přímo to co se stalo…

 

Nicméně děkuji za vaše reakce

 
05.10.2014 18:26 Uživatel: Kájuše
Věk:  29
1384696181_fifi.jpg
0-100
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Já teda nevím, ale pokud to chápu dobře, tak jsi šel do vztahu s tím, že jí změníš??? Já si to neumím dost dobře představit, ale přijde mi to jako, jo tvoje tělesná schránka se mi líbí, ale vnitřně si tě přestavím k obrazu svém : -O Tohle bych teda já osobně neunesla, asi bych z toho měla pořádnej komplex. Jsrm vdaná teprve krátce budou to 2 roky a vztah trvá 4, ale miluju muže proto jaký je a at má chyby tak by mě ani nenapadlo chtít ho měnit a mít z něj někoho jiného s jeho vhledem 

 
05.10.2014 19:04 Uživatel: Re :
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Asi to tak vyznělo, ale je to spíš špatně pochopený. Tu holku jsem znal delší dobu před naším vztahem, jednou jsem jí dělal i vrbu. Věděl jsem jak se trápí s těma klukama nebo respektive vztahama který měla. Sama dnes říká že každý její vztah dopadl stejně a to tak že ho zničila tím, že byla sprostá a nadávala. Je to dost roztěkaná holka. Jednoho dne jsme se potkali na zastávce a ona si vzala ode mě tel. číslo. S tím jestli bych jí něco nenapsal. Tak sem si řekl fajn, proč ne. Chvili jsme si psali, až z toho vylezlo že by semnou chtěla být. V tu chvíli jsem dost myšlenkovitě váhal. Napsal sem jí že si spolu skočíme na pifčo, popovídat si nejdřív nějak normálně, že se do ničeho nechci hrnout. Po nějaký době co jsme si psali jsem si říkal, tak když o mě stojí, tak se tomu nebudu bránit, ale stále jsem měl v hlavě to že bych jí v tom jaká je změnil, aby přestala nadávat a být tolik roztěkaná. Mám tendenci lidem nějakym způsobem pomáhat, jsem ryba, asi se na to i dost hodím. Věděl jsem že se ta holka trápí, ať se to týkalo školy kde v podstatě jen válčila, tak i doma kde se řvalo a matka nejeví zájem o své děti a vidí jen sebe, tak i mezi jejími přáteli, se kterými neměla až tak dobré,, konexe,, nevim jak to napsat. Prostě vše bylo falešné. Takhle sem myslel že jí změním, že jí přivedu k tomu že né všechno je hnedka černý nebo šedý. Ale chtěl jsem jí ukázat že když se bude trochu víc radovat, začne mít i lepší pocit sama ze sebe a to se odrazí i v jejím okolí. Jenže jsem po nějaké době začal taky ztrácet sílu, protože to nepřicházelo. A tak jsem možná od toho vztahu trochu upustil, že jsem se začal zajímat nejenom o ni ale i o sebe a svý zájmy. A to asi bylo osudný. Možná by to nikdy neudělala. Ale prý to nebylo naschvál a ani to nebylo proto že by jsme to měli ve vztahu špatné, nýbrž prostě jen obrovská pitomost která ji mohla stát vztah. Přičítám to i tomu životu co vedla a tomu jaká je, nebo spíš byla. Říkám že se o budoucí nevěru nebojím, protože možná když jsem ji chtěl nějakym způsobem změnit, asi jsme to k tomu potřebovali, protože až teď si uvědomila, co tim mohla ztratit, nejsem sobec, ale myslím sebe… to je z jejích úst, akorát sem to napsal trochu stroze. Jen doufám že jí to ty očka otevřelo pořádně, protože to pro ni ve finále když to vše prasklo a já to zní tahal jak z chlupatý deky byla pěkná rána. Oba jsme to hodně oplakali. A v pořádku to není ani teď. Proto píšu sem. Protože mám v hlavě milion myšlenek, proč nebo jak to… ? Pak si řeknu akorát tak jo, jedem od začátku, ale nemůžu se zbavit toho pocitu, který sem zmiňoval v prvním příspěvku.

No a teď přijde a řekne s kym si to píšeš, s nějakýma holkama, achjo : D

no to je bokem…

Není to nic co by neunesla, ve vězení není a já to s ní myslím jen dobře. Není to tak abych jí z vegetariána předělal na masožrouta : )

Jen jí chci ukázat že jdou věci dělat i jinak a vrátí se to člověku i jinak.

Tak snad máme první kroky za sebou, teď už je to jen na ni jestli to okouká nebo ne.

Chyby mám i já, na tom se musí taky pracovat. Samozřejmě že všeho s mírou.

Ale k tý nevěře… kdo to umí řešit s klidem a nevyptávat se, udělat za tím tlustou čáru, v podstatě když je to pro mě čerstvé.

Na to koule asi nemam : ) : (

 
05.10.2014 19:20 Uživatel: Kájuše
Věk:  29
1384696181_fifi.jpg
0-100
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Aha, no, ale i tak já si myslím, že až moc řešíš to, aby se nějak změnila at to třeba myslíš dobře, ale jestliže celý život živla v prostředí, kde to neměla zrovna lehké a musela bojovat i o pozornost vlastní mamky, tak je to podle mě jistá obrana a poza to její chpvání, které jí pomáhá zvládat jisté situace v životě a myslím, že by jsi měl zvolnit s tím předělávat jí nejvíc jí dle mého názoru pomuže ke změně to, že jí ukážeš, že nemusí bojovat o pozornost, že jí máš rád, nebo že jí miluješ a pak ta změna asi přije žila jistým zpusobem 20let a tak změna nenastane za týdem, měsíc, nebo rok. Sám píšeš, že osudným asi bylo, že jsi přestával mít zájem a třeb zse jen volala po pozornosti ač teda hodně špatným zpusobem. Já ti radit nemužu nevím zda m někdy někdo byl nevěrný, nikdy jsem na nic takového nepřišla, takže si ted mylím, že bych neodpustila a nedokázala na to zapomenout, ale třeba bych se zachovala jinak, kdybych v té situaci byla 

 
05.10.2014 19:27 Uživatel: re
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Je to moc složitý tohle to, já jsem rád že sem se alepoň vypovídal. Jinak to nikomu nepřeju : )

Odpustit se dá téměř cokoliv, zapomenout ale ne.

Vím že to nepůjde za týden po 20 letech. Mám ale pevné nervy a vůli.

Jinak to nebylo o stržení mé pozornosti, to by vám řekla sama. Hodně jsme spolu o tom mluvili.

Ale prostě blbej den, kterej se nikdy neměl stát.

 

 
05.10.2014 19:30 Uživatel: re
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Sama mi říká že v tom nic nemusím hledat, že to nebylo nijak kvůli mě, že bych se jí nevěnoval nebo bych byl na ní zlej. Prostě se to stalo a důvod sama nezná. Na internetu se vždy píše že každá nevěra má důvod, tahle z mé strany neměla, tím se nechci obhajovat ale je to tak. Ostatně by mi obhajování samo sebe moc nepomohlo na internetové diskuzi, toho jsem si dobře vědom : )

Já nepotřebuji utěšit, ani vynadat.

Jen poradit : )

 
05.10.2014 19:42 Uživatel: Kájuše
Věk:  29
1384696181_fifi.jpg
0-100
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Já rozhodně nemám v umyslu ani jednoo z vás soudit, nadávat nebo litovat tak jsem to nemyslela to s tou pozorností jsi napsal ty sám a tak jsem jen reagovala. Každopádně to  není lehké ani pro jednoho z vás 

 
05.10.2014 19:06 Uživatel: Re :
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Ale díky za příspěvek, jsem rád že si s někým o tom můžu promluvit.

S mou polovičkou bych tohle asi v klidu nikdy nevyřešil, navíc se to nehodí.

 
05.10.2014 18:08 Uživatel: Re :
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Kalkul jestli je k. to není.

ale nemůžu se toho pocitu zbavit, přec jen je to má první zkušenost takovýdleho typu.

A můžu říct, že bych nejraději udělal anketu, jak to lidi cítí takovouhle věc, protože by mi to mohlo pomoci se s tím  lépe smířit. Ćlověk jen sám se svým názorem tápe a né vždy se rozhoduje správně, a protože to vím, píšu sem…

 
05.10.2014 18:13 Uživatel: Re :
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Ještě k tomu dodám, že náš vztah nebyl špatný.

Ale i kdyby byl jakýkoliv myslím se že tohle se nedělá když má doma kluka.

Na druhou stranu asi co se má stát to se má stát, protože nás to posunulo,, dál,,

Ale takovýmhle způsobem.

Myslím si že někdy méně je více…

 
05.10.2014 19:37 Uživatel: Inka
Věk:  55
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Možná ti přišla do života, aby jsi se naučil odpouštět. Také si myslím, že se tohle nedělá když má doma kluka. To mrzí. Ale je potřeba odpustit, nikdo není dokonalý. Člověk udělá v životě blbostí, ale to neznamená, že se bude celý život za to omlouvat. Musí ti stačit že jí to mrzí. Odpustit také neznamená zapomenout, ale věčně si to připomínat je také špatně. Asi je trochu divočejší, spontánější-je také mladší,

možná by ti také neuškodilo se na to povznést a spláchnout to, protože těma náladama jí vlastně trestáš. Všímej si toho pěkného na ní. S odstupem času to špatné odezní.

 
05.10.2014 19:42 Uživatel: Re
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Jo tak to cítím že by to mělo být, děkuji.

Ono mi taky nic jiného nezbyde.

Ale protože to bolí a jsem zmatený, člověku se honí v hlavě miliony zlých myšlenek.

 
09.10.2014 17:04 Uživatel: Genevieva
Věk:  26

Město:Střední Čechy

srdíčko.jpg
100-500
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Souhlasím s Inkou. Navíc si myslím, že to i pro ní byla hodně krutá lekce. Evidentně měla hodně nízké sebevědomí, když jim tohle dovolila a sama sebe si nevážila. A víš, o kolik jí ještě muselo klesnout, když jí ti kluci takhle využili a ještě se jí vysmáli?

Tím samozřejmě nechci říct, že co udělal je v pořádku, jen si myslím, že za to svojí lekci už dostala. Navíc, když pak vidí, že celou dobu měla vedle sebe kluka, kterej jí miloval a vážil si jí.

 
05.10.2014 23:11 Uživatel: hhhhh
Věk:  45
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

já bych řekla že tam hraje velkou roli alkohol, některé ženy to dělají, pokud nebude pít, nebudou se dít tahle představení  anebo se nad sebou zamysli zdali ty jí dáváš vše v sexu co potřebuje, věz že ze mne mluví životní zkušenost,

 
07.10.2014 17:48 Uživatel: Rozz
Věk:  18
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Pokud podvela jednou, možná bych odpustila, ale dvakrát? tříkrát? To prostě podle mě neudělá člověk, který někoho miluje. Ví, že by mu to ublížilo, s jde do toho s tím. Je jí 20 už to není malá holčička, buď má pít do té míry, aby nedělala blbosti, nebo nechodit pít vůbec.

 

Zdá se mi, že slečna trochu hraje na city. Nesnáším vypočítavé ženy, které na muže hrají chudinky. viz. "cítila se zneužitá."

 

Pokud jí třeba po sexuální stránce nevyhovuješ, a proto hledá jinde, má ti to buď říct otevřeně, nebo tě opustit. Né z tebe dělat blbečka.

 

Promiň, ale uvědom si, kolikrát jsi schopný ještě odpustit? A hlavně, jestli vůbec odpuštět ještě chceš. Nevěra je obrovské narušení důvěry, a to je alespoň pro mě, ve vztahu asi úplně nejvíc. : - (

 
08.10.2014 08:00 Uživatel: kisisik
Věk:  27
1412393029_i_dont_care.jpg
0-100
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

promin ale nechápu že s ní ztrácíš čas- podvedla tě jednou líbáním, pak sexem. a kdoví o čem ještě nevíš. taková hajtra se nezmění - můj názor. ještě si s ní užiješ hodně trápení. ne, nemiluje tě. jinak by to neudělala jednou, pak podruhé, atd. je to hnus a ty jí to žereš a ještě ji omlouváš. no dělej jak umíš. vidíš jak teď už máš problémy jí věřit, co čekáš že bude potom? bude to ještě horší a když už si budeš myslet že je to mezi váma v pohodě tak to zase přijde. znám to, nevěrníky nebrat, nikdy se nezmění, nejsou vhodní partnery pro vážný vztah. měli by si najít sobě rovné pro volné vztahy a neobtěžovat a neubližovat jiným.

 
09.10.2014 15:25 Uživatel: hahaha
Věk:  20
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Ahoj chtěla bych napsat (blbost) po tomhle by to ta holka neudělala v životě naseká chyby každý a ta holka to chce odčiňit lidi jsou totiž závistivý zlý a hnusný každý si něco přibarvuje plete se do věcí do kterejch mu nic neňí tudíž i do toho cizího vztahu dá se to zachránit všechno de řešit a je blbost psat tady takový věci z trapnejch vět udělala to víc krát udělá to znova  to jí neomlouvá co udělala ale odpustit to jde a hlavně záleží na charakteru člověka a ta holka se změňí ta holka kuli tomu bere prášky na hlavu a má deprese a je na dně a p. že toho kluka nemiluje a že to někdo na dalku píše přes internet a toho člověka nezná tak ho nemůže soudit (kisisik) tak si uvědom že já jsem nikdy nehledala kluky jen na píchání ale na vážnej vztah a nejsem žádná hajtra to si odpusť to si říkej tý svý bejvalce jinak to jsem já ta holka co jsem to udělala 

 
12.10.2014 12:02 Uživatel: Kájuše
Věk:  29
1384696181_fifi.jpg
0-100
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

 lidi jsou totiž závistivý zlý a hnusný každý si něco přibarvuje plete se do věcí do kterejch mu nic neňí tudíž i do toho cizího vztahu  (TO JSOU TVÁ SLOVA)

 

No lidi se tu do toho pletou a píší své názory z toho duvodu, že zakladatel tohoto tématu chtěl RADU, NEBO NÁZOR.  

 
13.10.2014 05:40 Uživatel: kisisik
Věk:  27
1412393029_i_dont_care.jpg
0-100
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

jestli jsi to opravdu ty, tak sorry, pro mě jsi hajtra. někdo, kdo si dá jen tak trojku s někým, a přitom chodí s někým úplně jiným, to není normální holka ale normální kur*va.

 
13.10.2014 21:04 Uživatel: Rozz
Věk:  18
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

No tak každopádně jestli jsi opravdu ty ta "rajda x" tak si to teď příteli asi nesmírně ulečila. Ty jsi ale hodnááááá

 
16.03.2015 04:41 Uživatel: Re
Věk:  27
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Ta holka teď kvůli tomu přišla před závěrečnýma zkouskama o školu. Udělat to nechtěla, ale udělala, naplánovaný to neměla. Nechala se psychicky týrat od člověka, který to neunesl. A ona porad bojuje a neodesla. Vzdala se kamarádů, sama se prišla přiznat mé mámě. Zavrhla svou tetu, která odsoudila náš vztah jakož to setrvačnost. Myslíte si že si odpuštění nezaslouží? Upřímně, sáhněte si do svědomí… Kdyby jí bylo 30 asi bych se rozhodoval jinak. Byla to pro ni lekce, pro mě cesta osobního rozvoje. Je to neomluvitelne, ale odpustit se to vyloženě musí. Je hrozně citlivy člověk a co dělala ji rozhodně jedno není. Vidím ze se dá na tom mnohé stavět, hlavně co se týče jejího života, který ji byl absolutně ukradený. Nepoznala asi lásku. Teď bych si měl dokázat odpustit já sám sobě, že jsem se pak choval, tak jak jsem se choval. Zaslouží si to. A já? Mě už to tak neboli, když vím, jaké mám dnes priority a nepokladam se za střed vesmíru. Je to očividně její životní přání, který jsem já. Takhle o mě nikdo nikdy nebojoval a nestal o mě. Je to dobrý pocit. Je třeba se na to podívat nezaujate

 
01.08.2016 10:02 Uživatel: Crown
Věk:  26
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Borec asi by jsi se mě jít léčit. Ne asi ale určitě, normálně se tady chlubíš že si jí týral a nyní to ještě považuješ za osobní rozvoj? Osobní rozvoj, vykoupen bolestí a utrpením druhých není osobní rozvoj!

A že o tebe bojuje a že tak žádná o tebe nebojovala? Nedivím se!!! Musí být stejně narušená jako ty!!! Jste zrcadla. Vrána k vráně. Na pozvracení tvé zkroucené nemocné myšlení. A ještě tady hledáš "pomoc" aby ti lidi pomohli jí odpustit nevěru a po tom co jste se k sobě jakože vrátili si ju týral ale to ti je jedno, ale chudáček hledá pomoc s odpuštěním. Neuvěřitelný. A Vy ostatní se proberte! Vy nevidíte že to je narušenec?  

 
16.03.2015 08:03 Uživatel: Honzo
Věk:  66
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Odpustit se dá ale zapomenout ne. Nezačínat znova to je prodlužování trápení.

 

 
12.10.2015 02:18 Uživatel: Re
Věk:  27
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

http://www.mojestarosti.cz/poradna/vztahy-manzelstvi-rodina/nevera-zarlivost/kamarad-s-vyhodami-mam-ale-pritele-co-ted-lhani-priteli-mi-vadi-a-nechci-ztratit-ani-jednoho.html

 
12.10.2015 02:20 Uživatel: Re
Věk:  27
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

Škoda ze jsem hned ze začátku nedal na Barču, ale miloval jsem ji a tak se snažil o nemožné a přehlížel to co jsem přehlížet neměl.  

 
12.10.2015 02:26 Uživatel: Re
Věk:  27
Téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Text uživatele: 

I tak chci poděkovat Ince a Genevieve… bez těch dvou komentářů bych odpouštěl hůř. Dost mi pomohli se stim vyrovnat, jelikož mě to dost vzalo. Teď akorát nevím co mám dělat opět, když mám po rozchodu a jsem z toho nešťastný. Jsem nešťastný i z toho ze jsem do nejakyho mobilu vůbec lezl. Na druhou stranu být za blbce taky není fajn. Takže dobra životní zkušenost. Do mobilu už nikdy příští přítelkyni nevlezu. A už si budu vybírat mezi nimi a ne brát hned na první potkání… A nechat se zmanipulovat tím co má mezi nohama ale radši tom, co má v hlavě.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevěrná přítelkyně - chci jí odpustit, nevím jak se teď chovat
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3094x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1169x
dlouhodobý problém 8 1046x
Psaní s kamarádem... 9 1452x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1207x
hysterie ? 23 1462x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1551x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1888x
Sebevražda manžela 2 1526x
Přítel používá seznamku 2 1123x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny