Téma: Nevyvážený vztah s žárlivcem - snažím se, ale dochází mi síly

04.11.2014 15:22
Uživatel: Kvetina
Věk:  20
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Dobrý den,
S přítelem jsme za chvíli 3 roky (jsme spolu od roku 2012). Náš vztah nikdy nebyl asi ukázkový, ale opravdu jsme se milovali. Přítel tak moc, že i ze žárlivosti dělal dost škaredé věci. Mnohokrát jsem probrečela, parkrat i utekla od něj domů. Parkrat jsme se "rozešli", ale to nam vydrželo 2 dny. Nedokažeme byt bez sebe. Jednou ale už mě to tak unavilo, že jsem měla krizi - asi jen já. Na jedné zabavě se o mě pokoušel jeden kluk, opila jsem se  a začal mě tam líbat.
Ihned jsem to příteli na druhý den řekla a že už je asi prostě konec a tak. Mluvila jsem nejspíš v afektu, byla jsem rozčilená, unavená. Přítel týden dobýval, brečel, nechápal, sliboval.
Pak jsem si teda po týdnu uvedomomila že mi taky chybí, jenže.
Když jsem začala i já ho chtít zpět, on otočil. Nadával, jak jsem to mohla udělat, nesnašel mě (podle psaní) nechtěl mě už, začal si psát s jinýma okamžitě atd atd…
Už je to 4 měsíce (od 07/2014) co se snažím jak nejvíc to jde, protože nejsem taková a nevěru nesnašim. A opravdu mě to strašně mrrzí co se stalo.
Jenže on si neumí přiznat že to mohlo byt v dusledku našich problemu atd. Jsme spolu, ale dodnes píše holkám jak jim to sluší. Za 3 roky tohle nikdy nedelal, a nechtěl. Sleduje porno fotky, je vic nedostupný, ozve se 1x za den a je prostě jiný a já se strašně snažím, jenže už taky nemůžu, když nedostávám to co potřebuji  zpět.
Více pije alkohol, každý den někam musí chodit, sotva se mi ozve kde je. Je na koleji. Ukončit to prý nechce, ale cítím že už mě tolik, nepotřebuje a já se děsně trápím.

Občas mi napíše dost škaredé věci, že už je  mu jedno s kým jdu kde jdu apod…. alt

CO DĚLAT??  

Děkuji vám mnohokrát.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2034x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevěra i žárlivost
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
04.11.2014 17:10 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Nevyvážený vztah s žárlivcem - snažím se, ale dochází mi síly
Text uživatele: 

Milovat neznamená vyžadovat, chtít po někom aby naplnil můj život stěstím, radostí… to musím hledat sama v sobě:

"Štěstí je stav, vnitřní stav. Štěstí je způsob, jakým prožíváš svět a sebe sama.  Štěstí je milovat sebe sama.  Štěstí je být sám sebou.  Štěstí je dokázat být sám se sebou a nepřekážet si.  To je ohromný štěstí, protože když se člověk naučí sám se sebou vyjít a milovat sebe sama, tak pak je pro něj přirozený milovat ostatní, protože na tom není pak nic složitého.

Když člověk sebe sama nemiluje nebo nějakým způsobem se nenávidí nebo je na sebe přísnej nebo je na sebe hodně kritickej nebo si nevěří nebo se podceňuje,  tak to promítá do ostatních lidí.  Většinou se děje to, že příčiny svých problémů potom hledáme v ostatních. Hledáme to v tom,  kdo nám ubližuje, kdo nám klade překážky, kdo nás podvedl a najdeme tam vždycky někoho.                  Autor: Jaroslav Dušek

 

 
14.02.2015 12:14 Uživatel: sova
Téma: Nevyvážený vztah s žárlivcem - snažím se, ale dochází mi síly
Text uživatele: 

Zdravím Květinko, dovolím si reagovat, ale nevím, jestli vám to nějak pomůže. Domnívám se, že váš přítel není v pořádku psychicky. Píšu z osobní zkušenosti. Také vzah 3 roky, také velká oboustanná přitažlivost, ale také ta žárlivost a snaha kontrolovat ze strany partnera. Long story. Rozchody a návraty. Vzlety a propady. Pátrala jsem, kde se dalo, myslela jsem, že je chyba ve mně, jak mi rád přítel podsouval. Zjistila jsem, že trpí poruchou osobnosti a to těžkou… tihle lidé (spíše tvorové) se s tím narodili, říká se jim psychopati a nikdy NIKDY se nezmění. Nedá se s nimi žít a pokud to soužití s nimi někdo přežije, tak s pošramoceným sebevědomím, ztrátou identity, depresemi … Pokud budete chtít, můžu vám poslat odkazy, kde snad najdete odpovědi na svoje otázk, ale nechci se vnucovat. Jen souzním s vašimi obavami a přeji vám hodně síly, nadhledu alásky k sobě samé Krásný den! sova

 
19.02.2015 14:40 Uživatel: Kvetina
Téma: Nevyvážený vztah s žárlivcem - snažím se, ale dochází mi síly
Text uživatele: 

Děkuji za odpověd, no ano taky mi to tak příjde a musím říct že jsem se s ním v prosinci nadobro rozešla. byli jsme bez sebe asi 1,5 měsíce a snažil se celou tu dobu. Dostal mě zpět, ALE. Šli jsme oba dva k jedné paní skrz Andělské léčení, bylo to vše o nás a on je od té doby jiný. Je to jen o jeho sebevědomí. Myslí víc pozitivně a chová se ke mě jinak. Je to už 2 měsíce a já klepu o čelo, aby to vydželo… .

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevyvážený vztah s žárlivcem - snažím se, ale dochází mi síly
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3047x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1163x
dlouhodobý problém 8 1042x
Psaní s kamarádem... 9 1447x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1204x
hysterie ? 23 1459x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1541x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1885x
Sebevražda manžela 2 1525x
Přítel používá seznamku 2 1119x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny