mojra.cz

Téma: Přítel chodil za prostitutkou - od té doby nevěřím všem mužům

06.05.2014 13:13
Uživatel: kesireth
Věk:  26
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Mám problém a je to problém v mojí hlavě. Jedná se o to, že v životě jsem narazila na pár blbců. Měla jesm přítele s kterým jsem byla od 16 let a vždy jsem mu věřila a tak. Ale po 5 letech jsem se dozvěděla že mě podvedl a to s prostitutkou (důvod - chtěl to zkusit, byl mladý atd). Byla jsem z toho na dně a chtěla se rozejít. Ještě půl roku jsme spolu nějak přežívali ale já mu už nikdy nevěřila, pořád jsem ho hlídala a a ani jsem s ním nechtěla už spát.

Tak jsme se rozešli úplně a jsem za to doteď ráda. Protože on tam chodil neustále. Vždy řekl třeba že jde ke kamrádovi, na fotbal a já nevím co, přitom si třeba šel odskočit za děvkou. Už je to delší dobu, nicméně zůstali jsme v kontaktu jen jako přátelé. Mě to tak vyhovuje, už bych ho nikdy nechtěla jako chlapa, a on jako kámoš není špatný.

Našel si novou přítelkyni, stejně jako já měla další vztahy. Jenže on tu svou přítelkyni zase podvádí. Myslela jsem že třeba chyba byla ve mě, že jsem to neuměla, ale asi ne. Už zase chodí za děvkama, když jsem byla u něj doma, viděla jsem u něj na stole profit s otevřenou stránku na prostitutky. Jako, nic mi do toho není a tu jeho současnou holku vůbec neznám, ale vadí mi to. Vadí mi když vidím jak se chová a to je to kvůli čemu se chovám jak pipina ke všem chlapům.

Prostě, hrozně mě to štve. Mám kvůli tomu dojem, že jsou takoví všichni. A ničím si své vztahy tím že chlapům nevěřím. Ano, stala se ze mě stihačky. Bývalej ji ze mě udělal.

Těď mám novýho přítele který je super ale když mi řekne že jde např. na volejbal tak hned zbystřím. A už mám takový ten svíravý pocit že kdo ví kde je. Prostě mu nevěřím a přitom on za nic nemůže. Je mi to hrozně líto. Ale nemůžu si pomoct. Někdy dělám scény když není dlouho na telefou. Bojím se že mě podvádí. Mám strach protože to dělají skoro všichni chlapi, našla jsem jejich stránky kde hodnotí ty šlapky, dělá to strašná spousta chlapů, zadaných i nezadaných. Je mi z toho smutno, já takového nechci! Jak mám teda chlapům začít věřit když vidím toten hnus kolem sebe?

Opravdu už jsem přemýšlela i nad nějakou odbornější pomocí ale jak? Jsem strašně žárlivá a nevěřím chlapům ale strašně bych chtěla, nechci být taková. Nejenže ničím sebe, své vztahy ale i ty muže s kterými si začínám.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2184x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Ničím vztahy nedůvěrou
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.05.2014 19:51 Uživatel: jancaho
Věk:  33
500-1000
Téma: Přítel chodil za prostitutkou - od té doby nevěřím všem mužům
Text uživatele: 

Pokud s někým chodím, popř. už žiju, musím  mu věřit na 100% (nebo někde blízko tomuhle číslu). Přítel ví o minulosti tvého bývalého, ví, co cítíš?   

Jinak ano, jsi zralá pro psychologa. Určitě mechceš být celý život bez chlapa kvůli jednomu nepovedenému vztahu.

 
08.05.2014 18:10 Uživatel: Karmelaren
1528730541_hell.jpg
1000-2000
Téma: Přítel chodil za prostitutkou - od té doby nevěřím všem mužům
Text uživatele: 

kesireth - a v jakých vodách si hledáš přítele, aby jsi se nezklamala? Víš co tím myslím, když si mladá holka hledá přítele např. v hospodě a pod. tak musíš trochu počítat i s tím co si napsala nahoře.

Hodného a slušného přítele musíš hledat na jiných místech i když nemyslím že na jiných  místech potkáš jen a jen hodného kluka - to ne, ale je pořád větší možnost, že potkáš toho lepšího a taky uvidíš kterým směrem vztah směruje..

Takové jiné místa jsou např. různá mládežnická sportovní akce …, nebo knihovna, …, nebo křesťanské akce pro nezadané ….

Já si myslím, že kdyby lidi byli víc křesťanskoduchovní - byli by víc informovaní v určitých věcech…, taky by některých moc netáhlo směrem, který rozepisuješ nahoře. Protože intimní - sexuální vztah, to není jenom udělat si radost - užit si,   je to něco něco hlubšího po duchovní stránce. !!! Když se dvě těla spojí, spojí se i duchovně. V písmu se píše že při sexuálním spojení jsou dotyční jako jedno tělo. A to ma hluboký význam - příčinu. Teď si vem, že když takový mladý muž za rok sexuálně vystřídá  nějaku desítku prostitutek, tak si zbytečně nadělá duchovní nepořádek a duchovní zátěž, který jako řetěz za sebou po duchovní stránce zbytečně táhne. A zažívá v životě smůlu, nedaří se mu ve vztazích, rozvádí se a znovu se žení, … stačí se podívat na *některé celebrity*. …

 
11.05.2014 21:11 Uživatel: Nočňátko
Věk:  28
1410598554_1607077_1458837584336642_2092034605_n.jpg
0-100
Téma: Přítel chodil za prostitutkou - od té doby nevěřím všem mužům
Text uživatele: 

Ahoj,

svěřila jsi se příteli s tím co se stalo? Já myslím, že bys měla, určitě se ti trochu uleví a přítel bude lépe chápat tvé obavy.
Jinak se ti ani nedivím…asi bych z toho taky byla hodně špatná
Za prostitutkama chodí opravdu hodně zadaných i nezadaných chlapů, ale určitě ne všichni…já doufám, že teď už jsi našla hodného přítele, který tě nezklame.

Držím palce alt

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel chodil za prostitutkou - od té doby nevěřím všem mužům
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Psaní s kamarádem... 9 355x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 4 276x
hysterie ? 17 532x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 385x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 733x
Sebevražda manžela 2 639x
Přítel používá seznamku 2 417x
Nevěra sedmdesátiletého manžela 6 730x
Rozchod v afektu 2 392x
Můj manžel mne nepřitahuje, našla jsem si milence 8 916x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 15748
Počet odpovědí celkem: 171461
Počet registrovaných: 4660 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejkomentovanější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny