Téma: Přítel je žárlivý a tím ničí náš vztah - zůstat, nezůstat?

26.06.2012 10:04
Uživatel: kurčička81
Věk:  31
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den,

prosím o radu. Jsem tři roky rozvedená a mám dvě děti - pubertální 12,13.

Po rozvodu s manželem se kterým jsem byla třináct let, ale bohužel hrál automaty, jsem se seznámila s mužem o deset let starším a strašně se do něj zamilovala, ale opět problém, byl ženatý. Nicméně jsem v tom vztahu vydržela rok, ale chtěla jsem vic, chtěla jsem rodinu.

Tak jsem si našla muže, který zoosobňoval to, co jsem chtěla. Děti si na něj rychle zvykly, což pro měbylo také velké plus. Jenže pohádka velmi rychle skončila, začal být vyčítavý, kontroloval mi telefon, když jsem přišla z nákupu o půl hodiny později, tak jsem byla někde s nějakým mužem atd. Zprvopočátku jsem se snažila vše vysvětlovat a obhajovat, pro zajímavost co jsem s ním tak jsem byla za rok 2x na kávě se sousedkou, jinak se plně věnuji jemu a dětem.

Pak začaly další problémy s dcerou, která se dostala do drsné puberty a začala řešit věci za mně. Tím, že já jsem rezignovala, tak se dávala do střetu hádek s ním ona. Vyvrcholilo to tím, že odešla ke svému otci u kterého chce zůstat. Já jsem se z celé situace zhroutila a skončila na krizovém centru.

Nyní už jsem doma, ale přítel se nezměnil, jak sliboval u lékařky na krizáku, že si najde terapeuta, tak nic. Podezřívá dál a já nevím co dělat. Odešla bych ze vztahu ihned, ale syn je na něj dost fixován a bojím se, abych ještě neublížila nejak jemu a další věc, jeho rodiče jsou moc vstřícní lidi, kteří mi nahrazují mé rodiče které jsem nikdy neměla. Prosím moc o radu, jak by ste postupovali. Děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2581x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Vztah -nevztah,zůstat či ne, prosím o radu.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.06.2012 10:23 Uživatel: Julie
Téma: Přítel je žárlivý a tím ničí náš vztah - zůstat, nezůstat?
Text uživatele: 

   Odešla bych, děcku bych to vysvětlila, s rodiči se stýkala dál.....

 
26.06.2012 10:34 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Přítel je žárlivý a tím ničí náš vztah - zůstat, nezůstat?
Text uživatele: 

Jediný řešení nevidím, než odejít, on jak jde vidět se nezmění a asi ani změnit nechce, tohle není k životu a prostě bych to synovi vysvětlila, přece s ním nebudete jen kvůli synovi, jste mladá, tak neztrácejte čas s chorobným žarlivcem.

A s rodiči se klidně můžete stýkat dál, musí to pochopit, že se takhle s ním nedá žít.

Ve vztahu má být důvěra a né, aby z vás bezdůvodně s prominutím dělal lehkou děvu, která když se zpozdí, tak je hned s nějakým chlapem.

 
26.06.2012 10:59 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Přítel je žárlivý a tím ničí náš vztah - zůstat, nezůstat?
Text uživatele: 

Připojím se k těm, co Ti radí odejít. Nejen kvůli sobě, nejen kvůli dceři, ale taky kvůli synovi. Sama píšeš, že je v pubertě a určitě by sis nepřála, aby si vzal z toho všeho příklad. Co se jeho rodičů týká, pokud Tebe a Tvé děti mají opravdu rádi, nic se Tvým rozhodnutím nezmění.

 
29.06.2012 10:14 Uživatel: Aida
Věk:  28

Město:Břevnov

Téma: Přítel je žárlivý a tím ničí náš vztah - zůstat, nezůstat?
Text uživatele: 

óóójééé, to já měla to samý co ty... pořád mě podezíral a slovně napadal, vyčítal úplně všechno... takže rada ode mě je, RYCHLE OD NĚJ PRYČ.

 
29.06.2012 10:37 Uživatel: Darila
Věk:  59

Město:Praha

panter.jpg
500-1000
Téma: Přítel je žárlivý a tím ničí náš vztah - zůstat, nezůstat?
Text uživatele: 

K  poučení

 

Pepa byl chorobný žárlivec. Střídal často ženy a tak se svému okolí jevil spíše jako Don Juan. Ovšem zasvěcenci z hospody věděli své. S první ženou se rozvedl po velkých tahanicích. Její dlouho očekávané dítě se muselo podrobit vyšetření, které Pepu usvědčilo z otcovství. Přesto se rozvedl. A důvodem byly dvě věci. Zvednutá rohožka, kterou žena včas po umytí schodů nevrátila na své místo a nová kytka v květináči, umístěná na okně, které vedlo do ulice. Obojí Pepu utvrzovalo v tom, že jeho žena dává tajná znamení milencům. Sám se ale vesele v hospodě holedbal, jak si našel milenku a doma tvrdí, že chodí do večerní školy. Kumpáni z něj měli částečně legraci, částečně měli na něj dopal. Pepa si po rozvodu pořídil další manželku. Ta ovšem netušila, do čeho se vdává. Pepa byl k ní pozorný, na rukou ji nosil. Jen do dne, který byl jejich svatebním. Již za týden se pro jeho ženu stal prstýnek na levé ruce velmi těžkým. Pepa si vzal do hlavy, že mu za ženou chodí soused. Muž to byl vetchý, spíše stařeček, velmi plachý, i na pozdrav se bál odpovědět. Jednou Pepa manželku nacpal do auta a odvezl k rodičům do 25 km vzdáleného města. „Domů se nevracej, dokud mi nepřineseš tu žlutou kouli, kterou jste měli na půdě“ Žena se lekla, že Pepovi přeskočilo. „Jakou kouli, proboha, žádnou jsme tam neměli“. Ale Pepa tvrdil, že ji viděl a včera si ji nesl domů soused. Jasný důkaz manželčiny nevěry.. A odjel. Žena a její rodiče byli v šoku. Rozhodli se, že ji už nechají doma, co kdyby se jí něco stalo. Pepa ale večer přijel s prosíkem, plakal a prosil o odpuštění. Že se mu asi něco zdálo a že se půjde léčit. Manželé se odebrali za příslušným lékařem. Ten dal Pepovi léky na uklidnění a mladé paní poradil, ať z takového manželství uteče, dokud je čas. To ji moc nepotěšil. Doma Pepa vysypal léky do klozetu a prohlásil, že lékař je manželčiným milencem a jeho oba chtěli otrávit.. A rozhodl se bránit. Jako myslivec vlastnil doma flintu, která od toho dne uléhala s manželi do postele. Žena se trochu bála, aby flinta nespustila, až do dne, kdy uslyšela, jak v noci opravdu Pepa vystřelil z okna. Prý za ní lezl po žebříku nějaký chlap. To už paní na nic nečekala, sbalila svých pět švestek a utekla domů. Do několika týdnů byla rozvedená.  

 

Ať už odůvodněná, nebo neodůvodněná žárlivost, zničí především důstojnost člověka.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel je žárlivý a tím ničí náš vztah - zůstat, nezůstat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3082x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1168x
dlouhodobý problém 8 1046x
Psaní s kamarádem... 9 1452x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1204x
hysterie ? 23 1462x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1551x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1885x
Sebevražda manžela 2 1525x
Přítel používá seznamku 2 1121x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny