Téma: Přítel mne podvedl - mám mu dát kopačky nebo odpustit?

28.10.2010 17:39
Uživatel: bey-bey
Odpovědí na téma: 4
Text:  S přítelem jsme spolu 3 roky. Nebydlíme spolu, ale měli jsem se rádi. Pak jsem přišla na to, že mne dlouho podváděl. Moje opilá kamarádka mi to řekla. Měla jsem sice podezření, že je nějak často pryč, ale tohle jsem si nepřipouštěla. Teď nevím, co dál. Jestli mu dát sbohem nebo mu dát ještě šanci? Má to ještě cenu?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.10.2010 17:51 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Přítel mne podvedl - mám mu dát kopačky nebo odpustit?
Text uživatele: Třeba tvoje kamarádka kecala. Každopádně jestli je to pravda, tak bych se s ním rozešel.
 
28.10.2010 18:13 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Přítel mne podvedl - mám mu dát kopačky nebo odpustit?
Text uživatele: 

Tady souhlasím s Jackem.Něco jiného je jeden úlet ,třeba v opilosti a v manželství ,kde jsi již vázána a ve hře je více ,jsou děti a tak .Ale pokud je to přítel ,se kterým ještě nemáte závazky a už tě dlouhodobě podvádí ,tak výhled ,že to nezopakuje je minimální.Šla bych od toho.A pokud nejsi extrémně žárlivá,což by vysvětlilo to,že jsi měla podezření,jelikož žárlivec podezřívá ze všeho,tak je to tvá ženská kontrolka ,intuice ,šestý smysl.Tušení,kterému já třeba věřím.Takže .. já na tvém místě bych si pobrečela ,pak bych mu dala vala a zašla si na kosmetiku a k  holiči zvednout sebevědomí smile

 
12.10.2011 04:21 Uživatel: nulas
Věk:  22
0-100
Téma: Přítel mne podvedl - mám mu dát kopačky nebo odpustit?
Text uživatele: 

dobrý den dozvěděla jsem se že mě partner podvedl...co dál??? frown Zijeme splolu ve spolecne domacnosti uz skoro pul roku.kazdy tyden odjizdi  na sluzebky a cely tyden je pryc a vraci se na vikendy-ty jsou nadherne.Ale vcera vecer mi nevolal,pak mi psal,ze ho kamaradi v hospode opili...a aso hodinu na to mi prisla sms...zlato promin,mam pruser,at to dopadne jak chce miluju te. frown Neni z tech ze by delal neporadek v ulicich tak me jako prvni napadla nevera a je to tak.A ja ted nevim co mam delat? frown Mely jsme velike plany a ja je nechci zahodit,ale na druhou stranu mu nebudu moc uz verit a mam strach ze nic nebude uz nikdy jako driv. frown Mam v planu mu rict,ze se musi rozhodnout mezi mnou a jeho praci,protoze prave ona nam ten vztah zabiji... frown Prosim poradte...jsem uplne zoufala...dekuji moc. mam dve dcery,ktereho ho miluji i presto,ze to neni jejich otec,ale takto dal zit nemuzu... frown

 
12.10.2011 08:44 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Přítel mne podvedl - mám mu dát kopačky nebo odpustit?
Text uživatele: 

Tady už bych byla rozvážnější. Nevěra není důvod k rozvodu, o rozchodu se nikde nepíše, ale ...
Za prvé, udělal blbost, že ti to řekl. Což je kravina první třídy, hodil svou zátěž na tebe s pocitem, že dělá dobře. No budiž. Tak.. určitě bych to nevzdávala. Byl opilý, to není omluva, ale v takové chvíli se to snadno sveze jinam, za druhé, miluje tě, to je zase něco navíc a ty už máš holčičky, které ho berou za tátu, takže musíš rozhodnout i za ně. A tady už nejde jen o tvoje ego.
Určitě ti poradím, a´t se neunáhluješ s nějakým rozhodnutím, které by tě mrzelo. Dej si čas, pobreč si, vydýchej to a život jde dál. Jak dí klasik : "Jednou je nikdy" , tak seber všechny síly a pokračuj v tom, co jste budovali.
Nevěra byla, je a bude. To nezměníš. Já mám pravidlo, které požaduji: " Když uklouzneš, nechci to vědět" .  Chvilku nedůvěra potrvá, ale musíš to zvládnout, v životě a ve vztahu přijde více překážek a jen moudrá žena tohle chápe. 
Radím, jestli si chceš o tom promluvit, je to tvá volba, ale já bych nechtěla nic slyšet, udělala bych tlustou čáru a jen varování: " Ted ti to odpustím, podruhé odcházím" . A už bych se k tomu nevracela. Nikdy.
Jsi mlaďounká , chlapa najdeš zcela jistě, ale nikdy nebudeš mít jistotu, že je ti věrný.Ta prostě neexistuje. A pokud je dobrý táta a partner, snažila bych se to překonat . Držím palce .

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítel mne podvedl - mám mu dát kopačky nebo odpustit?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 3094x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1169x
dlouhodobý problém 8 1046x
Psaní s kamarádem... 9 1452x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 1207x
hysterie ? 23 1462x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 1551x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 1888x
Sebevražda manžela 2 1526x
Přítel používá seznamku 2 1123x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny