Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne

24.10.2016 20:51
Uživatel: kattt9696
Věk:  22
0-100
Odpovědí na téma: 8
Text: 

Chtěla bych se zeptat na jednu věc. Vím, že s danou situací už nic nenadělám, jen bych si chtěla uspořádat v hlavě určité myšlenky.

08/2016 jsem se seznámila s jedním mužem. Je fakt, že hned na prvním rande jsme se spolu vyspali, ale udělali jsme si pěkný večer, uvařili večeři, podívali se na film, zůstala jsem přes noc. To samé se opakovalo zhruba po týdnu, celý večer probíhal v podstatě ve stejném duchu a připadalo mi to fajn, jenže on mi pak oznámil, že bych nejspíš měla jít spát k sobě a že co jsem od toho vlastně čekala. Vysvětlil mi, že nejspíš nejsem jeho typ a tímto jsme to ukončili.

Jenže po pár dnech jsme se dohodli, že když už nic, mohli bychom spolu alespoň spát. Ale v tu chvíli se to trochu zvrtlo. Najednou to začalo být úplně jiné, začali jsme spolu chodit i ven, na večeře, na akce, kde mě seznamoval se svými kamarády, jezdili jsme i na výlety, když jsme byli u něj, tak jsme si třeba uvařili, koukli na film a udělali si pěkný večer. V podstatě jako bychom spolu normálně chodili. Ale několikrát v celém průběhu mi zopakoval, že do mě zamilovaný není, jen mu je se mnou dobře a že se chce scházet, že neví, jak to s námi dál bude.

Chtěla bych jen připomenout, že naše setkání nebyla vyloženě o sexu, a ne vždy jsme ho měli, vždy jsme dělali spoustu jiných věcí. Je fakt, že někdy to bylo takové unylejší, jelikož jsme třeba trávili večer jen u něj v bytě, on navíc musel dodělávat věci do práce, tak je jasné, že nebylo moc čím se bavit, ale pokaždé jsme vyrazili ven a něco podnikli, tak to bylo moc fajn.

V poslední době jsem s ním navíc trávila docela dost času a on sám mi psal a chtěl, abych byla  s ním, říkal mi, jak mě má rád a je mu se mnou dobře. Pak ale najednou změnil názor a chtěl více času pro sebe s tím, že je to všechno na něj moc rychlé a z něčeho má obavy. S tím jsem neměla problém, jen je fakt, že jsem mu moc nevěřila a přečetla si jednu jeho konverzaci na Facebooku, což je sice špatné, ale zjistila jsem, že před nějakou dobou si k sobě na byt pozval jednu slečnu se kterou podle toho, co si psali, stoprocentně něco měl. Nejdříve jsem mu neřekla, že jsem si to přečetla, jen jsem po něm chtěla, ať je ke mně upřímný a řekne mi, jestli s někým během toho, co jsme se stýkali, byl. Několikrát mi do očí zalhal, že absolutně ne a že mu mám věřit. Později se však dozvěděl, že jsem si to přečetla a strašně se na mě naštval s tím, že ztratil veškerou mou důvěru a po několika dnech to se mnou ukončil. Neustále pak tvrdil, že si s onou slečnou jen povídali.  Když jsem mu však po několik dnech řekla, jakou přesně část jsem si četla a že mu prostě nevěřím, aby z takového psaní, kdy mu slečna třeba posílala fotky ve spodním prádle a on ji popisoval, co by s ní udělal, vzešlo jen 'povídání', přiznal se, že se s ní vyspal. Vůbec za nic se mi ale neomluvil, přičemž já jsem se mu za to, že jsem ho takto zkontrolovala, omluvila několikrát, vlastně jsem se mu za vše omlouvala v průběhu celého tohoto vztahu nevztahu, jelikož jsem měla pocit, že má nade mnou navrch a že cokoliv bych udělala špatně, byl by konec, ale to co udělal špatně on jsem mu musela trpět.

Nakonec pak popřel vlastně cokoliv, co mezi námi bylo. Ačkoliv mi říkal, že mě má rád, tak teď mi řekl, že ke mně nikdy nic necítil. I když mi říkal, jak je mu se mnou dobře a taky tak působil, teď zase tvrdí, že  to nebylo nic moc. Říkával mi, jak jsem pěkná, a teď že bych ho popravdě asi nezaujala, kdyby mě někde potkal. Chápu, že ho asi naštvalo, že jsem odhalila to, že mě prakticky podvedl (a ano, na začátku jsme se dohodli, že pokud se my dva budeme scházet, tak už nikoho jiného mít nebudeme), jen nedokážu pochopit, že najednou vše vidí jinak než jak to bylo/nebo to na mě působilo.

Jaký na to máte názor?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2778x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co se vlastně stalo?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.10.2016 21:26 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Ahoj, tak to prostě byl úlet a jde se dál. Zdá se, že jsi měla i přes původní úmluvu větší očekávání - že z toho bude něco víc. On to asi až tak neviděl a ještě si úlitl s jinou, takže sice je to proti tomu, o čem píšeš na konci (vaše domluva o tom, že s nikým jiný spát nebudete), ale svědčí to o tom, že to bral tak, jak jste si to zezačátku řekli. Nic závazného. Něco jako kamarádství s výhodama, prostě občas spolu být, občas i něco víc, ale nic hlubšího. Myslím, že bys to už řešit neměla, nevím, kolik mu je, ale pokud je podobně mladý, jako ty, tak se ještě nechce vázat a prostě si užívá. No a jakýkoliv zásah do soukromí je nepříjemný a degraduje důvěru, kor když jste spolu byli kraťounce a bylo jasné, že to vážný vztah není.

Vem si z toho jen ty příjemný zážitky a najdi si jiného

 
24.10.2016 22:40 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Napsala jsi toho hodně, a přesto tak málo = toho podstatného:

1) Kde jste se poznali - tipuji seznamku nebo něco náhodného, kolik mu je - tipuji, že je více starší než Ty, a o jaký vztah vlastně mělo jít - tipuji nezávazný, užívací atd. s tím, že se uvidí…

2) Na to, že jste se seznámili před zhruba 2 měsíci, jsi toho popsala tolik, jako kdyby to trvalo bůhví jak dlouho, neboť k tomu tak při svém popisování přistupuješ i tím, že používáš k tomu výrazy, které korenspondují s něčím dlouhodobějším, nikoliv tak krátkodobým…

3) Myslím si, že jsi od toho očekávala nebo jsi si přeci jen přála více, než Ti bylo jasně řečeno: "Ale několikrát v celém průběhu mi zopakoval, že do mě zamilovaný není, jen mu je se mnou dobře a že se chce scházet, že neví, jak to s námi dál bude."

4) I přes to, že: "na začátku jsme se dohodli, že pokud se my dva budeme scházet, tak už nikoho jiného mít nebudeme… " neznamená, že by Ti sliboval vztah…

5) Co se stalo s ním, je myslím celkem jasné = nic zvláštního, seznamoval se, užíval si, občas polichotil, ale nic závazného jako vztah nesliboval, nechával to otevřené celou dobu…

6) Co se stalo s Tebou? Tak to by mě také zajímalo, proč holka ve Tvém věku má zapotřebí jít do takového vztahu nevztahu, vyspat se již na prvním rande, aniž by o tom muži něco věděla, posléze souhlasit s tím, že tedy "když už nic, mohli bychom spolu alespoň spát… " s tím, že: "vlastně jsem se mu za vše omlouvala v průběhu celého tohoto vztahu nevztahu, jelikož jsem měla pocit, že má nade mnou navrch a že cokoliv bych udělala špatně,  byl by konec… "

 

Takže já si o tom myslím to, že máš nějaké problémy se vztahy - možná špatné zkušenosti? Nevěříš sobě? Nevěříš druhým? Lepší nějaký vztah nevztah než opravdový vztah? Máš se méně ráda, že jsi posléze souhlasila jen se sexem a neustále jsi se za něco omlouvala, neboť jsi se obávala, že když uděláš něco špatně, tak bude konec, že budeš zase sama? Takže já být Tebou, tak si uspořádám své myšlenky přesně o tomto, co píši v otázkách v tomto odstavci a v bodě č. 6. To si myslím je pro Tebe to podstatné, protože si myslím, že stejně nakonec toužíš po opravdovém vztahu 

 

 
25.10.2016 01:43 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Myslím si, že k němu cítíš něco víc. Pokud bys do něj nebyla zamilovaná, bylo by Ti asi jedno, že měl jinou.  

 
25.10.2016 13:54 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Za vsechno si muzes sama! Kdyz uz te poprve vyprovodil s tim,   at jdes spat domu a ze nejsi jeho typ, proc jsi to neukoncila? On ti to v podstate rekl na ferovku, jenom ty jsi v tom "vztahu" hledala neco jineho. Kdo navaze takovyhle vztah, nemuze vychazet z ferovosti. Porad se divim holkam, ktere i kdyz slouzi jako matrace, nazyvaji vztah "kamarad s vyhodami". Otazka je, pro koho jsou tam ty vyhody?
Asi by sis mela zvednout sebevedomi, pak s tebou muzi nebodou takhle zachazet.

 
25.10.2016 18:21 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Lištičko, já si myslím, že zde nešlo o sebevědomí ani o špatné zacházení. Přijde mi spíš, že šlo o nezávazný vztah a podle mých zkušeností mohou být krásné a mezi lidmi s jakýmkoliv sebevědomím. A prospěšné pro oba.  

Jejich komplikace je asi v tom, že skoro vždy se najde někdo, kdo chce časem něco víc, nebo míň a je pak otázkou, zda to dokáže ustát nebo ne.

Takže já jako muž, pokud mluvím za sebe, v podobném vztahu nevidím špatné zacházení.  

 
25.10.2016 19:00 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Ano, nezavazny vztah to byl, ale pouze z jeho strany. Pokud ona chtela vic, nemela se do takoveho vztahu vubec poustet.

 
25.10.2016 18:16 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Vztah, který jsi prožila byl/je kamarádský – o sexu. To, že Tě měl/má rád vs. to, že k Tobě nic necítí se nevylučuje. Je to spíše jen slovní hříčka, kterou si mnoho lidí vysvětlí tak, jak se jim hodí. Ono lidé pod pojmem „nic k tobě necítím“ myslí spíše lásku a ne „mám tě rád“.

 

To, že máš pocit, že říkal něco jiného předtím a potom je pouze subjektivní pocit, protože jsi měla jiná očekávání, spíše sny, které ti nenaplnil. Ale když se na to dívám já s odstupem, nevidím v tom žádné protiklady. (téměř)

 

Vidím to tak, že on byl k Tobě férový jak to jen šlo – vzhledem k tomu, že neměl povinnost se Ti se vším zpovídat, to si uvědom – nebyli jste víc než kamarádi! A oprávněně Ti nechtěl říkat o jiných záletech, protože bys je nezvládla bez konfliktu, což je poznat z toho cos napsala.  

 

Pokud máš ne zcela závazné vztahy, nemáš příliš právo si od protějšku vynucovat něco víc. Buď je ti tak dobře a ber když ti to někdo nabízí, nebo neber. Je to o svobodě a vzájemném respektu, ovšem s nutností akceptovat, že to jednou může skončit.

 

 
25.10.2016 19:53 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  40
Téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Text uživatele: 

Podle mě tě nepodvedl on, ale podvedla jsi sama sebe - tím, že sis namlouvala, že mu jde o něco víc, než říkal.

Symptomatická je tvoje předposlední věta:

jen nedokážu pochopit, že najednou vše vidí jinak než jak to bylo/nebo to na mě působilo.

Jenže ty především nechápeš, že on pravděpodobně to, co bylo, viděl celou dobu jinak než ty a působilo to na něj odlišně než na tebe.

Přičemž myslím, že ti dával najevo jasně, jak vidí to, co mezi vámi je.

 

Myslím, že lézt do postele někomu, kdo říká, že tě nemiluje, má smysl jen a pouze kvůli sexu a kvůli ničemu jinému. Protože v lepším případě dotyčný neví, co chce - v horším případě to ví a chce něco jiného než tebe.

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vztah založený jen na sexu - zklamal mě, že mě podvedl s jinou holkou a mě lhal že ne
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 5011x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1946x
dlouhodobý problém 8 1675x
Psaní s kamarádem... 9 2409x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2094x
hysterie ? 23 2265x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2803x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3073x
Sebevražda manžela 2 2336x
Přítel používá seznamku 2 1761x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny