Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?

27.02.2018 14:08
Uživatel: Cindysek
Věk:  24
0-100
Odpovědí na téma: 9
Text: 

Ahoj,

vlastně ani nevím co tu dělám, snad hledám radu nebo se potřebuji vypsat…

S přítelem jsme byli na Vánoce 2017 celkem 5 let (2012-2017), je o něco starší než já, na miminko už měl čas a i když já ne, kývla jsem na to, neboť jsem ho moc milovala a on o tom mluvil tak, že nebylo pochyb, že dítě a rodinu chce a právě se mnou.

Otěhotněla jsem loni (2017) (2017) na jaře, po 3 měsících si oznámení hodil na FB a zkontaktovala ho jeho láska z mládí, se kterou nemohl tehdy být, potom na sebe ztratili kontakt, protože se odstěhovala 400 km daleko (pořád tam je) a on pak zjistil, že se vdala a má dítě (dnes 15 let). Že si píšou a volají jsem věděla, viděli se jednou, když pracovně jel okolo, cca na hodinu. Věděl, že o tom vím, že mě to nervuje, ale prý jde jen o kamarádku a co řeším. Lhal mi, bylo mu jedno jak se cítím.

Snažila jsem se to neřešit, nicméně v 31tt těhotenství, když mu večer zas začal cinkat telefon, tak asi podvědomě mě to vzalo a rozjel se mi předčasný porod. Naštěstí se v nemocnici podařilo zastavit, ale klid na gauči až do konce.

Telefony když chodil se psama ven, zprávy o víkendech a po večerech a culǐ se do telefonu. Prý se nic neděje, hodně práce, tak má nervy. Říkala jsem si, že jak se malá narodí, tak mu třeba sepne. Uzavřela jsem se do bubliny a snažila se být v klidu.

Porod v polovině prosince 2017, u porodu byl a moc mi pomohl, nicméně potom už šlo vše z kopce. Domů nás pustili 22.12.2017.

Na Štědrý den jsem šla na jeho email (mám k němu přístup, vyřizuju mu z něj věci, ví o tom) a tam rezervace pokoje na 27.12. kousek od nás. Krve by se ve mě nedořezal. Mlčel jsem a čekala co bude.

V ten den na mě vybafl, že jde s klukama na pivo a už chtěl jít. Zastavila jsem ho a řekla mu, že o tom vím.

Poprosil mě, ať nedělám unáhlený závěry, že nejde dělat nic špatnýho a odjel.  

To nejhorší teprv přišlo. Vrátil se za 4 hodiny, řekl mi, že se byl jen projet, že potřeboval přemýšlet. Samozřejmě se s ní viděl, i když mi později přísahal, že ne na hotelu.  Že objednal pokoj, aby to na ni zkusil, ale nakonec to neudělal. Byla na svátky za babičkou cca 25 km od nás.

Další den mě napadly dvě dosud šílený otázky a to jestli ji miluje a jestli se chystá odejít. Na první mi odpověděl ano a na druhou nevím. Tu bezmoc a šok nepřeju nikomu. S 10 dní malým miminkem čelit něčemu takovému.  

Zkrátím to, táhne se to už dva měsíce a ty byly plné totální agonie nás obou. Slzy, hádky, objímání, v jednu chvíli, že nás neopustí, další den, že zas neví, mluvila jsem o tom pořád, volala jsem dokonce i jí. Vzala jsem malou a odešla k jeho rodičům, potom na pár dní si vyčistit hlavu do Prahy za kamarádkou a řekla jsem, že pokud neudělá něco, čím mi dokáže, že o nás stojí, tak už se nevrátíme.

Přijel pro nás, nicméně o pár dní později jsem zjistila, že přesně 5týdnů po porodu naší dcery mě s ní podvedl a nelituje toho. Nás si vyzvedl na cestě zpět po jejich společné noci.

Další hádky, vyhazování, balení, slzy. Celou dobu mi vykřikoval jak ji miluje, mě ne, jen mě má rád a jsem matka jeho dítěte a že se o nás postará. Nakonec mi řekl, že mě nemiluje už delší dobu, a že mě bral jako kamarádku, byl se mnou ze zvyku a prý se se mnou chtěl rozejít. Ale snažili jsme se o dítě 3/4 roku a on vědomě udělá, ze 24 leté holky svobodnou matku? Měsíc předtím, než se nám podařila jsem se ujišťovala, jestli už dítě opravdu chce. Okolí nechápe, jak se takto může chovat. Nikdo ho takhle nezná, ani rodiče a ani přátelé od dětství. Prý se mě těmahle řečma jen snaží od sebe odehnat, ale já ho vyhazovala, dokonce prosila ať už odejde a on nechce. Ale vidím, že je tak poblázněnej, že nedokáže ani malou milovat tak, jak by novopečenej táta měl. Dokonce mi řekl, že to přece funguje více lidem z jeho okolí, jakože nemají rodiče co jsou spolu 8o teď odjíždí na hory a prý snad zjistí, že mu malá chybí 8o nedokáže se teď ani vcítit do mě a jakkoliv se snažit.

Nakonec mu dala ona ultimátum, jestli ona nebo my. No je zatím s námi. Nevím jestli to zvládnu, on se moc nesnaží, necítím z něho tu lásku, kterou teď nejvíc potřebuju. Nicméně si dál píšou a volají. Prý na ni časem snad zapomene, ale milovat ji bude do konce života mi řekl 

Já ač vidím, jak je poblázněnej, tak si nejsem jistá, jestli ji už opravdu nemiluje. Pořád tomu nerozumím, snažím se to pochopit a proto jsem měla tendenci to pořád řešit. Teď jsem tak zmatená, že cítím lásku jen k malé, jinak si připadám totálně mrtvě uvnitř. Všechno co jsme si plánovali a na co se těšili jako rodina se rozpadlo.

Teď prostě jen fungujeme a fakt nevím jak dál…  . Já jedu na autopilota.

Omlouvám se za sloh, snad to bude dávat smysl, píšu to na etapy.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2403x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Partner se zamiloval jinde během mého těhotenství
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.02.2018 15:02 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Ty i malá potřebujete klid, absolutní klid. Je to důležité pro zdraví Vás obou, jak fyzické tak psychické + pro pohodové vytvoření zdravého mateřského pouta mezi Tebou jako matkou a Tvojí dcerkou.  

Myslím si, podle toho co píšeš, že nejde u něj pouze o nějaký přechodný stav, nýbrž o něco hlubšího, s čímž dle mého názoru nemá cenu bojovat.

Čili, ať to bolí jakkoliv a což i chápu, že není lehké, dala bych mu v tomto případě svobodu.

 

Vzhledem k tomu, že ona má již 15 leté dítě, předpokládám, že i on je více starší než Ty. Mezi nimi jde o lásku z mládí, on jí stále miluje, chce jí, měl jí, a to už není jen takové nějaké pobláznění, ale něco hlubšího, jak jsem již psala. Myslím, že jí má stále a i po těch letech "pod kůží" a to je něco, co je silnější, silnější i než on.

 

Neomlouvám ho, to v žádném případě. Jen si myslím, že Ti za to trápení vážně nestojí. I kdyby si vybral Tebe, bude myšlenkami stále jinde. Je mi to líto, ale myslím si to takto, jak píši.

 
27.02.2018 19:49 Uživatel: Cindysek
Věk:  24
0-100
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Děkuji za reakci. Vím, že teď jsme nejdůležitější já a malá, ale nedokážu se na to pořádně soustředit… nicméně se mi střídá uvědomění (přesně to co píšeš ty) s totálním zoufalstvím, kdy si nedokážu připustit konec.

 
27.02.2018 20:26 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Já Tě chápu, opravdu, ale mimča velmi vnímají vše již před narozením, natož po něm.

Když nebudeš v pohodě, bude i malá více rozladěná, navíc stresem můžeš přijít i o mléko a možnost kojení, které je velmi důležité pro imunitu malé.

Já vím, že se to dobře říká, ale jediný kdo si momentálně zaslouží Tvojí péči a lásku, je dcerka, on ne.

On není jen momentálně poblázněný, to je totální hloupost, bylo to v něm před Tebou a i při Tobě, "jen" k Tobě bohužel nebyl včas upřímný a vlastně je to celé od něj nezodpovědné.

Je to jeho láska z mládí, se kterou nemohl tehdy být,  ale teď už s ní být může a co víc, i s ní být chce.

Sám Ti jasně řekl, že: "Celou dobu mi vykřikoval jak ji miluje, mě ne, jen mě má rád a jsem matka jeho dítěte a že se o nás postará. Nakonec mi řekl, že mě nemiluje už delší dobu, a že mě bral jako kamarádku, byl se mnou ze zvyku a prý se se mnou chtěl rozejít." a že: "ale milovat ji bude do konce života mi řekl."

 

A tak to podle mě bylo od začátku Vašeho vztahu, že sice byl s Tebou, ale někde tam vzadu v jeho mysli ona byla, byť na čas ztracená, ale byla. A když se objevila, vše se mu a v něm vrátilo zpět. Je mi líto, ale je to tak.

 
27.02.2018 20:51 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Jak se k tobě celých pět let choval? Celych 5 let sis nevšimla, že by z jeho strany bylo něco v nepořádku? Nějaké signály, že to není ono?  

 
27.02.2018 18:29 Uživatel: Dáreček
1521657124_drek.jpg
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Ahoj. říkám si, jestli z něho nemluví jen ty hormony aktualni zamilovanosti, protože jste spolu byli  čtyři roky a to  je docela dost dlouhá doba na to, aby tě bral celé ty roky jen jako kamarádku. I když je všechno možné. Jak se k tobě celé ty roky choval, než se to stalo? Bylo všechno z jeho strany jinak v poradku?  

 

Bohužel se stává, že se jeden z partnerů zamiluje do někoho jiného. U vás se to stalo akorát v nevhodnou dobu, kdy máte dítě a toto obdobi se překonat da. Může to trvat i nekolik, let než ho to prejde.   V takových situacích se oak stava, že se zamilovanému člověku úplně vypne mozek a přemýšlí jen temi hormony. Pak tito lidé dělají i věci, které by v zivoži za normalnich okolností neudělali.

 

Myslím si, že kdyby ho ona opravdu chtěla, tak už je dávno s ní. Proto vidím v jejich vztahu problém spise z její strany. Ultimátum mu určitě nedávala ona.  

 

Spíš bych zašla primo za ní a řekla jí, ať se k ní ten tvůj chlap buď nastěhuje, nebo ať to s ním utne a nechá to být, protože máte dítě a mohlo by to mít na něho dopad také. Postav jí před hotovou věc a pak se ukáže, jak to s ním ona myslí.   Viděla bych to jako rychle a rozumné reseni.

 

Zeptej se jí, jestli si uvědomuje, že ničí rodinu.  

 

Přeji hodně sil.  

 
27.02.2018 19:06 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Je mi to líto. Neumím si asi ani představit jak se cítíš, ale asi je to peklíčko.

 
27.02.2018 19:50 Uživatel: Jackelin
Věk:  25
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Co to je za ženskou, že odtáhne chlapa od ženy, která s ním čeká dítě? Už jsem to tu i sama řešila, že se ptám. ber to jen jako řečnickou otázku.  

Víš co dítě a tvé fyzické a psychické zdraví je důležitější než chlap, věř mi. Vím, že to zní zle, ale časem zjistíš, že to tak je. Chlapů je… ale to, co si užiješ s miminkem už nevrátíš. teď tě potřebuje to malinké, abys měla sílu a užila si tu krásnou dobu… ať si k ní jde…

 
28.02.2018 13:14 Uživatel: JD
Věk:  32
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Tvůj partner se chová jako poblázněný puberťák, který by zasloužil nakopat do. aby, se probudil. Rozhodně ho nepřemlouvej a neponižuj se! To je to nejhorší co můžeš udělat!

 
21.10.2019 22:31 Uživatel: Sofca
Věk:  29
Téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Text uživatele: 

Ahoj, ani nevis jak ti rozumim, mam to same jako prez kopirak. Kdyby jsi chtela klidne mi napis jak to dopadlo u vas. Budu moc rada.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamiloval se do jiné během mého těhotenství a 5 týdnů po porodu mě s ní podvedl - co dál?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Žena mi přiznala milence, utíká od rodiny 23 4966x
Jak se zbavit žárlivosti? ???? 3 1927x
dlouhodobý problém 8 1650x
Psaní s kamarádem... 9 2384x
Přítelkyně vs. kamarádka - co s tím? 5 2058x
hysterie ? 23 2236x
Podvedla mě s mým kamarádem 2 2761x
Podvádím přítele se zadaným kolegou 18 3029x
Sebevražda manžela 2 2297x
Přítel používá seznamku 2 1743x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny