Téma: co dělat když mi přestal psát

18.01.2020 17:21
Uživatel: Kaja_
Věk:  19
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat, protože si už nevím rady. Seznámila jsem se s jedním klukem. Hned od začátku jsme si dobře rozumněli, bylo nám spolu fajn. Trvalo to asi měsíc, psali jsme si, chodili jsme do kavárny a podobně. Byla mezi náma taková ta jiskra a cítila jsem že se mu líbím. Naposledy to bylo zase fajn, strávili jsme spolu několik hodin, povídali si, líbali se. Další den jsme si psali, psal mi něco ve smyslu, že by mě chtěl mít u sebe a tak. No, pak jsme se rozloučili, a druhý den už mi nenapsal, ani třetí den a pak ani další den. Říkala jsem si, jestli třeba nečeká že mu napíšu já, do teď mi vždy napsal první on. A možná že jsem měla napsat, ale zároveň jsem chtěla aby se ozval on, kdyby mu na mně tak záleželo, jak to vypadalo, tak by se přece ozval on, protože by se mu začalo stýskat. Ale to se nestalo, teď už mi třetí den nenapsal, a já nevím na čem jsem. Nevím jestli o mně stojí, a taky nevím jestli to mám zatím nechat a počkat, nebo jestli mu mám napsat sama. Teď zpětně když si to čtu tak to působí, jakoby holka nemohla napsat první. Nechci ale aby to tak vyznělo, spíš jsem chtěla zjistit kdy mi napíše, ale teď mám strach že se na mě vybodne když já mu sama nepíšu. To by mi bylo dost líto, mám ho hodně ráda a furt na to musím myslet.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.02.2020 12:41 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: co dělat když mi přestal psát
Text uživatele: 

Nevidím důvod, proč by jsi mu nemohla napsat i Ty. To samé co Ty, si může říkat i on. Zájem můžete projevovat oboustranně, jak on, tak i Ty.

 
26.12.2020 19:18 Uživatel: ttoomm2
Věk:  27
0-100
Téma: co dělat když mi přestal psát
Text uživatele: 

Každý kluk chce vidět nějaký zájem. Tak jako tebe potěší zpráva od něho, potěší jeho zpráva od tebe. Pokud jsi mu do teď jen odpovídala nejsi o nic významější než ostatní. Měla bys mu napsat a projevit zájem nebo to udělá jiná????  

 

Mě osobně strasně štve, když holka neumí napsat sama, ani se na nic nezeptá, nezajímá se o mě. Pouze odpovídá na zprávy a to ještě jen když se jí to hodí a v lepším případě odpoví na otázku a připíše "a ty? ". Kluka stojí hodně energie vést takovou konverzaci, holku to nestojí žádnou energii a může takhle odpovídat spoustě klukům a hodně holek to také dělá.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: co dělat když mi přestal psát
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Nerozumím chování ženy, má o mě zájem? 11 3012x
Kde na rande v době korony? 13 3276x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 6 4167x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 3010x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 34 4078x
Společné bydlení 41 2405x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 1737x
Co darovat na MDŽ? 2 1073x
nechtěně 1 1298x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 1401x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny