Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci

31.12.2011 13:50
Uživatel: asociál
Věk:  17
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Psal jsem si s jednou holkou na icq a potvrdila mi, že nemám u holek šanci!
Mám zůstat sám a umřít třeba jako panic. Prý budu aspoň originální.
Je mi jasné, že se mě tady jen snažíte dát planý naděje!  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
31.12.2011 16:05 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Ahoj, je konec roku a ty máš v hlavě co ti napsala nějaká holka....prosím tě, je ti 17let a víš jistě, to je přece známá věc, že z tebe chlap teprve bude...nijak to neuspěcháš a věř že nic nezmeškáš.
Nic si nedělej z nějakých řečiček, hiď to za hlavu a raduj se s ostatními, vždyť je Silvestr a zítra je první den, Nového roku:!
Přeji ti vše nej a uvidíš holek bude jako máku, ještě je budeš zahánět, to mi věř...

 
31.12.2011 16:05 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Myslíš ty naděje tady? Já bych je nepodceňovala. Lidi s podobnou zkušeností se Ti snažili říct, jak to v životě funguje, jak se dostat z chmurných myšlenek a něco pro sebe udělat. Rozhovor z ICQ bych určitě nebrala vážně. Holka je mladá a neumí se vžít do Tvých pocitů. Chápu, že se právě v těchto dnech cítíš osamělý, možná nešťastný bez partnerky, která by s Tebou sdílela sváteční chvíle a silvestrovský rambajs, ale když dáš trochu na rady zkušenějších, ten příští už může být všecko jinak. Přála bych Ti to a taky bych si tu ráda od Tebe za čas přečetla, jak se Ti to daří a jak ses s tím popral. Buď chlap a jako chlapa Tě pak uvidí i holky.

 
31.12.2011 19:07 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

A protože ti to napsala jedna jediná holka na ICQ tak to bude pravda pravdoucí na věčné časy... Ta holka si z tebe pravděpodobně jen vystřelila, i když na můj vkus trošku drsným způsobem, ale i to někdy funguje.

Ostatní ti už svoje názory napsali, tak to teď zkusím já. Jedna moudrost říká: "Když si věříte, že něco dokážete, ale i tehdy, když si myslíte, že na to nemáte, tak vždycky máte pravdu" Ve tvém případě to sedí jako hrnec na prdel (za to sprosté slovo se omlouvám, ale nemůžu si pomoct). S tímhle svým přístupem si opravdu holku jen tak nenajdeš. Ptáš se, jak to vím? Odpověď je jednoduchá: protože jsi o tom sám sebe přesvědčil - vzal sis to do hlavy, tak to prostě tak bude. Pokud si stanovíš nějaký cíl, pak většina překážek k jeho dosažení spočívá jenom v tvé hlavě a tvém způsobu myšlení a přístupu k problémům. Máš v zásadě dvě možnosti:

1. nadále si láskyplně hýčkat a přiživovat svou sebelítost, až se v ní úplně utopíš - což je představa, která mě osobně dost děsí a tenhle život ti fakt nezávidím

2. přestat se litovat a říct si, že máš celý život před sebou a byla by škoda strávit ho fňukáním

Pokud sis vybral možnost číslo 2 (doufám, že ano), co začít třeba tím, že o sobě přestaneš přemýšlet v negativech (nikdy jsem neměl holku, žádná mě nechce, nemám šanci), ale zamyšlíš se nad tím, co je na tobě příjemné, pozitivní. Píšeš, že máš dva kamarády. Kdyby měl některý z nich o tobě říci něco pozitivního, co by to bylo? Zkus nad tím přemýšlet. Každý má šanci najít partnera a být v životě šťastný, ale nesmí jen tak sedět v koutě se založenýma rukama (životní partneři stejně jako většina důležitých věcí v životě jen tak z nebe nepadají), ale něco pro to štěstí udělat. Každý z nás má nějaou vážnost, pro kterou by si ho ostatní mohli vážit a mít ho rádi, ale aby se tak stalo, musí mít člověk v prvé řadě rád sám sebe a sám sebe si vážit. Zkus nad tím přemýšlet...

 
31.12.2011 19:23 Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Já asi tuším v jakém napětí jsi. Fajn, zkus něco rozbít, třeba talíř! Mrkající. To by šlo. Pak jdi ven, pokud je kam. Tedy jestli nebydlíš v lese řáholci. Lituješ se, to je asi taky normální. Lidi ti ale buď mohou potvrdit, že jsi chudák /abys  už konečně přestal/ a nebo tě přesvědčovat o opaku. Ani jedna reakce ti nepřivede holku pod nos. Za třetí, líbilo by se ti to i kdyby nakrásně jo? Není lepší to samotné dobývání a jít s košilí na trh než ten stess, že bys měl, ale bojíš se? Bojííííííš se co? Tak jdi do světa!

 
31.12.2011 19:50 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Napsal jsi mi vzkaz, ale protože ti nemám jak odpovědět (nejsi registrovaný), napíšu odpověď sem. Napsal jsi mi něco v tom smyslu, že na to, aby ses naučil bavit se s holkama, je v 17 letech už pozdě. Že to je stejné, jako kdyby ses měl stát profesionálním hokejistou a přitom neuměl v 17 bruslit - že to nejde. Já si jednak myslím, že tvůj příměr trochu pokulhává a hlavně s ním nesouhlasím, napíšu ti proč.

Přečetl sis můj příspěvek pořádně? Zkus si ho přečíst ještě jednou... Ptám se proto, že v mém příspěvku není ani slovo o tom, že by ses měl začít bavit s nějakýma holkama, psala jsem jen o tom, že by ses měl nad sebou zamyslet a zkusit změnit svůj přístup k životu. Nechci po tobě, aby se z tebe stal idol dívčích srdcí, který bude všechny dívky okouzlovat svým vtipem a šarmem - dopadlo by to úplně stejně jako se snahou udělt profesionálního hokejistu z někoho, kdo neumí bruslit. Když ale použiju tu tvoji metaforu, je právě potřeba začtí s tím bruslením - tedy od sebe.  

Jasně, je snadný říct, já to nedokážu a dál se litovat, těžší je ale říct, ale jo, dokážu to a alespoň to zkusit. A na to, aby člověk začal měnit svoje myšlení a svůj postoj k problémům a životu celkově, není nikdy pozdě, ani v 17 ne, to mi věř - stejně jako není pozdě začít s tím bruslením. Co takhle začít tím, že zkusíš odstranit ze svého slovníku - a hlavně ze své hlavy - slova jako nikdy, nejde to a nedokážu? Bude to těžký, ale ten výsledek bude stát za to, věř mi. Mrkající

 
31.12.2011 21:11 Uživatel: marki
55764725468133259401.gif
500-1000
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Tak mě ještě napadlo asociále. Přirovnej si "lovení holky" k marketingovému procesu. Než člověk získá /uloví/ klienta musí nejméně 15-ti klientům /potencilním/ rozdat a patřičně okecat krásně vypracovaný katalog. Čili úspěšnost je v rámci zákonů marketingu 1:15. Tomu se říká úspěšný marketing. Že je to moc práce? Ale už během tohoto direkt marketingu zjišťuješ a učíš se, co vlastně dívky chtějí. Je to jen nápad, který by mohl víc obrousit Tvou přílišnou sebekritiku. První pokus jsi udělal. Výborně. Už máš materiál k marketingovému výzkumu.  Jaký je výstup? Řekla, že se máš s tímto přístupem zahrabat a umřít jako panic, že budeš originál. Proč to řekla. Co tato potenciální partnerka chce? Abys změnil přístup. Tak to čtu já. Nasbírej víc údajů od více potenciálních partnerek a zapoj vyhodnocování, jakoby se ani netýkalo tebe. Ber to jako direct marketing. Usmívající se.

 
01.01.2012 16:25 Uživatel: Lada2
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Ach ta naivita! Ta holka to samozřejmě myslela jako vtip. Docela dobře si dovedu tu rozmluvu na ICQ představit - jestli jsi jí tam začal fňukat tak jako tady nám, že jsi k ničemu, že tě žádná holka nechce a určitě ani nikdy chtít nebude, a požádal ji, ať ti tvůj názor potvrdí, ani se jí nedivím, že ti takhle odsekla. Bylo to sice od ní necitlivé, ale tvůj sebemrskačský přístup k tomu přímo vybízí, a komu by se chtělo poslouchat takovéhle nářky právě na Silvestra?

Už před pár dny se ti spousta lidí snažila poradit, jak to udělat, abys se cítil v životě spokojenější a povedlo se ti najít si nějakou holku. Psali ti i lidé, kteří ve tvém věku měli stejné problémy jako ty a překonali je. Pokud se zařídíš podle jejich rad, jistě se ti povede dobře, bude tě to ale stát trochu (nebo i hodně) úsilí. Jinak to ale udělat nejde. Jestli ale dál hodláš jen fňukat, tak tu všichni,  kdo se ti snaží pomoct,  jenom mrhají svým časem.

Jestli jsi nespokojený s tím, jak na tom teď jsi, musíš s tím konečně začít něco dělat, ne se jen litovat. Tím samozřejmě nemyslím, že bys měl hned vyrazit ven balit holky. Co třeba nejdřív naučit se zbavit se ostýchavosti a sem tam s nějakou holkou prohodit pár slov (naživo, ne na ICQ)? Třeba o škole ("nepomohla bys mi s matikou, fyzickou atd. "), o nějakém filmu, nebo i o úplných pitomostech ("zapomněl jsem si hodinky, nevíš kolik je? "), případně jí jen říct "ahoj", když se míjíte cestou do školy. Nabídni pomoc, pokud některá spolužačka bude něco potřebovat. Nebo jí třeba jen otevři dveře (ani nemusíš mluvit),  galantní chování by ti mohlo získat u holek hodně kladných bodů, protože kluci většinou moc galantní nejsou. Hezky se oblékej, to kolikrát dělá divy (tím nemyslím oblečení značkové, ale čisté a upravené). A najdi si nějakého koníčka, abys neměl čas pořád jen dumat nad tím, že nemáš žádnou holku. Nemít holku není žádný horor, ač ti to tak připadá. Co třeba kdyby ti vážně onemocněli rodiče nebo vám vyhořel dům, to by bylo jistě tisíckrát horší, ne?

Mimochodem, pořád tady jen kňouráš nad tím, jak nejsi pro holky zajímavý. Co kdybys nám pro změnu napsal, čím bys MOHL BÝT pro holky zajímavý? Umíš nebo znáš něco zajímavého, nebo máš nějaké povahové vlastnosti, které by se holkám mohly líbit (jenom nemáš příležitost je předvést, protože jsi introvert)? A pokud tě napadne jedině odpověď "ničím", tak by ses měl v první řadě zamyslet nad tím, jak to změnit! Pečení holubi sami nikomu do pusy nelítají, každý se o to, co chce, musí přičinit sám. Ale o tom už ti i ostatní napsali spoustu. Tak se z toho hleď poučit, radí ti dobře!

 
01.01.2012 19:16 Uživatel: asociál
Věk:  17
0-100
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Skutečně nevím, čím bych byl pro holku zajímavý.

 
01.01.2012 19:49 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Když je Ti to jasné, tak co Ti psát, že? wink

Není na umírání v 17 letech trošku brzy? (reaguji na Tvé "Mám zůstat sám a umřít třeba jako panic") Možná to chce uklidnit se a nechat tomu volný průběh. Chce to trpělivost, všechno bude, jen to nebude za hodinu, ale třeba za měsíc nebo půl roku. Taky pro to musíš něco udělat. Pokud budeš sedět doma a donekonečna si budeš opakovat, že jsi asociál, introvert a samotář, tak fakt nikoho nenajdeš. A co zkusit seznamku?

Jo a na kamarádky, které Ti napíšou že u holek nemáš šanci se vybodni. To Tvé psychice moc nepomůže. Jedna holka nemůže mluvit za celé ženské osazenstvo planety. To že nejsi jedné holce symatický neznámená, že zemřeš jako panic. To už je lepší si povídat s křečkem smile

 
01.02.2012 09:06 Uživatel: Neblbnivole
Věk:  22
Téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Text uživatele: 

Takový krávě bych přibouch pazouru mezi dveřma.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kamarádka mi napsala že u holek nemám šanci
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Kde na rande v době korony? 6 386x
Jak hodně se snažit při psaní s holkou? 5 358x
Bojovat, ale jak, když nemám možnost? 4 395x
Vztahy, které skončí dřív než začnou 32 1233x
Společné bydlení 38 1409x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 827x
Co darovat na MDŽ? 2 400x
nechtěně 1 560x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 522x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 676x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny