Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu

13.07.2012 17:44
Uživatel: E3lit
Věk:  27
Odpovědí na téma: 13
Text: 

Ahoj,

poznala jsem se s mužem, přes internet, ale nebyla to seznamka. Je mu 25, inteligentní, nekonzervativní, vtipný a milý. Myslím, že mu můžu věřit a líbí se mi.

Píšeme si tak něco okolo 4 týdnů a  osobně jsme se sešli až v minulém týdnu, kdy jsme se viděli čtyřikrát. Hodně jsme si sedli a při posledním setkání proběhl i sex, který byl skvělý.

Předtím jsme si spolu psali každý den a on byl většinou iniciátorem. Tenhle týden odpovídá na zprávy, ale není už jejich iniciátorem a bohužel nemá čas se sejít, protože se mu nakupila práce. Máme domluvené rande až na příští týden. Docela mně to mrzelo a navíc mám strach, jestli jsem to tím sexem  (který jsme oba chtěli) nepokazila (už se to tu řešilo lovecké mužské pudy a syndrom snadné kořisti). Až do toho sexu, to byl on kdo se mně snažil přimět k osobní schůzce a byl tak nějak ten zamilovanější. Po sexu, se mnou komunikuje dál, ale už to není tak naléhavé a prostě nemá čas se sejít. Ale s kamarádama ven chodí (což neberu jako špatně, nehodlám se mu nacpat do veškerého času a vyšoupnout mu ty kamarády).

Sama mám dvě zkušenosti, kdy jsem takzvaně nalítla a bez ohledu jak dlouho trvalo seznamování, se to po sexu překlopilo do oblasti friends with benefits. U tohoto muže se právě bojím, aby se nestalo to samé a na druhou stranu nechci být za stíhačku. Trochu mi ruply nervi a na rovinu jsem se ho zeptala, jestli se chce dál scházet nebo to nechat být. Dost se divil, jak mně něco takového napadlo a ujistil mně, že mně chce dál poznávat.

Snažím se tu svojí paranoiu krotit (nebudu ho až do schůzky znovu kontaktovat) a věřit, že většina mužů jedná v těhle věcech normálním způsobem, ale díky zkušenostem se bojím bolesti z dost tvrdého dopadu, pokud by to dopadlo stejně jako u těch předchozích.  

Jen jsem měla dojem, že na začátku se člověk chce  s tím druhým vídat, co nejčastěji i kdyby to mělo být jen  na krátké kafe po práci.

Naletěla jsem nebo to byl jen špatný týden? Mám se víc stáhnout a nechat ho zase být iniciativní?

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 6922x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: hodně práce nebo lovec?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
13.07.2012 18:34 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

... já to vidím takhlestressednažil se do té doby než tě dostal na záda... možná se budeš na mě zlobit, určitě to není příjemné, ale on dostal co chtěl... kdyby měl vážnější zájem, určitě by si na sex ještě nějakou chvíli počkal.. teď už to bohužel nezjistíš... nech tomu volný průběh.. nechala bych to na něm... aspoň budeš vědět na čem jsi...

 
13.07.2012 18:40 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

A to já si myslím, že nezáleží na době, po jaké skončí v posteli. Tenhle týpek podle mého názoru klidně počká, co na tom sejde, když jde z postele do postele? Viz Až do toho sexu, to byl on kdo se mně snažil přimět k osobní schůzce a byl tak nějak ten zamilovanější.

 
13.07.2012 18:50 Uživatel: E3lit
Věk:  27
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

Právě proto jsem se ho na tohle zeptala přímo, jestli se chce dál scházet nebo to chce ukončit (pro mně a asi i pro něj by to tak bylo snažší a méně bolestné). A protože to bylo přes chat, tak by snad neměl mít problém s tím napsat: ano ukončíme to, chtěl jsem jen sex?

 
13.07.2012 19:08 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

... chlapi jsou strašní srabi, na přímou otázku ti určitě neodpoví... ano chtěl jsem jen sex..

a chtěla by si tohle vůbec slyšet? jsi tak silná, aby jsi takovou odpověď unesla i kdyby  byl takový "borec"a dokázal ti to říct?

já myslím že to by nechtěla slyšet žádná žena...

na tvém místě bych počkala, jak se k tomu postaví on, chápu že ti to vrtá neustále hlavou, ale zkus to vydržet.. a když se ozve, nebýt mu hned k dispozici, ať si nemyslí že si nějaká pipka, co jen čeká až se ozve..

pokud se teda ozve...

 
13.07.2012 19:23 Uživatel: E3lit
Věk:  27
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

Chtěla bych to slyšet, sice by to byl v tom okamžiku šok, ale zase by mi to pak uvolnilo ruce na něco dalšího a nemusela bych třeba marnit čas a nervy planými nadějemi. Lepší je okamžitý řez.

 
13.07.2012 19:19 Uživatel: E3lit
Věk:  27
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

No, ještě doplním, že jsem se o tom bavila s kamarádama - dvěma muži  a dvěma ženami mezi 27 až 33 roky, kteří se navzájem neznají a kteří mají různé typy vztahů, a první slečna je názoru počkat nejlépe měsíc či více a nechat se během té doby nahánět a svádět a pak mít sex. Druhá si myslí, že je nejlepší začít co nejdříve sexovat a "naučit" si muže na jistý sexuální komfort. Kamarád zas zastává názor, že žena se má co nejdéle nedat a má být stále ostražitá. A ten poslední mi tvrdí, že sexovat se má co nejdřív a co nejčastěji, že takhle začaly všechny jeho dlouhodobé vztahy, že odkládat sex není u chlapa ani ženy asi normální.

Čert se potom v tom má vyznat a snažila jsem se zvolit kompromis.

 
14.07.2012 09:47 Uživatel: MitsCa
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

O to vůůůůbec nejde. Když u jednoho typu chlapa budeš čekat dlouho, tak se na Tebe vykašle. Když u jiného půjdeš na to zhurta, tak si bude myslet, že seš coura.

Pokud máte být spolu a chcete OBA být spolu, tak je úplně jedno, zda se budete milovat druhý den po seznámení nebo za 3 měsíce.

 

A to, že jiní na svých teoriích postavili své vztahy? Přece každý přitahuje a je přitahován určitými typy lidí/protějšků, tak je jasné, že pak to, co zkoušeli praktikují, když jim to s tímto typem vychází.

Je pak jen otázkou věku a nadhledu, zda v něčem člověk sleví a vybere si "jinou" osobu než ty, které vždy přitahoval a byly i přitahovány a líbily se.

 
13.07.2012 22:41 Uživatel: Babe
Věk:  25
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

No, jestli jses s ním fakt vyspala už po čtvrté schůzce, budíš u něho dojem lehké holky, dostal tě lehko, tak ho i lehko ztratíš. Možná se budete stýkat, ale už se bude určitě pokukovat po jiné lehké kundičce.

Tak ho neber vážně, užívej si sex, chlapi chtějí jenom sex, na nějaký vážný vztah tohle není. To bys byla blbá, kdyby jsis to myslela. Je to jenom o sexu.

 
14.07.2012 09:36 Uživatel: MitsCa
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

Něco jsem Ti tu napsal, ale hodilo mi to pak chybu a vymazalo se to. ale ve zkratce jen to, že se tu tu už řešilo, přesně toto.

Hlavně nedej na to, žes měla počkat - pokud chlapovi jde jen o jedno, tak je fuk jestli mu "dáš" po 2 dnech nebo 2 měsících. Vztah ochladne pak tak jako tak. Pokud má zájem, tak na tom zas tak nezáleží, kdy dodje k prvnímu milování (pokud to samozřejmě nebude extremně dlouho bez viny nějakého náboženství apod. ).

Mrkni tu:

http://www.mojestarosti.cz/poradna/vztahy-manzelstvi-rodina/novy-vztah/chci-s-nim-vztah-ale-nevim-co-chce-on.html

 

 

 
17.07.2012 10:56 Uživatel: danielaslavíková
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

Já si nemyslím, že by dotyčnému šlo jen o sex, respektive, že by všem mužům šlo výhradně jen o sex, ale fakt je ten, že dokud k sexu nedojde, každý se mnohem víc snaží. Teď jsem podobný problém řešila s kámoškou, borec jí psal sms několikrát denně, až toho měla skoro plné zuby, jak byl otravný, ale po sexu už jí psal jen obden.... byla z toho vykolejená, zmatená. Nicméně scházejí se dál a všechno je ok, až na to, že už se tolik nesnaží. Co z toho vyplývá pro tazatelku? Nic mu nevyčítej, buď trošku nedostupná a tajemná, jak praví jedno přísloví "vojáci jdou do boje až tehdy, když je země ohrožená", nesmí si myslet, že neděláš nic jiného než čekáš na jeho pokyn... ne že bys mu přestala "dávat", to nee, ale rozhodně si nesmí myslet, že mu "dáš" kdykoli si vzpomene. Jinými slovy řečeno, musíš si ho vychovat, chlapi to potřebujou. Když pochopí, že se musí taky trošku snažit, že nejsi žádná "hej, počkej", tak to bude ok, neboj. To je aspoň moje zkušenost.  

 
17.07.2012 11:44 Uživatel: MitsCa
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

No nevím... Jak často se scházejí? Asi ne moc často, když jen sms ji píše ob den. Pokud by chtěli být spolu, tak jsou aspoň v začátcích spolu každý den, ne? (a věk v tom moc roli nehraje)

 

A taky záleží co ji psal několikrát denně - pokud to bylo otravné, tak vyloženě to byl nějaký lovec, protože chlap, kterému by na ženě záleželo, by znal míru a nepřeháněl to tak.

 

 
17.07.2012 12:33 Uživatel: danielaslavíková
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

Scházejí se o víkendech, resp. jeden víkend jsou u něho a jeden u ní, protože on přes týden pracuje v cizině. Určitě to není typ lovce, má přes 50 let a je vdovec, kamarádce pomáhá ochotně a rád na domě i zahradě. Je s ním vlastně spokojená, jenom ji udivila změna frekvence sms, která nastala práve po první sex. kontaktu.

 
17.07.2012 12:46 Uživatel: MitsCa
Téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Text uživatele: 

Jo takhle, tak to je jiná. happy

Třeba si vypráskal kredit na stíhání prvního milování a teď šetří no... excited  (to je vtip)

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Změna v chování partnera po prvním sexu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Společné bydlení 38 920x
Kde hledat plnohodnotný vztah? 8 594x
Co darovat na MDŽ? 2 273x
nechtěně 1 422x
Jak jí říct, že mi něco vadí a nevypadat jako žárlivec 2 372x
Důvěra v novém vztahu po setkání s expřítelkyní 4 491x
Jak na dominantní ženu? 48 1043x
co dělat když mi přestal psát 1 479x
Myslí to se mnou vážně, když mi neřekla miluji tě? 4 648x
Půlroční vztah, na veřejnosti se se mnou nechce vodit za ruce 17 644x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny