Téma: Rodiče mě ztrapňují před přítelem - jak mi to mohli udělat?!

01.08.2016 06:37
Uživatel: Beruška23
Věk:  18
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Ahoj,

minulý týden (25.7.2016) jsem byla ukázat domu mého přítele, protože moje matka to tak chtěla a chtěla aby se přítel ji zeptal, jestli me s nim někam pustí na 5 dni. Nevím, me to přijde az příliš aby se mých rodičů ptal, jestli me pustí, vždyť je mi 18 a rodiče jsou az s tím moc s tím prehnani.

Pritelovi se moc nechtělo a bylo na něm vidět, ze je az moc nervózní. Rodičů se bál, nakonec se alespoň tak trochu otrkal, ale sila, co můj táta s máma začali říkat. Začali radit jeďte tam a pořad se na něco vyptavali, v tom i táta začal kecat před nim takový kraviny jako ona už se vybodla hrát na kytaru, ze už me to nebaví, ovšem, přestala jsem hrát protože me už to nebavilo, a to bylo i před 6 lety, Čím jsem starší, tak už mám jiné zájmy. Nebo dostal koláč, který pekla ma babička a táta rekl: Tak co jaký je, to pekla dcerka, když to není pravda. Já jsem řekla ze nepecu a táta klidně před nim, tak se to nauč. A potom jeste tata: Tak co, jaky je ten kolac lepsi od nasi babicky nebo od tvoji mamy? A jedtli jeho mama pece. No des a hruza proste. alt No já na to pečení moc nejsem a me to moc nebaví, spis něco uvařit. A prostě mu chtěl i vykecat ze prej musí mít plno peněz když se mnou někam jezdí, ze bych chtěla tohle a takto, ano líbilo se mi to, ale nic takového po něm rozhodne nechci alt a koupim si to, az budu mit penize a nasetreno na to. Dále prej aby nejezdil 200 se mnou, a máma potom řekla: no nevím, my jsme mohli s tvým tatinkem někam spolu az po delší době někam jezdit na víc dni, a radila ze to je moc brzo někam jet, jsme spolu teprve 3 měsíce. A prostě takový další kraviny, az me docela zacali stvat a pred nim i ztrapňovat. A prostě i příteli vadilo, ze se musí zeptat moji matky, jestli mohu s nim jet o prázdniny stanovat a máma právě řekla, no nevím, zeptejte se ještě tatínka.

S přítelem se máme rádi a známe se už dost dobře. A prostě začali mít před nim takový kecy, az mi to moc příjemný nebylo. Teď ho určité ode mě odradili : ' (Nevím prostě táta i před nim, tak co, kolik chceš peněz? Jako kapesny. Az me to bylo prostě blby, já se o nic neprosim. Před rokem jsem bourala s autem, protože jsem špatně rozjela, začínala jsem jezdit a táta mu samozřejmě řekl: Jo ta naše holka umí pěknej tuning, říkala ti? No proste sila.

Je mi porad z toho tak spatne a vůbec nevím, jak mi to mohli udělat mě takhle totálně ztrapnit před mým přítelem. Ted si bude myslet jaka jsem špatná a bude si říkat, ze asi nejsem ta, kterou tak hledal, asi ani ne ta pravá. Ach jo. Když jsem se sloučila s přítelem, tak už na něm bylo vidět, ze je rad ze už odsud vypadne… alt 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1901x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Rodiče mě ztrapňují před mým přítelem
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.08.2016 15:19 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Rodiče mě ztrapňují před přítelem - jak mi to mohli udělat?!
Text uživatele: 

Pokud potrebujes poradit, tak se

1. nauc psat

2. uved svuj pravy vek

3. nevymyslej si

 
01.08.2016 16:54 Uživatel: LleeF
Věk:  30
Téma: Rodiče mě ztrapňují před přítelem - jak mi to mohli udělat?!
Text uživatele: 

Rodiče maj starost, na druhou stranu žijou ještě někde jinde, už je trochu jiná doba, řikám Ti to jako třicetiletá. Záleží na důvěře mezi Vámi. No a Tvůj táta to moc nezvlád, musím říct, že měl asi opravdu hloupé řeči,  ale máma před Tvým klukem zase nechtěla ztrapňovat a podkopávat tátu. Na druhou stranu měli docela pravdu. pokud je Tvůj kluk o něco starší, mělo ho to napadnout samo, že Ty sama za to jestli někam s ním můžeš jet pod stan nebo kam, moc bojovat nebudeš-nebo ne, že nebudeš, ale moc toho nezmůžeš, takže jste měli fakt přijít oba a slušně říct o co go a požadat o povolení. Je možný, že klučina takový morésy taky nezná, mění se doba i výchova  a je to jak u koho no Je Ti sice 18, ale bydlíš stále u nich a ještě si nevyděláváš, chvála Ti, že je Ti trapně a že si chceš časem vytvořit vlastní finanční příjem. Kdyby tuhle větu Tví rodiče četli, měli by radost, pokud maj trochu zdravého rozumu, což mít musejí, když se bojí o svou dceru A tátovi to odpusť, někdy neví co říct dost rozumného jako to umí maminky, tak plácaj kraviny a možná to tak ani nemyslí, horší je, když je člověk bystřejší než oni a přebere si to jako nehoráznou netaknost vůči všem zúčastněným.

 
01.08.2016 17:58 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Rodiče mě ztrapňují před přítelem - jak mi to mohli udělat?!
Text uživatele: 

Ahoj, občas je ten češtin nějakej divnej, to je fakt alt

Ale pokud si neděláš bžundu, tak si myslím, že tvůj otec to myslel spíš v legraci. Ale neodhadl, že tobě se nebude líbit a že to v té situaci bude vypadat rozpačitě. Myslím, že tě nechtěl záměrně shazovat, jen si utahoval.

A to pečení alt - tím tě chtěl spíš podpořit, proto si vymyslel, že's ho pekla ty. Moje babička to dělala též, chválila mě před známýma za věci, které jsem ve skutečnosti  nedělala. Vždy mi bylo stydno a též jsem nechápala, proč to dělá. Ale chtěla mě vyzdvihovat alt.

Je ti 18 a měla bys brát v potaz to, že u rodičů žiješ a starají se o tebe, asi ti nic moc zakazovat nebudou, takže se ptej - prostě potřebují vědět, kde bys byla, aby neměli starost. Nejde o svolení, ale o to, aby věděli, kam se chystáš.

Myslím, že na tohle jednou budeš  vzpomínat s úsměvem alt Fotříkovi to můžeš vracet a taky si z něj utahovat, teda já bych to, být tebou, dělala alt

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rodiče mě ztrapňují před přítelem - jak mi to mohli udělat?!
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Bojím se svého otce 2 2684x
Hádka s mamkou kvůli mému autu 3 1684x
Táta pijan, můj život s alkoholikem 10 1609x
Má matka by mě nejraději nechala bez peněz 3 1430x
Táta se mnou nemluví,pro mámu je nejleší to co vymyslí ona. 11 1584x
Matka mě pořád kontroluje 17 2048x
Pomozte mi, chci utéct z domu 6 2297x
Nevlastní otec - postavit se mu a riskovat násilí nebo se zbaběle odstěhovat? 5 1308x
Soužití s mojí mámou 6 1876x
Prosba o pomoc 7 1664x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny