Téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?

19.07.2016 17:19
Uživatel: Rebelka
Věk:  15
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Ahojda,  

jelikož jsou prázdniny a lidi v mém věku se v tuto dobu často párují, já si lámu hlavu nad podivnostmi mého života.  

Je mi 15, táhne mi pomalu na 16 let, ještě jsem nikdy neměla opravdový vztah a vzhledem k tomu, že většina mých vrstevníků je zadaná, někdo se o ně snaží nebo mají už alespoň nějaké zkušenosti, začínám se bát, že o něco přicházím. Netvrdím, že o mě nikdo nestojí, kluci se mnou tu a tam flirtují, ale vždycky to zůstane jenom u toho. Od kamarádek vím, že se do nich vždycky někdo zamiluje a celé dny jim vypisuje, jak je miluje, jak jsou nádherné, že pro ně udělají všechno, nosí jim kytky atd. Já tohle nikdy nezažila.

Nejdřív něco o mně. Co se týče vzhledu, žádná ošklivka nejsem, starám se o sebe, slušně se oblíkám, snažím se vypadat upraveně, přirozeně (ne jako lehká žena), dospělí dokonce tvrdí, že jsem moc hezká holka (sice jsem menšího vzrůstu, ale mám dlouhé, vlnité vlasy tmavě kaštanové barvy). Jenže povahou, ačkoliv se od hezkých holek očekává, že budou sebevědomé, protože se kolem nich kluci jen točí, jsem spíš stydlivější, co se týče interakce s kluky a taky celkem intelektuálně založená (baví mě chemie, biologie, fyzika a ráda to probírám i ostatními) Dospělí mě zbožňují, ale ve třídě mě mají spíš za podivína alt

Čím víc se ale dívám kolem sebe, tím víc mám pocit, že kluci do 20ti let raději nadbíhají zmalovaným pipinám, co jim dají hned první rande a ti, co stojí o vztah, který přesahuje prostor ložnice, jakoby vymřeli. Přála bych si taky zažít ten pocit, kdy člověk ví, že je do něj někdo bezmezně zamilovaný, píše mu romantické básně a je ochoten bojovat o vaše srdce. Já můžu jen tiše závidět své kámošce, kterou kluci žádají o číslo skoro na potkání. Moje máma mi sice furt tvrdí, že jsem tak krásná, že se na mě musí otáčet každý samec, ale to si myslí o své dceři snad každá matka, takže tu neposloucham.

co dělám špatně, že se to nikdy nikam neposune, že mi kluk nikdy sám od sebe nenapíše něco hezkého/romantického, přitom u kamarádek to dělají běžně?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1790x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Kluci to se mnou nikdy nemyslí vážně - proč? :(
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
19.07.2016 18:41 Uživatel: Hříbeček
Věk:  68
1374524401_002.JPG
3000-4000
Téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?
Text uživatele: 

S tím si vůbec nelam hlavu. To všechno ještě příjde.

 
19.07.2016 20:13 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?
Text uživatele: 

Podle toho, co o sobe pises, si myslim, ze k sobe potrebujes vyzralejsiho nebo starsiho kluka. Radeji trochu zapracuj na svem sebevedomi a ver, ze tech vztahu budes mit jeste tolik, ze se ti z toho bude motat hlava!

Jen to nesmis lamat pres koleno!!

 
19.07.2016 20:19 Uživatel: Nicolett
Věk:  28
Téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?
Text uživatele: 

Podobné věci jsem v tvém věku taky řešila Měla jsem kamarádky, které kluky střídaly jako ponožky, každý kluk je chtěl, všem se líbily, všichni je obdivovali. Dnes (19.07.2016) ani jedna z nich nemá vztah.  

Byla jsem dobrá ve škole, ale spíše šedá myška - dospěla jsem a začala jsem dokonce kolem sebe kluky více zajímat.  

Ve dvaceti jsem poznala přítele s kterým jsem dodnes a nyní jsme manželé… a je to to nejlepší co mě mohlo potkat.  

Určitě tomu dej čas, není kam spěchat. Chápu, že je jiná doba, ale neboj

Kdybych měla dát radu svému mladšímu JÁ, které po nocích kvůli kamarádkám a touze po vztazích a klucích brečelo, tak bych jen řekla, že není nad čím se trápit, vše přijde a má svůj čas. Užívej si mládí  

 
20.07.2016 10:11 Uživatel: swiggi
Věk:  47
0-100
Téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?
Text uživatele: 

CHÁPU TĚ. Otočím to na klukovské léta. někde jsem četl že nejhorší věk je pro kluka kolem 16-17. Spolužačky měli staršího kluka. Starší v tomhle věku nepůjdou s 16 letým. A tomu 16 letýmu zbudou 14ctky. Taky žádná sranda pro kluky v tomhle věku. Pak 18. A pak VOJNA!! Známá věta s vojakama netančím je dostatečně výztižná. Ale abych ty svoje moudra shrnul, tak pytel se roztrhnul až po vojně. 21let. Tudíž ti chci naznačit že vše příjde, Je ti 15! V září jdeš asi do prváku. Nová škola nové tváře, nové zkušenosti. Život ti začíná, ale POZOR-moje spolužačka byla taky chtivá ŽIVOTA  v 16. -ti se jí to živý narodilo!!! Na druhou stranu dnešní možnosti  naše generace neměla. Otevřeš internet a mužeš si najít kamaráda přes net a můžete si psát. O čem chcete jen vy dva. V 15 jsem mohl tak akorát do kina a jen na filmy do 18let. Aha kde jsem měl sehnat slečnu. VŠECHNO NA TEBE ČEKÁ A I SEX JE MYSLÍM AŽ OD 16, Užívej prázdnin ON  se objeví. neboj!!!!!!!!

 
20.07.2016 10:49 Uživatel: Máša
Věk:  33
1451916129_ma.jpg
1000-2000
Téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?
Text uživatele: 

Jen pro poradek. Vojna uz neni a sex je od 15ti

 
20.07.2016 13:33 Uživatel: swiggi
Věk:  47
0-100
Téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?
Text uživatele: 

MÁŠO to je objev že vojna už není. Ona by stejně na vojnu nešla. Psal jsem o sobě a naše generace na vojnu ŠLA. A sex jo máš pravdu od 15 můžeš od 16 musíš.) )

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsou prázdniny a mně chybí láska - proč to se mnou kluci nikdy nemyslí vážně?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny