Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single

27.07.2014 11:46
Uživatel: Loreline
Věk:  25
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Končí mi týdenní dovolená. Chtěla jsem si odpočinout a hlavně se odreagovat, práce mě totiž hodně stresuje (a deptá). Můj osobní život vlastně ani neexistuje. V místě bydliště žádné kamarádky nemám, takže znám jen práci atd. Prostě nuda. Ale na dovolenou jsem jela za svými kamarádkami do původního bydliště. Těšila jsem se na ně, těšila jsem se na pár dnů volna, bezstarostnosti, léta…

 

A teď jsem zpět. Unavená a psychicky zdeptaná. Oč jde? O jedno a to samé. Podkopané sebevědomí. Nebo spíš úplně zakopané sebevědomí. To mé, samozřejmě. Je fuč, a to už hodně dlouho. Ale nedivím se. Ten týden jsem si připadala jako blbec. Když jsme někam večer šly, často nám oslovili neznámí muži. Tedy spíš mé kamarádky, ne mě. Občas to bylo skutečně trapné. Sem tam se nějaký týpek snažil nabalovat mou kamarádku, zatímco já jen trapně přihlížela. A nemluvím jen o klubech. To samé se stalo i na ulici, na koncertě, na festivalu. Po mně ani pes neštěkl.  

Chtěla jsem si odpočinout, zapomenout na své problémy a trápení, ale ve skutečnosti mi část toho trápení byla přímo vmetena do tváře. Dennodenně. Nikdy jsem neměla zdravé sebevědomí, ale o tomto týdnu se mé sebevědomí zase propadlo o něco hlouběji. Možná je dětinské něco takového řešit. Ale nedá mi to. Aspoň jednou v životě bych chtěla zažít pocit, že se někomu líbím, že ho zajímám, že o mně má zájem. A tím někým nemyslím úplné zoufalce se sociální fóbií či namol opilé muže. Vím, že se na tu zpověď vlastně nedá asi nijak reagovat. Možná jen úsměšky, že v 25 letech řeším takové "hlouposti." Možná máte pravdu. Ale říkáte to vy, kteří jste už zažili zájem o svou osobu…

A proto mě nesuďte, nebo aspoň ne tak ostře. Chtěla jsem si prostě jen postěžovat, vylít srdíčko. Vím, že řešení prostě neexistuje.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3692x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Pocit, že za nic nestojím
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.07.2014 13:22 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Každý člověk má hodnotu, a né že né. Základem je uvědomit si to. Nevím, z čeho přesně pramení Tvé pocity, ale podle příspěvku možná i ze vzhledu…

 

Nikdo není vyloženě ošklivý. Jestli jsi při těle, začni s cvičením, není to snadné a není to hned, ale pokud by Ti to pomohlo i s léčením duše, bylo by to skvělé. Jinak vzhled může vylepšit taky pěkný střih vlasů či i třeba barva, pěkné oblečení a příjemné líčení…

Možná se Ti to zdá, že kluci balili jen Tvé kamarádky…

A obecně, tím se člověk nesmí trápit, ale brát to reálně. Taky reálně vím o lidech z okolí, které bych třeba označila za více atraktivní, než jsem sama, stejně tak bych ale našla ty méně atraktivní, to je život, ale na tom to vše nestojí, je to jen dílek mozaiky ke štěstí alt

Hlavní je cítit vnitřní spokojenost!

 
27.07.2014 13:40 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Přece všude je takových mužských, určitě jsou i takoví, co po Vás koukají, jen jsou nesmělí. Někteří si dají něco na kuráž a zase si neuvědomí, že jsou tak odpudiví a otravní, jen také nevědí, jak na to. A co v práci, tam jsou také kolegové? Který se Vám líbí? Zkuste se pohybovat tam, kde je víc mužských pohromadě.  Zajděte si někam na večeři, klidně sama, možná že to vyjde, jen to nevzdávejte. Radost a spokojenost z Vás musí vyzařovat, na zamračenou holku moc pěkný pohled není. Držím palečky.

 
30.07.2014 08:24 Uživatel: Ivisa
Věk:  32
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Ahoj a nechceš zkusit registraci na www. exceptionals.net. Nevím odkud jsi, ale myslím, že bys tu mohla najít přátelé a dobře se bavit. Z vlastní zkušenosti. Registrace na webu je zdarma a můžeš se pak hlásit na různé akce, které pořádají. Není to žádný speed dating apod. - prostě si tředa jdete zahrat volejbal a bud ti tam někdo padne do oka, nebo poznáš nové přátele a užiješ si skvělé odpoledne. Źádný zbytečný rande, žádnej strach, kdo dorazí na rande atd. No zkus to.

 
28.08.2014 18:20 Uživatel: Slušný Chlap
Věk:  25
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Ahoj, mám hodně podobný problém. Snad bych se ani nebál říct, že naprosto ten samý. Také jsem byl nedávno na zábavě a také to bylo o ničem.  Když jsem četl tvůj článek, tak jsem si připadal, jako když čtu svůj vlastní. Rád bych ti nějak pomohl tento problém řešit, sám jsem v naprosto stejné situaci (s tím rozdílem, že jsem chlap). Určitě se ozvi a nějak ti určitě pomůžu.  

 
28.08.2014 21:35 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Slušnej chlape, jak ti má někdo věřit, když nabízíš pomoc kde komu, nejsi registrovaný a přitom si pisatelka přišla vylít jen srdíčko? No, nevím, nevím.

 
29.08.2014 18:00 Uživatel: Aleš
Věk:  39

Město:Praha

Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Ahoj, jako holka s malým sebevědomím máš stejně šanci na vztah, tam se to tolik neřeší. Já jako nesebevědomý muž asi holt ne. Jako chlap můžeš být blbá, chlastat, mlátit partnerku, to je samozřejmě všechno v pohodě - zájem žen obrovský. Ale malé sebevědomí, to se u muže neodpouští! Mně je 39, chodil jsem za celý život jen s jednou ženou, ale to po roce zkrachovalo. Jsem sám, nemám děti, a nikdo mě nechce. Na dovolenou jsem se taky vypravil, do zahraničí, s nadějí na seznámení, ale zase nic. A když to někde vyprávím, tak se lidi akorát smějí, říkají mi, že je to nesmysl a že to dělám schválně. Skončil jsem na antidepresivech, nakonec možná skočím někde pod vlak. Hodně štěstí vám osamělým. Aleš

 
28.11.2014 17:14 Uživatel: Krasnaneznama18
Věk:  28
0-100
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Ahoj neznámá. Budeš se divit i asi já. Jsem pohledná, atraktivní. Chodím oblékaná podle poslední módy, ale díky všem okolnostem to sebevědomí také nemám. Když se snažím působit sebevědomě, působí to arogantně a tak jsem to přestala řešit a možná tak působím přirozeně. Naučila jsem se říkat ne, když mi něco vadí. Myslím, že to není tím jak kdo vypadá. Mám známou a řeknu, žádná krasavice, malá, chlapi ji vždy jen víme co a to sebevědomí, nikdy jsem nechápala, kde ho bere. Možná si pletu sebevědomí a absenci nadhledu a kontroly. Já bych ti poradila - netlač na pilu, vždy když něco moc chceš, nevyjde to i s muži. Začni se rozmazlovat - kosmetika, masáže, zajdi si sama na zákusek, víno a začni si užívat sebe. Nebo zkus zajít k psychologovi, ať ti pomůže - není v tom nic zlého.  

 
29.11.2014 01:11 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Hm, to jsi mě vzhledem k Tvému dnešnímu tématu poněkud překvapila… Krása člověka je v tom, jaký je uvnitř alt

 
29.11.2014 00:23 Uživatel: Aleš
Věk:  39

Město:Praha

Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Ahoj Krasnaneznama18. To je zajímavé, co ty považuješ za měřítko atraktivity, zejména tedy oblékaná podle poslední módy, vysoká a zajímající se o kosmetiku - mě jako muže naprosto odrazuje. Holt každý jsme nějaký.

 
16.12.2014 22:06 Uživatel: catdog
Věk:  23
0-100
Téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Text uživatele: 

Ja si myslím, že na teba vplýva tvoj negatívny stav - to že sa ti nedarí v práci a že v meste nikoho nepoznáš. Niekedy sa stáva, že sa to nakopí (myslím tie negatívne zážitky z dovolenky) a potom niet divu, že sa to podpíše na sebavedomí človeka.

Myslím, že škaredá nie si, aj keď ťa nepoznám (podľa príslovia vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá - ak sú atraktívne tvoje kamarátky, tak ty asi tiež nebudeš najškaredšia ).

Byť tebou, tak skúsim zmeniť zamestnanie - nájsť si niečo, čo je buď jednoduchšie/zaujímavejšie, niečo, pri čom sa nebudeš stresovať a prípadne ťa to bude aj baviť. Tiež by som skúsil nájsť si nejaký koníček alebo šport. Tak máš šancu dostať sa do kontaktu s novými ľuďmi, ktorí ti možno dokážu opak.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Žádné sebevědomí - muži o mě nestojí, jsem single
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 1
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 1 Téma
Počet témat celkem: 16471
Počet odpovědí celkem: 175171
Počet registrovaných: 5083 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Slevy OnaDnes 2022

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny