Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě

28.11.2010 18:24
Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město: Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Odpovědí na téma: 35
Text:  Nejde mi to, abych tohle přešla.Možná proto, že se mne to velmi dotýká, jsem Ostravačka a shodou okolností bydlím kousek od místa, kde se tohle děje.Bohužel, nerozumím už ničemu.Děti se opijí a jdou vraždit?
Je toho plno, tři děti pobodané, devítiletý chlapec bojoval o život a tak si říkám :"Mohla si tam hrát moje dcera"
Kde to jsme.Už se bojím pouštět ji ven samotnou.Kluci se v altánku v lese ožerou a pak s nožem si jdou zamachrovat.
Loni  v zimě zase tady u nás znásilnili  dívenku ve výtahu a hle .. zase mladej kluk.
Co se to děje? Opravdu budu muset nechat svou dceru zavřenou doma, či ji očipovat nebo platit doprovod? Fakt jsme tak daleko, že děti si budou moci hrát jen na zadrátovaných hřištích, kde bude vstup na heslo a domů chodit s rotvajlerem? Každý den než odchází do školy slyší : "S nikým cizím se nebav, nechoď kolem cesty a vyhni se křákům u školy.Kdyby něco, křič ." Já slýchavala :"Máš kapesník? a vem si šálu, je tam zima." Tak ahoj a samé jedničky" Proč se tohle děje? Kde se stala chyba? Vždyt ti rodiče těhle zmetků jsou můj ročník, tak co udělali špatně?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.11.2010 18:32 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Možná by to chtělo v příštích volbách do zastupitelstev volit radikálnější jednotlivce, kteří se nebudou bát rázně zakročit proti problémovým spoluobčanům.
 
28.11.2010 18:39 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Možná by to chtělo přísnější tresty. Ke zdi sice postavit to nejde, ale proč ubohých 5 let? vždyt je to výsměch.
20 let přísného vězení , nezájem, že je mladistvý, budeš pykat .. byla bych pro dát takové zločince do rukou lidem, on by si pak člověk možná hodně rozmyslel co udělá.
 
28.11.2010 18:53 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Já bych společně s těmito "dětmi" trestala i rodiče. To by si každý pak rozmyslel, jestli jeho dítě bude vychovávat ulice, nebo se toho ujmou sami.
 
28.11.2010 18:52 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:   Nese to doba. A  tahle je sakra zvrhlá. Rodiče se dětem nevěnují. Pořád jsou v práci, aby měli všechno a pokud možno hned. Rodina ztratila svoji funkci. Páry se neberou, žijí spolu na psí knížku. A když se náhodou vezmou, tak se stejně za čas rozvádí. Děti nemají z ničeho respekt, protože je jim vtloukáno, že oni jsou zde páni a když ne, tak vytočí linku důvěry.  Jsou drzí a mluví sprostě. A můžou za to rodiče.  Já vychovávám stylem cukru a biče. Jak moc jsem byla úspěšná, ukáže čas. Ale vychovávání mě nebaví, pořád se vyptávat, poučovat, jít příkladem. Navíc mám pocit, že mě okolí převálcuje.  Někdy mám pocit, že jsem policajt 24 hodin v práci.
 
28.11.2010 19:07 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: To, jestli se pár vezme nebo ne, nemá na výchovu dítěte žádný vliv.
 
28.11.2010 20:07 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:   Podle mě má a velký. Tatínek a děti budou mít jméno Novák a maminka Utřinosková ?  A co až se dítě zeptá proč? A si piš, že se zeptá.  A co si milánek vydedukuje?  Tata není zodpovědný, ani já nemusím. Mrkající
 
28.11.2010 22:18 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Jak jsi vyvodila, že si vydedukuje, že je táta nezodpovědný? Osobně bychom s přítelkyní svému dítěti sdělili důvody, proč se nechceme brát, vysvětlili bychom mu pozadí problému.
 
28.11.2010 22:46 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Cokoli se odchyluje od normálu, dítě poznamenává...než to pochopí, co mu vysvětlíš, tak je pozdě. Dítě se má narodit do rodiny, ne do spolku. Promiň.
 
29.11.2010 00:21 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: I nesezdaný pár a dítě tvoří rodinu. Argumentovat normálem bez ohledu na všechny ostatní aspekty je nesmysl. Navíc to hrozně zevšeobecňuješ. Třeba nějaký dítě má zálibu v rybaření s tátou, což taky není zrovna normální záliba, ale nedá se bez dalších informací tvrdit, že to má na něj nějaký negativní vliv.
 
29.11.2010 06:21 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:   Rybaření, mě příjde jako normální záliba. Daleko lepší než třeba výherní automaty, video hry a střílečky na počítači.  A už Tě vidím, jak tříletýmu děcku vysvětluješ, že máš jeho mámu moc rád, ale nevezmeš si ji, protože proto.  Super, v tomto věku, kdy u potomka za každou informací následuje automaticky  všudypřítomné PROČ.
  O mužích, kteří si nechtějí vzít matku svých dětí si myslím, že jsou to  prospěcháři, kteří se rozhodli lízat pouze smetanu. A ze vztahu si berou jen to, co se jim líbí a hodí.
 
29.11.2010 08:30 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

Kritériem byl normál, tedy průměr na Gaussově rozložení pravděpodobnosti. Rybaření patří stejně jako trvalý nemanželský vztah s dítětem (i když tam se to pozvolna mění a posouvá blíž ke středu) na okraj tohoto rozložení.

A už Tě vidím, jak tříletýmu děcku vysvětluješ, že máš jeho mámu moc rád, ale nevezmeš si ji, protože proto.
Jistěže bych mu neřekl protože proto, ale dal bych mu pádný argument.

O mužích, kteří si nechtějí vzít matku svých dětí si myslím, že jsou to prospěcháři, kteří se rozhodli lízat pouze smetanu. A ze vztahu si berou jen to, co se jim líbí a hodí.
Proč automaticky předpokládáš, že ten, kdo nechce do manželství, je muž?

 
29.11.2010 08:58 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:   Nezlob se na mě, Jacku, ale hamcáš tady pravděpodobnosti. Realita je trochu jiná. Partnerství a graf, to nemůže dopadnout dobře. Ale máš pravdu, svatbu může odmítat i žena. Zvláště, když pochybuje o nastávajícím......
 Mě ovlivnila moje rodina, jsem z úplné. I mí rodiče. Prarodiče též. Myslím, že rodina je základ, to znamená rodina Nováková. Pan a paní. 
 
29.11.2010 09:07 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

Partnerství a graf, to nemůže dopadnout dobře.
Zjednodušující závěr „odnikud nikam“, logický klam.

Ale máš pravdu, svatbu může odmítat i žena. Zvláště, když pochybuje o nastávajícím......
Opět logický klam. Důvody pro odmítání svatby mohou být různé. Ty se jen snažíš působit na city, ve skutečnosti se nejedná o žádný argument.

Mě ovlivnila moje rodina, jsem z úplné. I mí rodiče. Prarodiče též. Myslím, že rodina je základ, to znamená rodina Nováková. Pan a paní.
Úplná rodina není ekvivalentem manželství. Úplná rodina je, když muž a žena žijí spolu se svými dětmi a mají se rádi. Rodina není ekvivalentem rodině X, kde X je jakékoliv příjmení. Rodina je muž, žena, případně dítě. Ten zbytek je slovíčkaření, snažící se působit na city, logický klam, nikoliv argument.

 
29.11.2010 10:09 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:   Usmívající seUsmívající seUsmívající se  Hmm, vtipné.   Ale já nepotřebuji argumenty, můj názor nezměníš. A pokud vím, tak nejdelší příspěvky tady máš Ty, když už píšeš o slovíčkaření. A jestli jsem brnkla o Tvé citové struny je to Tvoje věc. Mrkající
 
29.11.2010 10:35 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

Hmm, vtipné. Ale já nepotřebuji argumenty, můj názor nezměníš.
Jinými slovy bereš věci jako dogma, nepřipouštíš kritiku.

A pokud vím, tak nejdelší příspěvky tady máš Ty, když už píšeš o slovíčkaření.
Slovíčkaření je rozlišování nepodstatných detailů, obvykle za účelem odbíhání od tématu, nikoliv psaní subjektivně příliš dlouhých příspěvků.

A jestli jsem brnkla o Tvé citové struny je to Tvoje věc.
To, že se některá tvá tvrzení snaží působit na city, je fakt nijak nesouvisející s mojí osobou a mými city.

 
29.11.2010 11:34 Uživatel: Luboš
Věk:  46
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Ty jsi "Smějící se Jacku" taky logický klam. Na jednom vláknu jsem s Tebou debatoval a tady jedeš v podstatě to samé, akorát v modrém. Jsi profesionální diskutér, asi Ti ani nejde o téma. Teorie je hezká, těch pár frází co pohotově sypeš z rukávu, už méně. Než začneš s někým diskutovat, měl by jsi se snažit i pochopit proč to říká, ne jenom co říká a jak to chápeš ty. Jinak je ta diskuze na nic. Jsi strašně na povrchu, nevím co dávají Tvoje příspěvky druhým. Věř mi. Životní zkušenosti do sebe nemůžeš naládovat během několik let, jako tu tvoji teorii. To Tě teprve čeká Smějící se. Tohle nepíšu proto, abych tě naštval, ale nakopl správným směrem.
 
29.11.2010 11:52 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

Ty jsi "Smějící se Jacku" taky logický klam. Na jednom vláknu jsem s Tebou debatoval a tady jedeš v podstatě to samé, akorát v modrém. Jsi profesionální diskutér, asi Ti ani nejde o téma.
Ta první věta nedává absolutně smysl. Ne, profesionální diskutér skutečně nejsem, o téma mi jde. Všimni si, že diskutuju jenom k některým tématům - k těm, ke kterým mám co říci.

Teorie je hezká, těch pár frází co pohotově sypeš z rukávu, už méně. Než začneš s někým diskutovat, měl by jsi se snažit i pochopit proč to říká, ne jenom co říká a jak to chápeš ty.
V diskusi jde o pravdu. Pokud někdo zobecňuje, snažím se mu jeho tvrzení vyvrátit. Tvrzení, že život na psí knížku má na dítě špatný vliv, je právě jedno z takových tvrzení. To, že má někdo takovou konkrétní zkušenost, neznamená, že někdo jiný bude mít tutéž zkušenost. Objektivně nelze tvrdit, že nesezdanost rodičů bude mít na život dítěte negativní vliv. Pokud někdo něco takového tvrdí, pak to musí dokázat. Zatím mi to tu nikdo nedokázal.

Jinak je ta diskuze na nic. Jsi strašně na povrchu, nevím co dávají Tvoje příspěvky druhým. Věř mi.
Omyl, já jdu právě do hloubky, k jádru věci, hledám nebo ukazuju pravdu, nepředkládám tu žádná dogmata jako např ty nebo julie.

Životní zkušenosti do sebe nemůžeš naládovat během několik let, jako tu tvoji teorii. To Tě teprve čeká
No vidíš a moje zkušenost je taková, že partnerský vztah bez manželství může velmi dobře fungovat i tehdy, kdy chodí dítě do druhé nebo třetí třídy. Každopádně bych si to nedovolil brát jako obecné tvrzení, v každé rodině to může být jinak. Můj osobní názor je ten, že daleko důležitější je to, jestli se rodiče mají rádi a jakým způsobem své dítě vychovávají. Pokud nebude mít děcko přiměřeně ostré lokty, pak mu nepomůže ani to, že jeho rodiče jsou sezdáni. A vůbec, moje zkušenost z dětství je taková, že na postavení v kolektivu mají vliv pouze přímé aspekty (temperament dítěte, jeho prospěch, oblečení, to, jestli mu rodiče dovolí lítat venku nebo ne apod.), nikoliv aspekty nepřímé (jestli jsou rodiče sezdáni nebo ne, jestli jsou rozvedeni atd.).

 
29.11.2010 17:38 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:    A vůbec, moje zkušenost z dětství  je taková...
   Jo, tak proto.  Máš říct hned, že se vaši nevzali.
 
29.11.2010 17:47 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Nic takového jsem nikde netvrdil, ani to z mých příspěvků neplyne. Naši se vzali ještě předtím, než mě počali.
 
30.11.2010 08:51 Uživatel: Z Chebu
Věk:  28
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:  ......a jak to tak čtu, tak zapoměli na kondom....
 
30.11.2010 10:16 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 
argumentum ad hominem
 
29.11.2010 07:07 Uživatel: Luboš
Věk:  46
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Nejdříve dítě, které není z manželství. Dospělí to berou jinak, ale mnohé děti podle definice z Wikipedie:"Levoboček (řidčeji a hanlivě bastard, vulgárně panchart[1]) je označení pro nemanželského potomka." Okolní děti mu to dají najevo posmíváním. A je zde z dětství komplex, který se projeví v dospívání a v dospělosti a může se to projevit do dalších generací. Dítě časem pochopí, že to rodiče udělali z vypočítavosti kvůli penězům a rodiče jsou vzorem. Druhá věc - jsem rybář. Takže děti, které na venkově viděli a vidí zabíjení domácího zvířectva, jsou psychicky narušení? Pojídání masa s rodiči je problém? Rybařit se dá různě a projevuje se zde povaha člověka jako při řízení auta nebo psaní názorů na internet. Rybaření je hlavně pobyt u vody.
 
29.11.2010 08:39 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

Nejdříve dítě, které není z manželství. Dospělí to berou jinak, ale mnohé děti podle definice z Wikipedie:"Levoboček (řidčeji a hanlivě bastard, vulgárně panchart[1]) je označení pro nemanželského potomka." Okolní děti mu to dají najevo posmíváním. A je zde z dětství komplex, který se projeví v dospívání a v dospělosti a může se to projevit do dalších generací.
Logický klam, šikmá plocha.

Dítě časem pochopí, že to rodiče udělali z vypočítavosti kvůli penězům a rodiče jsou vzorem.
Zobecňuješ, nemůžeš tvrdit, že to každý rodič udělal kvůli penězům (momentálně mě ani nenapadá, proč by to mělo být finančně výhodnější orproti manželství kromě jednorázových nákladů na svatbu.

Takže děti, které na venkově viděli a vidí zabíjení domácího zvířectva, jsou psychicky narušení?
O problematice speciecismu jsem vůbec nehovořil, šlo mi o jediné kritérium - odchylka od střední hodnoty Gaussova rozložení pravděpodobnosti. Ale ano, máš pravdu, výchova ve stylu, že zabíjení a týrání zvířat je něco normálního, je stejně špatná, jako výchova k tomu, že černoši jsou podřadná rasa.

 
29.11.2010 10:41 Uživatel: Luboš
Věk:  46
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: To první jsem vůbec nepochopil. Dítě je citlivé na jakékoli odchylky, až v dospělosti člověk pochopí, co je a není podstatné. A šarvátky mezi mláďaty (obecně, člověka nevyjímaje) jsou přirozené, není vhodné na sebe nějakou odchykou upozorňovat, jinak se na mě někteří jedinci začnou vrhat častěji nežli na ostatní. A některé děti dokáží být hodně zlí.
Na vysvětlenou. Pokud je svobodná matka, má několikrát více na sociálních příspěvcích nežli vdaná matka. Při dvou, třech dětech to postupně udělá několik set tisíc (aspoň to tak bylo před rokem a něco, nevím jestli není nějaká změna).
Ten zbytek sem nepatří, o rybařině očividně nevíš vůbec nic.
 
29.11.2010 10:49 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

To první jsem vůbec nepochopil.
Jde o to, že z jednoho předpokladu vyvozuješ čím dál méně pravděpodobné důsledky, které vůbec nemusí nastat. Je to stejné, jako např. tato citace z wikipedie: „Když povolíme volné pobíhání psů po parcích, lidé si je budou bez košíků brát i do autobusů a za chvíli i na palubu letadel, a od toho už je jen krůček k tomu, aby pokousali pilota a způsobili leteckou katastrofu.

Pokud je svobodná matka, má několikrát více na sociálních příspěvcích nežli vdaná matka. Při dvou, třech dětech to postupně udělá několik set tisíc (aspoň to tak bylo před rokem a něco, nevím jestli není nějaká změna).
Hm, zajímavé, děkuji za informaci. O důvod víc, proč se nebrat. Smějící se

Ten zbytek sem nepatří, o rybařině očividně nevíš vůbec nic.
Ty jsi s tím začal, já původně uvažoval jen onu odchylku od střední hodnoty normálního rozdělení. Navíc z naší diskuse logicky nijak neplyne, jestli rybaření rozumím nebo ne. Prozradím na sebe, že nerozumím, ale opakuji, z předešlé diskuse toto nelze nijak vyvodit.

 
30.11.2010 09:17 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá výmluvy...
A já vidím Jacku, že jich máš celej arzenál...
A z mého pohledu není potřeba na toto odpovídat, máš svůj názor a máš na něj právo. Bez ohledu na to, že dítě má taky svá práva, ale rodič bezohledně bojuje za ta svoje. Pak je lepší se rodičem nestát. Tohle je zas můj názor a taky mám na něj právo.

                                 
 
30.11.2010 10:09 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

dítě má taky svá práva
Jj, souhlasím, jen bych podotknul, že to, jestli se rodiče vezmou nebo ne, nijak s právy dítěte nesouvisí.

 
29.11.2010 07:59 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: 

Tohle je každého rozhodnutí , zda se sezdat či ne, ale já osobně jsem pro rodinu , jak už tady Julča řekla.Nerozumím tomu, pokud mám dítě a žiju s tím partnerem , chceme jej vychovávat společně , tak proč se bránit snatku? .To není svrab, jen větší zodpovědnost , nelze z toho snadno utíkat , ale velkej rozdíl v tom není , tak proč děcku nedopřát luxus úplný rodiny. Já osobně žití na hromádce tam, kde už se dítě narodilo neuznávám.
Dnes je vše volnější a s tím ruku v ruce jde i morálka do háje.Bohužel včera jsem se dozvěděla podrobnosti k tomuto případu a můžu vám říct ,že ti kluci jsou takoví parchanti, že i rodiče by měli sedět. Obdivuji ty policisty, i oni jsou tátové a i když se určitě museli hodně přemáhat, měli si ulevit.Já bych jim to prominula ,ale naše trestní právo ne.

 
29.11.2010 17:59 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:   Jestli Ti rodiče o tom neví co jejich potomek dělá ve volném čase ? Těžko říct.
 
30.11.2010 09:19 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: To jsou Julie přesně ti rodiče, co přesně ví, kdy mají přijít soc.dávky, ale neví, kde mají děti.
 
30.11.2010 13:37 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Pleteš si čipování s GPS lokátorem. To jsou dvě naprosto jiné věci. Strašně moc lidí si to plete.

Čip - přijdeš se čtečkou čipů, přiložíš ke kůži dítěte, čtečka, užkáže, že je to Tvé dítě (podobné je to u psů). Čip nemá zdroj energie (baterii).

GPS lokátor - dítě se zratí, má u sebe GPS lokátor se zdrojem energie (např. baterie), Ty zapneš GPSku a dítě vidíš kde je. Podobně můžeš dítě najít, když má u sebe mobil. Ale když mobil někdo vypne nebo rozbije, tak prostě nic. Když je dobře schovaný GPS lokátor a funguje jak má, ukazuje polohu GPS lokátoru (tedy dítěte, když ho má u sebe a nemá ho třeba v batohu, který únosce někde odhodí).
 
30.11.2010 19:02 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Avatárku, je mi naprosto šumák jestli to bude čip nebo navigace či cosi jiného.Tady jde o podstatu a to o to, že musím mít dítě nějak pod kontrolou, zabezpečeno, že ho nemohu pustit s klidným svědomím ven , ale na vodítku a bohužel, co je největší tragedie, že ani už moje přítomnost nezabrání katastrově.Tady u toho totiž byla přítomná matka toho 9 letého chlapce.Stála pár kroků od něj a to je na tom to nejhorší.Ani rodiče už své děti neochrání.A přitom oni mají dodávat pocit bezpečí.O to mi jde.Ne řešit to , jestli je to čip či GPS.
 
30.11.2010 19:43 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: Nesnaž se svou nevědomost bagatelizovat. Čip je i v GPS přijímači, pokud tě to zajímá. Pointa je v tom, k čemu je ten čip (pokaždé se jedná samozřejmě o jiný/é čip/y) použit. Pokud už používáš odbornou terminologii, měla bys mít alespoň elementární znalost dané problematiky, abys nemátla ostatní nevědomé čtenáře.
 
01.12.2010 07:45 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele: A čím je matu ? Tím, že napíšu , že bude očipovaná ? Tím matu? Já nenapsala, že ji nechám očipovat, aby v případě ztráty jsem znala její pohyb.Takže jaké matu? Mám napsat, že jí nechám vytetovat rodné číslo do ucha, jako mají mí psi? Abych nemátla? Když se ztratí,tak až ji najdou ,že budou vědět ,kam jí vrátit? GPS se dá implantovat pod kůži?protože jinak je mi to na nic. Prostě ji vyhodí a jsem tam kde jsem byla. Víš , tady jde o princip , o to, že prostě já lítala kdysi  v zimě do tmy před domem a v klidu.Bez toho , aby mí rodiče museli přemýšlet , jestli je to v pořádku.
Možná tohle pochopíš o čem píšu  až jednou budeš mít sám dítě. Pak ti bude jedno jestli to bude čip, GPS nebo třeba bude mít obleček pod napětím.Bude pro tebe podstatné, že se ti každý večer vrátí zdravé a štastné domů.Ale pokud už dítě máš ,tak nechápu, že tady řešíš tyhle rozdíly.Vidíš třísku, ale nevidíš les. Pitváš čip , ale téma byla vražda. Pokud je ti to trnem v oku, že jsem napsala čip, tak to je mi líto, ale s tím nic nenadělám.
 
01.12.2010 08:06 Uživatel: Julie
Téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Text uživatele:   On je chlapec, trochu mimo reál.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Děti zabíjí děti v Ostravě
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co říkáte na tyto body k zvýšení propustnosti v ČR? 4 793x
Jak naučit dítě spát samo? 2 749x
Vzdorovité dítě - neposlouchá, dělá naschvály 6 1107x
Je to normální chování? 5 779x
Hysterické batole- je to ještě normální? 6 1137x
Uražená a naštvaná dcera, když přijdu z práce. 1 1090x
Roční batole - usínání 2 727x
Nespokojené mračící se dvouleté dítě stále pofňukává a něco jí vadí - proč? 7 1826x
Holky 11 a 14 let chodí nahé po domě i na veřejnosti, matce to nevadí a týrá je hladem - je to v pořádku? 6 8866x
Jak zvládnout teenegera v 17 letech - řve, rozčiluje se 3 1698x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny